Windows

Kā salabot QLBController.exe pārtrauca darbu sistēmā Windows?

Trojas zirgi parasti nonāk datora sistēmā, izmantojot izpildāmos failus. Šie ir bīstamie faili, kurus redzat savā Task Manager ar paplašinājumu .exe. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka Windows ir arī daudz izpildāmo failu. Tātad uzdevumu pārvaldniekā redzamie .exe faili ne vienmēr ir Trojas zirgi.

Ja redzat, ka uzdevumu pārvaldniekā darbojas process QLBController.exe, nekrītiet panikā. Šis ir likumīgs fails, kas saistīts ar programmatūru HP HotKey Support. Tā var būt uzticama lietojumprogramma, taču tā ir pakļauta arī problēmām. Daži lietotāji ziņoja, ka Qlbcontroller exe vairs nedarbojas operētājsistēmās Windows 7, 8.1 un 10. Tas ir svarīgi, lai ierakstītu peles un tastatūras ievades, un, kad tas vairs nedarbojas, tas var radīt zināmas problēmas jūsu datorā.

Tātad, kas ir Qlbcontroller.exe avārija un kā to var novērst? Mēs esam izveidojuši sarakstu ar risinājumiem, kas palīdzētu jums atrisināt problēmu.

Kā salabot kontrolieri, pārstāj darboties operētājsistēmā Windows 10 un citās sistēmas versijās

Pirms uzzināt, kā novērst Qlbcontroller exe kļūdu, ir svarīgi zināt parastos ar šo problēmu saistītos scenārijus. Tādā veidā jūs varat to efektīvi atrisināt un novērst tā atkārtošanos. Šeit ir dažas no lietotāju ziņotajām problēmām:

 • QLBController.exe kļūda - Dažas datora lietojumprogrammas var izraisīt šo vispārīgo kļūdu. Šo problēmu varat atrisināt, atkārtoti instalējot problemātiskās lietojumprogrammas.
 • Kontrolieris ir pārstājis darboties sistēmā Windows 10 (Elitebook) - Daži lietotāji ar ierīcēm Elitebook, kas darbojas operētājsistēmā Windows 10, ziņoja, ka ir saskārušies ar šo kļūdas ziņojumu. Ja tas tā ir, pārbaudiet savu pretvīrusu un pārliecinieties, ka tas netraucē lietojumprogrammu.
 • QLBController.exe avārija - Ir daudz iespējamo iemeslu, kāpēc šī lietojumprogramma avarē. Jūs varat mēģināt veikt tīru sāknēšanu un atspējot startēšanas programmas un pakalpojumus. Tādā veidā jūs varēsiet noteikt, kas izraisa problēmu, un veikt atbilstošas ​​darbības.
 • QLBController.exe pārstāj darboties operētājsistēmās Windows 8.1 un 7 - Iespējams, ka problēma parādās citās Windows versijās. Šī raksta risinājumi vislabāk darbojas sistēmā Windows 10, taču tiem vajadzētu atrisināt problēmu arī operētājsistēmās Windows 8.1 un 7.

1. metode: Antivīrusu pārbaude

Daži lietotāji ziņoja, ka kļūdai QLBController.exe ir kaut kas saistīts ar viņu trešo pušu antivīrusiem. Tas, iespējams, traucēja procesam, izraisot lietojumprogrammas avāriju. Ko jūs varat darīt, ir skenēt QLBController.exe un pārliecināties, ka tā nav inficēta. Pievienojiet to izņēmumu sarakstam, ja tas ir tīrs. Pēc tam pārbaudiet, vai kļūda joprojām pastāv.

Ja problēma joprojām pastāv, varat mēģināt atspējot noteiktas pretvīrusu funkcijas. Ja tas joprojām nedarbojas, pilnībā noņemiet pretvīrusu programmu. Ja tas novērš problēmu, ieteicams apsvērt iespēju pāriet uz citu drošības programmu. Šajā gadījumā mēs iesakām izmantot Auslogics Anti-Malware. Šis rīks ir paredzēts, lai netraucētu jūsu sistēmu un galveno pretvīrusu darbību. Tātad, tas sniegs jums nepieciešamo aizsardzību, neizraisot QLBController.exe kļūdas.

2. metode: HP HotKey atbalsta atkārtota instalēšana

Daži lietotāji ziņoja, ka trešo personu lietojumprogrammas ir izraisījušas QLBController.exe problēmu. Šo problēmu var atrisināt, atkārtoti instalējot HP HotKey atbalstu, HP Power Assistant vai HP Active komponentu HPAsset. Neuztraucieties, ja datorā nav visu šo lietojumprogrammu. Jums vienkārši jānoņem pieejamie. Kad esat tos atinstalējis, pārbaudiet, vai problēma ir novērsta. No otras puses, ja jums ir jāizmanto lietojumprogrammas, varat tās vienkārši pārinstalēt. Līdz tam QLBController.exe nevajadzētu parādīties.

3. metode: SFC un DISM skenēšanas veikšana

Iespējams, ka ir problēmas ar Windows instalēšanu. Līdz ar to dažas lietojumprogrammas, tostarp QLBController.exe, sāks nedarboties. Šo problēmu var novērst, veicot SFC vai DISM skenēšanu. Vienkārši rīkojieties šādi:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + X.
 2. Sarakstā atlasiet Komandu uzvedne (Administrēšana) vai Powershell (Administrēšana).
 3. Kad komandu uzvedne ir atvērta, ierakstiet “sfc / scannow” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter. Tam vajadzētu sākt SFC skenēšanu.

Process var ilgt vairākas minūtes. Netraucējiet to un nepārtrauciet to. Kad skenēšana ir pabeigta, pārbaudiet, vai kļūda joprojām pastāv. Ja problēma joprojām pastāv QLBController.exe, varat mēģināt veikt DISM skenēšanu. Lai to izdarītu, vienkārši veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz ikonas Meklēt.
 2. Ierakstiet “cmd” (bez pēdiņām).
 3. Rezultātos ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Komandu uzvedne un pēc tam atlasiet Palaist kā administrators.
 4. Ielīmējiet šo komandu un pēc tam nospiediet taustiņu Enter:

DISM / Online / Cleanup-Image / RestoreHealth

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + R.
 2. Ierakstiet “msconfig” (bez pēdiņām) un pēc tam noklikšķiniet uz Labi.
 3. Kad logs Sistēmas konfigurācija ir atvērts, dodieties uz cilni Pakalpojumi. Pārliecinieties, ka izvēles rūtiņa blakus Paslēpt visus Microsoft pakalpojumus ir noņemta.
 4. Noklikšķiniet uz Atspējot visu.
 5. Noklikšķiniet uz cilnes Startup, pēc tam atlasiet Open Task Manager. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz saraksta pirmā vienuma un pēc tam atlasiet Atspējot. Dariet to ar visiem saraksta ierakstiem.
 6. Aizveriet uzdevumu pārvaldnieku un pēc tam atgriezieties logā Sistēmas konfigurācija.
 7. Saglabājiet izmaiņas, noklikšķinot uz Lietot un Labi.
 8. Restartējiet datoru. DISM skenēšana tagad sāks labot jūsu sistēmu. Šis process parasti aizņem vairāk laika nekā SFC skenēšana. Izvairieties arī to pārtraukt. Kad tas ir izdarīts, pārbaudiet, vai problēma joprojām pastāv.

4. metode: tīras sāknēšanas veikšana

Arī trešo pušu lietojumprogrammas var traucēt jūsu sistēmu un izraisīt QLBController.exe parādīšanos. Veicot tīru sāknēšanu, varat noteikt, kas izraisa problēmu. Tas ļauj palaist sistēmu, atspējojot visas startēšanas programmas un pakalpojumus. Tas nozīmē, ka izpildiet šos norādījumus: Pēc datora restartēšanas pārbaudiet, vai problēma joprojām pastāv. Ja tā nav, atveriet logu Sistēmas konfigurācija un mēģiniet iespējot pakalpojumus un programmas pa vienam. Atcerieties, ka pēc katra pakalpojuma aktivizēšanas restartējiet datoru. Tas palīdzēs precīzi noteikt problēmas cēloni. Kad esat atradis problemātisko procesu vai lietojumprogrammu. Varat to atstāt atspējotu vai vispār noņemt.

5. metode: QuickLaunch startēšanas veida iestatīšana uz Manual

Arī QuickLaunch pakalpojums var izraisīt QLBController.exe avāriju. Jūs varat novērst šo problēmu, mainot tās palaišanas veidu uz manuālu. Lai to izdarītu, rīkojieties šādi:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + R.
 2. Ierakstiet “services.msc” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Ritiniet uz leju, līdz sarakstā atrodat QuickLaunch. Atveriet tā īpašības, veicot dubultklikšķi uz tā.
 4. Kad logs Properties ir atvērts, noklikšķiniet uz nolaižamā saraksta blakus Startup Type un pēc tam atlasiet Manual.
 5. Saglabājiet izmaiņas, noklikšķinot uz Lietot un Labi.

  Kad tas būs izdarīts, restartējiet datoru un pārbaudiet, vai problēma ar QLBController.exe ir novērsta. Ja tas nedarbojas, varat mēģināt iestatīt startēšanas veidu uz Atspējots. Pēc tam restartējiet datoru un pārbaudiet, vai kļūda joprojām pastāv. Tomēr, ja pakalpojumu sarakstā nevarat atrast programmu QuickLaunch, šis risinājums neattiecas uz jums.

  • Vai, sekojot vienam no mūsu padomiem, varējāt atbrīvoties no kļūdas QLBController.exe?
  • Paziņojiet mums, kurš no risinājumiem jums izdevās, rakstot zemāk esošajos komentāros!
  $config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found