Windows

Windows nevar atrast “/OnlineUpdate/LiveUpd.exe”

Vairāki Windows 10 palīdzības forumu lietotāji ir radījuši bažas par kļūdas “Windows nevar atrast /OnlineUpdate/LiveUpd.exe” iegūšanu. Katru sekundi uznirstošais ziņojums pilnībā lasāms:

“Windows nevar atrast“ /OnlineUpdate/LiveUpd.exe ”. Pārliecinieties, vai esat pareizi ierakstījis vārdu, un pēc tam mēģiniet vēlreiz. ”

Ja esat saskāries ar šo kļūdu un meklējat norādījumus, kā to noņemt no sava Windows 10 datora, šī ziņa ir domāta jums. Pirmkārt, mēs kopīgojam īsu kopsavilkumu, kurā aprakstīta kļūda un kas to varēja izraisīt, un pēc tam piedāvājam iespējamos risinājumus, kas derēja citiem lietotājiem.

Kas ir LiveUpd.exe operētājsistēmā Windows 10?

Likumīgais LiveUpd.exe fails ir programmatūras sastāvdaļa, kas pieder Huawei Technologies Co., Ltd. Ja savam internetam izmantojat Huawei modemu, fails tiek instalēts kā daļa no Huawei Technologies mobilā partnera. Fails tiek izmantots, lai atjauninātu jūsu personālajā datorā instalētos Huawei produktus.

Parasti fails atrodas apakšmapē mapē C: \ Program Files, blakus “uninst.exe”, kas ļauj atinstalēt saistīto programmu.

Arī citi lietotāji, kuru Windows 10 datoros ir instalēti IObit produkti, ir iekļuvuši tajā pašā kļūdā.

Labākais veids, kā pārbaudīt, kurai programmatūrai pieder izpildāmais fails, ir Windows uzdevumu pārvaldnieks. Cilnē “Procesi” mēģiniet atrast “LiveUpdate.exe” failu. Pārslēdzieties uz cilni “Informācija”, un jūs atradīsit informāciju par procesu.

Logā “Properties” var arī apstiprināt tā atrašanās vietu.

Kā novērst problēmu “Windows nevar atrast /OnlineUpdate/LiveUpd.exe” ”

Tātad, atgriežoties pie jautājuma: “Ko darīt, ja“ Windows nevar atrast OnlineUpdate LiveUpd.exe ”?

Izmēģiniet šos risinājumus, un, cerams, jums vajadzētu būt iespējai noņemt LiveUpdate.exe no sava Windows 10 datora.

1. risinājums: atinstalējiet saistītās programmas

Iepriekš minējām, ka LiveUpd.exe var izveidot Huawei Technologies vai programmatūras uzņēmums IObit. Tātad, pirms turpināt, vispirms ir jāidentificē, kurai programmatūrai fails pieder. Tādā veidā jūs varat viegli pateikt programmatūru, kas jāinstalē. Piemēram, ja esat instalējis IObit produktus, dodieties tieši uz priekšu un atinstalējiet jebkuru IObit lietojumprogrammu no sava datora.

Tas pats gadījums attiecas arī uz Huawei produktiem. Lai turpinātu, šeit ir vienkāršs ceļvedis, kas jāievēro:

  1. Izvēlnē Sākt atrodiet Vadības panelis un palaidiet to.
  2. Programmu sīklietotnē atveriet opciju “Atinstalēt programmu” un atrodiet attiecīgo programmatūru.
  3. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz programmatūras, kuru vēlaties dzēst no sistēmas, un noklikšķiniet uz Atinstalēt. Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai veiksmīgi noņemtu programmu.

Tomēr šis process, iespējams, nenoņems visas programmas pēdas. Lai pārliecinātos, ka datorā nav neviena faila, jums jāizdzēš visas lietojumprogrammas direktorija. Lai to izdarītu, dodieties uz instalācijas direktoriju un izdzēsiet saistīto mapi. Piemēram, ja jūs būtu instalējis kādu no IObit programmām, ceļš izskatās apmēram šādi: C: \ Program Files (x86) \ IObit \ LiveUpdate.

2. risinājums: īslaicīgi atspējojiet antivīrusu

Antivīruss var kļūdīties dažos failos par ļaunprātīgu programmatūru, tādējādi bloķējot Windows piekļuvi tiem. Lai apietu šo problēmu, mēģiniet to uz laiku atspējot un pārbaudiet, vai šī darbība novērš kļūdu.

Atcerieties, ka savienojuma izveide ar internetu ar deaktivizētu drošības programmatūru padara visu jūsu sistēmu neaizsargātu pret uzbrukumiem. Tāpēc noteikti atjaunojiet pretvīrusu programmatūras darbību, tiklīdz esat instalējis programmatūru.

3. risinājums: veiciet tīru sāknēšanu

Windows ir funkcija Clean Boot, kas palīdz diagnosticēt uzlabotas Windows problēmas. Tas ļauj viegli noteikt kļūdas, kuru izcelsmi nevarat atrast. Veicot tīru sāknēšanu, dators sākas ar minimālu startēšanas programmu un draiveru kopumu. Tāpēc dažas jūsu programmas var nedarboties, kā paredzēts.

Pirms turpināt, vispirms varat izveidot atjaunošanas punktu. Tādā veidā, ja lietas iet uz sāniem, jūs varat viegli atsaukt izmaiņas.

Lai ievadītu tīras sāknēšanas stāvokli, rīkojieties šādi:

  1. Nospiediet Windows taustiņu, ierakstiet “msconfig” (bez pēdiņām) un nospiediet taustiņu Enter.
  2. Noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas “Ielādēt starta vienumus” un pārliecinieties, vai ir atzīmētas izvēles rūtiņas “Ielādēt sistēmas pakalpojumus” un “Izmantot sākotnējo sāknēšanas konfigurāciju”.
  3. Pēc tam pārslēdzieties uz cilni Pakalpojumi un atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus opcijai Slēpt visus Microsoft pakalpojumus.
  4. Noklikšķiniet uz Labi> Lietot, lai saglabātu izmaiņas un restartētu datoru.

Ja problēma izzūd pēc Clean Boot stāvokļa ievadīšanas, vaininieks varētu būt viens no jūsu sistēmas elementiem. Lai to atmaskotu, sāciet iespējot vienu vienumu pēc otra un pēc katras darbības restartējiet datoru. Kad esat identificējis problemātisko pakalpojumu, apsveriet iespēju to atstāt atspējotu vai pilnībā noņemt.

4. risinājums: notīriet savu reģistru

Parasti, atinstalējot programmu, ir jānoņem arī tās izpildāmais fails. Tomēr, ja kāda iemesla dēļ fails tiek atstāts aiz muguras, jums jāveic papildu izmeklēšana, lai pārbaudītu faila likumību. Tas nozīmē, ka dažreiz reģistrā var atrast bāreņus. Lai gan tie, iespējams, neizraisa problēmas jūsu Windows sistēmā, ir drošāk tos noņemt.

Paturiet prātā, ka iejaukšanās Windows reģistrā var izraisīt nepatīkamas problēmas ar datoru vai pat vēl ļaunāk - padarīt datoru nederīgu. Lai būtu drošībā, iesakām izmantot automatizētu rīku, piemēram, Auslogics Registry Cleaner. Lietojumprogrammu ir viegli izmantot. Turklāt tas darbojas aizkulisēs, lai notīrītu nederīgus ierakstus no sava reģistra, netraucējot jūsu darbības. Šajā procesā tas novērš iespējamās kļūdas un atrisina stabilitātes problēmas.

Programmatūra ir īpaši efektīva tām programmām, kuras netīra atinstalēšanu, tādējādi atstājot reģistra atslēgas. Reģistra tīrītājam ir tīrs interfeiss, tāpēc jūs nemulsināt, kāda poga ko dara. Turklāt tas ļauj pārskatīt atrastos reģistra ierakstus, lai jūs varētu pārbaudīt korumpētos ierakstus un izslēgt tos, kurus nevēlaties dzēst.

Izmēģiniet šos risinājumus un dariet mums zināmu, kurš no tiem darbojās.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found