Windows

Kā novērst NET :: ERR CERT WEAK SIGNATURE ALGORITHM kļūdu?

Jums ir parādīts kļūdas ziņojums:Jūsu savienojums nav privāts. Uzbrucēji, iespējams, mēģina nozagt jūsu informāciju no domain_name.com, NET :: ERR_CERT_WEAK_SIGNATURE_ALGORITHM”. Šī kļūda radās, mēģinot piekļūt vietnei, izmantojot pārlūku Google Chrome.

Iespējams, esat mēģinājis pārlūkprogrammu atkārtoti ielādēt, taču problēma joprojām pastāv.

Ja jūs to esat pieredzējis vairākās vietnēs, jūs neesat viens. Daudzi lietotāji ir ziņojuši par šo problēmu. Labās ziņas ir vairākas lietas, ko varat darīt, lai no tām atbrīvotos.

Kas izraisa NET :: ERR_CERT_WEAK_SIGNATURE_ALGORITHM kļūdu?

Kļūda rodas, ja pārlūkprogramma nevar pārbaudīt servera SSL sertifikātu.

Brīdinājums tiek parādīts trīs iemeslu dēļ:

 • Starp datoru un serveri nav droša SSL savienojuma.
 • Kaut arī serverim ir SSL sertifikāts, kas paredzēts jūsu privāto datu aizsardzībai, jūsu pārlūkprogramma tos nav atpazījusi, jo tos nav izdevusi uzticama organizācija. Populāras pārlūkprogrammas atpazīst tikai uzticama avota izsniegtus sertifikātus.
 • SSL sertifikāts nav pareizi konfigurēts, tā derīguma termiņš ir beidzies vai tas nepieder pie domēna, kuru mēģināt apmeklēt.

Kā novērst problēmu

Pirms mēs piedāvājam labojumus, vispirms jums jāpārliecinās, ka problēma nav jūsu galā.

Lai noteiktu, vai kļūda rodas no datora, interneta savienojuma vai servera, rīkojieties šādi:

 • Izmantojot to pašu interneta savienojumu, mēģiniet atvērt vietni citā datorā. Ja tas veiksmīgi iziet cauri, tas nozīmē, ka problēma rodas no galvenā datora.
 • Tomēr, ja problēma joprojām pastāv pēc tam, kad esat izmantojis citu datoru, izmantojiet citu interneta savienojumu un mēģiniet vēlreiz atvērt vietni. Ja tas tiek veiksmīgi ielādēts, tas nozīmē, ka problēma ir no jūsu tīkla, nevis no jūsu ierīcēm.
 • Ja esat izmantojis dažādus tīklus un dažādus datorus, lai mēģinātu piekļūt vietnei bez pozitīviem rezultātiem, tas nozīmē, ka problēma ir no servera. Ja tas tā ir, jūs neko nevarat darīt, izņemot informēt vietni, lai viņi varētu novērst problēmu no gala.

Ja pēc mēģinājuma veikt iepriekš minētās pārbaudes jūs saprotat, ka problēma ir jūsu galā, turpiniet un lietojiet šādus labojumus:

 1. Notīriet SSL stāvokli
 2. Uz laiku atspējojiet pretvīrusu programmatūras un drošības pakalpojumus
 3. Atiestatiet tīkla konfigurāciju
 4. Notīriet pārlūkošanas datus
 5. Apiet drošības brīdinājumu

Tiksim pie tā:

1. labojums: notīriet SSL stāvokli

Veidojot SSL savienojumu, dators pieprasa servera pārbaudei digitālā sertifikāta kopiju, pirms tas sāk pārsūtīt jūsu datus. Lai šo procesu neatkārtotu vairākas reizes, tas saglabā SSL stāvokli, lai nākamreiz to izgūtu lokāli.

Kļūda “Savienojums nav privāts” var rasties, ja rodas problēma ar SSL sertifikāta kešatmiņu. Tās notīrīšana varētu palīdzēt atrisināt problēmu.

Lai to izdarītu, rīkojieties šādi:

 1. Lai atvērtu dialoglodziņu Palaist, tastatūrā nospiediet Windows logotipa taustiņu + R saīsne.
 2. Ierakstiet vai kopējiet un ielīmējiet inetcpl.cpl tekstlodziņā un nospiediet tastatūras taustiņu Enter vai noklikšķiniet uz pogas Labi.
 3. Atvērtajā lodziņā Interneta rekvizīti dodieties uz cilni Saturs un noklikšķiniet uz pogas Notīrīt SSL stāvokli.
 4. Noklikšķiniet uz pogas Lietot un noklikšķiniet uz Labi, ja tiek parādīta apstiprināšanas uzvedne.
 5. Noklikšķiniet uz pogas Labi, lai izietu no lodziņa Interneta rekvizīti.
 6. Restartējiet datoru.
 7. Palaidiet pārlūku Chrome un mēģiniet vēlreiz piekļūt vietnei, lai pārliecinātos, vai drošs savienojums būs veiksmīgs.

2. labojums: īslaicīgi atspējojiet pretvīrusu programmatūras un drošības pakalpojumus

Daži lietotāji to var ieteikt kā pirmo izmēģināto risinājumu. Bet pretvīrusu programmas un ugunsmūra aizsardzības atspējošana bieži nav ieteicama, it īpaši, ja neesat pārliecināts, ka vietnei, kuru mēģināt apmeklēt, var uzticēties.

Tomēr var gadīties, ka pretvīrusu programmatūras interneta aizsardzības iestatījumi traucē jūsu tīmekļa pārlūkprogrammai un rada radušos problēmu.

Atveriet programmatūru un atspējojiet šos iestatījumus, ja varat tos atrast. Jūs varat meklēt instrukcijas, kā to izdarīt konkrētajam antivīrusam. Pēc tam pārbaudiet, vai jūs varat veiksmīgi ielādēt vietni.

Ja kļūda joprojām pastāv, pilnībā atspējojiet pretvīrusu programmu un ugunsmūri, restartējiet datoru un pēc tam mēģiniet vēlreiz ielādēt vietni. Ja tas novērš problēmu, sazinieties ar pārdevēju, lai saņemtu padomu, vai apsveriet iespēju instalēt citu pretvīrusu programmu.

Piezīme: Lai aizsargātu datoru un privātos datus no ļaunprātīgas programmatūras, kas var ielauzties sistēmā, izmantojot e-pasta saites un pielikumus, lejupielādētos failus un neuzticamas vietnes, iegūstiet Auslogics Anti-Malware šodien. Šis rīks ir paredzēts, lai netraucētu jūsu galvenajam antivīrusam, un var atklāt un ātri atbrīvoties no ļaunprātīgiem priekšmetiem, par kuriem, iespējams, nekad nav aizdomas, ka tie atrodas jūsu datorā. Tas pat var noķert un novērst tos, kurus jūsu esošais antivīruss var neizdoties identificēt.

3. labojums: atiestatiet tīkla konfigurāciju

Iespējams, ka jūsu pārlūkprogramma nevar izveidot drošu savienojumu tīkla konfigurācijas problēmu dēļ. Tā atiestatīšana var palīdzēt atrisināt problēmu. Lai to panāktu, rīkojieties šādi:

 1. Atveriet izvēlni Sākt.
 2. Meklēšanas joslā ierakstiet CMD.
 3. Ar peles labo pogu meklēšanas rezultātos noklikšķiniet uz Komandu uzvedne un atlasiet Izpildīt kā administratoram.
 4. Atvērtajā komandrindas logā, kas atvērts, nokopējiet un ielīmējiet zemāk uzskaitītās rindas. Nospiediet Enter pēc katra, lai to izpildītu, pirms pāriet uz nākamo:
 • ipconfig / flushdns
 • ipconfig / atjaunot
 • ipconfig / registerdns
 • netsh int ip iestatiet dns
 • netsh winsock reset

Piezīme: Pārliecinieties, vai nepievienojat aizzīmes, kad paaugstinātās komandu uzvednes logā ievadāt iepriekš minētās komandas.

 1. Restartējiet datoru.

Pēc šo darbību veikšanas palaidiet pārlūkprogrammu un pārbaudiet, vai vietne tiks ielādēta bez problēmām.

4. labojums: notīriet pārlūkošanas datus

Ja vietne tiek atvērta, kad izmantojat citu datoru, iespējams, problēma ir jūsu pārlūkprogrammā. To var novērst, notīrot pārlūkošanas datus. Tas noņems visus kļūdainos failus, kas varētu būt jūsu pārlūkprogrammā un radīs problēmu.

Pirms turpināt to darīt, paturiet prātā, ka tas nozīmē paroļu, kešatmiņā saglabāto attēlu un failu dzēšanu, lejupielāžu vēsturi un tā tālāk.

Lūk, kā notīrīt pārlūka datus pārlūkā Google Chrome:

 1. Palaidiet pārlūku.
 2. Ierakstiet vai kopējiet un ielīmējiet URL: joslā chrome: // settings un nospiediet taustiņu Enter, lai atvērtu pārlūka iestatījumus.
 3. Ritiniet uz leju līdz lapas apakšai un noklikšķiniet uz nolaižamās izvēlnes “Advanced”.
 4. Apakšā Privātums un drošība kategorijā atradīsit “Notīrīt pārlūkošanas datus”. Noklikšķiniet uz tā.

Piezīme: Varat arī izlaist 2. līdz 4. darbību un vienkārši nospiediet tastatūras taustiņus Ctrl + Shift + Delete. Tādējādi jūs nokļūsiet tieši izvēlnē “Notīrīt pārlūkošanas datus”.

 1. Noklikšķiniet uz cilnes “Papildu” un sadaļā Laika diapazons atlasiet “Visu laiku”.
 2. Atzīmējiet izvēles rūtiņu vienumiem, kurus vēlaties notīrīt (iesakām atzīmēt visus vienumus) un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Notīrīt datus.

Kad esat pabeidzis šo labojumu, restartējiet pārlūkprogrammu un mēģiniet vēlreiz piekļūt vietnei. Skatiet, vai problēma ir atrisināta. Ja tas joprojām pastāv, apsveriet iespēju pārinstalēt Chrome vai atiestatīt to pēc datu dublēšanas.

5. labojums: apiet drošības brīdinājumu

Jums tas jādara kā pēdējais līdzeklis, jo tas var apdraudēt jūsu datora drošību. Turpiniet tikai tad, ja esat pilnīgi pārliecināts, ka vietnei, kuru mēģināt ielādēt, var uzticēties un tajā nav ļaunprātīgu elementu. Dažām zināmām vietnēm, iespējams, nav laba SSL sertifikāta.

Lai apietu drošības brīdinājumu, rīkojieties šādi:

 1. Apmeklējiet vietni.
 2. Kad tiek parādīts kļūdas ziņojums, noklikšķiniet uz Papildu> Pāriet uz example.com (nedrošs).

Tagad jūs tiksiet novirzīts uz vietni un varēsiet piekļūt tās saturam.

Pirms apsverat drošības brīdinājuma apiešanu, ieteicams izmēģināt šādus padomus un noskaidrot, vai kāds no tiem jums derēs:

 • Pārbaudiet ierīces datuma un laika iestatījumus. To pielāgošana un pielāgošana liks Chrome veikt dažas pārbaudes, kas varētu palīdzēt novērst kļūdu.
 • Iespējams, ka daži Chrome paplašinājumi var izraisīt problēmu. Atspējojot paplašinājumus, problēma var tikt novērsta.
 • Skenējiet datoru, vai tajā nav ļaunprātīgas programmatūras. Mēs iesakām jums izmantot Auslogics Anti-Malware.
 • Ja nejauši saskaras ar šo problēmu ne tikai vienā vietnē, iespējams, ka jūsu datorā ir instalēta programmatūra, kas rada traucējumus. Lai uzzinātu, noklikšķiniet uz kļūdas NET :: ERR_CERT_WEAK_SIGNATURE_ALGORITHM, lai skatītu sīkāku informāciju. Iespējams, ka vainīgs ir vienums, kas norādīts sadaļā “Emitents”. Atinstalējiet to un mēģiniet vēlreiz piekļūt vietnei.
 • Ja pārlūks Chrome ir pieejams vairākās ierīcēs un visās no tām esat pierakstījies vienā kontā, kļūda var rasties, ja pārlūkprogramma sinhronizē nepareizus datus. Lai to novērstu, palaidiet pārlūku Chrome. Tips chrome: // settings / syncSetup URL joslā un nospiediet taustiņu Enter. Kad esat lapā, dodieties uz priekšu, lai izslēgtu sinhronizāciju un pārbaudītu, vai tas novērš problēmu.
 • Ja izmantojat operētājsistēmu Ubuntu, izpildiet šādu komandu savā terminālā: sudo apt-get install libnss3-1d.

Mēs ceram, ka šeit sniegtie risinājumi ir izrādījušies noderīgi kļūdas novēršanā.

Lūdzu, atstājiet komentāru zemāk esošajā sadaļā, ja jums ir kādi komentāri vai citi ieteikumi.

Mēs labprāt dzirdēsim no jums.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found