Windows

Kā novērst Star Wars Jedi: Fallen Order avāriju sistēmā Windows 10?

Star Wars Jedi: Fallen Order ir jaunākais darbības piedzīvojumu tematiskais nosaukums no Respawn Entertainment. Spēle ietver gaismas zobenu kaujas formas, ‘spēka’ izmantošanu un citus sižetus vai notikumus, kas jau sen ir saistīti ar Zvaigžņu karu franšīzi.

Spēļu lietojumprogramma operētājsistēmā Windows, diemžēl, šķiet diezgan nestabila. Pat visdedzīgākais Zvaigžņu karu fans var cīnīties, lai maksimāli izmantotu Star Wars Jedi: Fallen Order, ja lietotne atsakās palikt augšā. Avārijas notikumi dažādos veidos tiek atskaņoti dažādos datoros. Dažās ierīcēs lietotne Star Wars Jedi: Fallen Order avarē, startējot, savukārt citos datoros spēles lietotne iet uz leju spēles vidū (vai spēles laikā).

Šajā nolūkā mēs esam iecerējuši jums parādīt, kā novērst Star Wars Jedi: Fallen Order avāriju startēšanas laikā vai spēles vidū. Mēs esam ņēmuši vērā nepieciešamos mainīgos; mēs sniegsim labojumus visām problēmas variācijām vai celmiem. Tomēr, pirms sākat problēmu novēršanu, ieteicams pārbaudīt un apstiprināt, ka jūsu dators spēj darbināt Star Wars Jedi: Fallen Order, izmantojot vēlamos iestatījumus.

Nepieciešamos sarakstus mēs ieguvām no spēles izdevēja vietnes.

MINIMĀLĀS SISTĒMAS PRASĪBAS Zvaigžņu kariem JEDI: Kritušais pasūtījums

 • Centrālais procesors: Intel Core i3-3220 / AMD FX-6100
 • RAM: 8 GB
 • OS: 64 bitu Windows 7 / 8.1 / 10
 • VIDEO KARTE: NVIDIA GeForce GTX 650 / AMD Radeon HD 7750
 • PIXEL SHADER: 5.0
 • VERTEX SHADER: 5.0
 • BEZMAKSAS Diska vieta: 55 GB
 • VĒLOTĀ VIDEO RAM: 1024 MB

Ja jūsu mašīnas specifikācijas atbilst vai labāk atbilst minimālajām sistēmas prasībām, kas piemērojamas Star Wars Jedi: Fallen Order, tad jūsu dators varēs vadīt spēli ar minimāliem iestatījumiem - vai, vismaz teorētiski, domājams, ka jūsu dators spēs rīkoties ar spēles process pienācīgā līmenī. Tomēr mēs zinām, ka lietas ne vienmēr notiek tā, kā šķiet. Jebkurā gadījumā jūs varēsiet izmantot dažas šajā rokasgrāmatā norādītās procedūras, lai uzlabotu spēles veiktspēju un stabilitāti datorā, lai spēle darbotos labāk nekā iepriekš un pārstātu avarēt.

IETEIKTĀS SISTĒMAS PRASĪBAS STAR WARS JEDI: Kritušais pasūtījums

 • Centrālais procesors: Intel Core i7-6700K / AMD Ryzen 7 1700
 • RAM: 16 GB
 • OS: 64 bitu Windows 7 / 8.1 / 1
 • VIDEO KARTE: NVIDIA GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX Vega 56
 • PIXEL SHADER: 5.1
 • VERTEX SHADER: 5.1
 • BEZMAKSAS Diska vieta: 55 GB
 • VĒLOTĀ VIDEO RAM: 8192 MB

Ja jūs mēģināt palaist Star Wars Jedi: Fallen Order, izmantojot augsta vai augstākā līmeņa iestatījumus, jums jāuztraucas par atbilstību ieteicamajām sistēmas prasībām - un tas ir pareizi. Neskatoties uz to, pat ja jūsu dators atbilst spēles prasībām (pamatojoties uz sarakstu), jums joprojām būs jācīnās ar spēles koda neatbilstībām (no kļūdām), tāpēc spēles lietojumprogramma var beigties ar grūtībām un avārijām. Arī jums būs jāpiemēro noteikti labojumi, lai samazinātu vai novērstu notikumus, kuros Zvaigžņu karu Jedi: kritušo kārtība iet bojā.

Ja neesat pārliecināts par savas ierīces iespējām, varat palaist DirectX diagnostikas rīku, izmantojot komandu dxdiag (no Windows izvēlnes Sākt ekrāna) un pēc tam pārbaudiet loga attiecīgo lauku vērtības vai skaitļus. Ja izrādās, ka kāds no jūsu ierīces komponentiem neatbilst spēles prasībām, iespējams, vēlēsities to jaunināt. Piemēram, jūs varat iegūt jaunāku vai jaudīgāku īpašu grafisko karti; jūs varat iegūt papildu RAM vai ātrākas pagaidu atmiņas kartes.

Kā novērst Star Wars Jedi: Fallen Order crashing sistēmā Windows 10

Neatkarīgi no faktoriem vai mainīgajiem lielumiem, kad datora lietotne Star Wars Jedi: Fallen Order pazeminās ar avāriju, jūs, iespējams, atradīsit labojumu, kas darīs pietiekami, lai spēļu lietojumprogramma būtu stabilāka nekā pašlaik. Ideālā gadījumā jums jāsāk ar pirmo procedūru sarakstā un pēc tam (ja nepieciešams) jāiet cauri pārējiem tādā secībā, kādā tie parādīti zemāk.

 1. Run Star Wars Jedi: Fallen Order kā administrators:

Ja Star Wars Jedi: Fallen Order avārijām ir kāds sakars ar spēles procesu, kam trūkst atļauju vai tiesību, kas nepieciešamas augstākā līmeņa darbību veikšanai, šeit veiktā procedūra visu labos. Izpildot Star Wars Jedi: Fallen Order kā administratoru, Windows tiek spiesta piešķirt tai privilēģijas, kas ļauj veikt visus uzdevumus bez pārtraukumiem un traucējumiem.

Pirmkārt, jums jāpārbauda un jāapstiprina, ka pašlaik esat pieteicies datorā kā administrators. Pretējā gadījumā jums ir jāpiesakās no sava datora un pēc tam atkal jāpierakstās sistēmā Windows, izmantojot administratora kontu. Kad viss ir iestatīts, šie ir norādījumi, kas jāievēro, lai palaistu Star Wars Jedi: Fallen Order kā administrators:

 • Pirmkārt, datora diskā ir jāatrod izpildāmo failu Star Wars Jedi: Fallen Order.

Aktivizējiet lietotni File Explorer (iespējams, izmantojot Windows logotipa pogu + E burta īsinājumtaustiņu) un pēc tam pārvietojieties pa nepieciešamajām mapēm, lai ievadītu direktoriju, kurā atrodas Star Wars Jedi: Fallen Order faili.

 • Noklikšķiniet uz izpildāmā faila Star Wars Jedi: Fallen Order, lai to izceltu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā, lai redzētu pieejamo konteksta izvēlni, un pēc tam noklikšķiniet uz Rekvizīti.

Tagad tiks parādīts izvēlētā Star Wars Jedi: Fallen Order izpildāmā faila rekvizīti.

 • Noklikšķiniet uz cilnes Saderība (tuvu loga augšdaļai), lai dotos uz turieni.
 • Noklikšķiniet uz izvēles rūtiņas Palaist šo programmu kā administratoru (lai izvēlētos šo parametru).
 • Noklikšķiniet uz pogas Lietot un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi.
 • Restartējiet Star Wars Jedi: Fallen Order. Pārbaudiet spēli, lai apstiprinātu, ka tā vairs nedarbojas kā iepriekš.
 1. Pārbaudiet spēles Star Wars Jedi: Fallen Order spēles failu integritāti:

Ir lielas izredzes, ka problēmas, kas piespiež Zvaigžņu karu Jedi: Fallen Order avāriju, tiek izraisītas, jo spēles lietojumprogramma nevar piekļūt vai izmantot tās datus, jo daži faili ir sabojāti (vai pazuduši). Spēļu failu verifikācijas darbība, kurai piekļūst caur spēles klientu (vai platformas programmu), šeit tiks atrisināta. Pārbaudes tiks veiktas attiecīgajos Zvaigžņu karu Jedi: Fallen Order iepakojumos. Pēc tam trūkstošie vai bojātie priekšmeti tiks aizstāti (ar to pašu datu veselīgām kopijām).

Ja palaižat Star Wars Jedi: Fallen Order from Steam, šie ir norādījumi, kas jāievēro, lai pārbaudītu spēles failu integritāti:

 • Pirmkārt, jums jāatver programma Steam. Kad parādās programmas logs, jums jānoklikšķina uz BIBLIOTĒKA, lai tur nokļūtu.
 • Pieņemot, ka spēļu saraksts tagad ir redzams, jums jāatrod Star Wars Jedi: Fallen Order, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz šīs spēles, lai redzētu tās konteksta izvēlni, un pēc tam atlasiet Properties.

Tagad parādīsies logs Star Wars Jedi: Fallen Order Steam.

 • Noklikšķiniet uz cilnes LOKĀLIE FILI (tuvu loga augšdaļai), lai dotos uz turieni, un pēc tam noklikšķiniet uz PĀRBAUDEI SPĒĻU FILĒU INTEGRITĀTI ...

Steam uzsāks verifikācijas darbību tūlīt.

 • Pievērsiet uzmanību uzdevumiem. Esiet pacietīgs un ļaujiet procesiem pabeigt.
 • Kad viss ir izdarīts, jums ir jāaizver Steam un pēc tam jāatver programma.
 • Palaidiet Star Wars Jedi: Fallen Order, lai pārliecinātos, vai avārijas problēma ir atrisināta pilnībā.

Ja jūs izmantojat Star Wars Jedi: Fallen Order from Origin, tad, lai novērstu spēles failu problēmas, jums jāizmanto funkcija Remonts - kas ir līdzīga Steam atrodamajai pārbaudes funkcijai. Izpildiet tālāk norādītās darbības.

 • Pirmkārt, jums jāatver lietotne Origin. Kad parādīsies lietojumprogrammas logs, jums jānoklikšķina uz Mana spēļu bibliotēka.
 • Pieņemot, ka instalēto spēļu saraksts tagad ir redzams, jums jāatrod Star Wars Jedi: Fallen Order, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz spēles, lai redzētu dažas iespējas, un pēc tam izvēlieties Remonts.

Origin tagad sāks remonta darbību.

 • Pagaidiet, līdz procesi būs pabeigti, un pēc tam aizveriet lietojumprogrammu Origin.
 • Vēlreiz atveriet lietotni Origin un pēc tam palaidiet Star Wars Jedi: Fallen Order.
 • Spēlējiet spēli tik ilgi, cik vien iespējams, lai redzētu, vai tā tagad ir stabila.

Ja palaižat Epic Games Launcher programmu Star Wars Jedi: Fallen Order, varat izmantot tur esošo verifikācijas funkciju, lai pārbaudītu spēles failus un novērstu problēmas (ja tādas ir atrastas). Tādā gadījumā šīs instrukcijas jums jāievēro:

 • Pirmkārt, jums jāpalaiž programma Epic Games Launcher. Kad klienta logs ir atvērts, jums ir jānoklikšķina uz Bibliotēka, lai turpinātu.
 • Tagad jums ir jāatrod Star Wars Jedi: Fallen Order un pēc tam noklikšķiniet uz zobrata ikonas (atrodas tuvu kreisajai rūtij) zem spēles.
 • Kad parādīsies nolaižamā izvēlne, jums jānoklikšķina uz Pārbaudīt.

Epic Game Launcher sāks verifikācijas procesu tūlīt.

 • Pagaidiet, līdz uzdevumi ir pabeigti. Aizveriet lietotni Epic Game Launcher un pēc tam atveriet to.
 • Ieslēdziet Zvaigžņu karu Jedi: Fallen Order un spēlējiet spēli, lai redzētu, cik ilgi tas paliek augšā (bez avārijas).
 1. Aizveriet nevajadzīgas un problemātiskas programmas:

Šeit mēs pieņemam, ka datorā avarē lietojumprogramma Star Wars Jedi: Fallen Order, jo dators nenodrošina savam procesam (vai komponentiem) pietiekami daudz resursu, lai uzturētu tā (vai to) darbības. Jūsu sistēmas resursi - it īpaši, ja tos mēra pēc pieejamo datu apstrādes jaudas vai atmiņas skaitļiem - ir ierobežoti. Ja darbojas citas lietojumprogrammas, kad darbojas Star Wars Jedi: Fallen Order, tās var sacensties savā starpā un izmantot spēlei nepieciešamos resursus.

Mums ir arī jāapsver iespēja, ka vienas vai vairāku lietotņu izmantotie komponenti nonāk pretrunā ar tiem, kurus izmanto Star Wars Jedi: Fallen Order. Ja šeit izteiktie pieņēmumi atbilst patiesībai, jūs, iespējams, redzēsiet uzlabojumus pēc nevajadzīgu un problemātisku lietojumprogrammu izlikšanas.

Šīs instrukcijas aptver gandrīz visu, kas jums jādara:

 • Pirmkārt, jums jāatver programma Task Manager. To var izdarīt šādi: ar peles labo pogu noklikšķiniet uz uzdevumjoslas (displeja apakšdaļā), lai redzētu pieejamo konteksta izvēlni, un pēc tam atlasiet Uzdevumu pārvaldnieks.

Varat arī izmantot pogu Ctrl + Shift + Esc, lai ātri aktivizētu programmu Task Manager.

 • Pieņemot, ka tagad esat logā Uzdevumu pārvaldnieks (cilnē Procesi), jums ir jāiziet tajā esošie vienumi un jāņem vērā aktīvās lietojumprogrammas, it īpaši tās, kuras pašlaik nevajadzētu palaist.
 • Kad esat identificējis lietojumprogrammu, kas ir jānovieto, jums tas ir jānoklikšķina, lai tas tiktu izcelts, un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Beigt uzdevumu (kas nesen parādījās loga apakšējā labajā stūrī).

Windows strādās, lai izbeigtu procedūras attiecībā uz atlasīto lietojumprogrammu tūlīt.

 • Ja darbojas citas nevajadzīgas vai problemātiskas lietojumprogrammas, jums tagad jāizmanto tā pati uzdevuma beigu funkcija.
 • Pieņemot, ka esat pabeidzis visu nepieciešamo programmu pārtraukšanu, jums jāaizver logs Uzdevumu pārvaldnieks.
 • Palaidiet Star Wars Jedi: Fallen Order un pēc tam spēlējiet spēli, lai redzētu, kā šoreiz iet.
 1. Atjauniniet grafikas kartes draiverus:

Grafikas karte kā aparatūras ierīce ir vissvarīgākā datora sastāvdaļa, kad runa ir par grafikas darbībām, kas tiek veiktas spēlēm un citām grafikas ietilpīgām lietojumprogrammām. Tāpat jūsu grafikas kartes draiveris ir vissvarīgākais draiveris, kad runa ir par attēlu attēlošanas un video renderēšanas uzdevumiem, jo ​​tas pārvalda fiziskā komponenta un programmatūras (vai koda) mijiedarbību.

Tādēļ, ja jūsu datorā esošā spēļu lietotne turpina avarēt - it īpaši pēc tam, kad esat izmēģinājis jau aprakstītās procedūras - pastāv liela iespēja, ka grafikas kartes draiverī kaut kas nav kārtībā. Tas, iespējams, ir bojāts, nedarbojas pareizi vai ir salauzts. Varbūt tas parāda savu vecumu. Iespējams, ka tā ir nonākusi korupcijā. Jūs diez vai uzzināsiet, kas ir noticis nepareizi.

Jums ir jāatrisina problēma, instalējot jaunu grafikas kartes draiveri. Procesi, kas veido draiveru instalēšanas darbību, parasti dara pietiekami, lai novērstu neatbilstības vai neatbilstības, kas ietekmē pašreizējo draiveri. Citiem vārdiem sakot, jūs, visticamāk, neizjutīsit vienu un to pašu problēmu ar jaunu draiveri (sakarā ar jauno kodu un iestatījumiem, kas tiks iekļauti).

Jūs, iespējams, varēsit atjaunināt grafikas kartes draiveri, izmantojot Windows iebūvēto draiveru automātiskās atjaunināšanas funkciju. Šīs instrukcijas attiecas uz procedūru:

 • Izmantojiet Windows logotipa pogu + X burta īsinājumtaustiņu, lai atvērtu lietojumprogrammu un opciju sarakstu, kas veido izvēlni Lietotājs. Lai palaistu šo programmu, noklikšķiniet uz Ierīču pārvaldnieks.
 • Pieņemot, ka tagad esat ierīces pārvaldnieka logā, jums jāpārbauda norādītās kategorijas, atrodiet Displeja adapteri un pēc tam noklikšķiniet uz šīs kategorijas paplašināšanas ikonas.

Displeja adapteri ir kategorija, kurā grafikas ierīces atrodas Windows ierīcē esošajā lietotnē Ierīču pārvaldnieks. Ja datoram ir divi GPU (īpaši un integrēti), iespējams, redzēsit divas grafikas ierīces. Ja datoram ir viens GPU (tikai integrēts), iespējams, redzēsiet vienu grafikas ierīci.

Īpašais GPU vienmēr ir jaudīgākā grafikas karte, tāpēc Windows ir ieprogrammēts to izmantot, lai palaistu spēles un citas prasīgas grafikas lietojumprogrammas. Jūsu dators, iespējams, to izmanto, lai palaistu Star Wars Jedi: Fallen Order, tāpēc tas ir draiveris īpašajai grafiskajai kartei, kuru mēģināt atjaunināt. Tomēr tas nekaitēs arī instalēt atjauninātu draiveri integrētajai kartei.

 • Atrodiet speciālo grafisko ierīci (kas, iespējams, ir karte no AMD vai NVIDIA), ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās, lai redzētu pieejamo konteksta izvēlni, un pēc tam atlasiet opciju Atjaunināt draiveri.

Tagad Windows parādīs uzvedni, lai jautātu, kā vēlaties veikt draivera meklēšanas uzdevumu.

 • Noklikšķiniet uz Automātiski meklēt atjauninātu draivera programmatūru (parasti pirmā opcija).

Jūsu sistēmai tagad ir paredzēts sazināties ar nepieciešamajiem serveriem vai centriem, lai pārliecinātos, vai grafikas kartes draiverim ir kādi atjauninājumi. Ja Windows atrod kaut ko jaunu (vai trūkst jūsu datorā), tā lejupielādēs un instalēs programmatūru.

 • Kad jaunā draivera instalēšanas darbības ir pabeigtas, jums ir jārestartē dators.

Windows, iespējams, parādīs uzvedni šajā sakarā; tur varat noklikšķināt uz pogas Restartēt. Pretējā gadījumā - ja nevarat ļaut datoram nekavējoties restartēties vai ja neizdodas uzrādīt restartēšanas procesu, jums pašiem ir jāuzsāk atsāknēšanas darbība (kad tas ir ērti), lai pabeigtu lietas.

 • Pēc Windows palaišanas un noregulēšanas jums ir jāiededzina Zvaigžņu karu Jedi: Fallen Order un pēc tam jāspēlē spēle, lai redzētu, vai viss ir kļuvis labāks attiecībā uz avārijām.

Nu, ja Star Wars Jedi: Fallen Order turpina avarēt pat pēc grafikas kartes draivera atjaunināšanas vai ja draiveri nevarēja atjaunināt, izmantojot automātisko funkciju (kāda iemesla dēļ), draivera atjaunināšanas uzdevums ir jāveic, izmantojot citu metode vai procedūra. Šeit jums jāiegūst Auslogics draivera atjauninātājs. Šī programma jūsu vārdā apstrādās visus draiveru atjaunināšanas procesus, lai nodrošinātu, ka darbs tiek veikts pareizi (šoreiz).

Pirmkārt, ieteiktā lietojumprogramma sāks augstākā līmeņa skenēšanu, lai identificētu jūsu datorā bojātos, vecos vai novecojušos, bojātos un nepareizi strādājošos draiverus, kā arī apkopotu informāciju par tiem. Pēc tam tā lejupielādēs jaunākos ražotāja ieteiktos draiverus (stabilas draiveru versijas) un instalēs tos kā aizstājējus sliktiem vai problemātiskiem draiveriem.

Grafikas kartes draiveris ir viens no draiveriem, kas tiks atjaunināts. Jūsu datorā darbosies labi draiveri gandrīz visām ierīcē vai komponentiem, kas atrodas jūsu datorā, paturiet prātā tikai savu GPU. Tādā veidā, mēģinot novērst visas draivera problēmas, nekas netiek atstāts malā.

Pēc tam, kad viss ir izdarīts, jums būs arī jārestartē dators, lai nodrošinātu, ka Windows stājas spēkā izmaiņas (kas saistītas ar jaunu draiveru instalēšanu). Ļaujiet Windows normāli palaist un sasniegt stabilitāti. Palaidiet Star Wars Jedi: Fallen Order, lai apstiprinātu, ka spēle vairs neizdodas, startējot vai spēlējot.

 1. Atspējot pilnekrāna optimizāciju zvaigznēm kariem: Jedi: Fallen Order:

Pilnekrāna optimizācija ir īpaša funkcija, kas tika ieviesta, lai uzlabotu datoru spēļu veiktspēju, kad spēles ir jāpalaiž uz pilnekrāna (bez apmalēm). Nu, šī funkcija ne vienmēr nodrošina gaidītos rezultātus, un dažreiz tā pat rada sarežģījumus, kuru rezultātā rodas avārijas un citas nopietnas problēmas. Pilnekrāna optimizācija labi darbojas ar noteiktām spēlēm, savukārt citiem rada diskomfortu.

Šķiet, ka Star Wars Jedi: Fallen Order ir viena no tām spēlēm, kas nav saderīga ar šo funkciju. Daži lietotāji apstiprināja, ka spēles lietotne pārtrauca samazināties ar avārijām viņu datoros pēc tam, kad viņi bija atcēluši pilnekrāna optimizāciju. Arī jūs varētu gūt tādus pašus panākumus (ja darāt to pašu).

Izpildiet šos norādījumus, lai atspējotu pilnekrāna optimizāciju Star Wars Jedi: Fallen Order:

 • Pirmkārt, jums ir jāatver programma File Explorer, uzdevumjoslā (displeja apakšdaļā) noklikšķinot uz programmas ikonas.

Alternatīvi - ja File Explorer ikona nav jūsu uzdevumjoslā, lai palaistu lietotni, varat izmantot Windows logotipa pogu + E burta saīsni.

 • Pieņemot, ka tagad esat File Explorer logā, jums jānoklikšķina uz Šis dators, lai redzētu sistēmas disku (C :), un pēc tam pārvietojieties pa atbilstošo ceļu, lai nokļūtu mapē, kurā atrodas Star Wars Jedi: Fallen Order faili.
 • Tagad jums jāatrod galvenā izpildāmā programma Star Wars Jedi: Fallen Order (tā, kuru izmantoja, lai palaistu spēli), noklikšķiniet uz tā, lai to izceltu, un pēc tam noklikšķiniet ar peles labo pogu, lai redzētu tā konteksta izvēlni.
 • Parādīto opciju sarakstā jums jāizvēlas Rekvizīti.

Tagad parādīsies izvēlētā Star Wars Jedi: Fallen Order izpildāmā loga Rekvizīti.

 • Noklikšķiniet uz cilnes Saderība (tuvu loga augšdaļai), lai dotos uz turieni.
 • Noklikšķiniet uz izvēles rūtiņas Atspējot pilnekrāna optimizāciju, lai noņemtu šī parametra izvēli.

Ja konstatējat, ka spēlē netiek izmantota pilna ekrāna optimizācijas funkcija, jums tā jāizvēlas, lai redzētu, vai Star Wars Jedi: Fallen Order kļūst labāka no tās lietojuma. Tādā gadījumā, tā kā izvēles rūtiņa Pilnekrāna optimizācija pašlaik ir atzīmēta, jums tas ir jānoklikšķina, lai to atceltu.

 • Pieņemot, ka esat paveicis darbu cilnē Saderība, jums ir jānoklikšķina uz pogas Lietot un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi, lai saglabātu jauno konfigurāciju Star Wars Jedi: Fallen Order.
 • Palaidiet Star Wars Jedi: Fallen Order, lai apstiprinātu, ka avārijas problēma ir atrisināta.

Ja problēma joprojām pastāv, jums ir jārestartē dators un pēc tam jāaktivizē Star Wars Jedi: Fallen Order, lai vēlreiz pārbaudītu lietu stāvokli.

Citas lietas, kuras varat mēģināt novērst Star Wars Jedi: Fallen Order avārijas problēmu Windows 10 ierīcē

Ja jūs vēl atradīsit labojumu, kas piespiež Zvaigžņu karu Jedi: kritušo pasūtījumu pārtraukt crasēšanu, tad, iespējams, vēlēsities izmēģināt risinājumus un risinājumus mūsu galīgajā darāmo lietu sarakstā.

 1. Atspējojiet visas overclocking funkcijas vai iestatījumus: atbrīvojieties no visām overclocking utilītprogrammām:

Piemēram, izmantojot overclocking, jūs varat piespiest savas mašīnas procesoru darboties augstākā frekvencē, kas nozīmē, ka jūsu dators uzdevumus veic ātrāk nekā iepriekš. Tomēr, cenšoties iegūt vairāk no sava datora, jūs varētu nonākt pie konfigurācijas, kas lielajā lietu shēmā ir neproduktīva.

Star Wars Jedi: Fallen Order avārijas var izraisīt jūsu procesora pārkaršanu un kļūšanu nestabilu vai nespēju veikt turpmākas spēles darbības. Ja esat pārslogojis datoru (jebkurā formā vai formā), jums ir jāatmet iestatījumi un visam jāizmanto parastā vai parastā konfigurācija.

Jūsu spēļu veiktspēja faktiski var uzlaboties, kas nozīmē mazāk avāriju un izslēgšanu - un vēl svarīgāk ir tas, ka jūs izvairīsities no riskiem, kas saistīti ar pārkarsētām aparatūras daļām (vai sarežģījumiem, kas var rasties spēlē). Ja pēc ieteicamo izmaiņu veikšanas lietas neuzlabojas, jums būs labi jāpakļauj datora komponentiem.

 1. Atspējojiet antivīrusu; atinstalēt drošības utilītu:

Šeit mēs apsveram iespēju, ja Star Wars Jedi: Fallen Order avārijām ir kāds sakars ar antivīrusu vai drošības programmu, kas traucē vai traucē spēles darbībām. Ir zināms, ka liels skaits aizsargaprīkojumu pārsniedz un rada problēmas, cenšoties novērst draudus. Pirmkārt, mēs vēlamies, lai jūs atspējojat pretvīrusu un pēc tam palaižat Star Wars Jedi: Fallen Order, lai pārbaudītu lietas.

Ja spēle pārtrauks avāriju, jūs zināt, ka jūsu pretvīrusu vai drošības programmai bija nozīme, radot problēmas, ar kurām saskaras. Ja avārijas nemazinās pēc aizsardzības utilītas atspējošanas, pārliecinieties, vai esat atinstalējis lietojumprogrammu - jo atinstalēšana ir vienīgais process, kas garantē, ka lietotne nebūs aktīva, radot jums problēmas. Pēc antivīrusu vai drošības programmas noņemšanas jums ir jārestartē dators.

Palaidiet Star Wars Jedi: Fallen Order, lai apstiprinātu izvirzītos pieņēmumus. Jebkurā gadījumā, ja jums izdodas izveidot saikni starp antivīrusu un spēli, avarē, jums būs neatgriezeniski jāatceļ antivīruss un pēc tam jāaizstāj ar citu lietojumprogrammu. Ideālai nomaiņai jābūt drošības programmai, kas darbojas, lai aizsargātu jūsu datoru, netraucējot vai traucējot svarīgus procesus, lai radītu jums problēmas.

 1. Palaidiet Star Wars Jedi: Fallen Order, izmantojot zemākās vērtības vai skaitļus visiem svarīgajiem parametriem. Izmēģiniet pēc iespējas vairāk spēles konfigurāciju.
 2. Pārbaudiet, lejupielādējiet un instalējiet atjauninājumus Star Wars Jedi: Fallen Order. Gaidiet atjauninājumus un ielāpus - ja nekas pašlaik nav pieejams.
 3. Atspējojiet vai atinstalējiet trešo pušu uzraudzības lietojumprogrammas, piemēram, MSI Afterburner, GeForce Experience, RivaTuner Statistics serveri un līdzīgas utilītas.
 4. Izmantojiet augstas veiktspējas enerģijas plānu, lai uzlabotu datora veiktspēju.
 5. Atspējojiet spēles vertikālās sinhronizācijas funkciju.
 6. Mēģiniet logu režīmā spēlēt Zvaigžņu karu Jedi: Fallen Order.
 7. Lejupielādējiet un instalējiet visus Windows atjauninājumus, kas izlaisti jūsu datoram vai sistēmas konfigurācijai.
$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found