Windows

Kā novērst ARK avārijas problēmu sistēmā Windows 10?

Ja televīzijas šovs Draugi joprojām darbotos šodien, Ross, iespējams, spēlētu filmu ARK: Survival Evolved. Paleontoloģijas doktoram nebūtu tālu domāta ideja, ka patīk izdzīvošanas spēle, kas bagāta ar PVP. Viņš beidzot ‘piepildīs’ savu bērnības sapni par mājdzīvnieka dinozaura īpašniecību!

Ross nav vienīgais, kurš mīlētu ARK: Izdzīvošanas izdzīvošana. Kā redzams tās aktīvajā tiešsaistes kopienā un fantāzijā, šī spēle ir iecienīta starp daudziem spēlētājiem. Ikviens, kurš saņem izmēģināt ARK, var viegli atrast to spēlējot vairākas stundas līdz beigām. Galu galā viss, ko viņi dara, pastāvīgi apdraud briesmas. Spēlētāji var vai nu doties solo, vai strādāt kopā ar cilti vai komandu, lai ātrāk sasniegtu savus mērķus.

Mēs varētu turpināt un runāt, runājot par visām ARK brīnišķīgajām iezīmēm: Izdzīvošanas izdzīvošana. Tomēr mēs nedrīkstam ignorēt faktu, ka šī spēle ir pakļauta arī kļūdām un kļūdām. Tātad,

ja nu ARK: Survival Evolved nepārtraukti avarē, startējot

vai spēles laikā? Nu, uz šo jautājumu mēs atbildēsim šajā rakstā. Mēs arī izskaidrosim, kāpēc problēma notiek vispār. Tādā veidā jūs varēsiet novērst tā atkārtošanos.

Kā novērst Ark Crashing problēmu operētājsistēmā Windows 10

Dažos gadījumos tas, kas izraisīja ARK avārijas problēmu, ir tik mazs, ka vienkārša datora restartēšana to var novērst. Tomēr problēma var būt arī tik nopietna, ka, lai atbrīvotos no tā, jums būs jāveic vairākas darbības. Neatkarīgi no kļūdas smaguma, lai mācītos, varat izmantot šo rokasgrāmatu

kā atrisināt ARK: Survival Evolved crashing spēles laikā

izdevums. Mēs dalīsimies ar risinājumu sarakstu, sākot no vienkāršākajiem līdz vissarežģītākajiem un beidzot ar šo problēmu.

1. risinājums: pārliecinieties, vai dators atbilst sistēmas prasībām

Daži lietotāji joprojām var veiksmīgi instalēt ARK: Survival Mode pat tad, ja viņu ierīce neatbilst minimālajām sistēmas prasībām. Tomēr, kad viņi sāk spēlēt spēli, viņi var atrasties galā ar avārijām un kļūdām. Tāpēc kā pirmo darbības veidu iesakām pārbaudīt, vai jūsu dators atbilst ARK minimālajām sistēmas prasībām. Lai pārbaudītu datora specifikācijas, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Palaidiet dialoglodziņu Palaist, nospiežot Windows taustiņu + R uz tastatūras.
 2. Kad parādās dialoglodziņš Palaist, ierakstiet “dxdiag” (bez pēdiņām) un pēc tam noklikšķiniet uz Labi.
 3. Logā DirectX diagnostikas rīks būs redzama informācija par procesoru, operētājsistēmu un atmiņu.
 4. Atveriet cilni Displejs un pēc tam ņemiet vērā informāciju par grafisko karti.
 5. Pārliecinieties, vai dators atbilst šādām prasībām:

Operētājsistēma: Windows 7, Windows 8.1 vai Windows 10 (64 bitu versijas)

Procesors: Vismaz Intel Core i5-2400 vai AMD FX-8320 (kaut kas augstāks ir labāks)

Atmiņa: 8 GB vai lielāka RAM

Grafikas karte: AMD Radeon HD 7870 2GB vai NVIDIA GTX 670 2GB

DirectX: 10. versija

Krātuve: vismaz 60 GB brīvas vietas

Tīkls: daudzspēlētāju spēlēm nepieciešams platjoslas internets

Tagad, ja jūsu dators neatbilst nevienai no šīm prasībām, jums nekas cits neatliek kā atjaunināt aparatūru. Šajā rakstā varat izmēģināt citus risinājumus, taču spēle nedarbosies nevainojami. Tātad, pirms pāriet uz nākamo labojumu, iesakām iegādāties aparatūru, kas atbilst vai pārsniedz iepriekš minētās specifikācijas.

2. risinājums: restartējiet datoru

Iespējams, ka datorā darbojošās programmas traucē ARK vai Steam darbību. Kad tas notiks, tie var izraisīt spēles vai klienta avāriju. Ja tas tā ir, tad labākais risinājums ir restartēšana. Šis labojums var šķist smieklīgi vienkāršs, taču daudzi spēlētāji var apliecināt tā efektivitāti. Tagad, ja ARK joprojām avarē pat pēc datora restartēšanas, varat izmēģināt nākamo risinājumu šajā rokasgrāmatā.

3. risinājums: izslēdziet antivīrusu

Jūsu antivīruss var uzskatīt spēli par draudu. Līdz ar to tas var novērst tā darbību jūsu datorā. Lai noskaidrotu, vai tas tā ir, iesakām uz laiku atspējot antivīrusu. Lai uzzinātu darbības, varat iepazīties ar programmatūras rokasgrāmatu. Tagad, ja atklājat, ka, izslēdzot antivīrusu, tiek atbrīvota problēma, iespējams, būs laiks apsvērt iespēju pāriet uz citu drošības lietotni.

Tur ir daudz trešo pušu antivīrusu programmu, taču Auslogics Anti-Malware ir viena no nedaudzajām, kas var apsolīt visaptverošu aizsardzību. Tas var pamanīt sarežģītas ļaunprātīgas programmatūras un vīrusus, pat ja tie darbojas diskrēti fonā. Vēl viena lieliska lieta par Auslogics Anti-Malware ir tā, ka to izstrādāja sertificēts Microsoft Silver Application Developer. Tātad, jūs varat pārliecināties, ka tas netraucēs jūsu Windows 10 datora programmas. Tādā veidā jūs varat spēlēt ARK, neuztraucoties par avārijām.

4. risinājums: grafikas kartes draivera atjaunināšana

Ja jums ir novecojis vai nepareizs grafikas draiveris, rodas dažādas problēmas. Tā kā ARK ir ļoti atkarīga no jūsu grafikas kartes, tā var sastingt, aizkavēties vai pat avarēt. Tāpēc vienmēr ir ieteicams visu laiku atjaunināt grafikas karti. Ir trīs veidi, kā to izdarīt:

 • Piekļuve ierīču pārvaldniekam
 • Draivera lejupielāde no ražotāja vietnes
 • Trešās puses lietotnes izmantošana

Piekļuve ierīču pārvaldniekam

 1. Jums jāpalaiž ierīču pārvaldnieks. Lai to izdarītu, varat doties uz uzdevumjoslu un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows ikonas. Izvēlnē varat izvēlēties Device Manager. Varat arī atvērt dialoglodziņu Palaist un pēc tam ierakstīt “devmgmt.msc” (bez pēdiņām). Nospiediet Enter, un tiks parādīts ierīču pārvaldnieks.
 2. Izvērsiet kategorijas Displeja adapteri saturu.
 3. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz grafikas kartes un pēc tam konteksta izvēlnē atlasiet Atjaunināt draiveri.
 4. Jaunajā logā atlasiet opciju “Meklēt automātiski atjauninātu draivera programmatūru”.

Ļaujiet ierīču pārvaldniekam atrast jaunāko grafikas kartes draivera versiju. Šis rīks arī automātiski instalēs draiveri.

Draivera lejupielāde no ražotāja vietnes

Ierīču pārvaldnieks atvieglo draiveru atjaunināšanas procesu. Tomēr uz to pilnībā paļauties nevar. Daudzi lietotāji ir atraduši, ka pietrūkst nepieciešamo draiveru jaunākās versijas. Tātad, ja ARK joprojām avarē pēc tam, kad grafikas kartes atjaunināšanai izmantojāt Ierīču pārvaldnieku, iespējams, jums būs jāapmeklē ražotāja vietne. Lai efektīvi atrisinātu problēmu, jums jāmeklē jaunākais laidiens.

Trešās puses lietotnes izmantošana

Ir vērts atzīmēt, ka draiveru manuāla lejupielāde un instalēšana var būt riskanta un laikietilpīga. Ja lejupielādējat un instalējat draiveri, kas nav saderīgs ar jūsu operētājsistēmu un procesoru, tas var izraisīt sistēmas nestabilitātes problēmas un traucējumus. Tāpēc, lai būtu piesardzīgs, jums vajadzētu izpētīt daudz un draiveru versijas.

Par laimi, jums nav jāpakļauj sevi šim sāpīgajam procesam. Varat izmantot uzticamu utilītu, piemēram, Auslogics Driver Updater. Pēc šīs programmas instalēšanas tā automātiski atpazīs jūsu OS un procesora tipu. Viss, kas jums jādara, ir noklikšķināt uz pogas, un tas pamanīs visus problemātiskos draiverus. Kad novērtēšanas rezultāti ir sasniegti, varat izvēlēties, kuras draivera problēmas novērst. Auslogics draivera atjauninātājs veiks visu smago darbu, un dažu klikšķu laikā jūs varēsiet atrisināt visas ar draiveri saistītās problēmas.

Kā novērst ARK avārijas problēmu sistēmā Windows 10?

5. risinājums: palaist ARK kā administratoru

Ja Steam nav piekļuves visiem nepieciešamajiem spēļu failiem, tas nevarēs veiksmīgi palaist ARK. Šī problēma var rasties, ja spēli vai spēles klientu darbināt parastā lietotāja režīmā. Tāpēc iesakām palaist Steam un spēli ar administratīvajām privilēģijām. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Ja Steam pašlaik darbojas jūsu datorā, aizveriet to. To var izdarīt, dodoties uz uzdevumjoslu un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķinot uz ikonas Steam. Lai aizvērtu lietotni, konteksta izvēlnē atlasiet Iziet.
 2. Dodieties uz darbvirsmu un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz ikonas Steam.
 3. Opcijās atlasiet Palaist kā administratoram.
 4. Ja tiek prasīts piešķirt atļauju lietotnei, noklikšķiniet uz Jā.
 5. Tagad mēģiniet atsākt ARK: Survival Evolved, izmantojot Steam.

Pārbaudiet, vai tagad jūs varat spēlēt spēli bez tās avārijas. Ja problēma joprojām pastāv, pārejiet pie nākamā labojuma.

6. risinājums: pārbaudiet ARK spēļu failu integritāti

Ja ARK: Survival Evolved trūkst, ir bojāti vai bojāti spēļu faili, startēšanas vai spēles laikā tas sasalst vai avarē. Viens no labākajiem veidiem, kā atrisināt šo problēmu, ir spēles failu integritātes pārbaude. Šādi rīkojoties, tiks salaboti vai aizstāti problemātiskie faili. Lai turpinātu, izpildiet šos norādījumus:

 1. Palaidiet Steam, pēc tam galvenajā izvēlnē atlasiet Bibliotēka.
 2. Meklējiet ARK: Survival Evolved no datorā instalēto spēļu saraksta.
 3. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz spēles, pēc tam konteksta izvēlnē atlasiet Rekvizīti.
 4. Kad esat ARK rekvizītu lapā: Izdzīvošana ir attīstījusies, dodieties uz cilni Vietējie faili.
 5. Atlasiet opciju Pārbaudīt spēles failu integritāti.

Ļaujiet Steam automātiski salabot ietekmētos spēļu failus. Kad process ir pabeigts, mēģiniet atsākt ARK un pārbaudiet, vai varat to palaist nevainojami.

7. risinājums: Jaunākā ARK ielāpa instalēšana: Izdzīvošana ir attīstījusies

ARK: Survival Evolved izstrādātāji klausās lietotāju atsauksmes. Tātad, ja spēlētāji sūdzas par kļūdām vai kļūdām, viņi izstrādās ielāpus, kas novērsīs problēmas. Ja nesenais atjauninājums izraisīja spēles iesaldēšanu vai avāriju, kļūdas novēršanai būs nepieciešams jauns plāksteris. Šajā gadījumā jūsu rīcība ir apmeklēt spēles vietni un pēc tam meklēt jaunāko ielāpu. Ja atrodat, lejupielādējiet un instalējiet to. Kad process ir pabeigts, restartējiet spēli un pārbaudiet, vai avārijas problēma vairs nav.

8. risinājums: pareizu palaišanas apstākļu iestatīšana

Ja esat nepareizi konfigurējis spēles iestatījumus, ARK: Survival Evolved var avarēt. Lai pārliecinātos, ka tas tā nav, iesakām izmēģināt dažādus palaišanas parametrus. To var izdarīt, veicot tālāk norādītās darbības.

 1. Atveriet Steam, pēc tam dodieties uz galveno izvēlni un noklikšķiniet uz Library.
 2. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz spēļu saraksta ARK: Survival Evolved.
 3. Konteksta izvēlnē atlasiet Rekvizīti.
 4. Pārliecinieties, vai atrodaties lapas Rekvizīti cilnē Vispārīgi.
 5. Noklikšķiniet uz Iestatīt palaišanas opcijas.
 6. Ja ir palaišanas parametri, noņemiet tos visus.
 7. Tagad ierakstiet “-USEALLAVAILABLECORES -sm4 -d3d10” (bez pēdiņām) un pēc tam noklikšķiniet uz Labi.
 8. Atkārtoti palaidiet ARK: Izdzīvošana ir attīstījusies un pārbaudiet, vai problēma vairs nav.

Ja problēma joprojām pastāv, atgriezieties sadaļā Sākt opcijas un notīriet iestatītos parametrus. Pārejiet pie nākamā risinājuma.

9. risinājums: mainiet datora barošanas iestatījumus

Pēc noklusējuma Windows 10 datoriem ir iestatīts līdzsvarots enerģijas plāns. Izmantojot šo konfigurāciju, jūsu dators mēģinās ietaupīt enerģiju un izmantot mazāk resursu. Protams, tas var izraisīt ARK: Survival Evolved avāriju. Tātad, mēs iesakām modificēt enerģijas plāna iestatījumus un iestatīt tos uz Augsta veiktspēja. Lai to izdarītu, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Atveriet uzdevumjoslu un pēc tam noklikšķiniet uz meklēšanas ikonas.
 2. Meklēšanas lodziņā ierakstiet “Control Panel” (bez pēdiņām).
 3. Rezultātos atlasiet Vadības panelis.
 4. Kad vadības panelis ir atvērts, noklikšķiniet uz nolaižamā saraksta blakus Skatīt pēc, pēc tam atlasiet Lielas ikonas.
 5. Sarakstā izvēlieties Enerģijas opcijas.
 6. No opcijām izvēlieties Augsta veiktspēja.

Piezīme. Līdzsvarotais enerģijas plāns pielāgo jūsu procesora ātrumu atbilstoši datora vajadzībām. No otras puses, izvēloties režīmu Augstas veiktspējas, dators lielāko daļu laika turpinās darboties lielā ātrumā. Paturiet prātā, ka šī enerģijas plāna dēļ jūsu dators radīs vairāk siltuma. Tāpēc atcerieties, ka ierīce ir pareizi vēdināta.

 1. Pārstartējiet datoru un pēc tam restartējiet ARK: Survival Evolved, lai noskaidrotu, vai problēma ir novērsta.

10. risinājums: spēles pārinstalēšana

Ja esat izmēģinājis iepriekš minētos labojumus un neviens no tiem neaizkavēja ARK avāriju, jums jāpārinstalē spēle. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Pirms turpināt, noteikti aizveriet Steam. Jūs varat doties uz uzdevumjoslu, pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Steam un opcijās atlasiet Iziet.
 2. Palaidiet failu pārlūku, tastatūrā nospiežot Windows taustiņu + E.
 3. Pārejiet uz šīs mapes atrašanās vietu:

C: \ Program Files (x86) \ Steam \ steamapps \ common

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz mapes ARK un pēc tam konteksta izvēlnē atlasiet Dzēst.
 2. Atveriet Steam, pēc tam lejupielādējiet un instalējiet ARK: Survival Evolved, izmantojot spēles klientu.
 3. Mēģiniet palaist spēli un pārbaudiet, vai varat to palaist bez problēmām.

11. risinājums: Steam atkārtota instalēšana

Ja trūkst vai ir bojāti Steam faili, ARK: Survival Evolved nedarbosies pareizi. Labākais šīs problēmas risinājums ir Steam atkārtota instalēšana. To var izdarīt, izpildot šos norādījumus:

 1. Uzdevumjoslā ar peles labo pogu noklikšķiniet uz ikonas Steam.
 2. Opcijās atlasiet Atvērt faila atrašanās vietu.
 3. Meklējiet mapi Steamapps un pēc tam noklikšķiniet ar peles labo pogu.
 4. Konteksta izvēlnē izvēlieties Kopēt.
 5. Ielīmējiet mapes kopiju drošā vietā.
 6. Nospiediet tastatūras Windows taustiņu + S.
 7. Kad parādās meklēšanas lodziņš, ierakstiet “Control Panel” (bez pēdiņām) un nospiediet taustiņu Enter.
 8. Sarakstā blakus Skatīt pēc atlasiet Kategorija.
 9. Noklikšķiniet uz Atinstalēt programmu.
 10. Programmu sarakstā ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Steam un atlasiet Atinstalēt.
 11. Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai Steam noņemtu no datora.
 12. Kad atinstalēšanas process ir pabeigts, apmeklējiet Steam vietni un lejupielādējiet spēles klienta instalēšanas programmu.
 13. Instalējiet Steam.
 14. Dodieties uz darbvirsmu un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz ikonas Steam.
 15. Konteksta izvēlnē atlasiet Atvērt faila atrašanās vietu.
 16. Tagad ielīmējiet dublējuma mapi Steamapps.

Pēc šo darbību veikšanas lejupielādējiet un instalējiet ARK: Survival Evolved via Steam. Mēģiniet sākt spēli, lai redzētu, vai tā neizdosies.

Vai ir citas ar spēlēm saistītas problēmas, kuras vēlaties, lai mēs atrisinātu?

Informējiet mūs zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found