Windows

Kā novērst kļūdu MSVCR71.dll?

Daudziem cilvēkiem visā pasaulē datorprogrammas ir bijusi neatņemama viņu ikdienas sastāvdaļa. Tas ir arī iemesls, kāpēc ir neapmierinoši, ja ir rīki, kas netiks palaisti tieši tad, kad tie jums būs nepieciešami. Ir Windows lietotāji, kuri ziņoja, ka ir programmas, kuru neizdodas palaist MSVCR71.dll kļūdas dēļ.

MSVCR71.dll kļūda izskaidrota

Kļūda MSVCR71.dll tiek parādīta, kad trūkst DLL faila vai kad tas tiek bojāts vai izdzēsts. Līdz ar to programmatūra, kas paļaujas uz to pareizai darbībai, nevar darboties. Iespējams, ka šo kļūdu izraisa problēmas ar reģistru, ļaunprātīga programma datorā, vīrusu infekcija vai problēmas ar datora aparatūru. Šī problēma var ietekmēt jebkuru Windows programmu vai operētājsistēmu, ieskaitot Windows 10, Windows 8, Windows 7 un Windows Vista, starp daudzām citām.

Kļūdu ziņojumi, kas saistīti ar failu MSVCR71.dll, var parādīties dažādos gadījumos. Iespējams, jūs mēģināt palaist noteiktu programmu vai instalējat lietojumprogrammu. Dažos gadījumos kļūda var parādīties Windows startēšanas vai izslēgšanas laikā. Tas var būt nepatīkami, it īpaši, ja jums nekavējoties jāizmanto skartā programma. Kā tāds mēs esam izveidojuši šo rokasgrāmatu, lai iemācītu, kā labot Windows 10 trūkstošo MSVCR71.dll. Lai neatgriezeniski novērstu problēmu, uzmanīgi izlasiet mūsu norādījumus.

1. risinājums: palaist sistēmas failu pārbaudītāju

Viena no Windows 10 lieliskajām lietām ir tā, ka tajā ir iebūvēta programma, kas skenē un labo bojātus failus. Varat izmantot sistēmas failu pārbaudītāju, lai atjaunotu trūkstošo MSVCR71.dll failu un palaistu programmas. Vienkārši veiciet tālāk norādītās darbības.

 1. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz ikonas Meklēt.
 2. Ierakstiet “cmd” (bez pēdiņām).
 3. Rezultātos ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Komandu uzvedne.
 4. Atlasiet Palaist kā administrators.
 5. Kad komandu uzvedne ir atvērta, ierakstiet “sfc / scannow” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.Novērsiet kļūdu MSVCR71.dll, kas nav pazudusi vai nav atrasta, pārbaudot sistēmas failus datorā.
 6. Sistēmas failu pārbaudītājs tagad dažas minūtes skenēs un labos bojātus failus.
 7. Kad process ir pabeigts, restartējiet datoru.

2. risinājums: Visual C ++ atkārtoti izplatāmo pakotņu instalēšana

Ir vērts atzīmēt, ka MSVCR71.dll fails tiek piegādāts ar Visual C ++ atkārtoti izplatāmām pakotnēm. Tātad, ja jūs mēģināt tos instalēt, jūs, iespējams, varat atrisināt problēmu. Lai to izdarītu, vienkārši izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + S.
 2. Ierakstiet “cmd” (bez pēdiņām), pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Komandu uzvedne rezultātos.
 3. Atlasiet Palaist kā administrators.
 4. Komandu uzvednē ierakstiet “control / name microsoft.system” (bez pēdiņām), pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 5. Pārbaudiet, vai jūsu sistēma ir 32 bitu vai 64 bitu.
 6. Apmeklējiet Microsoft vietni un dodieties uz Visual C ++ lejupielāžu lapu.
 7. Lejupielādējiet savai sistēmai norādīto atkārtoti izplatāmo paketi.
 8. Instalējiet pakotni datorā.
 9. Restartējiet datoru un pārbaudiet, vai kļūda nav novērsta.

3. risinājums: atjauniniet ierīces draiverus

Iespējams, ka datorā ir novecojuši vai nepareizi draiveri, kā rezultātā tiek parādīta trūkstošā kļūda MSVCR71.dll. Tātad, tas nenāk par ļaunu, ja mēģināt atjaunināt draiverus. Varat to izdarīt vai nu manuāli, vai arī automatizēt procesu, izmantojot Auslogics draivera atjauninātāju. Ir svarīgi zināt, ka manuāla draiveru atjaunināšana var aizņemt ievērojamu laiku un enerģiju. Pirms izvēlēties iet uz šo ceļu, jums jābūt pārliecinātiem, ka jums ir prasmes, pacietība un laiks, lai atrastu un instalētu pareizos draiverus.

Izmantojot Auslogics Driver Updater, jums vienkārši jānoklikšķina uz pogas, un process tiks automatizēts. Jums nav jāuztraucas par nepareizu draiveru instalēšanu, jo rīks atpazīs jūsu sistēmu un atradīs tai jaunākās, savietojamākās un ražotāja ieteiktās draiveru versijas. Turklāt programma nodarbosies ar visiem problemātiskajiem draiveriem, ne tikai ar tiem, kas izraisīja MSVCR71.dll kļūdas trūkumu. Tātad, kad process ir pabeigts, jūs varat sagaidīt ātrāku un efektīvāku sava datora veiktspēju.

4. risinājums: MSVCR71.dll faila iegūšana no cita datora

Viens no labākajiem šīs problēmas risinājumiem ir MSVCR71.dll faila kopēšana no cita datora, kurā ir tāda pati sistēma kā jums. Vienkārši izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Atveriet meklēšanas lodziņu datorā, nospiežot Windows taustiņu + S.
 2. Ierakstiet “Komandu uzvedne” (bez pēdiņām).
 3. Rezultātos ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Komandu uzvedne un pēc tam atlasiet Palaist kā administrators.
 4. Komandu uzvednē ierakstiet “control / name microsoft.system” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 5. Atkārtojiet pirmās četras darbības datorā, no kura saņemsit failu MSVCR71.dll.
 6. Jums jāpārliecinās, vai datoriem ir viens un tas pats Windows izdevums un sistēmas tips. Pretējā gadījumā ieteicams atrast citu datoru.
 7. Izmantojiet otru datoru un nospiediet Windows taustiņu + E, lai atvērtu File Explorer.
 8. Pārejiet uz C: \ Windows \ SysWOW64 vai C: \ Windows \ System32, atkarībā no tā, kurš ir piemērojams.
 9. Kopējiet failu MSVCR71.dll un saglabājiet to ārējā cietajā diskā vai zibatmiņā.
 10. Dodieties uz savu datoru un pēc tam palaidiet File Explorer.
 11. Pārejiet uz precīzu atrašanās vietu no 8. darbības un ielīmējiet tur MSVCR71.dll failu.
 12. Pārbaudiet, vai šī metode novērš kļūdu.

Tātad, tur jums tas ir ... četri veidi, kā novērst MSVCR71.dll kļūdas ziņojumus. Ja esat izmēģinājis visas mūsu metodes šajā rakstā un tomēr problēma joprojām pastāv, nevilcinieties dalīties pieredzē zemāk esošajos komentāros. Paziņojiet mums, kas ir problēma un kā jūs to risinājāt. Tādā veidā mēs varam jums palīdzēt novērst kļūdu un atrast labāko problēmas risinājumu.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found