Windows

Kļūdas “Diska defragmentētāju nevarēja sākt” novēršana

Lielāko daļu laika Windows kļūdu ziņojumi ir mazāk nekā noderīgi! Viņi sniedz jums maz informācijas vai nojausmas par to, kāda ir problēma, un vēl mazāk ir ideja, kā to novērst. Ja esat saskāries ar defrag kļūdas ziņojumu “Diska defragmentētāju nevarēja palaist”, šeit ir saraksts ar iespējamiem jūsu problēmas risinājumiem.

1. Jūsu diskā ir kļūdas

Palaist vai nu iebūvēto diska kļūdu pārbaudes iespēju caur Komandu uzvednevai izmantojiet trešās puses disku pārbaudes utilītu. Lai izmantotu iebūvēto objektu, atrodiet savu Komandu uzvedne (Vai nu noklikšķinietSākt -> Palaist un veidu cmd.exevai dodieties uz Sākt -> Piederumi -> Sistēmas rīki -> ar peles labo pogu noklikšķiniet Komandu uzvedne un atlasiet Izpildīt kā administratoram). Tips chkdsk / run tips kad tiek jautāts, vai vēlaties, lai diska pārbaudītājs darbotos nākamajā datora palaišanas reizē. Pārstartējiet datoru un mēģiniet vēlreiz defragmentēt.

2. Nesen veiktas izmaiņas datorā ir izraisījušas kļūdu

Lai uzzinātu, vai tas tā ir, atjaunojiet sistēmu stāvoklī, kāds tas bija pirms izmaiņām. Lai to izdarītu, palaidiet sistēmas atjaunošanu - piesakieties sistēmā Windows kā administrators un dodieties uz: Sākt -> Visas programmas -> Piederumi -> Sistēmas rīki -> Sistēmas atjaunošana. Atlasiet jaunāko atjaunošanas punktu Sistēmas atjaunošana noklikšķiniet uz Nākamais.

Ja pēc tam, kad esat pabeidzis, joprojām nevarat defragmentēt, mēģiniet atgriezt sistēmu agrāk. Protams, ja jūs varat noteikt, kura programma rada problēmu, jums joprojām būs jāizlemj, kā rīkoties, lai novērstu defrag kļūdu, ja vēlaties saglabāt instalēto programmu.

3. Pārbaudiet lapas failu

Iet uz Vadības panelis -> Sistēma -> Papildu cilni un noklikšķiniet Iestatījumi zem Izrāde. Noklikšķiniet uz Papildu vēlreiz cilni un meklējiet Mainīt poga zem Virtuālā atmiņa. Ja Nav peidžeru faila ir atlasīts, mēģiniet to atlasīt un pārbaudīt, vai tas novērš jūsu defrag kļūdu.

4. Mēģiniet defragmentēt drošajā režīmā

Restartējiet datoru un nospiediet F8 atkārtoti pēc sāknēšanas ekrāna, lai palaistu Windows drošajā režīmā. Ja diska defragmentētājs var darboties drošajā režīmā, tas sniedz papildu informāciju, lai palīdzētu diagnosticēt parastā Windows starta problēmu.

5. Pārbaudiet, vai jums ir pietiekami daudz brīvas vietas defragmentēšanai

Parasti, ja defragmentēšanai nav pietiekami daudz brīvas vietas, jūs saņemsit atsevišķu defrag kļūdu. Tomēr datori dažreiz var darboties. Pārliecinieties, vai cietajā diskā ir vismaz 15% vietas, dodoties uz Dators vai Mans dators, ar peles labo pogu noklikšķinot uz cietā diska ikonas un dodoties uz Rekvizīti. Pārbaudiet, vai norādītā brīvās vietas procentuālā daļa ir vismaz 15% - vēlams 20%. Katram gadījumam.

6. Pārbaudiet, vai datorā nav ļaunprātīgas programmatūras

Ļaunprātīga programmatūra ir ļaunprātīga lieta. Tas var radīt problēmas, kas šķietami nav saistītas ar tās darbību. Ja nevarat defragmentēt cieto disku, veiciet pilnu ļaunprātīgas programmatūras skenēšanu, izmantojot ieteicamo pretvīrusu un anti-spyware programmu, piemēram, Trend Micro, Kaspersky, Auslogics Anti-Malware vai Malwarebytes. Google meklējiet jebkuras atrastās programmas nosaukumu, jo ir ļoti daudz viltotu pretspiegprogrammatūru, kas faktiski ievieto spiegprogrammatūru jūsu datorā.

7. Atvienojiet papildu aparatūru

Ja jums ir pievienots ārējais cietais disks, atvienojiet to, pirms mēģināt defragmentēt galveno cieto disku.

8. Lejupielādējiet cietā diska ražotāja diagnostikas programmatūru

Jums būs jāidentificē cietā diska marka un modelis un jāapmeklē ražotāja vietne vai jāsazinās ar klientu atbalsta dienestu, lai lejupielādētu viņu diagnostikas rīkus. Tas var novērst kļūdas, kuras Windows pieder Check Disk utilītam nevar atrast vai novērst, kas var būt defrag kļūdu cēlonis.

9. Iegūstiet savus Windows atjauninājumus

Iespējams, ka Windows atjauninājums var novērst kļūdu “Diska defragmentētāju nevarēja sākt”. Dodieties uz Windows atjaunināšanas vietni, lai pārbaudītu, vai jums ir visi nepieciešamie atjauninājumi.

10. Defragmentētāja papildprogrammas faili ir reģistrēti

Ja nesen esat instalējis un pēc tam atinstalējis trešās puses defragmentētāja programmu, iespējams, ka iebūvētais defragmentētājs nav atjaunots pareizi. Atveriet Komandu uzvedne kā aprakstīts 1. punktā, un tips cd \ windows \ system32. Nākamajā uzvednē ierakstiet regsvr32 dfrgsnap.dll un regsvr32 dfrgui.dll lai atkārtoti reģistrētu šos papildprogrammas komponentus.

Protams, ja jūs nospiežat laiku un nevēlaties veikt daudz diagnostikas darbību, jūs vienkārši vēlaties veikt defrag! - jūs varat ātri lejupielādēt trešās puses diska defrag lietojumprogrammu, lai veiktu darbu jūsu vietā.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found