Windows

Atiestatot šo datoru, radās problēma

Gandrīz neiespējami klīstot spēļu pasaulē, nenonākot pie nosaukuma “Steam”. Klients ir vispopulārākā spēļu platforma personālajiem datoriem. Tajā ir daudz ekskluzīvu populāru nosaukumu no ARPG līdz Masveidā Multiplayer Online spēlēm. Lai spēļu pieredze būtu pēc iespējas vienmērīgāka, Steam izstrādātāji vienmēr pārliecinās, ka darbojas serveri un lietotne ir pareizi optimizēta.

Tomēr, būdama Windows lietojumprogramma, laiku pa laikam neizbēgami rodas problēmas. Tvaika serveriem nav imūna no bojājumiem, kas notiek ļoti retos gadījumos. Arī vietējās sistēmas kļūmes varētu sajaukt lietas.

Viena no daudzajām problēmām, ar kuru spēlētājiem rodas Steam klientā, ir kļūdas kods 101. Šī konkrētā kļūda mēdz parādīties, kad spēlētāji mēģina izmantot Steam veikalu, atvērt savu profila lapu, atjaunināt spēli vai pat lejupielādēt jaunu. Dažos gadījumos tas tiek piegādāts ar kļūdas ziņojumu "Nevarēja izveidot savienojumu ar Steam tīklu".

Parasti jūs domājat, ka jūsu interneta savienojums ir slikts, vai Steam serveri pašlaik nedarbojas. Tomēr daudzi lietotāji ir atklājuši, ka problēmu var izraisīt citi cēloņi, tostarp slikti kešatmiņā saglabātie dati, ugunsmūra traucējumi, tīkla ierobežojumi vai bojāta Steam instalācija. Var būt atbildīgi arī citi jautājumi, piemēram, ļaunprātīgas programmatūras infekcija.

Ja jums rodas šī problēma, to var novērst dažādos veidos, un mēs detalizētās darbībās parādīsim, kā rīkoties.

Pirmais risinājums: pārbaudiet, vai nav Steam servera problēmu

Pirmā lieta, kas jums jādara, pirms sākat dažādus problēmu novēršanas procesus, ir apstiprināt, vai Steam serveri nedarbojas. Jūs varat doties uz viņu sociālo mediju rokturiem vai pārbaudīt fanu kopienas lapas, lai uzzinātu, vai citiem cilvēkiem ir tādas pašas problēmas kā jums. Tiklīdz jūs to aizmirsīsit, varat turpināt un piemērot sekojošos labojumus.

Otrais risinājums: notīriet tīmekļa pārlūkprogrammas kešatmiņu

Steam pārlūkprogrammas kešatmiņā ir daudz informācijas, kas jums atvieglo lietas. Tas ļauj lietojumprogrammai automātiski piemērot noteiktas izvēles vai sniegt ieteikumus, piemēram, palīdzēt piekļūt iepriekš apskatītajām tīmekļa lapām un piemērot iestatījumus, kurus esat izmantojis vairākos gadījumos.

Tas nozīmē, ka kešatmiņa var uzkrāt nepareizas preferences un iestatījumus vai laika gaitā var tikt bojāta. Korupcija vai problēmas ar nepareiziem datiem var izraisīt kļūdas kodu 101 Steam.

Lai atrisinātu problēmu, šajā gadījumā jums ir jāiztīra pārlūkprogrammas kešatmiņa. Lai gan jūs vairs neredzēsiet ieteikumus un dažādu preferenču automātisku piemērošanu, kas tika izmantotas vairākas reizes, tas būs apsveicams upuris. Kad notīriet pārlūkprogrammas kešatmiņu, tiks izveidota jauna, un lietotne sāks vākt jaunus, pareizus datus.

Šis konkrētais labojums daudziem spēlētājiem palīdzēja atrisināt šo problēmu.

Ja nezināt, kā to izmantot, veicot tālāk norādītās darbības, jūs varēsit iepazīties ar visu procesu.

  1. Atveriet izvēlni Sākt, atrodiet Steam un pēc tam palaidiet klientu. Ja jums ir darbvirsmas saīsne, veiciet dubultklikšķi uz tā.
  2. Kad parādās Steam klients, dodieties uz virsraksta joslu, noklikšķiniet uz Steam un pēc tam noklikšķiniet uz Iestatījumi.
  3. Kad esat redzējis sadaļu Iestatījumi, dodieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Web pārlūks.
  4. Pārejiet uz cilni Tīmekļa pārlūks loga labajā pusē un noklikšķiniet uz pogas, kas skan “Dzēst tīmekļa pārlūkprogrammas kešatmiņu”.
  5. Kad process ir pabeigts, mēģiniet veikt darbību, lai pārbaudītu, vai kļūdas kods atkal tiek parādīts.

Ja kļūda vairs neparādās, jūs vienkārši apstiprinājāt, ka kešatmiņa ir atbildīga. Steam klients pats par sevi nekad automātiski neizdzēš savas tīmekļa pārlūkprogrammas kešatmiņu. Tātad tas nozīmē, ka kešatmiņa ir jāizdzēš manuāli, izmantojot iepriekš norādītās darbības. Tomēr jūs varat veikt papildu darbības, lai Steam klients laiku pa laikam automātiski notīrītu kešatmiņu. Lai to izdarītu, jums jāizveido skripts un uzdevumu grafiks. Process ir diezgan vienkāršs un vienkāršs, un tas neaizņems vairāk nekā desmit minūtes laika.

Tālāk norādītās darbības parādīs, kā rīkoties.

  1. Atveriet izvēlni Sākt, atrodiet Notepad un pēc tam palaidiet programmu, tiklīdz tā tiks parādīta meklēšanas rezultātos.
  2. Pēc Notepad atvēršanas nokopējiet un ielīmējiet jaunajā piezīmē:

@echo off TITLE CLEAR STEAM WEB Cache pirms rmdir / s / q “% USERPROFILE% \ AppData \ Local \ Steam \ htmlcache” palaišanas mkdir “% USERPROFILE% \ AppData \ Local \ Steam \ htmlcache”

  1. Nospiediet taustiņus Ctrl un S kopā vai dodieties uz loga augšdaļu un atlasiet Fails >> Saglabāt.
  2. Dialoglodziņā Saglabāt ievadiet vārdu, kuru atceraties, un pēc tam saglabājiet failu ar paplašinājumu .BAT.
  3. Noklikšķiniet uz pogas Labi.
  4. Lai izveidotu ieplānotu uzdevumu, rīkojieties šādi:
  • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un ātrās piekļuves izvēlnē atlasiet Izpildīt. Varat arī nospiest Windows un R taustiņus kopā, lai palaistu dialoglodziņu Palaist.
  • Pēc Run atvēršanas ierakstiet “taskchd.msc” (bez pēdiņām) un noklikšķiniet uz pogas Labi.
  • Pēc tam, kad tiek atvērts uzdevumu plānotājs, dodieties uz loga augšējo kreiso stūri, noklikšķiniet uz Darbības, pēc tam noklikšķiniet uz Izveidot uzdevumu (neklikšķiniet uz Izveidot pamata uzdevumu).
  • Kad parādās dialoglodziņš Izveidot uzdevumu, pievienojiet uzdevumam vajadzīgo nosaukumu un pēc tam pārslēdzieties uz cilni Darbības.
  • Noklikšķiniet uz pogas Jauns cilnē Darbības.
  • Atveriet dialoglodziņu Jauna darbība un noklikšķiniet uz pogas Pārlūkot, atverot lodziņu Programma / skripts. Pēc tam dodieties uz iepriekš izveidoto BAT failu un atlasiet to.
  • Pēc tam vēlreiz noklikšķiniet uz pogas Jauns.
  • Šoreiz klienta instalācijas mapē atlasiet failu Steam.exe.
  • Tagad jums uz darbvirsmas ir jāizveido īss teksts, kuru izmantosiet, lai palaistu Steam klientu un automātiski notīrītu tā kešatmiņu.
  • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz darbvirsmas tukšās virsmas un atlasiet Jauns >> saīsne.
  • Kad tiek parādīts dialoglodziņš Izveidot saīsni, tekstlodziņā, kas paredzēts saīsnes atrašanās vietas ievadīšanai, ievadiet šādu tekstu:

    C: \ Windows \ System32 \ Schtasks.exe / run / tn “Uzdevuma nosaukums”

  • Ņemiet vērā, ka “Uzdevuma nosaukums” ir iepriekš izveidotā uzdevuma nosaukuma vietturis.
  • Pēc saīsnes izveides pārliecinieties, ka vienmēr to izmantojat, lai palaistu Steam, kad vēlaties notīrīt kešatmiņu.

Trešais risinājums: neļaujiet pretvīrusu programmai bloķēt Steam klientu

Iespējams, ka jūsu sistēmas aizsardzības programma uzskata, ka tas apdraud drošību. Pat tad, ja exe failā nav pārbaudes programmas, daži no Steam instalācijas failiem var kļūt par upuriem. Antivīrusu programmā kā izslēgšana vai izņēmums būs jāpievieno klienta instalācijas mape.

Ja nezināt, kā Steam pievienot kā izslēgšanu vai izņēmumu, dodieties uz savas lietojumprogrammas izstrādātāja vietni, lai atrastu ceļvedi, kas jums palīdzēs šajā procesā. Ņemiet vērā, ka pretvīrusu programma, iespējams, izmanto citu nosaukumu, lai norādītu uz funkciju, kurā Steam instalācijas mapi varat pievienot sarakstam “Do-not-scan”. Dažās programmās jums jāizvēlas baltais saraksts, safelists vai izņēmumi.

Ja kā galveno pretvīrusu programmu izmantojat Windows Defender, jums būs jāiziet vīrusu un draudu aizsardzības rīks, lai pievienotu lietojumprogrammu kā izslēgšanu.

Tālāk norādītās darbības parādīs, kā to izdarīt:

  1. Atveriet izvēlni Sākt un noklikšķiniet uz zobrata blakus lietotājvārdam, lai palaistu programmu Iestatījumi. Lai izsauktu lietotni, izmantojot tastatūru, vienlaikus nospiediet Windows logotipu un I taustiņus.
  2. Kad tiek parādīts lietotnes Iestatījumi sākuma ekrāns, dodieties uz loga apakšdaļu un noklikšķiniet uz Atjaunināšanas un drošības ikona.
  3. Kad parādās atjaunināšanas un drošības lapa, dodieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Windows drošība.
  4. Pārslēdzieties uz labo rūti un noklikšķiniet uz Virus & Threat Protection zem Protection Areas.
  5. Tagad parādīsies Windows Security suite vīrusu un draudu aizsardzība.
  6. Ritiniet uz leju līdz vīrusu un draudu aizsardzības iestatījumiem un noklikšķiniet uz saites Pārvaldīt iestatījumus.
  7. Pēc vīrusu un draudu aizsardzības iestatījumu saskarnes parādīšanās dodieties uz sadaļu Izslēgumi un noklikšķiniet uz “Pievienot vai noņemt izslēgšanu”.
  8. Kad tiek atvērts logs Izslēgšana, noklikšķiniet uz “Pievienot izslēgšanu”, pēc tam konteksta izvēlnē izvēlieties Mape.
  9. Kad parādās dialoglodziņš Pārlūkot, dodieties uz Steam instalācijas mapi un atlasiet to.
  10. Tagad pārbaudiet, vai spēle var darboties vēlreiz.

Ja vēlaties savai sistēmai pievienot papildu drošības slāni, instalējiet Auslogics Anti-Malware. Rīks ir viens no retākajiem viltus pozitīvo gadījumu gadījumiem, kad likumīgas lietojumprogrammas, piemēram, Steam, tiek bloķētas bez iemesla. Tas ir saderīgs ar Windows 10 un var viegli strādāt kopā ar jebkuru pretvīrusu programmu, izraisot jebkāda veida traucējumus.

Ceturtais risinājums: ļaujiet Steam klientam, izmantojot ugunsmūri

Tā kā problēma ir saistīta ar tīkla problēmu, iespējams, klientam nav piekļuves jūsu tīkla infrastruktūrai. Kā jūs zināt, datora tīklu pārrauga ugunsmūris. Ja tā neuzticas noteiktai lietojumprogrammai, tā bloķēs piekļuvi internetam. Šajā gadījumā varētu būt, ka Steam klients ir viena no tām, kam uzticētas programmas.

Tagad, lai atrisinātu problēmu, ļaujiet ugunsmūra programmai piešķirt Steam piekļuvi jūsu datora tīklam. Lai to izdarītu, jums būs jāiet uz ugunsmūra un tīkla aizsardzības rīku sistēmā Windows Security un jāļauj Steam klientam caur to. Ja izmantojat trešās puses ugunsmūra lietojumprogrammu, varat doties uz savas lietotnes izstrādātāja vietni, lai uzzinātu, kā atbloķēt klientu, izmantojot drošības programmu.

Tālāk norādītās darbības parādīs, kā atļaut klientam izmantot Windows drošības ugunsmūri:

  1. Noklikšķiniet uz pogas Sākt un izvēlnē Sākt noklikšķiniet uz zobrata ikonas, lai palaistu programmu Iestatījumi. Lietotnes izsaukšanai varat izmantot arī Windows + I karsto taustiņu.
  2. Noklikšķiniet uz Atjaunināt un drošība, kad esat nokļuvis iestatījumu sākumlapā.
  3. Kad parādās atjaunināšanas un drošības ekrāns, pārslēdzieties uz cilni Windows drošība un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atvērt Windows drošību.
  4. Kad tiek atvērta Windows drošība (Windows Defender drošības centrs vecākās versijās), noklikšķiniet uz Ugunsmūris un tīkla aizsardzība.
  5. Sadaļā Ugunsmūris un tīkla aizsardzība noklikšķiniet uz opcijas Atļaut lietotni, izmantojot ugunsmūri.
  6. Tagad parādīsies logs Atļautās lietotnes.
  7. Noklikšķiniet uz pogas Mainīt iestatījumus (lai to izdarītu, jums ir nepieciešamas administratīvās privilēģijas).
  8. Tagad sarakstā “Atļautās lietotnes un funkcijas:” atrodiet Steam.
  9. Ja klients nav redzams, noklikšķiniet uz pogas Atļaut citu lietotni dialoglodziņa apakšējā kreisajā stūrī.
  10. Parādītajā dialoglodziņā Pievienot lietotni noklikšķiniet uz pogas Pārlūkot, pēc tam pārejiet uz Steam instalācijas mapi un veiciet dubultklikšķi uz tā EXE faila.
  11. Kad klienta ikona parādās dialoglodziņā Lietotnes pievienošana, noklikšķiniet uz pogas Pievienot.
  12. Tagad sadaļā Privāts un Publisks atzīmējiet izvēles rūtiņu pa kreisi un divas rūtiņas pa labi.
  13. Noklikšķiniet uz Labi, lai saglabātu izmaiņas, un pēc tam palaidiet Steam, lai pārbaudītu, vai problēma joprojām pastāv.

Ja lietotne joprojām parāda kļūdu, atspējojiet Windows Defender ugunsmūri un pārbaudiet vēlreiz. Lai atspējotu ugunsmūri, rīkojieties šādi:

  • Atveriet Windows drošību: to varat izdarīt, noklikšķinot uz vairoga ikonas uzdevumjoslas labajā malā (noklikšķiniet uz bultiņas uzdevumjoslā, ja ikona nav redzama).
  • Kad tiek atvērta Windows drošība, atveriet ugunsmūri un tīkla aizsardzību.
  • Kad tiek atvērta cilne Ugunsmūris un tīkla aizsardzība, noklikšķiniet uz Domēna tīkls un pēc tam izslēdziet Windows Defender ugunsmūri. Atgriezieties lapā Firewall & Network Protection un atkārtojiet šo darbību publiskajā tīklā un privātajā tīklā.
  • Tagad jūs varat palaist klientu un pārbaudīt, vai problēma, ar kuru jūs saskaras, ir atrisināta.

Ja savienojuma problēma turpinās, pārejiet pie nākamā risinājuma.

Piektais risinājums: pārliecinieties, ka Windows atzīst Steam sertifikātu

  1. Atveriet File Explorer logu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un izvēlnē Ātrā piekļuve atlasiet File Explorer. Ja vēlaties ātrāk palaist programmu, uzdevumjoslā noklikšķiniet uz mapes ikonas vai vienlaikus pieskarieties Windows un E tastatūras taustiņiem.
  2. Kad tiek parādīts File Explorer, dodieties uz Steam instalācijas mapi. Noklusējuma ceļš ir C >> Program Files (x86) >> Steam. Ja instalējāt lietotni citā direktorijā, varat viegli izsaukt mapi, ar peles labo pogu noklikšķinot uz tās darbvirsmas saīsnes un atlasot Atvērt faila atrašanās vietu.
  3. Kad būs atvērta Steam instalācijas mape, atrodiet Steamservice.exe, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Rekvizīti.
  4. Pēc konteksta izvēlnes parādīšanās dodieties uz cilni Digitālie paraksti.
  5. Parakstu sarakstā noklikšķiniet uz Vērtība un pēc tam noklikšķiniet uz lodziņa “Informācija”.
  6. Kad esat redzējis Digital Signature Details interfeisu, pārslēdzieties uz cilni General un noklikšķiniet uz “View Certificate”.
  7. Pēc tam dodieties uz sertifikāta izvēlni un noklikšķiniet uz Instalēt sertifikātu.
  8. Kad tiek parādīts Windows sertifikāta vednis, zem Veikala atrašanās vietas izvēlieties Vietējā mašīna.
  9. Noklikšķiniet uz pogas Nākamais.
  10. Ieslēdziet slēdzi blakus “Automātiski atlasīt sertifikātu krātuvi, pamatojoties uz sertifikāta tipu”.
  11. Noklikšķiniet uz pogas Nākamais.
  12. Kad esat nokļuvis vedņa pēdējā lapā, noklikšķiniet uz pogas Pabeigt.
  13. Tagad varat restartēt Steam klientu un pārbaudīt, vai problēma ir atrisināta.

Sestais risinājums: atkārtoti instalējiet Steam klientu

Kļūdu var izraisīt arī bojāti instalācijas faili. Ja vēlaties pārliecināties, ka tā nav problēma, jums vajadzētu turpināt un atkārtoti instalēt Steam. Tomēr, pirms to izdarāt, jums ir jādublē mape Steamapps, kur tiek glabāti jūsu spēle. Tālāk sniegtie ceļveži iepazīstinās jūs ar visu procesu:

Spēļu failu dublējuma izveidošana:

  1. Palaidiet File Explorer logu, uzdevumjoslā noklikšķinot uz mapes ikonas vai veicot dubultklikšķi uz jebkuras darbvirsmas mapes. Jūs varat viegli izsaukt programmu, vienlaikus pieskaroties Windows un E taustiņiem.
  2. Kad atvērsies logs File Explorer, dodieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Šis dators.
  3. Pārejiet uz labo rūti un veiciet dubultklikšķi uz Local Disk C sadaļā Devices and Drives.
  4. Pēc sējuma atvēršanas dodieties uz mapi Program Files (x86) un veiciet dubultklikšķi uz tās.
  5. Pēc tam atveriet mapi Steam, kad tiek parādīta mape Program Files (x86).
  6. Tagad nokopējiet mapi Steamapps uz citu direktoriju.

Steam atinstalēšana:

  1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un ātrās piekļuves izvēlnē noklikšķiniet uz Izpildīt vai izmantojiet Windows + R tastatūras kombināciju, lai palaistu dialoglodziņu Palaist.
  2. Kad parādās Run, tekstlodziņā ierakstiet “control panel” (bez pēdiņām) un noklikšķiniet uz pogas Labi.
  3. Pēc vadības paneļa atvēršanas sadaļā Programmas noklikšķiniet uz Atinstalēt programmu.
  4. Kad tiek parādīts logs Programmas un līdzekļi, atrodiet Steam, atlasiet to un pēc tam noklikšķiniet uz Atinstalēt.
  5. Kad parādās lietotāja konta kontroles dialoglodziņš, noklikšķiniet uz Jā.
  6. Lai noņemtu programmu, izpildiet nākamos norādījumus.
  7. Pēc procesa pabeigšanas restartējiet sistēmu.

Pēc datora parādīšanās dodieties uz Steam vietni, lejupielādējiet instalācijas pakotni un pēc tam palaidiet to. Pēc lietojumprogrammas instalēšanas nokopējiet un ielīmējiet mapi, kuru iepriekš dublējāt, tās instalācijas mapē. Tagad varat palaist Steam un atvērt, lai pārbaudītu kļūdas kodu 101.

Septītais risinājums: veiciet tīru sāknēšanu

Clean Boot process ir tāds, kas daudziem Windows lietotājiem ir palīdzējis atrisināt daudz problēmu. Tas risina lietojumprogrammu konfliktus, kad fona programmas rada problēmas citās lietojumprogrammās. Ļoti labi, iespējams, programma, kas tiek startēta ikreiz, kad dators tiek palaists, neļauj Steam klientam piekļūt jūsu datora tīkla infrastruktūrai. Tagad, lai uzzinātu šo programmu, jums jāiet uz logu Sistēmas konfigurācija un jāatspējo visi startēšanas pakalpojumi un startēšanas programmas, pēc tam restartējiet sistēmu un pārbaudiet, vai problēma atkārtojas. Tas ir pazīstams kā Clean Boot process.

Tālāk norādītās darbības parādīs, kā izmantot Clean Boot tehniku, lai nozvejotu vainīgo:

  1. Izsauciet dialoglodziņu Palaist, ar peles labo pogu noklikšķinot uz pogas Sākt un uz Izpildīt. Pārslēdzot Windows un R taustiņus vienlaicīgi, tiks atvērts arī dialoglodziņš.
  2. Kad parādās Run, teksta laukā ierakstiet “msconfig” (bez pēdiņām) un nospiediet taustiņu Enter vai noklikšķiniet uz Labi.
  3. Kad esat redzējis dialoglodziņu Sistēmas konfigurācija, pārejiet uz cilni Pakalpojumi.
  4. Kad esat nonācis cilnē Pakalpojumi, atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus “Paslēpt visus Microsoft pakalpojumus”.
  5. Tagad noklikšķiniet uz pogas Atspējot visu.
  6. Katrs palaišanas pakalpojums, kas atrodas cilnē, tagad netiks ielādēts pēc jūsu sistēmas nākamās sāknēšanas secības, izņemot Microsoft pakalpojumus.
  7. Pēc tam pārslēdzieties uz cilni Startup.
  8. Noklikšķiniet uz saites Atvērt uzdevumu pārvaldnieku, kad sistēmas konfigurācijā nonākat cilnē Sākt.
  9. Kad tiek atvērta Uzdevumu pārvaldnieka cilne Startup, atspējojiet visas redzamās startēšanas programmas. Lai atspējotu programmu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās un pēc tam noklikšķiniet uz Atspējot.
  10. Aizveriet uzdevumu pārvaldnieku un atgriezieties dialoglodziņā Sistēmas konfigurācija.
  11. Noklikšķiniet uz pogas Labi, pēc tam restartējiet datoru.

Kad esat restartējis sistēmu, palaidiet Steam un pārbaudiet, vai nav kļūdas koda 101. Ja tas netiek parādīts, tad vainīgs ir viens no atspējotajiem starta elementiem. Šajā gadījumā jums ir jāpārbauda, ​​vai tajos nav kļūdu.

Ja startēšanas programmu iziešana pa vienam izklausās pārāk sarežģīta, varat rīkoties šādi:

  1. Atveriet dialoglodziņu Sistēmas konfigurācija un dodieties uz cilni Pakalpojumi.
  2. Pēc tam iespējojiet pusi no pakalpojumiem, kurus esat atspējojis, un pēc tam restartējiet datoru.
  3. Ja parādās kļūda, tas nozīmē, ka viens no jūsu iespējotajiem pakalpojumiem ir atbildīgs. Šajā gadījumā jums vairs nav jāpārbauda citi pakalpojumi. Vienkārši pārbaudiet iespējoto pakalpojumu kopu viens pēc otra, līdz jūs izolējat vainīgo.
  4. Ja klients tomēr nerada kļūdu, jums jāpārceļas uz startēšanas pakalpojumu otru pusi un jāpārbauda, ​​vai kāds no viņiem ir atbildīgs.
  5. Dariet to pašu startēšanas programmām uzdevumu pārvaldniekā.
  6. Kad esat uzzinājis, kura programma rada problēmu, turiet to aizvērtu ikreiz, kad palaižat Steam klientu. Jūs varat apsvērt tā mainīšanu vai atinstalēšanu.

Secinājums

Tagad jums vajadzētu būt iespējai veikt Steam klienta darbības internetā, nesaskaroties ar kļūdas kodu 101. Jūs varat vēl vairāk uzlabot savas sistēmas veiktspēju un atbrīvoties no dažādām nelabvēlīgām vienībām, instalējot Auslogics BoostSpeed. Ja jums ir jautājumi vai domas, ko vēlaties kopīgot, izmantojiet tālāk sniegto komentāru sadaļu.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found