Windows

Kā atbrīvoties no VPN kļūdas 812 operētājsistēmā Windows 10?

Pēc 2018. gada aprīļa atjaunināšanas daži lietotāji sūdzējās par VPN kļūdu 812. Iespējams, ka tam ir kāds sakars ar problēmām starp klientiem un Net Promoter Score (NPS). Atšķirībā no daudzām citām problēmām, kas radās ar 2018. gada aprīļa atjauninājumu, ļoti maz lietotāju saskārās ar šo VPN kļūdas kodu. Tomēr tas, ka tā ir neparasta problēma, nenozīmē, ka to nevar atrisināt. Šajā rakstā mēs parādīsim dažus noderīgus labojumus VPN kļūdai 812.

Kāpēc, lietojot VPN operētājsistēmā Windows 10, tiek parādīta kļūda 812?

Tātad, jūs varētu domāt: "Kāpēc tiek parādīta kļūda 812, izmantojot VPN operētājsistēmā Windows 10?" Nu, lai atbildētu uz šo jautājumu un atbrīvotos no problēmas, aplūkosim tuvāk kļūdas kodu. Šeit ir pilns VPN kļūdas 812 paziņojums:

Savienojums tika novērsts RAS / VPN serverī konfigurētas politikas dēļ. Autentifikācijas metode, ko serveris izmanto jūsu lietotājvārda un paroles pārbaudei, var neatbilst jūsu savienojuma profilā konfigurētajai autentifikācijas metodei. Lūdzu, sazinieties ar RAS servera administratoru un paziņojiet viņiem par šo kļūdu.

Iespējamie iemesli, kāpēc parādās VPN kļūda 812

  • Šis kļūdas kods var parādīties, ja klienta savienojuma profils un servera tīkla politika neatbilst autentifikācijas protokolam. Jūs varat novērst šo problēmu, izmantojot kādu no mūsu tālāk sniegtajiem risinājumiem.
  • Dažas situācijas ir sarežģītākas. Piemēram, kļūdas kods var parādīties, ja pievienotā vērtība tīkla politikā nav atjaunināta līdz nosacījumam “Tuneļa tips”. Šajā scenārijā, kad lietotājs mēģina izveidot savienojumu ar savu VPN klientu, tuneļa tipam ir tikai “PPTP” vērtība, kas izraisa kļūdas 812 parādīšanos.

Ja vēlaties uzzināt, kā apiet VPN kļūdu 812, noteikti izmēģiniet mūsu tālāk norādītās metodes.

1. metode: ārējā DNS iestatīšana

Ja rodas VPN kļūda 812, vispirms ir jāmaina primārais DNS uz domēna kontrolleri. Kad esat to izdarījis, varat piekļūt sekundārajam DNS, lai iestatītu ārējo DNS. Tagad jums ir jāpārveido primārā DNS diapazons līdz 8.8.8.8. Saglabājiet iestatījumus un pēc tam restartējiet VPN.

2. metode: tuneļa tipa iestatījumu pārbaude

Ja pirmais risinājums jums nedarbojas, varat izmēģināt šīs darbības:

  1. Iegūstiet vērtību “L2TP OR PPTP”, kā papildu vērtību atlasot nosacījumu “Tunnel Type”.
  2. Noklikšķiniet uz Lietot, pēc tam aizveriet tīkla politiku.
  3. Mēģiniet savienot VPN klientu.
  4. Atgrieziet tīkla politiku līdz ideālajai vērtībai nosacījumam “Tuneļa tips”.
  5. Atlasiet Lietot un pēc tam aizveriet tīkla politiku.
  6. Pievienojiet savu VPN klientu. Veicot soļus, ir jāiestata tīkla politika, nodrošinot, ka VPN klients darbojas pareizi.

3. metode: sazinieties ar tīkla administratoru

Iespējams, ka tiek parādīta kļūda 812, jo jums nav pietiekamu piekļuves tiesību. Šādā gadījumā drošs risinājums būtu sazināties ar tīkla administratoru, lūdzot viņu atjaunināt jūsu atļaujas. Jums jāpārliecinās, vai visas protokola un tīkla autentifikācijas atļaujas ir precīzas.

4. metode: sazinieties ar savu VPN nodrošinātāju

Ja iepriekšējais risinājums joprojām neatbrīvojas no kļūdas, mēģiniet sazināties ar savu VPN pakalpojumu sniedzēju. Viņi, visticamāk, saprot šo jautājumu, un, iespējams, viņiem ir atbilstošs risinājums.

Pro padoms: Daudzi cilvēki izmanto VPN pakalpojumus, lai nodrošinātu, ka viņu darbības tiešsaistē tiek nodrošinātas un netiek uzraudzītas. Ja vēlaties citu datora aizsardzības slāni, iesakām instalēt Auslogics Anti-Malware. Šis rīks atklāj draudus un uzbrukumus, par kuriem jūs nekad neuzskatāt. Turklāt tas ir paredzēts, lai netraucētu jūsu galveno pretvīrusu darbību. Tātad, jums var būt maksimālā datora aizsardzība.

Vai varat ieteikt citus risinājumus VPN kļūdai 812?

Informējiet mūs zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found