Windows

Kā gandrīz jebkuru konsoles spēļu kontrolieri savienot ar Windows datoru?

<

Spēļu tehnoloģiju zeme ir mulsinoša un sarežģīta zālāja kustība. Vienu brīdi jūs domājat, ka saprotat, kā tas darbojas, bet nākamajā, šķiet, nevarat iegūt vienkāršu konsoles kontrolieri. Dažreiz jums ir jāveic vairākas problēmu novēršanas darbības, pirms varat to darboties. Tātad, konsoles kontrolleris ne vienmēr darbosies, tiklīdz to iespraudīsit Windows datorā.

Lielākajai daļai cilvēku nav jājautā: "Kā es varu savienot savu konsoli ar datoru?" Galu galā process ir vienkāršs un vienkāršs. Tātad, šajā rakstā mēs pievērsīsimies tam, kā jūs varat padarīt savu iecienīto kontrolieri darbojošos ar datoru. Šīs ierīces mēs aptversim:

  1. PlayStation 4 (DualShock 4)
  2. PlayStation 3 (DualShock 3)
  3. PlayStation 1 un 2 (DualShock 1 un 2)
  4. Xbox One
  5. Xbox 360
  6. Nintendo Switch Pro kontrolieris
  7. Wii pultis un Wii U Pro kontrolieri
  8. GameCube kontrolieri
  9. Ģitāras varoņu kontrolieri
  10. Citi kontrolieru veidi

Datorspēlēm paredzētie kontrolieri ir ierīces, kas saderīgas ar HID. Tie ir izstrādāti, lai atbalstītu DirectInput un XInput protokolus, kas ir saderīgi ar lielāko daļu spēļu. Daži no šiem kontrolieriem var darboties ārpus kastes. Tomēr ir daži, kuriem var būt nepieciešams pielāgots draiveris. Šādos gadījumos atcerieties izmantot Auslogics draivera atjauninātāju, lai iegūtu jaunāko saderīgo draiveri, ko ieteicis ražotājs.

Varbūt jūs jautājat: "Kā spēlēt Nintendo Classic uz mana klēpjdatora?" Nu, šādām vecākām konsolēm jums būs nepieciešams adapteris. Tas pats attiecas arī uz gadījumiem, kad izmantojat novecojušus konsoles kontrollerus. Ja nevarat pieslēgt kontrolieri USB portam, jums būs nepieciešams aparatūras adapteris.

Padomi PlayStation 4 (DualShock 4)

Jūs, iespējams, esat viena no personām, kas jautā: "Vai es varu savienot savu PS4 ar datoru?" Nu, tas ir absolūti iespējams, un jūs pat varat pievienot kontrolleri savam Windows datoram. Lieliska ziņa ir tā, ka Windows operētājsistēma atbalsta Sony PS4 kontrolierus. Turklāt jums nebūs nepieciešama nekāda papildu programmatūra, ja vien tās pievienojat, izmantojot USB portu. No otras puses, ja vēlaties izmantot kontrolierus bez vadiem, jums būs jāiegūst aparatūras adapteris.

Padomi PlayStation 3 (DualShock 3)

Ja jūs gatavojaties savienot savu PS3 kontrolieri ar Windows datoru, process var būt nedaudz sarežģīts. Jums jālejupielādē ierīces atbilstošais draiveris. Procesa automatizēšanai mēs iesakām izmantot Auslogics draivera atjauninātāju. Šis rīks atradīs pareizo draiveri, kas ir saderīgs ar jūsu operētājsistēmu un procesoru.

Padomi PlayStation 1 un 2 (DualShock 1 un 2)

Ir vērts atzīmēt, ka Sony PlayStation 1 un 3 kontrolieri ir vecāki. Turklāt tie nav izstrādāti ar USB savienotāju. Kā tāds, jums jāiegūst adapteris, ja vēlaties savā datorā pievienot DualShock 1 vai 2. Tātad, vislabākā iespēja ir iegādāties DualShock 3. Ierīce gandrīz pilnībā sakrīt ar DualShocks 1 un 2, taču tai ir bezvadu un USB atbalsts.

Padomi Xbox One kontrolierim

Jūs varētu jautāt: "Vai es varu savienot savu Xbox ar datoru?" Atbilde ir pārliecinoša “Jā!” Turklāt jūs varat pieslēgt kontrolieri datoram, un tas darbosies uzreiz. Tā kā Xbox One kontrolierus ir izstrādājis Microsoft, tos pilnībā atbalsta Windows operētājsistēma. Viss, kas jums jādara, ir jāpievieno kontrolieris datoram vai jāpievieno, izmantojot Bluetooth. Ja izmantojat sistēmu Windows 10, jums ir arī iespēja atjaunināt kontroliera programmaparatūru no sava datora.

Ir arī vērts atzīmēt, ka Xbox One kontrolierus Mac datoros varat izmantot bezvadu režīmā bez papildu programmatūras. Tomēr jums ir nepieciešams 360Controller draiveris, lai varētu atbalstīt vadu USB Xbox One kontrolierus.

Padomi Xbox 360 kontrolierim

Pēc noklusējuma Windows atbalsta vadu 360 kontrolierus. Tomēr, ja plānojat izmantot bezvadu kontrolieri, jums būs nepieciešams īpašs USB adapteris.

Padomi Nintendo Switch Pro kontrolierim

Izmantojot Nintendo Switch Pro kontrolieri, viss, kas jums jādara, ir savienot to, izmantojot Bluetooth, ar Windows datoru. Tomēr, lai sāktu lietot ierīci spēlēs, jums ir jākonfigurē tās iestatījumi Steam.

Padomi Wii pultīm un Wii U Pro kontrolieriem

Varat arī savienot Wii pultis un Wii U Pro kontrollerus ar Windows datoru. Tomēr jūs nevarēsit tos izmantot visās datora lietojumprogrammās. Tos var izmantot ar Wii emulatora Dolphin palīdzību. Tomēr nav skaidrs, vai programmatūra atbalsta Wii tālvadības pulti un kontrolierus visā sistēmā.

Padomi GameCube kontrolieriem

Protams, jums būs nepieciešams adapteris, ja jūs gatavojaties savienot GameCube kontrolieri ar savu Windows datoru. Tas nozīmē, ka, izmantojot HID, Windows pēc noklusējuma jāspēj atbalstīt ierīci. Jums arī jāzina, ka atbalsts var atšķirties atkarībā no izmantotā adaptera veida. Ideāli ir iegūt oficiālu GameCube kontrolieru adapteri. No otras puses, jūs varat arī izmantot Mayflash adapteri kā pieejamāku alternatīvu. Tam ir slēdzis, kas ļauj tam kļūt par HID ierīci, izņemot patentētu konsoli. Tas var tieši sazināties ar Delfīnu. Izmantojot Wii U režīmu, kas pieejams, izmantojot Dolphin, jūs varēsiet novērst dažas kļūdas GameCube kontrolierī.

Padomi ģitāras varoņu kontrolieriem

Ir vērts atzīmēt, ka Guitar Hero ir pieejams dažādām konsoles versijām. Tomēr joprojām ir diezgan daudz spēlētāju, kuri izmanto CloneHero personālajā datorā. Lielākajai daļai Guitar Hero kontrolieru vajadzētu strādāt ar adapteri.

Padomi cita veida kontrolieriem

Kā jau minējām, retro kontrolieriem galvenokārt būs nepieciešami adapteri. Šiem adapteriem jāizmanto DirectInput un XInput savienojumi, kurus varat konfigurēt Steam un citos spēļu klientos.

Vai ir kādas ar spēlēm saistītas problēmu novēršanas tēmas, kuras vēlaties, lai mēs aplūkotu?

Kopīgojiet tos zemāk esošajos komentāros, un mēs tos parādīsim nākamajā ziņojumā!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found