Windows

Operētājsistēmā Windows 10 “Hostēto tīklu nevar startēt”

Jūs varat izmantot savu Windows 10 datoru, lai veiktu jebkādas pārsteidzošas lietas. Jūs pat varat to pārvērst par karsto punktu un koplietot interneta savienojumu ar citiem datoriem un mobilajām ierīcēm. Tas ir iespējams, pateicoties koplietošanas funkcijai, kuru Microsoft ieviesa sistēmā Windows 7.

Iespējojot šo funkciju, kas tagad tiek dēvēta par “mitināto tīklu”, operētājsistēmā Windows 10 uzreiz tiek pārveidots dators par interneta koplietošanas centru, kuru vienlaikus var izmantot vairākas ierīces.

Tomēr šī funkcija nav pasargāta no kļūdām un kļūdām, kas laiku pa laikam ietekmē Windows. Kad lietotāji mēģina palaist mitināto tīklu, izmantojot komandu uzvedni, iespējams, viņi saņem kļūdas ziņojumu “Hostēto tīklu nevarēja sākt”. Tajā pašā laikā datoru nevar izmantot, lai koplietotu jūsu tīklu ar citām ierīcēm.

Šajā ceļvedī ir runāts par problēmu un apkopoti iespējamie risinājumi, lai jūs varētu sev ērtāk novērst problēmu.

Kāds ir kļūdas ziņojums “Hostēto tīklu nevar startēt”?

Interneta savienojuma koplietošana (ICS) ir viens no veidiem, kā datoru mainīt par mobilo tīklāju. Datora piesiešana palīdz apiet maršrutētāja problēmu, ja tajā pašā laikā var pieslēgt ierobežotu lietotāju skaitu.

Procesu var izdarīt, izmantojot iestatījumus. Tomēr komandrindas izmantošana ir vispopulārākais mitinātā tīkla iestatīšanas ceļš. Pats nosaukums nozīmē, ka jūsu dators darbojas kā jūsu Wi-Fi tīkla “resursdators”, un ar to un caur to var savienot citas ierīces.

Komandu uzvednē vispirms tiek palaists mitinātais tīkls, ieslēdzot mobilā tīklāja funkciju:

netsh wlan iestatiet hostednetwork mode = atļaut ssid = "HotspotName" atslēga = "parole"

Vārdi pēdiņās tiks aizstāti ar vārdu, kuru izvēlaties attiecīgi datora karstajam punktam, un paroli, kuru izvēlaties.

Pēc tam jūs parasti dodaties uz priekšu un palaidiet mitināto tīklu ar šādu komandu:

netsh wlan start hostednetwork

Šeit problēma rodas daudziem cilvēkiem. Parasti, izpildot iepriekš minēto komandu, lietotājs saņem ziņojumu “Hosted network started”. Tomēr ar šo kļūdu funkcija netiek startēta, un komandu uzvedne izsniedz šādu kļūdas paziņojumu:

Mitināto tīklu nevarēja sākt.

Grupa vai resurss nav pareizajā stāvoklī, lai veiktu pieprasīto darbību.

Dažreiz kļūdas ziņojums nedaudz atšķiras, bet būtībā tā joprojām ir tā pati kļūda. Šeit ir daži zināmi šī nepatīkamā tīkla kļūdas paziņojuma varianti:

Mitināto tīklu nevarēja palaist. Sistēmai pievienota ierīce nedarbojas

Trūkst Microsoft mitinātā tīkla virtuālā adaptera

Mitināto tīklu nevarēja palaist. Bezvadu lokālā tīkla saskarne ir izslēgta

Nevar atrast Microsoft mitināto tīkla virtuālo adapteri

Microsoft mitinātais tīkla virtuālais adapteris nav atrodams ierīču pārvaldniekā

Tā kā tie visi ir vienādi, uz visiem tiem attiecas viens un tas pats risinājums.

Ņemiet vērā, ka šī kļūda parasti nozīmē, ka trūkst, ir bojāts vai nav iespējots Microsoft mitinātais tīkla virtuālais adapteris, kuram ir liela loma datoru tīkla koplietošanā. Novecojuši Wi-Fi draiveri var izraisīt arī šo kaitinošo problēmu. Tāpat nav izslēgta nepareiza draivera konfigurācija. Šīs rokasgrāmatas risinājumi ir izmantojuši katru no šīm iespējām.

Kā apturēt kļūdu “Hostēto tīklu nevarēja sākt” Windows 10 datorā

Ja sistēmā Windows ir kļūda, dabiski būs risinājums vai risinājums. Kļūda “Hostēto tīklu nevarēja sākt” operētājsistēmā Windows 10 šajā ziņā neatšķiras. Mēs esam apkopojuši vairākus iespējamos risinājumus jūsu lietošanai, lai jūs varētu ātri atrisināt jautājumus un veiksmīgi iedarbināt datoru kā mobilo tīklāju.

Pārbaudiet savu Wi-Fi savienojumu

Acīmredzot jūs nevarat izmantot internetu, izmantojot bezvadu maršrutētāju. Ja Wi-Fi ir izslēgts, neuztraucieties par tīkla mitināšanu. Dažreiz mēs neapzināti spīdam par to, ka ir gadījumi, kad mums ir manuāli jāiestata Wi-Fi savienojums datoros, noklikšķinot uz tīkla ikonas uzdevumjoslas labajā pusē.

Pārbaudiet arī to, vai neesat kļūdaini ieslēdzis lidmašīnas režīmu. Tas palīdz arī tad, ja jūs varat pārbaudīt, vai Wi-Fi tīkls patiešām darbojas, lai izslēgtu savienojamības problēmas.

Pārbaudiet vadītāja atbalstu mitinātā tīkla koplietošanai

Datorā nav iespējams palaist mitinātu tīklu, ja draiveris neatbalsta mitinātā tīkla koplietošanu. Hostētie tīkli ir viena no funkcijām, kas ir atkarīga no aparatūras. Šajā gadījumā tīkla kartei jāspēj atbalstīt šo funkciju.

Lielākā daļa cilvēku pieņem, ka viņu tīkla karte var darīt visu, ko viņi var iedomāties, runājot par Wi-Fi tīklu. Tomēr tas ne vienmēr notiek. Ja jums ir šaubas par datora spēju vadīt mitinātu tīklu, varat pārbaudīt, vai funkcijai ir atbalsts, izmantojot komandu uzvedni.

Pati procedūra ir diezgan vienkārša. Operētājsistēmā Windows 10 izmantojiet Windows taustiņu un X kombināciju, lai atvērtu ātrās piekļuves izvēlni, un no atklātajām opcijām atlasiet Komandu uzvedne (Administrēšana). Tā kā Microsoft šajā izvēlnē ir aizstājusi komandu uzvedni ar Windows PowerShell, lai vēlāk izveidotu Windows 10, iespējams, to tur neatradīsit. Tādā gadījumā atveriet izvēlni Sākt un no turienes meklējiet “CMD”. Kad tiek parādīta komandu uzvedne kā trešais rezultāts, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un atlasiet Palaist kā administrators.

Pēc tam kopējiet un ielīmējiet (vai ierakstiet) šo komandu atvērtajā CMD logā un nospiediet taustiņu Enter:

netsh wlan šovu braucēji

Palaidot komandu, tiek atklāta informācija par Wi-Fi draiveriem. Tas, ko meklējat, būs tālāk sarakstā. Meklējiet “Atbalstīts mitinātais tīkls” un tam piešķirto vērtību. Ja vērtība ir “Jā”, tad jūsu dators atbalsta mitinātā tīkla koplietošanu. Ja vērtība ir “Nē”, jūsu dators to nedara.

Ja saņemat apstiprinošu atbildi, varat turpināt izmēģināt dažus šajā ceļvedī sniegtos labojumus, lai aktivizētu un palaistu mitinātā tīkla funkciju. Ja nē, labākais pieejamais variants ir iegūt USB Wi-Fi adapteri. Izmantojot šo rīku, klēpjdators varēs izmantot Wi-Fi, izmantojot adapteri.

Atiestatiet Wi-Fi tīklu

Par daudzām kļūdām operētājsistēmā Windows vispirms lielākā daļa rokasgrāmatu iesaka vienkārši restartēt. Windows 10 problēmai “Hostēto tīklu nevarēja sākt” Wi-Fi tīkla atiestatīšana var darboties tikpat labi. Lai atiestatītu traucējošo tīklu, vispirms tas ir jāatspējo, jāgaida daži mirkļi un pēc tam jāiespējo tūlīt. Cerams, ka darbība ļaus jebkuram jautājumam pazust tīklam, lai jūs varētu turpināt izmantot datora koplietošanas funkciju. Jums vajadzētu darīt šādi:

  • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz izvēlnes Sākt ikonas un opcijās atlasiet Vadības panelis. Ja opcijas nav, meklējiet to izvēlnē Sākt un noklikšķiniet uz augšējā rezultāta.
  • Skatei pēc režīma galvenajā vadības paneļa ekrānā jābūt iestatītai uz Kategorija.
  • Noklikšķiniet uz saites Tīkls un internets.
  • Atlasiet Tīkla un koplietošanas centrs.
  • Tīkla un koplietošanas centra ekrāna kreisajā rūtī noklikšķiniet uz saites “Mainīt adaptera iestatījumus”.
  • Tiks atvērts jauns logs Tīkla savienojuma rekvizītu sīklietotne. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tīkla, kurā vēlaties iespējot kopīgošanu, un konteksta izvēlnē atlasiet Atspējot.
  • Pagaidiet dažus mirkļus, varbūt minūti vai divas. Pēc tam vēlreiz ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tīkla un atlasiet Iespējot.

Tas var novērst tīkla adaptera problēmu. Ja problēmas joprojām pastāv, izmēģiniet nākamo labojumu.

Mainiet Wi-Fi tīkla koplietošanas iestatījumus

Ja vēlaties savā datorā iespējot mitināto tīklu, tas, protams, nozīmē, ka vēlaties izmantot iekārtu kā “centru” citām ierīcēm, lai izveidotu savienojumu ar internetu. Protams, šī opcija vispirms ir jāiespējo datorā, pretējā gadījumā tā nedarbosies.

Tagad funkcija vai drīzāk tīkla koplietošanas opcija ir iespējota pēc noklusējuma. Tomēr, ja visi jūsu mēģinājumi panākt, lai tīkla koplietošana tiktu izveidota un darbotos, ir izrādījušies neveiksmīgi, iespējams, ka funkcija ir kaut kā atspējota.

Atkārtoti iespējojot iespēju atļaut citiem tīkliem izmantot internetu, izmantojot datoru, var būt viss, kas jums jādara, lai vienreiz un uz visiem laikiem novērstu šo problēmu:

  • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz izvēlnes Sākt ikonas un opcijās atlasiet Vadības panelis. Ja opcijas nav, meklējiet to izvēlnē Sākt un noklikšķiniet uz augšējā rezultāta.
  • Skatei pēc režīma galvenajā vadības paneļa ekrānā jābūt iestatītai uz Kategorija.
  • Noklikšķiniet uz saites Tīkls un internets.
  • Atlasiet Tīkla un koplietošanas centrs.
  • Tīkla un koplietošanas centra ekrāna kreisajā rūtī noklikšķiniet uz saites “Mainīt adaptera iestatījumus”.
  • Tiks atvērts jauns logs Tīkla savienojuma rekvizītu sīklietotne. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tīkla, kura koplietošanu vēlaties iespējot, un konteksta izvēlnē atlasiet Rekvizīti.
  • Atlasītā tīkla cilnē Rekvizīti pārslēdzieties uz cilni Kopīgošana.
  • Cilnē Koplietošana ir jāiespējo pirmās divas opcijas, atzīmējot to rūtiņas. Šīs iespējas ir šādas:
    • Ļaujiet citiem lietotājiem izveidot savienojumu, izmantojot šī datora interneta savienojumu.
    • Izveidojiet iezvanes savienojumu ikreiz, kad dators manā tīklā mēģina piekļūt internetam.

Kad esat veicis šīs izvēles, noklikšķiniet uz pogas Labi un aizveriet visu. Tagad restartējiet datoru un pierakstieties vēlreiz. Turpmāk visam vajadzētu darboties nevainojami.

Mainiet tīkla adaptera strāvas īpašības

Vairāki lietotāji ziņoja, ka Windows 10 ir novērsuši problēmu “Mitināto tīklu nevarēja sākt”, iespējojot tīkla adaptera enerģijas pārvaldības funkciju. Mēs nezinām, kāds sakars enerģijas pārvaldībai ir ar tīkla koplietošanu; tajā pašā laikā visi zina, ka Windows darbojas noslēpumainā veidā, tāpēc tas varētu būt efektīvs arī jums. Vismaz mēģināt nav kaitējuma. Šeit ir norādījumi, kas jāievēro:

  • Atveriet lodziņu Palaist ar Win Key + R un ierakstiet “devmgr.msc” (bez pēdiņām). Nospiediet taustiņu Enter vai noklikšķiniet uz Labi.
  • Kad tiek atvērts ierīces pārvaldnieka logs, dodieties uz tīkla adaptera sadaļu un veiciet dubultklikšķi uz opcijas, lai to izvērstu.
  • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz problemātiskā tīkla adaptera un atlasiet Rekvizīti.
  • Atlasītā tīkla adaptera dialoglodziņā Rekvizīti noklikšķiniet uz cilnes Enerģijas pārvaldība.
  • Pārbaudiet, vai opcija “Ļaut datoram izslēgt šo ierīci, lai taupītu enerģiju” jau ir iespējota. Ja tas ir atspējots, iespējojiet to.
  • Noklikšķiniet uz Labi un izejiet no visiem logiem.

Pārstartējiet datoru tūlīt, un jums vajadzētu būt iespējai palaist tīkla koplietošanu bez papildu problēmām.

Palaidiet tīkla adaptera problēmu novēršanas rīku

Tīkla adaptera problēmu novēršanas rīks tika iekļauts operētājsistēmā Windows 10 tādu iemeslu dēļ, kā jūs pašlaik darāt. Tas ir Microsoft labošanas rīks tīkla problēmu risināšanai. Tāpēc, ja mēģināt novērst kļūdu “Hostēto tīklu nevarēja sākt” sistēmā Windows, ieteicams izmēģināt šo rīku problēmu novēršanas procesa sākumā. Ja tas notiek, lai atrastu jums risinājumu, tas ietaupīs jūs, mēģinot izmēģināt citas problēmu novēršanas darbības.

Tīkla adaptera problēmu novēršanas rīkam var piekļūt tieši no lietotnes Iestatījumi. Palaidiet lietotni izvēlnē Sākt un atlasiet opciju Atjaunināt un drošība. Pēc tam ekrāna Atjaunināšana un drošība kreisajā rūtī noklikšķiniet uz cilnes Problēmu novēršana, lai labajā pusē parādītu dažādas problēmu novēršanas iespējas. Ritiniet sarakstu uz leju, līdz nonākat tīkla adapterī. Vienreiz noklikšķiniet uz opcijas Tīkla adapteris un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Palaist problēmu novēršanas rīku.

Tiks atvērts tīkla adaptera problēmu novēršanas rīks. Tur atlasiet konkrēto tīkla adapteri, kas jums rada problēmas. Ja neesat pārliecināts, kuru izvēlēties, atlasiet “Visi tīkla adapteri” un noklikšķiniet uz pogas Tālāk.

Traucējummeklētājs sāks meklēt tīkla problēmas. Ja tas var salabot to, ko atrod, tas to izdarīs. Ja tā to nevar izdarīt vai neatrod problēmas, tā var ieteikt veikt dažas izmaiņas.

Ja šī darbība neatrisina jūsu problēmu, skatiet citu šīs rokasgrāmatas risinājumu.

Iespējojiet Microsoft mitinātā tīkla virtuālo adapteri

Lai izmantotu datoru kā mobilo tīklāju sistēmā Windows 10, jums ir nepieciešams Microsoft mitinātais tīkla virtuālais adapteris. Tam ir jābūt klāt un tam jābūt iespējotam, lai mitinātā tīkla funkcija darbotos pareizi. Ja tas ir atspējots, tas var izskaidrot problēmu “Nevarēja palaist mitināto tīklu”.

Jūs varat pārbaudīt, vai Microsoft mitinātā tīkla virtuālais adapteris ir iespējots vai nav, un, ja nepieciešams, to ieslēgt. Lai izmantotu šo metodi, ir jādodas uz Device Manager sīklietotni un jāveic nepieciešamās izmaiņas:

  • Vienlaicīgi nospiediet Windows logotipa taustiņu un X un parādītajā izvēlnē atlasiet Ierīču pārvaldnieks.
  • Kad parādās ierīču pārvaldnieks, noklikšķiniet uz cilnes Skats un nolaižamajā izvēlnē atlasiet “Rādīt slēptās ierīces”. Pēc tam jūs redzēsiet visas slēptās ierīces, ieskaitot to, kuru šeit meklējat.
  • Pārejiet uz Tīkla adapteri un izvērsiet to. Tagad tur tiks parādīts Microsoft mitinātā tīkla virtuālais adapteris.
  • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz adaptera:
    • Ja tas vēl nav iespējots, konteksta izvēlnē atlasiet Iespējot.
    • Ja tas jau ir iespējots, konteksta izvēlnē atlasiet Atspējot. Pagaidiet minūti, pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet vēlreiz un atlasiet Iespējot.

Ja tas nenovērš problēmu ar Wi-Fi adapteri, izmēģiniet citu risinājumu.

Bezvadu adapterim izmantojiet HT režīmu

Pārejot uz bezvadu adaptera rekvizītiem un izvēloties HT režīmu, dažiem lietotājiem tika novērsta kļūda “Hostēto tīklu nevarēja sākt”. Pēc pārslēgšanās uz HT režīmu CMD ieteicams palaist komandu “netsh wlan show drivers”. Kad tas parāda Jā, jūsu problēma ir jānovērš.

Pirms tam šeit ir norādīts, kā iespējot HT režīmu problemātiskajam tīkla adapterim:

  • Atveriet lodziņu Palaist ar Win Key + R un ierakstiet “devmgr.msc” (bez pēdiņām). Nospiediet taustiņu Enter vai noklikšķiniet uz Labi.
  • Kad tiek atvērts ierīces pārvaldnieka logs, dodieties uz tīkla adaptera sadaļu un veiciet dubultklikšķi uz opcijas, lai to izvērstu.
  • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz problemātiskā tīkla adaptera un atlasiet Rekvizīti.
  • Dialoglodziņā Rekvizīti noklikšķiniet uz cilnes Papildu.
  • Sarakstā Īpašums meklējiet HT Mode un atlasiet to.
  • Pēc tam laukā Vērtība atlasiet Iespējots.

Tagad komandu uzvednē varat noklikšķināt uz pogas Labi, aizvērt visus logus un pārbaudīt draiveru atbalstu mitinātā tīkla koplietošanai.

Nomainiet vai atritiniet tīkla draiveri

Kļūdu “Mājvietu nevarēja sākt” varēja izraisīt kļūdains Wi-Fi draiveris. Varbūt nesenais draiveru atjauninājums sajauca tīklu vai nesenais Windows atjauninājums instalēja jaunus draiverus, kas izrādījās nesaderīgi. Daļa aparatūras vienkārši darbojas labāk ar dažiem draiveriem nekā citi. Turklāt jaunais draiveris varētu būt korumpēts. Ir pamācoši, ka daudzi no tiem, kas saskārās ar šo problēmu, nesen bija instalējuši Windows atjauninājumu.

Vadītāja atvilkšana ir viena no iespējām, lai viss atgrieztos normālā stāvoklī. Vēl viena iespēja ir draivera nomaiņa ar citu draiveri vai jaunu ražotāja vietnē. Vispirms paskaidrosim, kā atgriezt Wi-Fi draiveri uz iepriekšējo versiju:

  • Atveriet ierīču pārvaldnieku. Izmantojiet Win Key + X, lai atvērtu ātrās piekļuves izvēlni un atlasītu to no turienes. Varat arī meklēt “ierīces pārvaldnieks”, izmantojot meklēšanu, un noklikšķiniet uz augšējā rezultāta.
  • Ierīces pārvaldnieka logā meklējiet mezglu Tīkla adapteri un paplašiniet to. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Wi-Fi adaptera, kas rada problēmas, un atlasiet Rekvizīti. Tā vietā varat veikt dubultklikšķi uz tā, un tas parādīs arī dialoglodziņu Rekvizīti.
  • Atlasītā Wi-Fi adaptera dialoglodziņā Rekvizīti noklikšķiniet uz cilnes Draiveris. Jūs redzēsiet pogas, lai atjauninātu draiveri, atgrieztu draiveri, atspējotu draiveri, atinstalētu draiveri un skatītu informāciju par draiveri.
  • Noklikšķiniet uz pogas Atgriezt draiveri.
  • Tiks parādīta uzvedne ar jautājumu: "Vai tiešām vēlaties atgriezties pie iepriekš instalētās draivera programmatūras?" Noklikšķiniet uz Jā. Turklāt, ja jums tiek lūgts izvēlēties draivera atcelšanas iemeslu, izvēlieties kādu no norādītajām opcijām.
  • Vednis turpinās un atgriezīs draiveri uz iepriekšējo versiju. Kad tā būs pabeigta, poga Atgriezt draiveri kļūs pelēka. Tagad jūs varat restartēt datoru.

Nomainiet draiveri

Ja paveicas, sistēma Windows ir saglabājusi iepriekšējo draivera versiju, un tās instalēšanai varat izmantot iepriekš aprakstīto metodi. Ja jums nav paveicies, poga Atgriezt draiveri ir pelēka un ar ierīces pārvaldnieku nevarat neko darīt.

Tomēr, ja zināt, kāda ir iepriekšējā draivera versija, varat to iegūt, izmantojot ražotāja vietni. Izmantojot šo metodi, jūs pat varat iegūt draivera nomaiņu un tā vietā manuāli instalēt:

  • Atveriet ātrās piekļuves izvēlni un tur atlasiet Ierīču pārvaldnieks. Varat arī meklēt “ierīces pārvaldnieks”, izmantojot meklēšanu, un noklikšķiniet uz augšējā rezultāta.
  • Ierīces pārvaldnieka logā atrodiet tīkla adapteru mezglu un paplašiniet to.
  • Uzmanīgi pārbaudiet problemātiskās aparatūras nosaukumu un meklējiet tās draiveri Google tīklā. Jums vajadzētu noklikšķināt uz saites, kas ved uz pārdevēja vietni. Iespējams, jūs varēsiet nokļūt tieši draivera lejupielādes lapā. Varat arī vienkārši apmeklēt pārdevēja vietni, pāriet uz atbalsta vai lejupielādes lapu un pēc tam meklēt konkrētās aparatūras draiveri.
  • Kad esat atradis un lejupielādējis draiveri, instalējiet to tāpat, kā instalētu jebkuru parasto lietojumprogrammu, un restartējiet datoru.

Pēc pārstartēšanas pierakstieties un izveidojiet mitināto tīklu bez papildu problēmām.

Atjauniniet tīkla draiveri

Ja atcelšana nedarbojas vai ja manuāli nevarat atrast rezerves draiveri, varat atjaunināt draiveri, izmantojot Ierīču pārvaldnieku vai trešās puses draivera atjauninātāju. Šiem diviem nesējiem ir augsts panākumu līmenis. Ierīču pārvaldnieks parasti atrod jaunāko draivera versiju Windows atjauninājumā, kas vēl nav instalēts personālajā datorā. Tomēr draiveru atjaunināšanas programmatūrai, piemēram, Auslogics Driver Updater, ir plašāka draiveru datu bāze, un, meklējot atbilstošus draiverus, tiek izmantots plašāks tīkls.

  • Atjauniniet Wi-Fi draiveri, izmantojot ierīces pārvaldnieku

Problemātiskas Wi-Fi kartes atjaunināšanas process, izmantojot ierīces pārvaldnieku, daudz neatšķiras no iepriekš aprakstītā atcelšanas procesa:

  • Atveriet ierīču pārvaldnieku. Izmantojiet Win Key + X, lai atvērtu ātrās piekļuves izvēlni un atlasītu to no turienes. Varat arī meklēt “ierīces pārvaldnieks”, izmantojot meklēšanu, un noklikšķiniet uz augšējā rezultāta.
  • Ierīces pārvaldnieka logā atrodiet tīkla adapteru mezglu un paplašiniet to.Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Wi-Fi adaptera, kas rada problēmas, un atlasiet Atjaunināt draiveri.
  • Nākamajā logā atlasiet opciju “Meklēt automātiski atjauninātu draivera programmatūru”.

Windows sāks meklēt vajadzīgo draiveri un instalēs to, ja tāds ir pieejams. Pretējā gadījumā tas jūs informēs, ka pašreizējais draiveris ir jaunākais.

  • Atjauniniet Wi-Fi draiveri, izmantojot Auslogics draivera atjauninātāju

Pēdējais iepriekšminētais teikums ir viens iemesls, kāpēc bieži ir nepieciešami trešo pušu atjauninātāji. Windows bieži nespēj atrast precīzu nepieciešamo draiveri, kaut arī tāds ir pieejams.

Savukārt Auslogics draivera atjauninātājs meklēs saderīgus draiverus jūsu aparatūrai. Tas lejupielādēs tikai jūsu sistēmai un arhitektūrai ieteiktos draiverus. Tas lejupielādēs 32 bitu draiveri 32 bitu sistēmai vai 64 bitu draiverus 64 bitu Windows platformai. Tas izmanto arī draiverus, kas ir saderīgi ar jūsu Windows versiju.

Rīks pirms draivera instalēšanas izveido dublējumu, ja jums nākotnē būs nepieciešams atgriezties. Pēc Wi-Fi draivera atjaunināšanas ar šo rīku restartējiet datoru kā parasti un pēc tam mēģiniet vēlreiz palaist mitināto tīklu. Šoreiz nevajadzētu būt nekādām problēmām.

Izmantojiet trešās puses lietotni, lai iestatītu mitināto tīklu

Windows satur visu nepieciešamo, lai iestatītu lielāko daļu procesu, tostarp interneta lietošanu un koplietošanu. Tomēr, ja kaut kas noiet greizi un OS funkcija nedarbojas, kā paredzēts, tam nav jābūt ceļa galam.

Gadījumā, ja mitinātā tīkla iestatīšana sistēmā Windows izrādās sarežģīta, ir pieejamas daudzas trešo pušu lietotnes, lai noņemtu stresu. Izvēlieties sev piemērotāko un izmantojiet lietotni, lai iestatītu tīkla koplietošanu, izmantojot Windows 10 datoru. Izmantojot šo metodi, jums nav jāpaļaujas tikai uz komandu uzvedni, lai izveidotu mitinātu tīklu.

Secinājums

Datoru varat pārvērst par citu ierīču tīklāju, iespējojot iestatījumu Mobilais tīklājs vai komandu uzvednē izmantojot komandu “netsh wlan set hosted network”. Trešās puses lietotnes arī paliek iespēja. Tomēr, ja mobilā tīklāja metode nedarbojas un komandu uzvedne atgriež kļūdu “Hostēto tīklu nevarēja sākt”, tā var būt ļoti nomākta. Izmantojot šajā rokasgrāmatā sniegtos risinājumus, jums vajadzētu būt iespējai atrisināt šo problēmu un veiksmīgi koplietot savu tīklu, izmantojot datoru.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found