Windows

Kā novērst Titan Quest avārijas datorā?

Titan Quest izstrādātāji nolēma piešķirt spēles faniem papildu prieku, lai atzīmētu franšīzes desmit gadu jubileju. Pēc Titan Quest un Titan Quest Immortal Throne apvienošanas piedzima romāns ARPG.

Kamēr daudzi lietotāji ieguva desmitgades spēli, citi tika sagaidīti ar avārijas problēmām. Ja esat viens no tiem spēlētājiem, kurš nespēj panākt, lai spēle ritētu ilgāk par dažām minūtēm, esat nonācis īstajā vietā. Šajā rakstā ir daudz dažādu rokasgrāmatu par to, kā novērst avārijas problēmu Titan Quest Anniversary Edition.

Pārbaudiet spēles PC prasības

Lai gan Titan Quest nav nepieciešams superdators, jums joprojām ir jāpārliecinās, vai jums ir pareizie komponenti tā darbināšanai. Daži spēlētāji saprata, ka viņiem ir jāatjaunina daži viņu datoru aspekti, īpaši attiecībā uz kosmosa un DirectX versijām.

Tālāk mēs parādīsim spēles minimālās prasības un to, kā pārbaudīt datora specifikācijas, lai uzzinātu, vai jums ir jāveic jaunināšana.

Minimālās prasības

Operētājsistēma: Windows XP; Windows Vista; Windows 7; Windows 8; Windows 10 (32 vai 64 biti)

PROCESORS: 2,0 GHz procesors

Sistēmas atmiņa: 1 GB RAM

GPU: 128 MB NVIDIA GeForce 6800 sērija; ATI Radeon X800 sērija vai līdzīga

Uzglabāšana: 5 GB pieejama vieta

DirectX: Versija 9.0c

Skaņas karte: Saderīgs ar DirectX

Lai pārbaudītu sistēmas specifikācijas, jums jādodas uz lietojumprogrammu Iestatījumi un jānoklikšķina uz Sistēma. Kad esat nonācis pie sistēmas saskarnes, dodieties uz kreiso rūti, ritiniet uz leju un pēc tam noklikšķiniet uz Par. Datora pamata specifikācijas, piemēram, procesora marka un modelis, sistēmas arhitektūra un operatīvā atmiņa, tiks aprakstītas sadaļā Ierīces specifikācijas.

Varat arī pārbaudīt savas sistēmas specifikācijas, atverot DirectX diagnostikas rīku. Lai to izdarītu, aktivizējiet dialoglodziņu Palaist (Windows logotips + R), pēc tam teksta laukā ierakstiet “dxdiag” (bez pēdiņām) un nospiediet taustiņu Enter. Pēc DirectX diagnostikas rīka atvēršanas cilnes Sistēma sadaļā Sistēmas informācija atradīsit savas sistēmas specifikācijas.

Lai pārbaudītu skaņas kartes un grafikas kartes īpašības, dodieties uz attiecīgi cilnēm Skaņa un Displejs.

Kad esat apstiprinājis, ka dators atbilst spēles prasībām, varat turpināt un piemērot sekojošos labojumus.

Instalējiet spēles jaunāko ielāpu

Pēc to izlaišanas PC videospēles parasti sastopas ar nejaušām kļūdām, kas var ietekmēt katru spēlētāju. Dažreiz šīs problēmas attiecas tikai uz konkrētiem datoriem un noteiktiem GPU. Izstrādātāji galu galā piedāvā šo problēmu labojumus, kas tiek ieviesti, izmantojot atjauninājumus.

Tātad, pārliecinieties, vai esat instalējis jaunāko spēles plāksteri, ja vēl neesat to izdarījis. Iespējams, ka radusies avārijas problēma jau ir novērsta.

Ja bez veiksmes instalējat spēles jaunāko atjauninājumu, pārejiet pie sekojošajiem labojumiem.

Novērsiet pretvīrusu programmu no Titan Quest bloķēšanas

Daudzas videospēles, piemēram, Titan Quest, cieš no antivīrusu programmām. Ir zināms, ka šīs drošības lietojumprogrammas bloķē salīdzinoši jaunas spēles vai jaunus atjauninājumus, jo uzskata, ka tās ir draudi. Daudzi spēlētāji varēja atrisināt problēmu, atspējojot savas pretvīrusu programmas.

Varat mēģināt izslēgt savu drošības lietotni, taču mēs iesakām tā vietā kā izņēmumu pievienot spēles instalācijas mapi. Pilnībā atspējojot aizsardzības komplektu, jūs būsiet neaizsargāts pret ļaunprātīgas programmatūras uzbrukumiem, it īpaši, ja izmantojat internetu.

Pievienojot spēli kā izņēmumu, antivīrusu programma vairs neskenēs un karantīnā neuzņems savus failus. Katrā pretvīrusu programmā izmantotā metode ir atšķirīga, jo izņēmuma nākotne iet ar dažādiem nosaukumiem, tostarp Izņēmumi, Izslēgumi, SafeList un Baltā saraksta.

Šo funkciju varat viegli atrast AV komplekta iestatījumu vidē. Tomēr, ja nezināt, kā orientēties antivīrusu programmas grafiskajā lietotāja saskarnē, varat atrast ceļvedi lietotnes izstrādātāju vietnē.

Veiciet tālāk norādītās darbības, ja sistēmas aizsardzībai izmantojat Windows vietējo pretvīrusu programmu:

  1. Pieskarieties Windows logotipa taustiņam, lai atvērtu izvēlni Sākt, pēc tam noklikšķiniet uz ikonas Iestatījumi tieši virs strāvas ikonas. Lai palaistu iestatījumus, varat izmantot arī tastatūras kombināciju Windows + I.
  2. Kad tiek parādīts iestatījumu mājas interfeiss, noklikšķiniet uz Atjaunināt un drošība.
  3. Kad tiek atvērta atjaunināšanas un drošības vide, pārslēdzieties uz cilni Windows drošība.
  4. Sadaļā Aizsardzības zonas noklikšķiniet uz saites pret vīrusu un draudu aizsardzību.
  5. Kad parādās vīrusu un draudu aizsardzības lapa, dodieties uz sadaļu Vīrusu un draudu aizsardzības iestatījumi un noklikšķiniet uz Pārvaldīt iestatījumus.
  6. Kad esat redzējis vīrusu un draudu aizsardzības iestatījumu lapu, sadaļā Izslēgšana noklikšķiniet uz “Pievienot vai noņemt izslēgšanu”.
  7. Kad parādās ekrāns Izslēgšana, noklikšķiniet uz ikonas “Pievienot izslēgšanu”.
  8. Nolaižamajā izvēlnē noklikšķiniet uz Mape.
  9. Tiklīdz parādās dialoglodziņš Atlasīt mapi, dodieties uz Titan Quest mapi, noklikšķiniet uz tā un pēc tam uz pogas Atlasīt mapi.
  10. Tagad jūs varat sākt spēli un pārbaudīt problēmu.

Pārbaudiet spēles failu integritāti

Daudz kas notiek fonā ikreiz, kad spēlējat spēli. CPU un GPU apstrādā lielus datu gabalus, lai padarītu jūsu spēļu grafiku. Šīm apstrādes darbībām ir liela saistība ar spēļu failiem, ar kuriem jūsu spēles dati tiek pārvietoti uz atbilstošo ierīci, sākot no RAM līdz centrālajam procesoram, pēc tam monitoram. Ja kāds no šiem failiem kāda iemesla dēļ tiek bojāts vai pazudis, jums būs nopietna problēma.

Problēmas ar spēļu failiem rodas daudzu iemeslu dēļ. Iespējams, ka jūs kaut kādā veidā esat iejaukies spēles instalācijas mapē, pretvīrusu programma, iespējams, ir izdzēsusi failus vai nesen notikušais instalēšanas process nobrauca no sliedēm.

Neatkarīgi no problēmas cēloņa, ja atgriezīsities pie spēlēšanas bez problēmām, jums būs jāaizstāj skartie faili. Šeit ir labi, ka process ir vienkāršs un vienkāršs. Varat izmantot savu spēļu klientu neatkarīgi no tā, vai tas ir GOG Galaxy vai Steam, lai meklētu problemātiskus spēļu failus un tos automātiski aizstātu.

Ja jūs nezināt, kā to izdarīt, mēs jums parādīsim dažādas rokasgrāmatas, kā izmantot abus klientus.

Steam izmantošana:

  1. Palaidiet Steam klientu, izmantojot izvēlni Sākt vai veiciet dubultklikšķi uz tā darbvirsmas saīsnes.
  2. Pēc programmas atvēršanas dodieties uz loga augšdaļu un noklikšķiniet uz Bibliotēka.
  3. Kad esat redzējis savu spēļu sarakstu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Titan Quest un nolaižamajā izvēlnē noklikšķiniet uz Rekvizīti.
  4. Loga labajā pusē pārslēdzieties uz saskarni Rekvizīti un dodieties uz cilni Vietējie faili.
  5. Tagad noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt spēles failu integritāti.
  6. Tagad klients pārbaudīs, vai jūsu datorā nav problemātisku spēļu failu. Jebkurš spēles fails, kura trūkst vai ir bojāts, tiks automātiski aizstāts.
  7. Pēc procesa pabeigšanas klients jums par to paziņos.
  8. Restartējiet Steam un palaidiet Titan Quest, lai pārbaudītu avārijas problēmu.

Izmantojot GOG Galaxy

  1. Palaidiet GOG Galaxy, noklikšķinot uz tā Start izvēlnes ieraksta vai veicot dubultklikšķi uz tā darbvirsmas saīsnes.
  2. Pēc programmas atvēršanas atrodiet ceļu uz bibliotēku un noklikšķiniet uz Titan Quest.
  3. Noklikšķiniet uz Vairāk blakus pogai Spēlēt zem spēles nosaukuma.
  4. Tagad novietojiet peles rādītāju virs Pārvaldīt instalāciju un noklikšķiniet uz Pārbaudīt / labot.
  5. Lietotne tagad sāks skenēt jūsu spēļu failus. Tāpat kā Steam, tas aizstās visus failus, kurus tā uzskata par pazudušiem vai bojātiem.
  6. Kad process ir pabeigts, palaidiet spēli un pārbaudiet, vai problēma ir atrisināta.

Pārinstalējiet grafikas kartes draiveri

Grafikas karte kā galvenā video renderēšanas vienība ir galvenā spēkstacija, kad runa ir par spēlēm. Ja ierīce nedarbojas pareizi, jūs risināsiet daudz problēmu, tostarp nejaušas avārijas.

Viens no galvenajiem grafikas kartes darbības traucējumu iemesliem ir problemātisks draiveris. Vadītāja programmatūra ir atbildīga par spēļu un citu lietojumprogrammu apstrādes vajadzību pārvēršanu GPU. Ja programmatūra nedara savu darbu, GPU neapstrādās jūsu spēli, kā vajadzētu, izraisot kļūdas un citas problēmas.

Tāpēc pārliecinieties, ka esat atbrīvojies no jebkuras problēmas, kas varētu skart grafikas kartes draiveri, lai apstiprinātu, ka tas nav spēles nejaušo avāriju cēlonis.

Mēs iesakām sākt ar grafikas kartes pārinstalēšanu, lai atbrīvotos no nelielām kļūdām, piemēram, lietotņu konfliktiem un sliktiem reģistra ierakstiem. Tālāk norādītās darbības parādīs, kā rīkoties šādi:

  1. Izsauciet meklēšanas funkciju blakus pogai Sākt, kopā pieskaroties Windows un S taustiņiem. Varat arī atvērt meklēšanas lodziņu, uzdevumjoslā noklikšķinot uz palielināmā stikla ikonas.
  2. Pēc meklēšanas lietderības parādīšanās teksta laukā ierakstiet “device manager” (bez pēdiņām) un pēc tam noklikšķiniet uz Device Manager, tiklīdz tas parādās rezultātu sarakstos.
  3. Kad tiek atvērts ierīces pārvaldnieka logs, dodieties uz izvēlni Displeja adapteri un noklikšķiniet uz bultiņas blakus tam.
  4. Sadaļā Displeja adapteri ar peles labo pogu noklikšķiniet uz grafikas kartes un konteksta izvēlnē atlasiet Atinstalēt ierīci.
  5. Tagad jums vajadzētu redzēt dialoglodziņu Atinstalēt ierīci.
  6. Tagad atstājiet izvēles rūtiņu blakus “Dzēst šīs ierīces draivera programmatūru” un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atinstalēt.
  7. Ļaujiet Windows noņemt draiveri, pēc tam restartējiet sistēmu, kad process ir pabeigts.
  8. Pēc datora parādīšanās Windows mēģinās pārinstalēt draiveri.
  9. Ja OS neizdodas automātiski instalēt draiveri, dodieties uz Ierīču pārvaldnieku un noklikšķiniet uz lupas, kas atrodas virs monitora loga augšdaļā, pēc tam ļaujiet Windows instalēt.
  10. Restartējiet sistēmu, pēc tam palaidiet Titan Quest un pārbaudiet, vai nav avārijas problēmas.

Ja problēma joprojām pastāv, jums ir jāmēģina instalēt jauna jaunākās grafikas kartes draivera kopija. Pirms turpināt, pārliecinieties, vai esat atinstalējis karti un izdzēsis draivera programmu, pirms nospiežat pogu Atinstalēt, apstiprinājuma dialoglodziņā atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus “Dzēst šīs ierīces draivera programmatūru”. Pēc tam pārejiet uz nākamo metodi, lai uzzinātu, kā atjaunināt draiveri.

Draivera atjaunināšana

Ja draivera atkārtota instalēšana nedod nepieciešamo rezultātu, jums jāinstalē jauna draivera kopija. Tomēr jums jāņem vērā, ka vislabākā rīcība būs jaunākās draivera versijas instalēšana.

GPU parasti ir pretrunā ar spēlēm, ja draiveris vairs nav saderīgs ar attiecīgo spēli. Grafikas karšu ražotāji parasti atrisina šos konfliktus un saderības problēmas, izmantojot draiveru atjauninājumus. Tātad, mēģiniet instalēt kartes jaunāko draiveri, ja vēl neesat to izdarījis.

Nepareiza draivera atjaunināšana ir tikpat laba kā tā vispār neatjaunināšana. Patiesībā jūs varētu sagādāt sev jaunas nepatikšanas, ja galu galā lejupielādētu un instalētu nepareizu draiveri. Ja neesat pilnīgi pārliecināts par kartes draivera atjaunināšanu, jums jāievēro tālāk norādītās metodes.

Izmantojot Windows atjaunināšanas utilītu

Papildus parasto Microsoft lietotņu un citu galveno Windows atkarību atjaunināšanai Windows atjaunināšanas utilīta arī lejupielādē un instalē draiveru atjauninājumus tādām ierīcēm kā jūsu audio karte, tīkla adapteris un grafiskā karte.

Šie draiveru atjauninājumi tiek ielādēti tieši no Microsoft serveriem. Tas nozīmē, ka jūs saņemat draiveri, kas darbojas jūsu ierīcē, kaut arī tā pieejamība ne vienmēr ir droša.

Kaut arī Windows atjaunināšana darbojas, automātiski lejupielādējot un instalējot atjauninājumus fonā, dažreiz jums tas jādara manuāli. Veiciet šīs darbības, ja nezināt, kā rīkoties:

  1. Vienlaicīgi nospiediet Windows un S taustiņus, lai atvērtu meklēšanas funkciju blakus pogai Sākt, vai vienkārši noklikšķiniet uz palielināmā stikla ikonas uzdevumjoslā.
  2. Pēc meklēšanas lodziņa atvēršanas teksta laukā ierakstiet “atjaunināt” (bez pēdiņām).
  3. Rezultātos noklikšķiniet uz “Meklēt atjauninājumus”.
  4. Tagad parādīsies lietojumprogrammas Iestatījumi Windows atjaunināšanas saskarne, un utilīta jums paziņos, vai jums ir atjauninājumi.
  5. Ja jūsu sistēmā nav pieejami atjauninājumi, tiks parādīta norāde “Jūs esat atjaunināts”.
  6. Tomēr, ja jums ir gaidoši atjauninājumi, rīks sāks tos automātiski lejupielādēt. Ja redzat pogu Lejupielādēt, noklikšķiniet uz tās.
  7. Kad atjauninājumi ir lejupielādēti, jums jānoklikšķina uz pogas Restartēt tūlīt, lai ļautu Windows Update pārstartēt sistēmu un tos instalēt.
  8. Kad process ir pabeigts, palaidiet spēli un pārbaudiet problēmu.

Izmantojiet ierīču pārvaldnieku

Ierīču pārvaldnieks arī lejupielādē un instalē draiveru atjauninājumus tieši no Microsoft serveriem. Tas atšķiras no Windows atjaunināšanas, jo to var izmantot, lai vaicātu par atsevišķiem draiveru atjauninājumiem.

Mēs parādīsim, kā to izmantot, lai meklētu grafikas kartes jaunāko draiveri. Veiciet šādas darbības:

  1. Izsauciet meklēšanas funkciju blakus pogai Sākt, kopā pieskaroties Windows un S taustiņiem. Varat arī atvērt meklēšanas lodziņu, uzdevumjoslā noklikšķinot uz palielināmā stikla ikonas.
  2. Pēc meklēšanas lietderības parādīšanās teksta laukā ierakstiet “device manager” (bez pēdiņām) un pēc tam noklikšķiniet uz Device Manager, tiklīdz tas parādās rezultātu sarakstos.
  3. Kad tiek atvērts ierīces pārvaldnieka logs, dodieties uz izvēlni Displeja adapteri un noklikšķiniet uz bultiņas blakus tam.
  4. Sadaļā Displeja adapteri ar peles labo pogu noklikšķiniet uz grafikas kartes un konteksta izvēlnē atlasiet Atjaunināt draiveri.
  5. Pēc tam noklikšķiniet uz “Meklēt automātiski atjauninātu draivera programmatūru”, tiklīdz redzat atjaunināšanas draivera logu.
  6. Tagad Windows iegūs draiveri no interneta un automātiski to instalēs.
  7. Pēc procesa pabeigšanas palaidiet spēli un pārbaudiet problēmu.

Trešās puses programmatūras izmantošana

Trešā metode ietver trešās puses lietojumprogrammas izmantošanu, kas paredzēta tikai ierīces draiveru atjaunināšanai.

Auslogics draiveru atjauninātājs daudzus gadus ir palīdzējis miljoniem globālo Windows lietotāju atjaunināt savus draiverus. Šie lietotāji izbauda papildu priekšrocību, ka visām ierīcēm ir jaunākās draiveru versijas, nepārdzīvojot to manuālu atjaunināšanu.

Izmantojot programmu, esiet drošs, ka iegūsit atbilstoši parakstītus un savai OS saderīgus draiverus. Rīks arī saglabā iepriekšējo draiveru versiju dublējumkopijas, lai jūs varētu atgriezties, kad rodas sarežģījumi.

Lai lejupielādētu un izmantotu programmu, rīkojieties šādi:

  1. Atveriet šo saiti, lai piekļūtu Auslogics draivera atjauninātāja lejupielādes lapai.
  2. Kad lapa ir atvērta, noklikšķiniet uz pogas Lejupielādēt un ļaujiet pārlūkprogrammai saglabāt failu.
  3. Kad pārlūkprogramma ir lejupielādējusi iestatīšanas failu, palaidiet to.
  4. Kad parādās lietotāja konta kontroles dialoglodziņš, noklikšķiniet uz pogas Jā.
  5. Pēc iestatīšanas vedņa parādīšanās dodieties uz pirmo nolaižamo izvēlni, lai izvēlētos valodu.
  6. Sadaļā Instalācijas direktorija noklikšķiniet uz trim punktētām līnijām, lai norādītu iestatījumu uz mapi, kurā vēlaties instalēt programmu.
  7. Pēc tam izmantojiet izvēles rūtiņu blakus opcijai “Palaist automātiski, startējot Windows”, lai izlemtu, vai vēlaties, lai rīks tiktu palaists ikreiz, kad sākas jūsu dators.
  8. Izvēles rūtiņa “Izveidot darbvirsmas ikonu” palīdzēs jums izlemt, vai darbvirsmā vēlaties izveidot saīsni.
  9. Atzīmējiet izvēles rūtiņu “Sūtīt anonīmu informāciju, lai uzlabotu mūsu pakalpojumu”, ja vēlaties, lai rīks anonīmi nosūtītu pārskatus tā izstrādātājiem.
  10. Pēc preferenču ievadīšanas noklikšķiniet uz pogas “Noklikšķiniet, lai instalētu”.
  11. Kad iestatīšana ir pabeigta, rīks tiks automātiski palaists un sāks pārbaudīt, vai datorā nav problemātisku ierīču draiveru. Ja lietotne nedarbojas pati par sevi, atveriet izvēlni Sākt un palaidiet to, pēc tam noklikšķiniet uz pogas Sākt skenēšanu.
  12. Kad rīks pabeigs skenēšanu, tiks parādīts novecojušu, trūkstošu un bojātu draiveru saraksts. Ja grafikas kartes draiverim ir kādas problēmas, tas tiks parādīts sarakstā.
  13. Noklikšķiniet uz pogas Atjaunināt, lai aicinātu programmu lejupielādēt un instalēt atjaunināto draivera versiju.
  14. Kad atjaunināšanas process ir pabeigts, restartējiet sistēmu un palaidiet spēli.

Atspējot tvaika pārklājumu

Steam nodrošina pārklājuma funkciju, kas ļauj spēles laikā izmantot klienta pārlūkprogrammu, piekļūt kopienai un veikt citas darbības. Dažos gadījumos šī funkcija izraisa konfliktus, kuru rezultātā notiek spēles avārijas. Daži spēlētāji uzskatīja, ka tas tā ir Titan Quest. Tātad, ja jūs iegādājāties spēli Steam, rīkojieties šādi, lai atspējotu pārklājuma funkciju:

  1. Veiciet dubultklikšķi uz Steam darbvirsmas ikonas vai palaidiet to, izmantojot izvēlni Sākt.
  2. Pēc programmas atvēršanas izvēlnes sadaļā loga augšdaļā noklikšķiniet uz Steam.
  3. Parādītajā nolaižamajā izvēlnē atlasiet Iestatījumi.
  4. Pēc tam, kad ir atvērta saskarne Iestatījumi, dodieties uz cilni “Spēlē”.
  5. Noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas “Iespējot tvaika pārklājumu spēles laikā”.
  6. Apstipriniet izmaiņas, noklikšķinot uz pogas Labi.
  7. Palaidiet spēli un pārbaudiet, vai problēma joprojām pastāv.

Secinājums

Tagad jums vajadzētu būt iespējai izbaudīt Titan Quest jubilejas izdevumu, neapmierinot nejaušas avārijas. Ja jums ir citas problēmas, kuras vēlaties, lai mēs jums palīdzētu, izmantojiet zemāk esošo komentāru sadaļu.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found