Windows

Kā viegli paātrināt tīklu?

kā paātrināt tīklu

Tātad, kā paātrināt tīklu? Nekas nav tik kaitinošs kā lēns tīkla savienojums. Pat ja jums ir laba aparatūra, jūs neizbaudīsit datora patieso ātrumu, ja interneta savienojums ir lēns. Dažreiz vienīgais veids, kā padarīt lietas ātrākas, ir platjoslas plāna jaunināšana. Tomēr ir daži padomi, kā paātrināt tīklu, kas patiešām rada pārmaiņas, neko nemaksājot. Šeit tie ir.

Noņemiet saīsnes Manas tīkla vietas

Ja jūs domājat, kā paātrināt tīklu un padarīt failu koplietošanu ātrāku, jums vajadzētu noņemt visus saīsnes no sadaļas Manas tīkla vietas. Šīs saīsnes tiek izveidotas automātiski, un lielākoties tās nav vajadzīgas. Nemaz nerunājot par to, ka tie bieži kļūst nederīgi. Un, kad tie kļūst nederīgi, Windows tos joprojām meklē, pat ja tie vairs netiek koplietoti. Tas palēnina lietas. Lai noņemtu šos saīsnes, iezīmējiet tos un uz tastatūras nospiediet Dzēst.

Atiestatiet savu tīklu

Ja domājat, kā paātrināt tīklu, kad internets pēkšņi kļūst ļoti lēns, tīkls ir jāatjauno, restartējot maršrutētāju. Tas ir pietiekami vienkārši - vienkārši atvienojieties no interneta un izslēdziet datoru. Pēc tam restartējiet maršrutētāju, to izslēdzot un atkal ieslēdzot. Pagaidiet, līdz maršrutētājs pilnībā sāk darboties, un palaidiet datoru. Ātrumam vajadzētu būt normālam.

Pārbaudiet, vai maršrutētājā un mājas tālrunī nav iespējamu konfliktu

Vēl viens ieteikums, kā paātrināt tīklu. Dažreiz interneta savienojums var kļūt lēns mājas tālruņa un maršrutētāja konfliktu dēļ. Tas notiek, ja maršrutētājs un bezvadu tālrunis izmanto vienādu frekvenci. Šādā gadījumā interneta pieslēgums var palēnināties katru reizi, kad tiek izmantots tālrunis. Tāpēc pārbaudiet tālruņa tehniskās specifikācijas un pārliecinieties, vai nav konfliktu. Ja tālrunis izmanto 900 MHz frekvenci, tam nevajadzētu ietekmēt jūsu maršrutētāju. Bet, ja tālrunis izmanto 2,4 GHz vai 5,8 GHz, tas var būt lēna interneta savienojuma cēlonis. Lai novērstu problēmu, mēģiniet pārvietot tālruni uz citu istabu vai nopirkt citu tālruni savai mājai.

Jauniniet maršrutētāja programmaparatūru

Vēl viena atbilde uz jautājumu, kā paātrināt tīkla jautājumu, ir maršrutētāja programmaparatūras jaunināšana. Diezgan bieži jūsu tīkls var kļūt lēns, ja maršrutētāja programmaparatūra ir novecojusi. Tāpēc ik pa laikam jāpārbauda maršrutētāja ražotāja vietne, vai tajā nav programmaparatūras atjauninājumu, un tie jāpiemēro, tiklīdz tie tiek izsniegti. Vienkārši pārliecinieties, vai savam modelim lietojat pareizu atjauninājumu. To var izdarīt arī automātiski.

Kā vēl vairāk paātrināt tīklu? Veiciet datora apkopi!

Pat ja plānojat ātrdarbīgu platjoslas plānu, tīmekļa pārlūkošana nebūs ātra, ja jūsu dators ir lēns. Tātad vēl viens veids, kā paātrināt tīklu, ir maz saistīts ar pašu tīklu - jums vienkārši jāveic kāda datora apkope. Ticiet vai nē, pagaidu failu dzēšana, cietā diska defragmentēšana un datora paātrināšanas programmatūras palaišana var ievērojami paātrināt interneta savienojumu.

Šie vienkāršie veidi, kā paātrināt tīkla padomus, padarīs jūsu tīkla lietošanu un tīmekļa pārlūkošanu ātrāku un daudz patīkamāku.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found