Windows

Kā labot ntfs.sys zilo nāves ekrānu operētājsistēmās Windows 7, 8, 8.1 un 10?

Nav noliedzams, ka Windows ir noderīga un jaudīga operētājsistēma. Tomēr tas joprojām ir tendēts uz jautājumiem. Viena no visbiežāk sastopamajām problēmām dažādās šīs sistēmas versijās ir kļūda Blue Screen of Death. Tas nāk dažādās formās, un pēdējā laikā daži lietotāji sastopas ar šādu kodu:

Page_Fault_In_Nonpaged_Area / SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION (Ntfs.sys)

Ja esat viens no ietekmētajiem lietotājiem, neuztraucieties. Mēs iemācīsim jums novērst ntfs.sys zilā ekrāna kļūdas. Mēs arī izskaidrosim, kas izraisa šo problēmu. Tādā veidā jūs varat novērst tā atkārtošanos.

Kas ir ntfs.sys fails un kāpēc es saņemu kļūdas?

Ntfs.sys fails var būt kritisks sistēmas fails vai trešās puses ierīces draiveris, kas ir būtisks Windows operētājsistēmas darbināšanai. Parasti SYS faili ļauj pievienotajai vai iekšējai aparatūrai sazināties ar OS un trešo pušu programmatūru. Ir daudz iemeslu, kāpēc rodas SYS kļūdas, un visbiežāk no tiem ir bojāti ierīces draiveru faili un bojāta aparatūra.

Tātad, kā var atbrīvoties no ntfs.sys kļūdām? Lai uzzinātu, kā to izdarīt, skatiet tālāk sniegtos padomus.

1. metode: visu draiveru atjaunināšana

Kā jau minējām, vairumā gadījumu ntfs.sys zilā ekrāna kļūdu izraisa nepareizi, novecojuši vai trūkstoši draiveri jūsu datorā. Tas var būt sarežģīti identificēt to, kurš ir tieši aiz šī jautājuma. Tātad, lai novērstu problēmu, iesakām atjaunināt visus draiverus.

Jūs varat izvēlēties manuāli vai automātiski atjaunināt draiverus. Ir vērts atzīmēt, ka pirmais var būt sarežģīts un laikietilpīgs. Draiveri būs jāatjaunina pa vienam, līdz atklājat, kurš draiveris ir pie vainas. Turklāt jums jāapmeklē ražotāja vietne un jāatrod katras ierīces jaunākā versija. Jums arī jānodrošina, lai jūs iegūtu tādu, kas ir saderīgs ar jūsu sistēmu. Pretējā gadījumā jūs varat izraisīt sistēmas nestabilitātes problēmas.

Tāpēc mēs vienmēr iesakām izmantot tādu uzticamu programmu kā Auslogics Driver Updater. Kad esat aktivizējis šo rīku, tas automātiski skenēs jūsu sistēmu un atklās bojātus, novecojušus vai trūkstošus draiverus. Tajā atradīs arī jaunākos ražotāja ieteiktos draiverus, kas ir saderīgi ar jūsu operētājsistēmu. Turklāt tas rūpēsies par visiem problemātiskajiem draiveriem, ne tikai par tiem, kas izraisīja ntfs.sys kļūdu.

Ja meklējat norādījumus, kā novērst trūkstošos vai bojātus ntfs.sys, nezaudējot datus, tas ir ideāls risinājums jums. Jums nav jāuztraucas par failu zaudēšanu, jo Auslogics draivera atjauninātājs pieskaras tikai jūsu ierīces draiveriem, nekas cits.

2. metode: trešās puses antivīrusu vai tīmekļa sakņu noņemšana

Pirms turpināt, ņemiet vērā, ka šī metode attiecas tikai uz sistēmu Windows 10. Dažos gadījumos trešo pušu antivīrusu programmas var traucēt sistēmas failus un izraisīt dažādas Blue Screen of Death kļūdas. Ja domājat, ka neesat instalējis pret ļaunprātīgas programmatūras rīku, iespējams, jūs to neapzināti lejupielādējāt kā bloatware. Tātad, ieteicams pārbaudīt, vai esat to instalējis, un noņemt to. Šeit ir norādītas darbības.

  1. Nospiediet tastatūras Windows taustiņu + S.
  2. Ierakstiet “progr” (bez pēdiņām), pēc tam rezultātos noklikšķiniet uz Apps & Features.
  3. Pārlūkojiet lietotnes un meklējiet trešo pušu antivīrusu programmas. Pārliecinieties, vai esat to atinstalējis, ja atrodat.
  4. Restartējiet datoru un pārbaudiet, vai problēma joprojām pastāv.

3. metode: RAM problēmu pārbaude

Iespējams, ka fails NTfs.sys avarē nepareizas vai kļūdainas RAM iestatīšanas dēļ. Ieteicams pārbaudīt, vai aparatūrā viss darbojas pareizi. Tālāk ir uzskaitīti daži risinājumi, kurus varat izmēģināt.

Pārbaudiet savu aparatūru

  1. Izslēdziet datoru un atvienojiet to.
  2. Noņemiet visas RAM atmiņas.
  3. Pievienojiet vienu nūju, pēc tam ieslēdziet datoru. Ja tas netiek pareizi palaists, noņemiet nūju un izmēģiniet citu RAM atmiņu.
  4. Ieslēdziet datoru. Ja tas pareizi ieslēdzas, tad jūs zināt, ka vainīga ir otra nūja.
<

Pārbaudiet RAM atmiņu un biežumu

  1. Apmeklējiet RAM ražotāja vietni un meklējiet ieteiktās un noklusējuma vērtības modeļa laikam un biežumam.
  2. Ja vērtības nesakrīt, visticamāk, jums vajadzēs pārsniegt / pārsniegt RAM. Ja neesat iepazinies ar elementu konfigurēšanas procesu BIOS, ieteicams meklēt palīdzību no speciālista tehniķa.

Tātad, kura no metodēm jums novērsa ntfs.sys kļūdu?

Uzrakstiet komentāru zemāk!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found