Windows

Kā novērst Call of Duty Black Ops 4 avārijas problēmas?

Sešus mēnešus pēc Activision izlaišanas Call of Duty: Black Ops 4, Spēle joprojām ir populāra kā nekad. Neskatoties uz tradicionālā solo kampaņas režīma trūkumu, parastajos daudzspēlētāju un kaujas royale stila aptumšošanas režīmos ir pietiekami daudz spēļu labumu, lai spēlētājiem būtu vēl vairāk. Neskatoties uz to, bieži ir bijušas sūdzības par spēles avāriju sistēmā Windows.

Ja jūs ietilpstat šajā kategorijā, par kuru sūdzaties Black Ops 4 crashing jautājumiem, jūs esat nonācis īstajā vietā. Mēs esam iepazinušies ar dažiem risinājumiem, kas labos jūsu spēli un ļaus jums to spēlēt pēc iespējas vienmērīgāk.

Kāpēc Black Ops 4 avarēt?

Tas ir patiešām grūts jautājums, uz kuru jāatbild vairāku iemeslu dēļ. Activision lēmums izmantot spēles Windows versijai Bleamard's Battle.net, nevis Steam, vēl vairāk sarežģī. Spēļu avāriju problēmas kopumā var izraisīt ļoti dažādi faktori, kā arī gadījumi Black Ops 4 neatšķiras.

Tomēr mēs esam sašaurinājuši iemeslu Black Ops 4 avarē sešu iemeslu dēļ. Bez pareiziem un atjauninātiem draiveriem spēle, visticamāk, nedarbotos pareizi. Tas var arī avarēt, ja jūsu centrālais procesors ir pārāk strauji pārsniegts par ieteicamo ātrumu. Vēl viens iemesls Black Ops 4 avārija ir spēles iekšējo problēmu klātbūtne, kuras vislabāk var novērst ar izstrādātāju ielāpu. Nepareizi grafikas iestatījumi var arī traucēt spēli. Bojāti var izraisīt arī bojāti spēļu faili un neatbilstoša aparatūra.

Kā salabot Call of Duty: Black Ops 4 avarē?

Paturot prātā visus šos iemeslus, kāds ir labākais veids, kā novērst jūsu Call of Duty: Black Ops 4 spēle no avārijas? Realitāte ir tāda, ka nav vienota risinājuma, kas derētu visiem. Tā kā jums piemērotā metode būs atkarīga no jūsu paša avārijas cēloņa, jums būs jāizmēģina katrs risinājums, līdz kāds atrisina jūsu problēmu.

Nekādā konkrētā secībā šīs ir problēmu novēršanas darbības Black Ops 4 avārijas jautājumi:

 • Pārbaudiet datora aparatūras specifikācijas
 • Uzlieciet spēlei jaunāko plāksteri
 • Instalējiet atjauninātus grafikas draiverus
 • Veiciet spēles labošanu
 • Pielāgojiet GPU pulksteņa ātrumu
 • Mainiet spēles grafikas iestatījumus

Pirmā metode: pārbaudiet datora aparatūras specifikācijas

Ja kaut kā izdodas iegūt Black Ops 4 strādājot pie sena datora, godīga spēle jums. Bet visticamāk, ka spēle saskaras ar problēmām sistēmā, kas neatbilst ieteicamajām specifikācijām. Lielākā daļa mūsdienu daudzspēlētāju spēļu ir paredzētas darbam ar datoriem ar diezgan modernu aparatūru un īpašiem GPU. Spēles vienmērīgums ir tieši proporcionāls aparatūras kvalitātei.

Tātad, ja rodas problēmas, kas rodas, kad datorā tiek aktivizēts Black Ops 4, iespējams, ir vērts pārbaudīt savu sistēmu, lai pārliecinātos, vai tā atbilst ieteicamajām vai minimālajām aparatūras prasībām, lai palaistu spēli.

Šeit ir specifikācijas Call of Duty: Black Ops 4 PC izdevums:

MinimālaisIeteicams
OperētājsistēmaWindows 7, 64 bituWindows 10, 64 bitu
ProcesorsIntel Core i3-4340

AMD FX-6300

Intel Core i5-2500K

AMD Ryzen R% 1600X

GPUGeForce GTX 660 2GB

GeForce GTX 1050 2GB

Radeon HD 7950 2GB

GeForce GTX 970 4GB

GeForce GTX 1060 6GB

Radeon R9 390

AMD RX 580

RAM8 GB12 GB
HDD / SSD80 GB
DirectX11.0

Veiciet šīs darbības, lai pārbaudītu aparatūras specifikācijas un salīdzinātu ar spēles specifikācijām:

 1. Meklēt Iestatījumi iekšā Cortana un noklikšķiniet uz augšējā rezultāta.
 2. Nokļuva Sistēma> Par.
 3. Skatiet savu procesoru, pulksteņa ātrumu un atmiņu Ierīces specifikācijās sadaļā.
 4. No Cortana dodieties uz Sistēmas informācija.
 5. Noklikšķiniet uz Komponentu displejs cilni Sistēmas informācija, lai paplašinātu sadaļu.
 6. Skatiet grafikas kartes informāciju.
 7. Tips dxdiag un palaidiet programmu.
 8. Šeit redzēsiet savu DirectX versiju.

Otrā metode: pielīmējiet spēlei jaunāko plāksteri

Treyarch - spēļu izstrādātāji Black Ops 4—ir palielinājis PC spēlētāju sajūsmu, 16. aprīlī izlaižot jauno multiplayer režīmu Infected un jaunu karšu atjauninājumu - Arsenal Sandstorm. Tie ir jaunākie atjauninājumu rindā, no kuriem daži tika izlaisti atrisināt niecīgus jautājumus spēlē.

Varat apmeklēt spēles izstrādātāja vietni, lai iegūtu ielāpu, kas var atrisināt jūsu avārijas problēmas. Visticamāk, atradīsit vienu vai divus atjauninājumus, pievienojot izmaiņu žurnālu, kurā sīki aprakstītas zināmās kļūdas, kuras tika izlaistas, lai novērstu. Lejupielādējiet un instalējiet atbilstošo plāksteri un pārbaudiet, vai kļūda joprojām pastāv.

Trešā metode: instalējiet atjauninātus grafikas draiverus

Nepareizi instalēti, novecojuši vai korumpēti draiveri var traucēt un vienmērīgi traucēt spēļu darbību. Salabot Black Ops 4 avārijas, jūsu labākais risinājums varētu būt atjaunināt attiecīgos draiverus. Varat veikt manuālu atjaunināšanu, izmantot ierīču pārvaldnieku vai izmantot trešās puses rīku, piemēram, Auslogics draivera atjauninātāju.

 • Atjaunināt manuāli

Šī metode nozīmē apmeklēt ražotāja vietni, lai atrastu jaunākos saderīgos draiverus jūsu aparatūrai. Tas ir gan apgrūtinoši, gan laikietilpīgi, bet joprojām ir izdarāmi, ja vien zināt, ko darāt. Lai gūtu lielākas veiksmes iespējas, jums jāzina visa informācija par aparatūras zīmolu, marku, modeli un variantu.

 • Atjauniniet, izmantojot Device Manager

Ierīču pārvaldnieks var palīdzēt atjaunināt videokartes draiverus ar jaunākajām atkārtojumiem. Vienkārši dodieties uz Ierīču pārvaldnieku un atrodiet aparatūru, pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās un ļaujiet Windows automātiski meklēt atjauninātu draivera programmatūru.

 • Atjauniniet ar Auslogics draivera atjauninātāju

Manuālās atjaunināšanas metode ir vienmuļa un prasa zināmas tehniskas zināšanas. Turklāt ierīces pārvaldnieka izmantošana nav garantēts veids, jo Windows var neatrast nepieciešamos draiverus. Vislabāk ir izmantot automātisku draiveru atjaunināšanas rīku, kas ar vienu klikšķi atrod visus draiverus un atjaunina tos. Lai iegūtu labākos rezultātus, ieteicams lietot Auslogics draivera atjauninātāju. Lejupielādējiet un instalējiet to savā personālajā datorā, pēc tam ļaujiet tam skenēt jūsu sistēmu. Tas atradīs jaunākos, savietojamos un ražotāja ieteiktos draiverus jūsu grafiskajai kartei.

Neaizmirstiet restartēt datoru pēc tam, kad Auslogics Driver Updater ir pabeidzis darbu.

Ceturtā metode: veiciet spēles labošanu

Activision nedaudz šokēja Call of Duty spēļu kopienu, kad tā izvēlējās Blizzard, nevis populārāko Steam kā PC platformu. Black Ops 4. Bet viena no lēmuma priekšrocībām ir spēja skenēt un labot nepareizi funkcionējošu spēli:

 1. Palaidiet Putenis lietotne.
 2. Virzieties uz Spēles un atrodi Call of Duty: Black Ops 4.
 3. Izvērsiet Iespējas cilni un izvēlieties Skenēšana un labošana.
 4. Izpildiet ekrānā redzamās darbības.
 5. Restartējiet datoru.

Jums vajadzētu būt iespējai spēlēt spēli bez problēmām.

Piektā metode: pielāgojiet GPU pulksteņa ātrumu

Ja jūs neapdomīgi pārslogojat GPU, cenšoties sasniegt augstāku veiktspēju, jūs riskējat destabilizēt savu spēli. Centieties nepārsniegt ražotāja noteikto ieteicamo maksimālo pulksteņa ātrumu.

Ja esat izpildījis iepriekš norādītās darbības, bet joprojām tiek novērstas problēmas Black Ops 4, jūs varētu mēģināt samazināt GPU pulksteņa ātrumu un redzēt, kas notiek.

Sestā metode: mainiet spēles grafikas iestatījumus

Spēles grafikas iestatījumu pazemināšana var izraisīt nelielu zaudējumu kadru nomaiņas ātrumā un vizuālo skaidrību, taču tas var atrisināt visas ieilgušās avārijas problēmas. Ieteicams eksperimentēt ar dažādu līmeņu Anti-Aliasing, V-Sync un citu iestatījumu iestatīšanu un redzēt, kura konfigurācijas kombinācija novērš problēmu.

Lūdzu, atstājiet komentāru zemāk, ja jums ir kādi jautājumi.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found