Windows

Digitālo fotoattēlu atkopšanas padomi datoram?

Fotoattēli bieži ir neaizstājamais saturs mūsu datoros. Var atkārtoti nosūtīt dokumentus, atkārtoti sastādīt izklājlapas, taču, kad fotoattēls vairs nav, to vairs nav iespējams atjaunot. Tomēr par laimi, ja nejauši esat izdzēsis fotoattēlu, tas parasti nav ceļa beigas. Ja dzēšana ir notikusi diezgan nesen, digitālo fotoattēlu atkopšanas programmām, piemēram, Auslogics File Recovery, ir lieliskas iespējas atgūt fotoattēlus - vienkārši veiciet šīs vienkāršās darbības.

DARA UN NEDRĪKST, lai iegūtu vislabāko fotoattēlu atkopšanu

Daudzos gadījumos fotoattēlus varēsit atgūt vēl ilgu laiku pēc dzēšanas. Lai dotu sev vislabākās iespējas atgūt kāzu snapus vai mazuļa fotogrāfijas, bez datora izņemot lielus gabalus no attēliem, pārliecinieties, ka:

  • Turpiniet datoru darboties
  • Izmantojiet to pēc iespējas mazāk, pirms sākat digitālo fotoattēlu atkopšanas procesu - visi jaunie saglabātie faili (ieskaitot pagaidu failus no tīmekļa pārlūkošanas) var pārrakstīt jūsu fotoattēlus
  • Nefragmentējiet datoru
  • Ja iespējams, neinstalējiet digitālo fotoattēlu atkopšanas programmatūru diskā, kurā atrodas pazaudētie faili

Pārliecinieties arī, vai saglabātos atkoptos fotoattēlus pilnīgi citā diskā, nevis tajā, no kura tie tika izdzēsti. USB atmiņa vai rezerves cietais disks ir ieteicams, jo pirmā fotoattēla atkopšana var pārrakstīt vietu, kurā atrodas otrais. Tas krasi samazina jūsu pilnīgas atveseļošanās iespējas.

Digitālo fotoattēlu atkopšanas programmatūra

Operētājsistēmās nav atiestatīti utilīti - trešo pušu programmatūra ir nepieciešama, lai atgūtu izdzēstos fotoattēlus. Izvēloties fotoattēlu atkopšanas programmatūru, meklējiet tādas funkcijas kā:

  • Elastīgas meklēšanas iespējas, lai samazinātu atkopšanas laiku
  • Iespēja priekšskatīt fotoattēlus, pārlūkojot atklāto zaudēto failu sarakstu. Šī opcija palīdzēs jums atgūt tieši to, kas jums nepieciešams
  • Spēja atjaunot failus no zaudēta nodalījuma
  • Atbalsts visu veidu diskiem un ierīcēm (visa veida cietajiem diskiem, disketēm, digitālās kameras atmiņas kartēm, zibatmiņas kartēm un citām USB ierīcēm)

Digitālo fotoattēlu atkopšanas programmatūras izmantošana ir vienkārša - atlasiet disku, lai meklētu izdzēstos failus, konfigurētu meklēšanas iestatījumus un izmantojiet Priekšskatījums režīmā, lai atgūtu failu, kas izskatās visvairāk līdzīgs vēlamajam.

Ja rīkosities ātri, perfekta fotoattēlu atkopšana ir gandrīz garantēta. Daudzas digitālo fotoattēlu atkopšanas programmas piedāvā bezmaksas lejupielādes iespēju, tāpēc pirms programmatūras iegādes varat pārbaudīt, vai ir iespējams atgūt fotoattēlus - tas noteikti ir vērts!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found