Windows

Kā atbrīvoties no svētajām problēmām svētajos un grēciniekos?

Svētie un grēcinieki ir jaunākā Walking Dead spēle, kas izaicina visas jūsu kā spēlētāja prasmes. Ja izšļakstīšanās caur applūdušā Ņūorleānas drupām nav pietiekami prasīga, pagaidiet, kamēr uzzināsiet informāciju par izdzīvošanai kritiskajām blakus misijām un saskarieties ar neiespējamām dilemmām, kas ietekmēs pilsētas iedzīvotājus.

Nav šaubu, ka spēle ir labi pārdomāta un bagātināta ar gandrīz perfektu skriptu; tomēr ir reizes, kad daudz kas vēl ir vēlams. Kopš spēles izlaišanas spēlētāji ir rūgti sūdzējušies par neskaitāmiem jautājumiem, no kuriem viens ir nejaušas avārijas, kas notiek dažas minūtes pēc palaišanas secības.

Ja tāpēc jūs esat šeit, tā ir jūsu laimīgā diena. Esam apkopojuši visus risinājumus un labojumus, kas palīdzēs jums atbrīvoties no problēmas.

Walking Dead: svēto un grēcinieku prasības

Pirms kaut ko sākat, pārliecinieties, vai jums ir dators, kas atbilst spēles minimālajām prasībām. Jūs būsiet pārsteigts, uzzinot, ka, neskatoties uz to, ka jūs domājat, ka tā ir spēcīga spēļu iekārta, jums varētu pietrūkt jaunināšanas, kas izraisītu spēles avāriju.

Zemāk ir noteiktas svēto un grēcinieku minimālās un ieteicamās prasības, un, ja jūs nezināt, kā tos salīdzināt ar sistēmas specifikācijām, jūs atradīsit ceļvedi, kas palīdzēs jums veikt procesu.

Minimālās prasības

Operētājsistēma: Windows 10

Centrālais procesors: Intel i5-4590; AMD Ryzen 5 1500X

Sistēmas atmiņa: 8 GB RAM

GPU: NVIDIA GTX 1060; AMD Radeon RX 480

Krātuve: 40 GB pieejama vieta

DirectX: 11. versija

Ieteicamās prasības

Operētājsistēma: Windows 10

Centrālais procesors: Intel i5-4590; AMD Ryzen 5 1500X

Sistēmas atmiņa: 8 GB RAM

GPU: NVIDIA GTX 1060; AMD Radeon RX 480

Krātuve: 40 GB pieejama vieta

DirectX: 1. versija

Ir dažādi veidi, kā atrast informāciju par sistēmas specifikācijām. Ierīces specifikācijas varat pārbaudīt sistēmas rekvizītu logā, DirectX logā un lietojumprogrammā Iestatījumi.

Tālāk norādītās darbības parādīs, kā iziet caur DirectX logu:

  1. Palaidiet dialoglodziņu Palaist. Ja nezināt, kā to izdarīt, vienkārši ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un atlasiet Palaist vai nospiediet Windows logotipu un R taustiņus kopā.
  2. Kad tiek parādīts dialoglodziņš Palaist, tekstlodziņā ierakstiet “dxdiag” (bez pēdiņām) un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi.
  3. Tiklīdz tiks atvērts logs DirectX diagnostikas rīks, sadaļā Sistēmas informācija atradīsit sava procesora modeli, sistēmas arhitektūru, RAM lielumu un DirectX versiju.
  4. Lai pārbaudītu informāciju par displeja adapteri, dodieties uz cilni Displejs.

Ja atklājat, ka ir daži jūsu sistēmas aspekti, kas jāatjaunina, nevilcinieties darīt nepieciešamo. Kad esat pārliecinājies, ka dators ir ideālā formā, lai palaistu spēli, veiciet tālāk norādītos labojumus, ja joprojām rodas nejaušas avārijas.

Lejupielādējiet spēles jaunāko ielāpu

Ja neesat atjauninājis The Walking Dead: Saints and Sinners, tas būtu jūsu nākamais solis. Video spēles pēc to izlaišanas diez vai ir pasargātas no kļūdām un traucējumiem, un izstrādātāji regulāri izlaiž ielāpus un atjauninājumus, lai novērstu paziņotās problēmas un izlīdzinātu lietas.

Varat viegli atrisināt avārijas problēmu, instalējot visus spēlei izlaistos ielāpus, tāpat kā citi spēlētāji.

Ja tas tomēr nedarbojas, problēmas cēlonis varētu būt sistēmas kļūme. Jūs atradīsit visus dažādos risinājumus, kas spēlētājiem ir palīdzējuši atbrīvoties no problēmas.

Palaidiet spēli kā administrators

Video spēles ir atkarīgas no daudziem sistēmas resursiem, jo ​​tām nepieciešama intensīva video apstrāde. Ja svētajiem un grēciniekiem atļauju problēmu dēļ nav piekļuves noteiktiem resursiem, spēle var turpināt avarēt, kamēr tai nav piekļuves.

Lai šeit atrisinātu problēmu, jums jāpiešķir spēlei visas nepieciešamās atļaujas, palaižot to kā administratoru.

Lai palaistu spēli kā administratoru, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās un parādītajā konteksta izvēlnē atlasiet Palaist kā administratoram. Ja nevēlaties iet pa šo maršrutu, varat konfigurēt spēli tā, lai tā vienmēr darbotos ar administratora tiesībām, kad to palaižat. Veiciet šādas darbības:

  1. Palaidiet File Explorer logu, izmantojot Windows + E tastatūras kombināciju.
  2. Pēc File Explorer atvēršanas dodieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz Šis dators.
  3. Pēc tam pārejiet uz galveno logu un veiciet dubultklikšķi uz Vietējais disks C zem Ierīces un diski.
  4. Atrodiet mapi Program Files (x86) un veiciet dubultklikšķi uz tās.
  5. Atveriet mapi Steam.
  6. Pēc mapes Steam atvēršanas veiciet dubultklikšķi uz mapes Steamapps.
  7. Tagad atveriet mapi Common, pēc tam atrodiet The Walking Dead: Saints and Sinners instalācijas mapi un atveriet to.
  8. Ja neinstalējāt Steam klientu vai spēli to noklusējuma vietās, jums būs jāveic šādas darbības, lai atvērtu spēles instalācijas mapi:
  • Palaidiet Steam.
  • Loga augšdaļā noklikšķiniet uz Bibliotēka.
  • Pēc spēļu saraksta parādīšanās ar peles labo pogu noklikšķiniet uz The Walking Dead: Saints and Sinners un pēc tam noklikšķiniet uz Properties.
  • Atveriet loga labo pusi un noklikšķiniet uz Vietējie faili.
  • Tagad cilnē Vietējie faili noklikšķiniet uz pogas Pārlūkot vietējos failus.
  • Tagad vajadzētu parādīties spēles mapei.
  1. Ritiniet mapi un atrodiet spēles izpildāmo failu. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz faila un pēc tam noklikšķiniet uz Rekvizīti.
  2. Kad esat redzējis dialoglodziņu Rekvizīti, pārslēdzieties uz cilni Saderība un atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus “Palaist šo programmu kā administratoram”.
  3. Noklikšķiniet uz pogas Labi, pēc tam palaidiet spēli un pārbaudiet problēmu.

Pārbaudiet spēles failu integritāti

Steam klientu var izmantot, lai meklētu bojātus vai trūkstošus spēļu failus un tos automātiski aizstātu. Šie faili veido jūsu spēles galvenās darbības, un, kad tie kļūs bojāti vai pazudīs, sāks notikt nejaušas avārijas.

Klients darbojas, salīdzinot jūsu sistēmā esošos failus ar tās serveros esošajiem failiem un aizstājot visus, kurus tā uzskata par nelikumīgiem. Tālāk norādītās darbības palīdzēs jums veikt procesu:

  1. Atveriet izvēlni Sākt un palaidiet Steam. Ja jums ir saīsne, varat palaist klientu tieši no darbvirsmas.
  2. Kad parādās Steam, loga augšdaļā noklikšķiniet uz Library.
  3. Pārvietojieties savā spēļu sarakstā un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz The Walking Dead: Saints and Sinners.
  4. Konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Rekvizīti.
  5. Pēc tam, kad labajā pusē tiek parādīta lapa Rekvizīti, dodieties uz cilni Vietējie faili.
  6. Noklikšķiniet uz PĀRBAUDEJIET SPĒLES DATU INTEGRITĀTI.
  7. Tagad klients meklēs kļūdainus vai trūkstošus failus un tos aizstās.
  8. Kad process ir pabeigts, restartējiet Steam un palaidiet spēli, lai pārbaudītu problēmu.

Instalējiet jaunāko grafikas kartes draivera versiju

Nejaušas spēles avārijas var būt kļūdainas, pazudušas, novecojušas vai nesaderīgas grafikas kartes draivera rezultāts.

Kā jūs zināt, grafiskais procesors ir viens no tiem komponentiem, kas var padarīt jūsu spēles pieredzi pilnvērtīgāku, un tā draiveris ir atbildīgs par spēles grafikas apstrādes kontroli. Tātad, ja kādu laiku neesat atjauninājis draiveri, tas varētu būt jūsu problēmu cēlonis.

Pirms turpināt atjaunināt draiveri, atinstalējiet esošo draiveri, lai pārliecinātos, ka nav sarežģījumu. Šīs darbības parādīs, kā noņemt draiveri, izmantojot ierīču pārvaldnieku:

  1. Nospiediet un turiet Windows logotipa taustiņu, pēc tam pieskarieties X taustiņam, lai izsauktu ātrās piekļuves izvēlni. Varat arī ar peles labo pogu noklikšķināt uz pogas Sākt, lai iegūtu to pašu rezultātu.
  2. Kad tiek parādīta ātrās piekļuves izvēlne, atlasiet Ierīču pārvaldnieks.
  3. Pēc ierīces pārvaldnieka palaišanas dodieties uz Displeja adapteri un izvērsiet izvēlni.
  4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz grafikas kartes un noklikšķiniet uz Atinstalēt ierīci.
  5. Kad tiek atvērts apstiprinājuma lodziņš Atinstalēt ierīci, atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus “Dzēst šīs ierīces draivera programmatūru”, pēc tam noklikšķiniet uz pogas Atinstalēt.
  6. Tagad restartējiet sistēmu un turpiniet atjaunināt draiveri.

Grafikas kartes draivera atjaunināšanai ir dažādi veidi. Varat izmantot Windows Update, ierīču pārvaldnieku vai īpašu trešo personu lietojumprogrammu. Lai kā jūs to darītu, pārliecinieties, ka to darāt pareizi.

Ja jūs nezināt, kā izmantot kādu no iepriekš norādītajām metodēm, mēs jums to palīdzēsim.

Izmantojot Windows atjaunināšanu

Windows atjaunināšanas utilīta lejupielādē un instalē tikai Microsoft izlaistus draiveru atjauninājumus; tāpēc pastāv iespēja, ka rīka izmantošana nedos augļus.

Tas nozīmē, ka Windows Update arī lejupielādē un instalē citus svarīgus programmatūras komponentus, kas potenciāli var atrisināt jūsu avārijas problēmu. Šie komponenti ietver .NET Framework un Visual C ++ atkārtoti izplatāmo pakotni.

Tālāk norādītās darbības parādīs, kā izmantot utilītu:

  1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un ātrās piekļuves izvēlnē noklikšķiniet uz Iestatījumi. Izmantojot Windows + I tastatūras kombināciju, iestatījumi tiks palaisti ātrāk.
  2. Kad tiek parādīts lietotnes sākuma ekrāns, noklikšķiniet uz Atjaunināt un drošība.
  3. Tagad noklikšķiniet uz pogas “Meklēt atjauninājumus”.
  4. Ja jūsu operētājsistēma ir atjaunināta, varat pāriet uz nākamo ceļvedi.
  5. Tomēr, ja jums ir pieejami atjauninājumi, ļaujiet rīkam tos lejupielādēt.
  6. Kad atjauninājumi ir lejupielādēti, noklikšķiniet uz pogas Restartēt tūlīt, lai aicinātu Windows Update tos instalēt.
  7. Ņemiet vērā, ka dators tiks restartēts vairākas reizes, līdz atjauninājumi būs pilnībā instalēti.
  8. Kad process ir pabeigts, palaidiet programmu The Walking Dead: Svētie un grēcinieki, lai pārbaudītu problēmu.

Ierīču pārvaldnieka izmantošana

Tāpat kā Windows Update, iespējams, ka ierīču pārvaldnieka lietošana nav ļoti veiksmīga, taču ir vērts mēģināt. Šīs darbības parādīs, kā rīkoties:

  1. Nospiediet un turiet Windows logotipa taustiņu, pēc tam pieskarieties X taustiņam, lai izsauktu ātrās piekļuves izvēlni. Varat arī ar peles labo pogu noklikšķināt uz pogas Sākt, lai iegūtu to pašu rezultātu.
  2. Kad tiek parādīta ātrās piekļuves izvēlne, atlasiet Ierīču pārvaldnieks.
  3. Pēc ierīces pārvaldnieka palaišanas dodieties uz Displeja adapteri un izvērsiet izvēlni.
  4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz grafikas kartes un noklikšķiniet uz Atjaunināt draiveri.
  5. Kad parādās atjaunināšanas draivera logs, noklikšķiniet uz “Meklēt automātiski, lai iegūtu atjauninātu draivera programmatūru”.
  6. Ļaujiet Windows veikt draivera meklēšanu tiešsaistē un to instalēt.
  7. Pēc procesa pabeigšanas restartējiet sistēmu un pārbaudiet, vai nav avārijas problēmu.

Ņemiet vērā, ka jums ir jāievieš process citiem ierīču draiveriem, kurus kādu laiku neesat atjauninājis, jo īpaši skaņas kartei.

Ja nevēlaties pārciest ierīces draiveru atjaunināšanas procesu pēc kārtas, labāk izmantojiet īpašu draiveru atjaunināšanas rīku, piemēram, Auslogics Driver Updater.

Programma meklēs jūsu datorā draiverus, kas ir bojāti un novecojuši. Kad tas tos atradīs, tas ļaus tos automātiski atjaunināt.

Jūs saņemsiet visaugstākās iespējas atjaunināt katru problemātisko draiveri uzreiz par nelielu samaksu.

Lai lejupielādētu un instalētu rīku, rīkojieties šādi:

  1. Atveriet šo saiti tīmekļa pārlūkprogrammā.
  2. Kad esat nonācis tīmekļa lapā, noklikšķiniet uz pogas Lejupielādēt.
  3. Pēc tam, kad pārlūkprogramma ir lejupielādējusi iestatīšanas failu, palaidiet to.
  4. Kad parādās lietotāja konta kontroles dialoglodziņš, noklikšķiniet uz pogas Jā.
  5. Kad esat redzējis iestatīšanas vedni, izvēlieties vēlamo valodu, atlasiet instalācijas direktoriju un pēc tam ievadiet citas preferences.
  6. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas “Noklikšķiniet, lai instalētu”.
  7. Kad instalēšanas process ir pabeigts, ļaujiet rīkam darboties.
  8. Noklikšķiniet uz pogas Sākt skenēšanu.
  9. Ja grafikas kartes draiveris parādās problemātisko draiveru sarakstā, noklikšķiniet uz pogas Atjaunināt.
  10. Pēc draiveru lejupielādes un instalēšanas restartējiet datoru un pārbaudiet, vai spēlē nav problēmu.

Ierobežojiet pretvīrusu programmu

Jūs varētu ciest no antivīrusu traucējumiem. Tas nav jaunums, ka sistēmas aizsardzības programmas ne vienmēr spēlē jauki ar jaunām vai atjauninātām spēlēm. Tāpēc pārliecinieties, ka tas tā nav, pievienojot spēles instalēšanas mapi kā izņēmumu programmā.

Ņemiet vērā, ka katrai pretvīrusu programmai ir atšķirīgs funkcijas Izņēmumi nosaukums. Ja nezināt, kā šo funkciju izmantot savā drošības lietojumprogrammā, varat doties uz savas lietotnes izstrādātāja atbalsta lapu, lai atrastu ceļvedi.

Tomēr, ja galvenā pretvīrusu programma ir Windows drošība, jums jāveic šādas darbības:

  1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un ātrās piekļuves izvēlnē noklikšķiniet uz Iestatījumi. Izmantojot Windows + I tastatūras kombināciju, iestatījumi tiks palaisti ātrāk.
  2. Kad tiek parādīts lietotnes sākuma ekrāns, noklikšķiniet uz ikonas Atjaunināšana un drošība.
  3. Pēc tam noklikšķiniet uz Windows atjaunināšanas un drošības saskarnes kreisajā rūtī.
  4. Zem aizsardzības apgabaliem noklikšķiniet uz vīrusu un draudu aizsardzības.
  5. Kad tiek atvērta vīrusu un draudu aizsardzības lapa, sadaļā Virus & Threat Protection Settings noklikšķiniet uz Manage Settings.
  6. Nākamajā ekrānā sadaļā Izslēgšana noklikšķiniet uz “Pievienot vai noņemt izslēgšanu”.
  7. Tagad noklikšķiniet uz ikonas “Pievienot izslēgšanu” un konteksta izvēlnē pieskarieties “Mape”.
  8. Pēc tam, kad tiek parādīts dialoglodziņš Atlasīt mapi, dodieties uz TWDSS instalācijas mapi un atlasiet to.
  9. Tagad varat palaist spēli, lai pārbaudītu, vai avārijas problēma joprojām pastāv.

Pārliecinieties, vai spēli apstrādā jūsu veltītā grafiskā karte

Walking Dead: Svētie un grēcinieki nav paredzēti darbam ar mazāk jaudīgiem grafikas adapteriem, īpaši integrētiem. Ja datoram ir divas grafikas kartes, iespējams, spēle ir spiesta darboties uz integrētās kartes. Šajā gadījumā spēle vienmēr sabruks, jo kartei, kurā tā darbojas, nav nepieciešamā uguns spēka, lai to apstrādātu. Tātad, pārliecinieties, ka piespiežat spēli darboties tikai ar jūsu īpašo video adapteri, neatkarīgi no tā, kura barošanas opcija jūsu datorā pašlaik ir ieslēgta.

Mēs parādīsim, kā izmantot lietotni Iestatījumi, NVIDIA vadības paneli un AMD Radeon iestatījumus, lai piemērotu šo labojumu.

Izmantojot NVIDIA vadības paneli:

  1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz darbvirsmas tukšās virsmas un noklikšķiniet uz NVIDIA vadības panelis.
  2. Kad parādās lietotne, dodieties uz kreiso sānjoslu un sadaļā 3D iestatījumi noklikšķiniet uz Pārvaldīt 3D iestatījumus.
  3. Pārslēdzieties uz galveno ekrānu, palieciet cilnē Vispārīgi un pēc tam nolaižamajā izvēlnē Vēlamais grafikas procesors atlasiet “Augstas veiktspējas NVIDIA procesors”.
  4. Pēc tam pārslēdzieties uz cilni Programmas iestatījumi.
  5. Sadaļā Atlasīt pielāgojamo programmu atlasiet Walking Dead: Svētie un grēcinieki. Ja spēle nav sarakstā, noklikšķiniet uz pogas Pievienot, pēc tam pārejiet uz tās instalēšanas mapi un pievienojiet to.
  6. Tagad dodieties uz sadaļu “Atlasiet vēlamo grafikas procesoru šai programmai” un noklikšķiniet uz “Augstas veiktspējas NVIDIA procesors”.
  7. Lai saglabātu izmaiņas, noklikšķiniet uz pogas Lietot.

AMD Radeon iestatījumu izmantošana

  1. Nospiediet un turiet Windows logotipa taustiņu, pēc tam uz tastatūras pieskarieties R, lai palaistu dialoglodziņu Palaist.
  2. Pēc Run atvēršanas teksta laukā ierakstiet “control panel” un nospiediet taustiņu Enter.
  3. Kad vadības panelis ir atvērts, dodieties uz nolaižamo izvēlni “Skatīt pēc” un atlasiet Lielas ikonas.
  4. Noklikšķiniet uz AMD Radeon iestatījumi.
  5. Kad tiek atvērti AMD Radeon iestatījumi, dodieties uz loga augšdaļu un noklikšķiniet uz Sistēma.
  6. Kad parādās sistēmas saskarne, augšējā kreisajā stūrī noklikšķiniet uz Pārslēdzama grafika.
  7. Tagad jūs redzēsit pārslēdzamās grafikas saskarnes skatu Running Applications.
  8. Ja Walking Dead: Svētie un grēcinieki ir atvērti, jums tas būtu jāredz. Noklikšķiniet uz tā bultiņas un atlasiet Augsta veiktspēja.
  9. Ja spēle nedarbojas vai nav redzama Running Applications skatā, dodieties uz loga augšējo labo stūri un noklikšķiniet uz Running Applications.
  10. Nākamajā lapā tajā pašā pozīcijā noklikšķiniet uz Instalētās profilētās lietojumprogrammas.
  11. Atrodiet TWDSS un nomainiet tā pārslēdzamās grafikas opciju uz Augsta veiktspēja.
  12. Ja spēle joprojām nav redzama, dodieties uz augšējo labo stūri un noklikšķiniet uz pogas Pārlūkot, pēc tam atvērtajā dialoglodziņā dodieties uz spēles instalācijas mapi un pievienojiet to.
  13. Tagad varat mainīt tā opciju uz Augsta veiktspēja.

Pieraksti to:

  • Enerģijas taupīšanas opcija nozīmē, ka spēle darbosies ar integrēto GPU.
  • Opcija “Pamatojoties uz enerģijas avotu” nozīmē, ka spēle būs spiesta darboties ar integrēto GPU ikreiz, kad dators taupīs enerģiju, un īpašo karti, kad klēpjdators ir pievienots strāvas avotam.

Lietotnes Iestatījumi izmantošana

  1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz darbvirsmas un noklikšķiniet uz Displeja iestatījumi.
  2. Kad esat redzējis lietotnes Iestatījumi displeja saskarni, ritiniet līdz loga apakšai un noklikšķiniet uz Grafikas iestatījumi.
  3. Ekrānā Grafikas iestatījumi dodieties uz nolaižamo izvēlni sadaļā “Izvēlieties lietotni, lai iestatītu preferences” un atlasiet Klasiskā lietotne.
  4. Pēc tam noklikšķiniet uz pogas Pārlūkot, pēc tam dodieties uz The Walking Dead: Saints and Sinners instalācijas mapi un veiciet dubultklikšķi uz spēles EXE faila.
  5. Kad parādās spēles etiķete, noklikšķiniet uz tās, pēc tam noklikšķiniet uz Opcijas.
  6. Tagad uznirstošajā dialoglodziņā atlasiet Augsta veiktspēja un noklikšķiniet uz pogas Saglabāt.

Secinājums

Ja viss ir vienāds, jums tagad jāspēj vadīt spēli vairākas stundas, neizturot nejaušu avāriju pārbaudījumus. Ja jums ir kādi jautājumi vai vēlaties dalīties savās domās par šo problēmu, laipni lūdzam izmantot tālāk sniegto komentāru sadaļu.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found