Windows

Kā atrisināt Windows 10 oktobra 2018 atjauninājumu instalēšanas problēmas?

Plašāka sabiedrība beidzot var lejupielādēt Windows 10. oktobra 2018. gada atjauninājumu. Protams, daudzi gaida, kādas galvenās funkcijas Microsoft ir pievienojis operētājsistēmai. Ja jūs nevarat gaidīt, kamēr atjaunināšanas palīgs automātiski visu nokārtos, varat pats lejupielādēt jauno Windows 10 versiju.

Tomēr nevajadzētu aizmirst, ka agrāk, kā zināms, Windows 10 atjauninājumi izraisīja dažādas sistēmas problēmas. Bieži vien šīs problēmas rodas tāpēc, ka lietotāji nav spējuši rūpīgi sagatavot datorus nozīmīgam atjauninājumam. Šīs Windows 10 jaunināšanas kļūdas var būt sāpes noņemt, kad tās ir inficējušas jūsu datoru. Tātad, mēs iemācīsim jums atrisināt šos jautājumus pat pirms to rašanās. Šajā rakstā mēs iemācīsim jums izvairīties no Windows 10 oktobra 2018 atjauninājumu instalēšanas problēmām.

Kā bez problēmām instalēt Windows 10. oktobra atjauninājumu

 1. Pārskatiet sistēmas prasības Windows 10 2018. gada oktobra atjauninājumam
 2. Veiciet pilnas sistēmas antivīrusu skenēšanu
 3. Pārliecinieties, ka jums ir pietiekami daudz vietas
 4. Veiciet tīru sāknēšanu
 5. Uz laiku atspējojiet savu VPN
 6. Noņemiet nevajadzīgas perifērijas ierīces

Pirmais solis: Pārskatiet sistēmas prasības Windows 10 2018. gada oktobra atjauninājumam

Ja jūsu dators neatbilst visām sistēmas prasībām, lai palaistu jaunāko Windows sistēmas versiju, rodas tehniskas problēmas. Tātad, pirms uzzināt, kā izvairīties no Windows 10 oktobra 2018 atjauninājumu instalēšanas problēmām, jums jāpārliecinās, ka jūsu dators var palaist OS versiju, kuru plānojat izmantot. Sistēmas prasības operētājsistēmai Windows 10 v1809 ir šādas:

 • Procesors: 1 gigahercu (GHz) vai ātrāks procesors vai SoC
 • RAM: 1 gigabaits (GB) 32 bitu vai 2 GB 64 bitu OS
 • Vieta cietajā diskā: 16 GB 32 bitu OS vai 20 GB 64 bitu OS
 • Grafikas karte: DirectX9 vai jaunāka versija ar WDDM 1.0 draiveri
 • Displejs: vismaz 800 × 600

Otrais solis: veiciet pilnas sistēmas antivīrusu skenēšanu

Ļaunprātīgas programmatūras un vīrusu infekcijas var novērst atjaunināšanas procesa sekmīgu pabeigšanu. Tātad, pirms izlemjat instalēt atjauninājumus, vislabāk ir veikt pilnu sistēmas skenēšanu. Protams, to var izdarīt, izmantojot pašu Windows drošības rīku Windows Defender. Tomēr, ja vēlaties veikt visaptverošāku skenēšanu, iesakām izmantot Auslogics Anti-Malware.

Plānojiet regulāras skenēšanas, lai nepieļautu ļaunprātīgu programmatūru.

Šis rīks var atklāt draudus un vīrusus, kurus jūsu galvenā drošības lietotne var palaist garām. Turklāt tas ir paredzēts saderībai ar Windows sistēmu. Tātad, instalējot atjauninājumus, to var atstāt darboties datorā, un tas neradīs nekādas problēmas.

Trešais solis: pārliecinieties, ka jums ir pietiekami daudz vietas

Protams, jums ir jābūt pietiekami daudz vietas, lai lejupielādētu un instalētu Windows 10 versiju 1809. Tātad jums ir jānoņem pagaidu faili, nevēlami faili un nevajadzīgas mapes. Šis uzdevums var būt garlaicīgs, taču jūs varat atvieglot procesu, izmantojot Auslogics BoostSpeed.

Noklikšķiniet uz Analizēt tūlīt, lai diagnosticētu jūsu sistēmu.

Šī rīka tīrīšanas modulis slaucīs visu veidu datora atkritumus, tostarp atlikušos Windows atjaunināšanas failus, tīmekļa pārlūkprogrammas kešatmiņu, pagaidu Sun Java failus un bezjēdzīgo Microsoft Office kešatmiņu, kas ļaus jums atgūt dārgo gigabaitu cietā diska vietas.

Ceturtais solis: veiciet tīru sāknēšanu

Jums vajadzētu novērst citu programmu un lietotņu iejaukšanos Windows 10 oktobra 2018 procesā. Kā tāds, datorā jāveic tīra sāknēšana. Tas ļauj startēt sistēmu, izmantojot tikai būtisko programmu un draiveru kopu. Lai to izdarītu, jums jāveic šādas darbības:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + S.
 2. Ierakstiet “msconfig” (bez pēdiņām), pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Dodieties uz cilni Pakalpojumi un pēc tam atlasiet opciju Slēpt visus Microsoft pakalpojumus. Pārliecinieties, vai ir atlasīts Slēpt visus Microsoft pakalpojumus.
 4. Noklikšķiniet uz Atspējot visu.
 5. Atlasiet cilni Startup un pēc tam noklikšķiniet uz Open Task Manager.
 6. Noklikšķiniet uz starta vienuma un pēc tam nospiediet Atspējot. Veiciet šo darbību visiem saraksta vienumiem.
 7. Kad esat atspējojis startēšanas vienumus, izejiet no uzdevumu pārvaldnieka.
 8. Restartējiet datoru.

Piektais solis: īslaicīgi atspējojiet savu VPN

Agrāk daudziem lietotājiem, kuri izmantoja VPN programmatūru, bija problēmas, kad viņi jaunināja savu sistēmu. Tāpēc pirms atjauninājumu instalēšanas ieteicams izslēgt VPN rīku. Tas ļauj izvairīties no iespējamām problēmām. Galu galā jūsu VPN var bloķēt jūsu Windows programmas un komponentus bez jūsu piekrišanas. Tātad, vislabāk ir to atspējot, kamēr atjaunināt sistēmu. Kad esat veiksmīgi jauninājis, varat vēlreiz iespējot VPN.

Sestais solis: noņemiet nevajadzīgas perifērijas ierīces

Viens no labākajiem veidiem, kā paātrināt instalēšanas procesu, ir atvienot visas nevajadzīgās perifērijas ierīces. Pēc Windows operētājsistēmas jaunināšanas varat tos atkal pievienot datoram. Iepriekš lietotāji, kuri veica šo preventīvo pasākumu, bez problēmām varēja instalēt jaunus sistēmas atjauninājumus. Tātad, tas nesāpēs, ja mēģināsiet rīkoties tāpat.

Šajā rakstā sniegtajiem padomiem vajadzētu palīdzēt izvairīties no Windows 10 oktobra atjaunināšanas problēmām. Ja jums ir ieteikumi par ierīces sagatavošanu šim galvenajam jauninājumam, nekautrējieties tos kopīgot zemāk esošajā komentāru sadaļā.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found