Windows

Kā pārsūtīt Android tālruņa zvanus uz Windows datoriem?

Kad esat aizņemts darbā ar datoru, vai nav tik grūti likt Android tālruni pie auss, lai tikai veiktu un saņemtu zvanus? Jūs, iespējams, nevarat domāt, vai ir kāds vieglāks veids, kā to izdarīt. Kad esat pārpildīts ar uzdevumiem, jūs varētu jautāt: "Vai es varu pārsūtīt Android tālruņa zvanus uz Windows 10 datoru?" Jums būs prieks uzzināt, ka drīz jūs varēsit pārvaldīt ienākošos un izejošos zvanus, izmantojot Windows datoru, izmantojot iebūvēto lietotni.

Lietotņu izmantošana satura pārsūtīšanai uz Windows datoriem

Lielākā daļa rokasgrāmatu, kas māca lietot lietotni Tālrunis operētājsistēmā Windows 10, parāda, kā varat kopīgot saturu starp datoru un viedtālruni. Ir saderīgas programmas, kas jāinstalē datorā un Android ierīcē. Jums jāiegūst lietojumprogramma no Microsoft Store, pēc tam jāpievieno tā datoram. Turklāt jums jāiegūst lietotne Your Phone Companion no Google Pay un jāinstalē tā tālrunī.

Ja jums ir laiks un pacietība pievienot šīs lietotnes savam Android tālrunim un datoram, šis risinājums jums noteikti noderēs. Tomēr jums jāzina, ka lietotnes Jūsu tālrunis iespējas ir ierobežotas ar ziņojumiem un fotoattēliem. Tas nozīmē, ka tas neļaus pārsūtīt zvanus uz datoru.

Pareiza Android versija

Pirms izmēģināt iepriekš minēto metodi, jums jāpārbauda, ​​kāda Android versija jums ir tālrunī. Paturiet prātā, ka tādas lietotnes kā Tālrunis atbalsta tikai operētājsistēmu Android 7.0 un jaunākas versijas. Tāpat jūs nevarēsit izmantot lietotni, ja vēlaties saistīt iPhone ar datoru.

Gaidāmā Windows 10 iebūvētā lietotne Android tālruņa zvanu pārsūtīšanai uz datoru

Saskaņā ar Aggiornamenti Lumia publicēto rakstu 2019. gada marta atjauninājumā būs jauna sistēmas lietotne, kas pazīstama arī kā Insider Windows 10 19H1 versija. No Windows.CallingShellApp ekrānuzņēmumiem mēs varam droši secināt, ka iebūvētā programma ļaus lietotājiem pārsūtīt Android tālruņa zvanus uz savu Windows datoru. Tādējādi nevajadzēs lejupielādēt lietotnes no Google Play vai Microsoft Store.

Aggiornamenti Lumia arī kopīgoja piezīmju bloka faila ekrānuzņēmumu, kas saistīts ar jauno sistēmas lietotni. Ir vairākas tālruņa un datora skaļruņu atsauces, tostarp:

  • Notiek sagatavošana ... Pārsūtīšana uz datoru
  • Uz skaļruņa
  • Sūtīt uz tālruni
  • Notiek zvans
  • Pārskaitījums
  • Nevarēja pārsūtīt

Šīs informācijas dēļ izplatījās baumas, ka lietotnei Jūsu tālrunis drīz būs funkcija, kas lietotājiem ļaus pārsūtīt zvanus no viedtālruņiem uz Windows datoru. Korporācija Microsoft nav izlaidusi oficiālu paziņojumu par to, taču tehnoloģiju uzņēmums noteikti strādā pie lietotnes funkcionalitātes paplašināšanas.

Jums vēl ir tāls ceļš ejams pirms 2019. gada marta, taču tas nekaitētu, ja sagatavojat datoru atjauninājumam. Ja vēlaties, lai varētu ērti pārsūtīt zvanus no Android tālruņa uz Windows datoru, iesakām instalēt Auslogics BoostSpeed. Šai programmatūras programmai ir jaudīgs tīrīšanas modulis, kas efektīvi izslauc visu veidu datora atkritumus, tostarp pagaidu failus, tīmekļa pārlūkprogrammas kešatmiņu, atlikušos Windows atjaunināšanas failus un daudz ko citu. Tas nodarbosies ar priekšmetiem, kas var izraisīt lietojumprogrammas kļūmes, avārijas un palēninājumus.

Ko jūs domājat par šo Microsoft atjauninājumu?

Paziņojiet mums savas domas!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found