Windows

Lūk, kā atbrīvoties no Email Pro Hub pārlūka nolaupītāja

Pēdējās desmitgades laikā mēs esam novērojuši dažāda veida tiešsaistes noziedzīgu darbību pieaugumu bez pazīmēm, kas liecinātu par atlaidību. Hakeri un interneta noziedznieki pastāvīgi meklē jaunus veidus, kā neticīgos interneta lietotājus pievilt viņu datiem, personiskajai informācijai vai naudai. Viņi izmanto sarežģītas metodes, lai izveidotu robotus un ļaunprātīgus kodus, kas inficē datorus un rada bojājumus.

Vienkāršais vīruss vairs nav galvenais drauds lietotāju interneta drošībai. Ransomware, Trojas zirgi un pārlūku nolaupītāji ir kļuvuši nozīmīgāki pat tad, kad pašreplikējošais vīruss nonāk aizmugurē. Šie noziedznieki ir izveidojuši dažādus sarežģītus kodus, kas nolaupīja lielu organizāciju tīklu un inficēja parastos lietotājus. Ransomware ir izveidota, lai šifrētu lietotāju datus, dažreiz neatgriezeniski un neatgriezeniski.

Kaut arī vismodernākie kibernoziegumi ir vērsti uz lielām organizācijām, tas nenozīmē, ka ikdienas interneta lietotājs ir drošībā. Gluži pretēji, viņi bieži izmanto mūsu nezināšanu par šiem jautājumiem, lai pārņemtu kontroli pār mūsu datoriem un pārlūkošanas dzīvi. Viens no rīkiem, ko šie noziedznieki izvietojuši pret atsevišķiem Windows lietotājiem, ir pārlūka nolaupītājs.

Pārlūka nolaupītājs izvieto kodu, lai pārņemtu kontroli pār sava datora pārlūku, mainot dažādus iestatījumus. Pēc tam, kad esat kontrolējis, kā jūsu pārlūks darbojas, tas sāk sūtīt nevēlamus paziņojumus, izraisot kaitinošas novirzīšanas un veicot daudzas citas darbības, kas lietotāju neapmierina bez gala. Nav brīnums, ka tādu populāru pārlūkprogrammu forumos kā Chrome, Firefox un pat Microsoft jaunajā spožajā Edge pārlūkprogrammā ir daudz neapmierinātu lietotāju ziņu, kas sūdzas par nepareizu pārlūka darbību. Patiesībā tas varētu būt pārlūka nolaupītājs, kas liek tīmekļa pārlūkam darboties nenormāli.

Šī rokasgrāmata palīdzēs jums tikt galā ar pārlūkprogrammas nolaupītājiem vispār un jo īpaši ar e-pasta ziņojumu Pro nolaupītāju. Mūsdienās pārlūka nolaupīšanas programmatūra ir ducis. Daudzi gadu gaitā ir parādījušies, izraisījuši tik daudz niknuma un galu galā bloķēti ar drošības programmatūru. Tomēr viņu vietā nāk jauni, piemēram, Email Pro Hub Browser gaisa laupītāju.

Iespējams, ka jūs lasāt šo rokasgrāmatu, jo meklējat veidu, kā savā pārlūkprogrammā atbrīvoties no Email Pro Hub ļaunprātīgās programmatūras. Jūs varētu arī vēlēties sevi izglītot par šī gaisa laupītāja bīstamību un par to, kā pasargāt datoru, ja inficējaties. Šajā ceļvedī ir visaptveroši aplūkots šis vīruss. Jūs uzzināsiet, kas tas ir un ko tas dara. Jūs arī zināt, kā to novērst no inficēta datora un kā pasargāt savu mašīnu no inficēšanās nākotnē.

Kas ir Email Pro Hub?

Aplūkojot nosaukumu, ir saprotams pieņemt, ka šai ļaunprātīgai programmatūrai ir kāds sakars ar e-pastiem. Tomēr tas nav pilnīgi taisnība. Ir grūti aprakstīt Email Pro Hub tādā veidā, kas aptver visas tā darbības un kaitīgās lietas, ko tas dara inficētajā datorā. Faktiski jaunākie ļaunprogrammatūras veidi ir ieprogrammēti, lai vienlaikus veiktu vairākas ļaunprātīgas darbības. Lielākā daļa vīrusu vairs netiek mērķēti uz noteiktu datora apgabalu.

Email Pro Hub vislabāk raksturo kā pārlūka nolaupītāju un pārlūka novirzītāju. Tās galvenā darbība ir pārlūka meklēšanas funkcijas pārņemšana. Tas maina meklētāju, kuru pārlūkošana izmanto, uz viltotu. Ikreiz, kad lietotājs kaut ko meklē inficētajā pārlūkprogrammā, Email Pro Hub nolaupa meklēšanas rezultātus un sajauc viltotas un ļaunprātīgas saites starp likumīgajiem meklēšanas rezultātiem. Ja lietotājs kļūdas dēļ noklikšķina uz ļaunprātīgas saites, viņš var nokļūt lapā, kas pilna ar nevēlamām reklāmām un uznirstošajiem logiem vai pat vairāk ļaunprātīgas programmatūras.

Pārejot uz pēdējo punktu, jūs varat arī domāt par pārlūka gaisa laupītāju Email Pro Hub kā reklāmprogrammatūru. Izstrādātāji ne tikai izveidoja ļaunprātīgu programmatūru, lai mainītu jūsu meklētājprogrammu. Galīgais mērķis ir panākt, lai jūs apmeklētu tīmekļa vietnes, kas pilnas ar reklāmām un akcijām. Parasti ļaunprātīgas programmatūras izstrādātāji izveido lapas, lai reklamētu viltotus vai nepārbaudītus, neatbilstošus vai nelegālus produktus, un izmanto pārlūka nolaupītājus, lai cilvēki apmeklētu šīs lapas.

E-pasts Pro Hub ļaunprātīga programmatūra un tamlīdzīgi nolaupītāji pat var parādīt reklāmas tieši jūsu pārlūkprogrammas sākumlapā. Interneta noziedznieki tos var izmantot, lai jebkurā inficētajā pārlūkprogrammā instalētu ļaunprātīgus paplašinājumus. Šie pārlūkprogrammas spraudņi ir paredzēti, lai ielādētu reklāmas un tos rādītu lietotājam, kad viņi atver savu pārlūkprogrammu. Dažreiz nevēlamais paplašinājums ieslīd datorā kā programmatūras papildinājums, kas lejupielādēts no neuzticamām vietnēm.

Protams, lietotājs vienmēr var izmantot citu pārlūkprogrammu, ja pašreizējais pārlūks viņam nedarbojas. Tiešsaistes noziedznieki to zina arī. Tātad, viņi ieprogrammē savus ļaunprātīgos kodus darbam vairākos pārlūkos. E-pasts Pro Hub pārlūka nolaupītājs neatšķiras. Pārslēgšanās uz citu pārlūku negarantē, ka jūs būsiet pasargāts no uzbrukuma. Ir zināms, ka ļaunprātīgā programmatūra ietekmē Windows, Firefox, Edge un Opera lietotājus.

Pārlūka nolaupītājs Email Pro Hub modificē pārlūka iestatījumus un neveiksmīgo lietotāju pārpludina ar visdažādākajām reklāmkarogu reklāmām, uznirstošajām reklāmām un citu kaitinošu mārketingu, kas pārtrauc viņu darbu.

Mēs visi darām visu iespējamo, lai izvairītos no ļaunprātīgas programmatūras, kad izmantojam internetu. Dažreiz hakeri tomēr atrod veidu. Viņi tīmeklī ir uzstādījuši dažādus gudrus slazdus, ​​kuros nenojauš PC datori, kuros var iekrist. Zinot taktiku, ko viņi izmanto, lai jūs instalētu pārlūka nolaupītāju, piemēram, Email Pro Hub, varēsiet izvairīties no ļaunprātīgas programmatūras jūsu sistēmā.

Tālāk ir sniegts pārskats par izplatītākajiem veidiem, kādus viņi izmanto, lai datoru lietotāji instalētu ļaunprātīgas programmatūras un pārlūku nolaupītājus:

  • Ļaunprātīgu e-pastu atvēršana. Ja saņemat e-pastu, noteikti vēlaties uzzināt tā saturu. Tiešsaistes noziedznieki ņem vērā šīs zināšanas, lai nosūtītu ļaunprātīgu programmatūru kā e-pasta pielikumus. Bieži vien datoru lietotāji atver e-pastu, kas izskatās nekaitīgs, un noklikšķina uz pievienotā pielikuma, lai neapzināti lejupielādētu tādu ļaunprātīgu programmatūru kā Email Pro Hub. Vīruss pats instalējas automātiski un nolaupa pārlūkprogrammas.
  • Krekinga programmatūras lejupielāde. Torrentu un citu vietņu apmeklēšana, lai lejupielādētu uzlauztu augstākās kvalitātes programmatūras versiju, bieži noved pie ļaunprātīgas programmatūras instalēšanas. Saplaisājušās pakotnes veidotāji blakus nelegāli uzlauztajai programmatūrai var ietvert ļaunprātīgu programmu. Instalējot, bieži tiek instalēta arī ļaunprogrammatūra, it īpaši, ja lietotājs neizmanto pielāgotās instalēšanas opciju.
  • Ēnainu vietņu apmeklēšana. Mums visiem patīk piedzīvojumu saviļņojums, kas saistīts ar briesmu dvesmu. Tomēr no bīstamām vietnēm vislabāk izvairīties pilnībā. Viņi ir daudz draudīgāki, nekā jūs varētu ticēt. Pat ja jums kaut kā izdodas bloķēt visas uznirstošās un reklāmkarogu reklāmas nevajadzīgiem produktiem, iespējams, nevarēsit apturēt ļaunprātīgas programmatūras instalēšanu datorā fonā. Dažās no šīm vietnēm ir kodi, kas automātiski sāk instalēt bīstamus materiālus datorā tam, kurš apmeklē lapu. Ja kāda iemesla dēļ atrodaties kādā no šīm lapām, pārliecinieties, ka esat pilnībā aizsargāts ar aktīvu un spēcīgu antivīrusu, piemēram, Auslogics Anti-Malware.
  • Programmatūras atjauninājumi no neatļautiem avotiem. Labākais programmatūras atjaunināšanas avots ir pati programmatūra, izstrādātāja vietne vai vietējais lietotņu veikals ierīcē. Neklikšķiniet uz jebkuras programmatūras atjaunināšanas saites, kuru atrodat trešās puses vietnē. Hakeri var izmantot šos paziņojumus, lai maldinātu lietotājus lejupielādēt ļaunprātīgu programmatūru un potenciāli nevēlamas programmas vai PuP.
  • Viltota lejupielādes programmatūra. Lai iegūtu vairāk funkciju lejupielādei, lietotāji var izmantot trešās puses lejupielādes rīku. Galvenā šo programmu vizītkarte ir to ātrums un iespēju pārpilnība, salīdzinot ar iebūvētajiem pārlūka lejupielādes rīkiem. Tomēr dažas no šīm programmām mierīgi lejupielādē malā esošo ļaunprātīgo programmatūru un instalē to lietotāja datorā. Daži no tiem, īpaši lejupielādes spraudņi, ir pat maskēti pārlūka nolaupītāji.

Kā darbojas Email Pro Hub pārlūka nolaupītājs

Mēs esam noskaidrojuši, ka Email Pro Hub ir pārlūka nolaupītājs, bet kā tas darbojas? Šī viltus meklētājprogramma pārņem jūsu pārlūkprogrammu un maina tās iestatījumus, lai tā varētu jums rādīt reklāmas un nozagt jūsu privāto informāciju.

E-pasts Pro Hub nolaupītājs sevi parāda kā veidu, kā lietotāji var ātri meklēt savus e-pastus. Zemāk ir ziņojums par instalētāja iestatīšanu:

Nosūtīt e-pastu Pro Hub

Nekavējoties meklējiet iecienītākās e-pasta vietnes no savas mājas un jaunās cilnes lapas!

Jūsu mājas lapa, jauna cilnes lapa. un Internet Explorer noklusējuma meklētājprogramma tiks iestatīta uz vietni hemailprohub.com, ko nodrošina Yahoo, un tiks nodrošinātas saistītās saites uz populārām vietnēm. Pēc iestatīšanas Internet Explorer sākumlapa tiek atvērta pēc lietotāja pieteikšanās. Meklēšanas rezultātus nodrošina Yahoo un citi trešo pušu meklēšanas nodrošinātāji. Netiks mainīti meklēšanas vaicājumi vai rezultāti, reklāmas netiks modificētas vai ievadītas meklēšanas rezultātos.

Noklikšķinot uz “Pieņemt”, jūs piekrītat hemailprohub.com Installer licences līgumam, konfidencialitātes politikai.

Kad Email Pro Hub tiek instalēts, tas mēģina pievienot paplašinājumu jūsu pārlūkprogrammai. Jūsu pārlūkprogrammā tiks parādīts paziņojums par Pro Hub e-pasta paplašinājumu ar šādu ziņojumu:

Pievienot “Email Pro Hub”

Tā var

Lasiet un mainiet savus datus visās hemailprohub.com vietnēs

Nomainiet lapu, kuru redzat, atverot jaunu cilni

Izlasiet pārlūkošanas vēsturi

Kad Email Pro Hub pārņem pārlūku, tā mērķauditorija tiek atlasīta pēc noklusējuma. Piemēram, tas var mainīt meklētājprogrammu pārlūkā Chrome no Google.com uz hemailprohub.com.

E-pastā Pro Hub faktiski nav īstas meklētājprogrammas. Katru reizi, kad lietotājs veic meklēšanas vaicājumu inficētā pārlūkprogrammā, gaisa laupītājs novirza uz Bing. Būtībā tas parāda Microsoft meklētājprogrammas Bing.com ģenerētos rezultātus.

E-pasts Pro Hub iet tālāk par noklusējuma meklētājprogrammas maiņu. Tas nodrošina, ka katrai jaunai cilnei un sākumlapai kā noklusējuma adrese ir hemailprohub.com. Pēc tam katrā mājas lapā un jaunajā cilnē tiek rādītas dažādas reklāmas. Ir grūti noņemt viltoto meklētājprogrammu, līdz pats Email Pro Hub tiek vispirms noņemts no datora.

Inficētā pārlūkprogrammā Email Pro Hub uzrauga lietotāja informāciju, piemēram, atrašanās vietas noteikšanu, ievadītos meklēšanas vaicājumus, apmeklēto vietņu adreses, IP adreses utt. Tas apkopo un nosūta šo informāciju ļaunprātīgas programmatūras izstrādātājiem, kuri to var pārdot cilvēkiem, kuri izmanto informāciju nosūtīt lietotājiem mērķētas reklāmas. Tas arī nozog lietotāju personisko informāciju un vāc datus, kas saistīti ar mašīnā esošo failu tipiem, kas potenciāli var izraisīt bīstamākus ransomware uzbrukumus.

Lai apturētu Email Pro Hub pārlūka nolaupītāju, ieteicams to atinstalēt no datora, tiklīdz tas tiek atklāts.

Vai Email Pro Hub ir ļaunprātīga programmatūra?

Ļaunprātīga programmatūra ir jebkura programmatūra, kods vai programma, kas speciāli izveidota, lai negatīvi ietekmētu jūsu sistēmu. Tas var notikt, nozagot uzglabāto informāciju, kopējot failus bez atļaujas, šifrējot failus izpirkuma nolūkā, apkalpojot lietotājam nevēlamas reklāmas, reklamējot viltotus produktus, pārtraucot tīkla savienojumus un sabojājot sistēmas aparatūru.

E-pasts Pro Hub pārlūka nolaupītājs ievieto viltotu meklētājprogrammu un darbojas kā informācijas vākšanas rīks tiešsaistes noziedzniekiem. Šī iemesla dēļ tā neapšaubāmi ir ļaunprātīga programmatūra. Daži cilvēki ļaunprātīgus pārlūka spraudņus mēdz uzskatīt par tikai kaitinošām darbībām. Patiesībā viņu nodarītie zaudējumi ir daudz lielāki.

Ja datorā pamanāt Email Pro Hub, ieteicams nekavējoties izpildīt ieteiktās darbības, lai novērstu ļaunprātīgu programmatūru.

Aizsargājiet datoru no pārlūka nolaupītājiem

Lai ļaunprātīga programmatūra un pārlūku nolaupītāji nepārņemtu datoru, ir svarīgi zināt un izmantot dažus pamata drošības padomus, lietojot internetu.

  • Esiet prom no neatļautiem avotiem. Dažas ietaupītās summas, nemaksājot par augstākās kvalitātes produktu, nav vērts apdraudēt jūsu datoru.
  • Izmantojiet pielāgotu instalēšanu ikreiz, kad instalējat programmatūru no trešās puses, un noņemiet atzīmi no visas papildu programmatūras, kuru neatpazīstat vai nevēlaties.
  • Izmantojiet antivīrusu ar labu interneta drošības funkciju.
  • Izvairieties no ļaunprātīgām vietnēm, ātri aizveriet visas jaunās cilnes, tiklīdz pamanāt, ka tā novirza.
  • Iegūstiet programmatūras lejupielādes un atjauninājumus no apstiprinātām vai oficiālām vietnēm.

Kā noņemt e-pasta Pro Hub pārlūka nolaupītāju operētājsistēmā Windows 10

Labā ziņa ir tā, ka Email Pro Hub un līdzīgus pārlūka nolaupītājus var droši atinstalēt no datora. Varat atgūt noklusējuma meklētājprogrammu, cilnes sākumlapu un mainīt pārlūkprogrammas darbību, pirms ļaunprogrammatūra ir inficējusi datoru.

Ja pamanāt, ka Email Pro Hub vai līdzīgs ļaunprātīgs spraudnis ir veicis izmaiņas jūsu datorā, izmantojiet tālāk sniegtos norādījumus, lai no tā pilnībā atbrīvotos. Ņemiet vērā, ka, palaižot pārlūkprogrammu vai atverot jaunu cilni, adreses joslā joprojām redzat vietni hemailprohub.com, jūs esat inficējis šī ļaunprātīgā programmatūra.

Darbības, lai noņemtu e-pasta Pro Hub pārlūka nolaupītāju no Windows 10

Rūpīgi izpildiet šos norādījumus, un beigās jūsu pārlūkprogrammā un personālajā datorā nebūs pilnīgi ļaunprātīgas programmatūras.

1. darbība: no vadības paneļa atinstalējiet Email Pro Hub

E-pasts Pro Hub jūsu pārlūkprogrammā tika instalēts, izmantojot datora programmatūru. Lai pilnībā atbrīvotos no vīrusa, vispirms ir jāatrod un jānoņem šī programmatūra. Pretējā gadījumā paplašinājums vienkārši tiks atkārtoti instalēts pēc tam, kad būsiet to noņēmis no pārlūkprogrammas.

Lūk, kā no iekārtas atrast un atinstalēt potenciāli nevēlamu lietojumprogrammu:

  • Novietojiet kursoru datora ekrāna apakšējā labajā stūrī tā, lai tas virzītos virs Start Start ikonas augšpusē šajā stūrī.
  • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz ikonas, lai atvērtu slēpto ātrās piekļuves izvēlni operētājsistēmā Windows 10.
  • Ātrās piekļuves izvēlņu sarakstā atlasiet Vadības panelis, lai palaistu sīklietotni. Ja šī opcija nav redzama, atveriet izvēlni Sākt un meklējiet “vadības panelis”. Atlasiet to meklēšanas rezultātos.
  • Kad tiek atvērts vadības paneļa logs, iestatiet režīmu View By (Mazas ikonas).
  • Atlasiet Programmas un līdzekļi. Nākamajā ekrānā tiks parādītas visas ierīcē instalētās lietotnes, programmas un spraudņi.
  • Augšdaļā noklikšķiniet uz pogas Installed On, lai kārtotu lietojumprogrammas pēc instalēšanas datuma.
  • Meklējiet lietotni, kuras nosaukumā ietilpst Email Pro Hub vai hemailprohub.com. Varat arī meklēt jebkuru lietotni ar dīvainu, kuras instalēšanu neatceraties. Ja neesat pārliecināts, ko dara programma vai spraudnis, pirms lēmuma pieņemšanas uzziniet tā funkciju tiešsaistē.
  • Lai atinstalētu atlasīto programmu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās un atlasiet Atinstalēt.
  • Atkārtojiet procesu visās dīvainajās lietotnēs, kuras redzat. Jums var būt nepieciešams ritināt uz augšu vai uz leju, lai atklātu vairāk no tiem.

Kad esat pabeidzis šo darbību, restartējiet iekārtu. Varat arī izmantot īpašu programmatūras noņemšanas rīku, piemēram, Auslogics BoostSpeed ​​atinstalēšanas pārvaldnieku.

Šis rīks novērsīs visus izdzēstās programmas aspektus, piemēram, atlikušos failus un reģistra ierakstus.

2. darbība. Skenējiet datoru, izmantojot antivīrusu programmatūru

Email Pro Hub PuP atinstalēšana ir tikai pirmais solis pārlūkprogrammas gaisa laupītāja noņemšanā. Programma parasti atstāj aiz sevis dažādus komponentus, kas turpina kaitēt jūsu datoram pat pēc vecāku programmas aiziešanas. Tie ir paplašinājumi, spraudņi, faili utt., Kas paliek mašīnā, lai rādītu jums reklāmas, nolaupītu meklēšanas rezultātus un apkopotu jūsu informāciju.

Tāpēc ieteicams veikt pilnu skenēšanu, izmantojot pretvīrusu programmatūru. Antivīrusu rīki ir ieprogrammēti, lai meklētu ļaunprātīgas programmas visās pareizajās vietās. Daži no tiem var pat identificēt un atinstalēt jums nedrošas programmas, tādējādi ietaupot vienu vai divus ceļojumus uz programmām un funkcijām

Ja datorā ir vairākas pārlūkprogrammas, iespējams, ka visas tās ir inficējušas pārlūka nolaupītājs. Antivīrusu rīks palīdz automātiski novērst infekciju no visām pārlūkprogrammām. Mēs uzskatām, ka tas ir daudz labāk nekā pašrocīgi mēģināt visu atjaunot. Izmantojot automātisko vīrusu noņemšanas programmatūru, jūs tērējat mazāk laika, un tie parasti dod labāku rezultātu.

Jūs varat diezgan daudz izvēlēties no desmitiem ļaunprātīgas programmatūras noņemšanas rīku. Pat Windows ir iepriekš instalēts ar Windows Defender, kas veic saprātīgu darbu. Tomēr, lai iegūtu visaptverošāku ļaunprātīgas programmatūras risinājumu, jums, iespējams, būs jāpāriet uz trešās puses rīku. Mūsu personīgais ieteikums ir Auslogics Anti-Malware. Šajā Microsoft apstiprinātajā programmatūrā tiek izmantota holistiska pieeja ļaunprātīgas programmatūras noteikšanai un noņemšanai. To var izmantot, lai skenētu datoru un identificētu drošības draudus.

Auslogics Anti-Malware ir intuitīvs lietotāja interfeiss, kas ļauj ātri tikt galā ar darbu. Tas arī skenē jūsu datoru ar lielāku ātrumu, atšķirībā no citiem, kuriem nepieciešams vecums, lai pabeigtu visaptverošu skenēšanu. Jūs varat būt drošs par saīsinātu gaidīšanas laiku, pat ja rīks pārbauda visas jūsu sistēmas daļas, vai nav ļaunprātīgas programmatūras, kuras varētu slēpties ārpus redzesloka.

Lūk, kā izmantot Auslogics Anti-Malware, lai skenētu datoru un novērstu gan pašreizējos draudus, gan atlikušos komponentus no atinstalētām nevēlamām programmām:

  • Lai lejupielādētu programmatūru, apmeklējiet Auslogics Anti-Malware lejupielādes lapu.
  • Pārejiet uz lejupielādēto failu un veiciet dubultklikšķi uz tā, lai sāktu iestatīšanu.
  • Izvēlieties preferences un noklikšķiniet uz pogas Noklikšķiniet, lai instalētu.
  • Kad programma ir pabeigusi instalēšanu, atlasiet opciju, lai palaistu pilnu skenēšanu. Paņemiet tasi kafijas un pagaidiet, kamēr tas datorā meklē bīstamu programmatūru, ļaunprātīgus kodus, aizdomīgus ļaunprātīgas programmatūras spraudņus un pārējo.
  • Kad skenēšana būs pabeigta, jums tiks parādīts pārskats par atklātajiem vienumiem (ja tādi ir).
  • Lai notīrītu datoru, noklikšķiniet uz Noņemt draudus.

Auslogics Anti-Malware darbojas vienlīdz labi kā primārā vai sekundārā drošības opcija jūsu datorā. Lai iegūtu vislabākos rezultātus skenējot inficētu datoru, ieteicams skenēšanu veikt drošajā režīmā.

3. darbība: notīriet pārlūkprogrammu no ļaunprātīgiem paplašinājumiem un viltus meklētājprogrammām

Ja pilnas skenēšanas veikšanai izmantojāt Auslogics Anti-Malware vai citu drošības programmatūru, tas novērsīs visas ļaunprogrammatūras pēdas no instalētajām pārlūkprogrammām. Tālāk minētie procesi ir domāti tiem, kuri vēlas manuāli iztīrīt pārlūku no kaitīgiem elementiem. Tomēr šīs metodes varat izmantot arī pēc skenēšanas, lai pārbaudītu, vai pārlūkprogramma ir tīra.

Tālāk mēs piedāvājam, kā apturēt pārlūka nolaupītājus un novirzīšanu pārlūkos Google Chrome, Mozilla Firefox un Microsoft Edge. Citām pārlūkprogrammām vajadzētu būt līdzīgām darbībām.

Google Chrome

Noņemiet ļaunprātīgos paplašinājumus

Palaidiet pārlūku Chrome un atveriet galveno izvēlni, noklikšķinot uz trīs vertikālo punktu ikonas augšējā labajā daļā.

Galvenajā izvēlnē atlasiet Vairāk rīku un pārpildes konteksta izvēlnē atlasiet Paplašinājumi.

Ekrānā Paplašinājumi meklējiet Email Pro Hub vai līdzīgi nosauktu paplašinājumu. Noklikšķiniet uz jebkura aizdomīga paplašinājuma un noņemiet to.

Atjaunojiet savu mājas lapu

Pēc tam jums jānovērš Email Pro Hub rādīšana kā jūsu mājas lapa vai jaunas cilnes lapa. Noklikšķiniet uz galvenās izvēlnes ikonas un atlasiet Iestatījumi.Sadaļā Sākot var atrast paziņojumu, kurā teikts: “E-pasts Pro Hub kontrolē šo iestatījumu.” Ja tā, sadaļā URL “Atvērt noteiktu lapu kopu” meklējiet URL. Noklikšķiniet uz trīs vertikālo punktu ikonas blakus tam un atlasiet Noņemt.

Atjaunojiet savu meklētājprogrammu

Pēc tam pārlūkā Chrome vajadzētu meklēt un noņemt visas viltus meklētājprogrammas. Chrome iestatījumu ekrānā, kurā atjaunojāt savu sākumlapu, kreisajā izvēlnes rūtī noklikšķiniet uz “Meklētājprogrammas”.

Sadaļā “Noklusējuma meklētājprogrammas” pārbaudiet e-pastu Email Pro Hub vai hemailprohub.com. Ja tas ir atrasts, noklikšķiniet uz trim vertikālajām ikonām blakus un atlasiet “Noņemt no saraksta”. Pēc tam sarakstā varat izvēlēties noklusējuma meklētājprogrammas.

Ja vēlaties vienkārši atjaunot pārlūku Chrome rūpnīcas iestatījumos, atlasiet galvenās izvēlnes ikonu un dodieties uz Iestatījumi> Papildu> Atiestatīt (atjaunot sākotnējos noklusējumus) un noklikšķiniet uz pogas Atiestatīt.

Mozilla Firefox

Noņemiet ļaunprātīgos paplašinājumus

Atveriet Firefox un augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz trīs horizontālo līniju ikonas. Galvenajā izvēlnē atlasiet Papildinājumi.

Logā Papildinājumi kreisajā rūtī atlasiet Paplašinājumi. Labajā rūtī meklējiet Email Pro Hub un noņemiet to. Meklējiet citus aizdomīgus paplašinājumus un noņemiet arī tos.

Atjaunojiet savu mājas lapu

Lai noņemtu vietni hemailprohub.com kā sākumlapu un jaunas cilnes lapu Firefox, noklikšķiniet uz Firefox izvēlnes ikonas (trīs horizontālas līnijas) un atlasiet Opcijas.

Pārliecinieties, vai logā Opcijas ir atlasīta cilne Sākums. Labajā pusē pārskatiet vietrāžus “Sākumlapa un jauni logi” un “Jaunas cilnes”. Izdzēsiet visus URL, kas saistīti ar Email Pro Hub (piemēram, hemailprohub.com, hxxp: //hp.hemailprohub.com un hxxp: //hemailprohub.com) un ievadiet vēlamās sākumlapas URL. Nolaižamajā bultiņā varat arī izvēlēties Firefox Home.

Atjaunojiet savu meklētājprogrammu

Loga Firefox opcijas kreisajā rūtī atlasiet Meklēt. Galvenajā logā aizstājiet Email Pro Hub meklēšanas adresi ar Google, Bing vai citu likumīgu meklētājprogrammu.

Ja tas nedarbojas, Firefox adreses joslā ierakstiet “about: config” (bez pēdiņām) un nospiediet klikšķi Enter. Kad parādās uznirstošais brīdinājuma logs, noklikšķiniet uz “Es būšu uzmanīgs, es apsolu” un augšējā filtrā ierakstiet “extensionControlled”, lai ātri parādītu karodziņu.

Iestatiet divus parādītos karodziņus nepatiesa.

Alternatīvi, jūs varat atjaunot Firefox noklusējuma darbību, atiestatot pārlūku. Atveriet galveno izvēlni un dodieties uz Palīdzība> Informācija par problēmu novēršanu> Atsvaidzināt Firefox> Atsvaidzināt Firefox.

Microsoft Edge

Noņemiet ļaunprātīgos paplašinājumus

Palaidiet Edge un augšējā labajā pusē noklikšķiniet uz galvenās izvēlnes ikonas (trīs horizontāli punkti).

Atlasiet Paplašinājumi un noņemiet visus atrastos ļaunprātīgos vai aizdomīgos papildinājumus.

Atjaunojiet savu mājas lapu

Noklikšķiniet uz galvenās Edge izvēlnes ikonas un atlasiet Settings. Kreisajā pusē atlasiet cilni Sākot, un atspējojiet jebkuru mājas lapas nolaupītāju, piemēram, hemailprohub.com.

Atjaunojiet savu meklētājprogrammu

Logā Edge iestatījumi kreisajā izvēlnes rūtī atlasiet Privātums un pakalpojumi. Ritiniet uz leju un atlasiet Adrešu josla. Adreses joslas ekrānā sadaļā “Adreses joslā izmantotās meklētājprogrammas” meklējiet aizdomīgus URL. Ja tādu atklājat, noklikšķiniet uz blakus esošās pogas Atspējot.

Varat arī noklikšķināt uz galvenās izvēlnes Edge un pāriet uz Iestatījumi> Atiestatīt iestatījumus> Atjaunot iestatījumus uz noklusējuma vērtībām> Atiestatīt. Šī metode palīdzēs atiestatīt Edge, ja jums joprojām ir problēmas ar Email Pro Hub.

Summējot

Pārlūkprogrammu nolaupītāji iefiltrējas jūsu galvenajā pārlūkprogrammā un nolaupa jūsu meklētājprogrammu, lai kalpotu jums reklāmām un novirzītu jūs uz nevēlamām vietnēm. Tie parasti tiek slēpti komplektā iekļautajā programmatūrā, aizdomīgās saitēs, pikšķerēšanas e-pasta pielikumos. Tos var noņemt, izdzēšot vecāku programmu no datora un veicot skenēšanu, izmantojot spēcīgu pretvīrusu programmatūru. Neaizmirstiet pārbaudīt arī pārlūkprogrammas paplašinājumus, sākumlapu un meklēšanas iestatījumus, kā paskaidrots šajā rokasgrāmatā.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found