Windows

Kā izveidot vietējā lietotāja kontu bez drošības jautājumiem?

Neatkarīgi no tā, cik reizes mēs sev sakām, ka atcerēsimies jaunizveidotās paroles, dažkārt mēs tās aizmirstam. Ja jūs nolaidīsit novārtā koda pierakstīšanu, jums var rasties problēmas ar piekļuvi savam kontam. Par laimi, ir vairāki veidi, kā to atgūt, kad aizmirstat savu paroli.

Tas pats attiecas uz jebkuru vietējo Windows 10 kontu. Kā administratoram jums tiks lūgts atbildēt uz trim drošības jautājumiem. Tā ir nepieciešama procedūra, kas ļauj atgūt kontu, ja tas tiek uzlauzts vai aizmirstat paroli.

No otras puses, daži lietotāji uzskata šo iespēju kā vājinātu pieteikšanās drošības veidu. Galu galā cilvēki var vienkārši apskatīt lietotāja sociālos profilus un viegli atbildēt uz dažiem jautājumiem. Nu, risinājums šeit ir nepareizu atbilžu ievadīšana, kuras zinātu tikai jūs. Tomēr mēs saprotam, ka joprojām ir daži lietotāji, kuri drošības jautājumus uzskata par traucēkļiem. Tātad, ja vēlaties uzzināt, kā noņemt drošības jautājumus no Windows, turpiniet lasīt šo rakstu. Mēs parādīsim, kā izlaist jautājumus, izveidojot vietējo lietotāja kontu.

Pirms visa cita ...

Ir vērts atzīmēt, ka pēc tam, kad būsiet izveidojis kontu, kopā ar drošības jautājumiem tos vairs nevarēs noņemt. Šajā rakstā nav ziņots par administratora rīku vai reģistra uzlaušanu, kas varētu palīdzēt atbrīvoties no drošības jautājumiem. Citiem vārdiem sakot, jūs nevarat tos noņemt no esošajiem kontiem. Vienīgais, ko varat darīt, ir tos izlaist, veidojot jaunu vietējo kontu.

Drošības jautājumu izlaišana, izveidojot vietējo kontu

Mēs saprotam, ka lielākā daļa cilvēku vēlas uzzināt, kā noņemt drošības jautājumus no Windows. Tomēr, kā jau minējām, vienīgais, ko jūs varat darīt, ir tos izlaist jau pašā sākumā. Kad esat izveidojis vietējo kontu, jums tiks lūgts iesniegt paroli kopā ar mājienu. Tiklīdz noklikšķināsit uz paroles lauka, tiks parādīti drošības jautājumi.

Jautājumus varat izlaist, nenosakot paroli šim kontam. Noklikšķiniet uz Tālāk, lai pabeigtu iestatīšanas procesu. Ja drošības jautājumu laukus atstājat tukšus, kontu var izveidot arī bez tiem. Ja vēlaties, vēlāk varat atgriezties konta iestatījumos, lai iestatītu paroli. Ja gadās aizmirst paroli, tā būs jāatjauno un jāatrod citas iespējas, kā atgūt kontu.

Ja nejauši ievadījāt kaut ko paroles laukā, varat vienkārši atcelt procesu un pēc tam sākt no jauna. Lai izveidotu jaunu kontu, veiciet tālāk norādītās darbības.

  1. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz ikonas Meklēt.
  2. Ierakstiet “settings” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
  3. Dodieties uz kontu.
  4. Atveriet kreiso rūti un atlasiet Ģimene un citi cilvēki.
  5. Dodieties uz sadaļu Citi cilvēki un noklikšķiniet uz ‘Pievienot kādu citu šim datoram’.
  6. Iesniedziet nepieciešamo informāciju un noklikšķiniet uz Tālāk, lai pabeigtu procesu.

Pievienojiet personai citu personu, izveidojot vietējo kontu.

Jūsu pievienotajai personai jābūt savienotai ar internetu.

Ja jums ir bažas par sava konta drošību bez šiem jautājumiem, ieteicams izmantot uzticamu programmu, piemēram, Auslogics Anti-Malware. Šis rīks var atklāt draudus un uzbrukumus no noziedzniekiem, kuri mēģina uzlauzt jūsu kontu. Tas ir arī paredzēts, lai nebūtu pretrunā ar jūsu primāro pretvīrusu programmu. Tātad, jūs varat pastiprināt sava datora aizsardzību, nevelkot tā veiktspēju un ātrumu.

Vai esat izmēģinājis šo problēmu savā datorā?

Dalieties rezultātos zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found