Windows

Deathgarden: Bloodharvest zemais FPS un Lag Fix

Ja atrodaties šajā tīmekļa vietnē, jums vairs nav jāvelk mati, ņemot vērā veiktspējas problēmas vietnē Deathgarden: Bloodharvest. Mēs esam apkopojuši dažādus darba risinājumus, kas palīdzēs jums atbrīvoties no problēmas.

Vispirms pārbaudiet sava datora specifikācijas

Zema FPS un veiktspējas problēmas ir sagaidāmas datoros, kas neatbilst spēles minimālajām prasībām. Vispirms jums jāpārliecinās, vai jūsu dators nav viens no tiem. Ja tā ir, jums ir jāveic nepieciešamie jauninājumi, kur vien iespējams. Esam redzējuši gadījumus, kad lietotāji devās tieši uz instalēšanu, nepārbaudot, vai viņu datoriem ir tas, kas nepieciešams spēles darbināšanai.

Ja neesat pārbaudījis sava datora specifikācijas atbilstoši sistēmas Deathgarden: Bloodharvest sistēmas prasībām, mēs esam iekļāvuši jums informāciju: visu nepieciešamo informāciju atradīsit tālāk.

Deathgarden minimālās sistēmas prasības: Bloodharvest

Operētājsistēma: Windows 7; Windows 8; Windows 8.1. Ņemiet vērā, ka jūsu operētājsistēmai jābūt 64 bitu.

Centrālais procesors: Intel Core i5-2500K; AMD FX-8120 astoņu kodolu

Sistēmas atmiņa: 8 GB RAM

GPU: Nvidia GeForce GTX 770; AMD Radeon HD 7970; R9 280 X

Krātuve: 20 GB pieejama vieta

DirectX: 1. versija

Tīkls: platjoslas interneta savienojums

Ja vēlaties vienmērīgu veiktspēju augstos iestatījumos, nepietiek ar minimālo prasību izpildi; jūsu sistēmai ir jāpārsniedz šīs prasības.

Tālāk norādītās darbības parādīs, kā pārbaudīt datora pašreizējās specifikācijas:

  1. Uzdevumjoslā ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un izvēlnē Ātrā piekļuve izvēlieties Iestatījumi, lai atvērtu lietojumprogrammu Iestatījumi. Izmantojot Windows + I tastatūras kombināciju, varat palaist lietotni ātrāk.
  2. Pēc iestatījumu parādīšanās noklikšķiniet uz etiķetes Sistēma.
  3. Kad esat redzējis sistēmas lapu, dodieties uz kreiso rūti, ritiniet līdz apakšai un pēc tam atlasiet Par.
  4. Tagad pārejiet uz galveno logu (cilni Par) un sadaļā Ierīces specifikācijas pārbaudiet sistēmas specifikācijas. Šeit jūs, cita starpā, redzēsiet sava procesora modeli, modeli un arhitektūru, kā arī RAM lielumu.
  5. Ja vēlaties pārbaudīt, cik daudz jums ir krātuves, veiciet dubultklikšķi uz šī datora uz darbvirsmas un dodieties uz sadaļu Ierīces un diski.
  6. Lai pārbaudītu displeja adaptera informāciju, rīkojieties šādi:
  • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt un atlasiet Palaist.
  • Pēc Run atvēršanas tekstlodziņā ierakstiet “dxdiag” (bez pēdiņām) un noklikšķiniet uz pogas Labi vai nospiediet taustiņu Enter.
  • Pēc tam, kad parādās DirectX diagnostikas rīka logs, dodieties uz cilni Displejs un pārbaudiet grafikas kartes informāciju, piemēram, tās marku un modeli, kā arī draivera versiju.

Palaidiet spēli visos CPU kodolos

Mūsdienās procesoriem ir vairāki kodoli. Ja vēlaties dot spēlei nepieciešamo stimulu, tas ir veids, kā ļaut tai pilnībā izmantot procesora resursus. Lai to izdarītu, jums jāpiestiprina spēle visiem CPU kodoliem, izmantojot uzdevumu pārvaldnieka funkciju CPU Affinity vai mainot tās palaišanas iespējas Steam klientā.

Tālāk parādīsim, kā rīkoties abās darbībās.

Izmantojot uzdevumu pārvaldnieku:

  1. Pārliecinieties, vai darbojas Deathgarden: Bloodharvest.
  2. Palaidiet uzdevumu pārvaldnieku, ar peles labo pogu noklikšķinot uz pogas Sākt un ātrās piekļuves izvēlnē atlasot Uzdevumu pārvaldnieks. Programmas izsaukšanai varat izmantot arī tastatūras kombināciju Ctrl + Shift + Esc.
  3. Pārliecinieties, vai uzdevumu pārvaldniekā varat skatīt cilnes. Ja nē, mini loga apakšējā kreisajā stūrī noklikšķiniet uz Papildu informācija.
  4. Atrodiet Deathgarden: Bloodharvest, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Go to Details.
  5. Jūs tiksiet novirzīts uz cilni Sīkāka informācija, un spēles ieraksts būs izcelts.
  6. Vēlreiz ar peles labo pogu noklikšķiniet uz spēles un, kad tiek atvērta konteksta izvēlne, noklikšķiniet uz Iestatīt intereses.
  7. Kad parādās dialoglodziņš Procesora intereses, atzīmējiet visu kodolu izvēles rūtiņas un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi.
  8. Tagad izejiet no spēles un palaidiet to vēlreiz, lai pārbaudītu tā veiktspējas statusu.

Instalējiet jaunāko grafikas kartes draivera versiju

Ja grafikas kartes draiveris ir novecojis, trūkst vai ir bojāts, spēle netiks pareizi atveidota. GPU veiktās grafikas apstrādes lielākā daļa ir atkarīga no draivera. Braucēju problēmas ir diezgan izplatītas, un tās vienmēr kaitē jebkuras spēles sniegumam. Ja kādu laiku neesat atjauninājis grafikas karti, jums tas jādara.

Pat ja nesen atjauninājāt karti, mēs tomēr iesakām vēlreiz iziet procesu, jo iespējams, ka jūs to nedarījāt pareizi. Jebkurā gadījumā jums vajadzētu sākt ar pašreizējā draivera atinstalēšanu, lai izvairītos no jebkāda veida konfliktiem. Šīs darbības parādīs, kā rīkoties:

  1. Izsauciet meklēšanas utilītu, vienlaikus nospiežot Windows un S taustiņus uz tastatūras. Varat arī noklikšķināt uz palielināmā stikla ikonas uzdevumjoslā, lai izsauktu meklēšanas lodziņu.
  2. Kad parādās meklēšanas josla, ierakstiet “device manager” (bez pēdiņām).
  3. Kad meklēšanas rezultātos redzat Ierīču pārvaldnieku, noklikšķiniet uz tā.
  4. Pēc programmas parādīšanās dodieties uz izvēlni Displeja adapteri un noklikšķiniet uz bultiņas blakus tai.
  5. Pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz grafikas kartes un konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Atinstalēt ierīci.
  6. Kad tiek atvērts apstiprinājuma lodziņš Atinstalēt ierīci, atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus “Dzēst šīs ierīces draivera programmatūru”, pēc tam noklikšķiniet uz Atinstalēt.
  7. Kad Windows ir pabeidzis procesu, restartējiet sistēmu.

Kad esat pabeidzis draivera noņemšanu, instalējiet tā jaunāko versiju. Ir dažādi veidi, kā to izdarīt, un mēs jums palīdzēsim veikt visus procesus.

Izmantojot Windows atjaunināšanas utilītu

Windows atjauninājums lejupielādē un instalē draiveru atjauninājumus dažādām ierīcēm, ieskaitot grafikas kartes draiveri. Lai gan tas notiek fonā, kad šie draiveri kļūst pieejami, jūs joprojām varat pārbaudīt, vai lietderība nav paveikusi savu darbu, it īpaši, ja esat izmantojis mērītu savienojumu.

Šīs darbības palīdzēs jums veikt procesu:

  1. Atveriet izvēlni Sākt un noklikšķiniet uz zobrata blakus lietotājvārdam, lai palaistu programmu Iestatījumi. Lai izsauktu lietotni, izmantojot tastatūru, vienlaikus nospiediet Windows logotipu un I taustiņus.
  2. Kad tiek parādīts lietotnes Iestatījumi sākuma ekrāns, dodieties uz loga apakšdaļu un noklikšķiniet uz Atjaunināšanas un drošības ikona.
  3. Pēc tam pēc Windows atjaunināšanas saskarnes parādīšanas noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt atjauninājumus.
  4. Ja jūsu OS ir atjaunināta, pārejiet uz nākamo metodi. Ja nē, ļaujiet Windows atjaunināšanai lejupielādēt visus pieejamos atjauninājumus.
  5. Kad atjauninājumi ir lejupielādēti, noklikšķiniet uz pogas Restartēt tūlīt, lai ļautu rīkam pārstartēt datoru un veikt instalēšanu.
  6. Kad dators ir normāli palaists, sāciet spēli, lai pārbaudītu problēmu.

Ierīču pārvaldnieka izmantošana

Ierīču pārvaldnieks var palīdzēt jums meklēt atjaunināto grafikas kartes draiveri Microsoft serveros un automātiski to instalēt. Ierīces pārvaldnieku var izmantot arī draiveru atjauninājumu instalēšanai, kurus jau esat lejupielādējis savā datorā. Tomēr iesakām atļaut rīkam meklēt parakstīto draiveri un lejupielādēt to tieši no Microsoft.

Ja nezināt, kā izmantot rīku, veiciet tālāk norādītās darbības.

  1. Lai atvērtu meklēšanas funkciju, vienlaikus nospiediet Windows logotipa taustiņu un S taustiņu.
  2. Teksta lodziņā ierakstiet “device manager” (bez pēdiņām) un noklikšķiniet uz Device Manager.
  3. Kad parādās ierīces pārvaldnieka logs, dodieties uz izvēlni Displeja adapteri un noklikšķiniet uz bultiņas blakus tam.
  4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz grafikas kartes un pēc tam noklikšķiniet uz Atjaunināt draiveri.
  5. Kad esat redzējis atjaunināšanas draivera logu, noklikšķiniet uz “Meklēt automātiski, lai iegūtu atjauninātu draivera programmatūru”.
  6. Ļaujiet Windows meklēt draiveri un to lejupielādēt.
  7. Kad process ir pabeigts, restartējiet datoru un palaidiet programmu Deathgarden: Bloodharvest, lai pārbaudītu problēmu.

Izmantojot īpašu trešās puses programmu

Ierīču pārvaldnieks un Windows atjaunināšana neinstalēs atjaunināto grafikas kartes draiveri, ja tas nav pieejams Microsoft serveros. Iemesls ir tāds, ka Microsoft dažreiz atpaliek izlaišanas grafiki, jo viņiem ir jāveic papildu testi pēc tam, kad kartes ražotājs atbrīvo draiveri.

Ja vēlaties to apsteigt un instalēt jau pieejamo draiveri, varat to viegli izdarīt, izmantojot Auslogics draivera atjauninātāju. Šī programma piedāvā vairāk nekā savlaicīgu atjaunināšanu. Kad to lietojat, jums nav jāpiedzīvo stress, meklējot draiveru atjauninājumus atsevišķi. Šis rīks regulāri skenēs jūsu datoru, lai uzzinātu novecojušus, trūkstošus vai bojātus ierīču draiverus. Kad tas iegūst šos draiverus, tas dod jums iespēju automātiski instalēt to atjauninātās versijas.

Auslogics draivera atjauninātājs neapdraudēs jūsu sistēmu. Tas ir izstrādāts, lai atpazītu oficiāli parakstītus draiverus un tos instalētu. Turklāt, ikreiz, kad tas atjaunina ierīces draiverus, tas nodrošinās iepriekšējās versijas dublēšanu, ja jums būs jāatgriežas.

Lai lejupielādētu un instalētu rīku, rīkojieties šādi:

  1. Pārejiet uz Auslogics Driver Updater lejupielādes lapu un nospiediet pogu Lejupielādēt.
  2. Kad pārlūkprogramma ir lejupielādējusi iestatīšanas failu, palaidiet to.
  3. Dialoglodziņā Lietotāja konta kontrole noklikšķiniet uz Jā.
  4. Kad parādīsies iestatīšanas vednis, izvēlieties vēlamo valodu, norādiet, kur vēlaties instalēt programmu, un ievadiet citas preferences.
  5. Noklikšķiniet uz pogas Noklikšķiniet, lai instalētu.
  6. Kad instalēšanas process ir pabeigts, ļaujiet Auslogics draivera atjauninātājam pārbaudīt, vai sistēmā nav problemātisku ierīču draiveru.
  7. Kad esat redzējis novecojušo vai bojāto draiveru sarakstu, noklikšķiniet uz pogas Atjaunināt, lai instalētu to jaunākās versijas.

Pielāgojiet grafisko karti

Tas, kā jūsu grafiskā karte ir konfigurēta, lai palaistu video procesus, īpaši spēlēs, nosaka jūsu spēles veiktspēju. Dažās spēlēs jums nav jāpielāgo iestatījumi, jo noklusējuma konfigurācijas darbosies, it īpaši, ja jūsu karte ir augstākās klases. Tomēr ar tādu spēli kā Deathgarden: Bloodharvest jums ir jāpielāgo daži iestatījumi, lai optimizētu tā veiktspēju. Mēs parādīsim, kādus iestatījumus lietot NVIDIA vadības panelī un AMD Radeon iestatījumos.

NVIDIA vadības panelis

  1. Izsauciet NVIDIA vadības paneli, ar peles labo pogu noklikšķinot uz darbvirsmas un konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz NVIDIA vadības panelis.
  2. Pēc lietotnes atvēršanas dodieties uz kreiso sānjoslu un sadaļā 3D iestatījumi noklikšķiniet uz “Pielāgot attēla iestatījumus ar priekšskatījumu”.
  3. Pēc tam pārejiet uz loga labo rūti un noklikšķiniet uz pogas “Izmantot manu preferenci uzsverot”.
  4. Pārvietojiet slīdni uz Performance.

Piezīme. Ja izmantojat augstākās klases datoru, varat izvēlēties opciju “Ļaujiet 3D lietojumprogrammai izlemt”.

  1. Atkal dodieties uz kreiso rūti un šoreiz zem 3D iestatījumi noklikšķiniet uz Pārvaldīt 3D iestatījumus.
  2. Pārslēdzieties uz labo rūti un dodieties uz cilni Programmas iestatījumi.
  3. Dodieties uz nolaižamo izvēlni “Izvēlieties pielāgojamu programmu” un izvēlieties Deathgarden: Bloodharvest. Ja spēle nav nolaižamajā izvēlnē, labajā pusē noklikšķiniet uz pogas Pievienot. Tagad dodieties uz tās instalācijas mapi un veiciet dubultklikšķi uz tā EXE faila.
  4. Kad Deathgarden: Bloodharvest ir pievienots, tagad varat to atlasīt.
  5. Tagad iestatiet šādus spēles iestatījumus:
  • Maksimālais iepriekš izlikto kadru skaits: 1
  • Monitora tehnoloģija: G-SYNC
  • Vairāku displeju / jaukta GPU paātrinājums: Viena displeja veiktspējas režīms
  • Enerģijas pārvaldības režīms: “Priekšroka maksimālajai veiktspējai
  • Tekstūras filtrēšana - anizotropu paraugu optimizācija: izslēgta
  • Tekstūras filtrēšana - kvalitāte: augsta veiktspēja
  • Tekstūras filtrēšana - trīslīniju optimizācija: ieslēgta
  • Vītņota optimizācija: Ieslēgta
  • Vertikālā sinhronizācija: ātra
  1. Pielietojiet izmaiņas, pēc tam dodieties uz sadaļu “Pielāgot darbvirsmas izmēru un pozīciju” un atzīmējiet izvēles rūtiņu “Ignorēt spēļu un programmu iestatīto mērogošanas režīmu”.
  2. Noklikšķiniet uz pogas Lietot un palaidiet spēli, lai pārbaudītu, vai tās veiktspēja ir uzlabojusies.

AMD kartes pielāgošana

  1. Atveriet AMD Radeon iestatījumus, ar peles labo pogu noklikšķinot uz darbvirsmas un konteksta izvēlnē atlasot AMD Radeon iestatījumi.
  2. Pēc AMD Radeon iestatījumu atvēršanas dodieties uz loga augšējo kreiso stūri un noklikšķiniet uz Gaming.
  3. Kad esat nonācis cilnē Spēles, noklikšķiniet uz pogas Globālie iestatījumi.
  4. Tagad mainiet šādus iestatījumus:
  • Anti-aliasing režīms: ignorēt lietojumprogrammas iestatījumus
  • Anti-aliasing līmenis: 2X.
  • Anizotropā filtrēšanas režīms: ieslēgts
  • Anizotropais filtrēšanas līmenis: 2X.
  • Tekstūras filtrēšanas kvalitāte: veiktspēja.
  • Gaidiet vertikālu atsvaidzināšanu: vienmēr izslēgts.
  • Tessellation Mode: ignorēt lietojumprogrammas iestatījumus
  • Maksimālais tesselācijas līmenis: 32X vai zemāks.

Palaidiet spēli savā īpašajā grafiskajā kartē

Ja jūsu datoram ir integrēta karte un īpaša karte, problēma var rasties no tā, ka jūsu Deathgarden: Bloodharvest ir spiests darboties uz integrētās kartes, lai taupītu enerģiju. Nav nekas, ka tas varētu krasi samazināt jūsu FPS, jo integrētās kartes nav paredzētas spēļu grafikas apstrādei.

Lai atrisinātu problēmu, jums jāpiespiež spēle darboties jūsu paredzētajā grafiskajā kartē. Mēs parādīsim, kā to izdarīt, izmantojot NVIDIA vadības paneli, lietojumprogrammu Iestatījumi un AMD Radeon iestatījumus.

Izmantojot NVIDIA vadības paneli

  1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz darbvirsmas un konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz NVIDIA vadības panelis.
  2. Pēc NVIDIA vadības paneļa loga atvēršanas dodieties uz kreiso rūti un zem 3D iestatījumi noklikšķiniet uz Pārvaldīt 3D iestatījumus.
  3. Atveriet galveno logu un palieciet cilnē Globālie iestatījumi.
  4. Noklikšķiniet uz nolaižamā izvēlētā grafikas procesora un no opcijām atlasiet Augstas veiktspējas NVIDIA procesors.
  5. Pēc tam pārslēdzieties uz cilni Programmas iestatījumi.
  6. Izvērsiet nolaižamo izvēlni Atlasīt pielāgojamu programmu un noklikšķiniet uz Deathgarden: Bloodharvest.
  7. Ja spēle nav norādīta nolaižamajā izvēlnē, noklikšķiniet uz pogas Pievienot, pēc tam pārejiet uz tās instalācijas mapi un veiciet dubultklikšķi uz izpildāmā faila.
  8. Pēc spēles pievienošanas un atlasīšanas dodieties uz nolaižamo izvēlni “Atlasiet vēlamo grafikas procesoru šai programmai” un izvēlieties Augstas veiktspējas NVIDIA procesors.
  9. Tagad noklikšķiniet uz pogas Lietot un palaidiet Deathgarden: Bloodharvest, lai pārbaudītu veiktspējas uzlabojumus.

AMD Radeon iestatījumu izmantošana

  1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz darbvirsmas tukšās virsmas un pēc tam, kad parādās konteksta izvēlne, noklikšķiniet uz AMD Radeon iestatījumi.
  2. Pēc tam, kad parādās AMD Radeon iestatījumi, dodieties uz loga augšējo labo stūri un noklikšķiniet uz Sistēma.
  3. Kad tiek parādīta sistēmas saskarne, dodieties uz loga augšējo labo stūri un šoreiz noklikšķiniet uz Pārslēdzama grafika.
  4. Tiklīdz parādīsies pārslēdzamās grafikas saskarne, jūs redzēsiet Running Applications skatu.
  5. Ja šajā lapā neredzat Deathgarden: Bloodharvest, dodieties uz loga augšējo labo stūri un zem Pārslēdzama grafika noklikšķiniet uz Running Applications.
  6. Pēc tam noklikšķiniet uz Instalētās profilētās lietojumprogrammas, lai parādītu visas programmas, kuras AMD Radeon Settings var atklāt.
  7. Atrodiet Deathgarden: Bloodharvest, noklikšķiniet uz tā bultiņas un pēc tam atlasiet High Performance.
  8. Ja spēle joprojām netiek rādīta šajā skatā, tā jāpievieno manuāli. Atveriet loga augšējo labo stūri un noklikšķiniet uz Pārlūkot.
  9. Kad tiek atvērts dialoglodziņš Pārlūkot, dodieties uz Deathgarden: Bloodharvest instalācijas mapi un veiciet dubultklikšķi uz tā EXE faila.
  10. Tagad jūs varat mainīt spēles režīmu Switchable Graphics uz High Performance.

Lietotnes Iestatījumi izmantošana

  1. Izmantojiet Windows + I tastatūras kombināciju, lai izsauktu lietotni Iestatījumi.
  2. Kad parādās Windows iestatījumu sākuma ekrāns, noklikšķiniet uz ikonas Sistēma.
  3. Kad parādās sistēmas saskarne, dodieties uz cilnes Displejs apakšdaļu un noklikšķiniet uz saites Grafikas iestatījumi.
  4. Kad tiek atvērts grafikas iestatījumu ekrāns, dodieties uz nolaižamo izvēlni “Izvēlieties lietotni, lai iestatītu preferences” un atlasiet Klasiskā lietotne.
  5. Pēc tam izvēlnē noklikšķiniet uz pogas Pārlūkot.
  6. Kad parādās dialoglodziņš Pārlūkot, dodieties uz Deathgarden: Bloodharvest instalācijas mapi un veiciet dubultklikšķi uz tā EXE faila.
  7. Kad grafikas iestatījumu ekrānā parādās spēles ikona, noklikšķiniet uz tās un pēc tam uz pogas Opcijas.
  8. Tagad parādīsies dialoglodziņš Grafikas specifikācijas, kurā tiks parādīta detalizēta informācija par abiem GPU. Jūsu integrētā karte ir enerģijas taupīšanas GPU, un īpašā karte ir augstas veiktspējas GPU.
  9. Noklikšķiniet uz pogas Augsta veiktspēja un noklikšķiniet uz Saglabāt.

Pielāgojiet Windows, lai sasniegtu vislabāko veiktspēju

Varat palielināt datora vispārējo veiktspēju, samazinot slogu jūsu procesoram. Lai to izdarītu, dodieties uz Performance Options dialogu un pielāgojiet Windows, lai sasniegtu vislabāko veiktspēju. Tālāk norādītās darbības palīdzēs jums:

  1. Atveriet meklēšanas lodziņu, vienlaikus nospiežot Windows un S taustiņus vai uzdevumjoslā noklikšķinot uz palielināmā stikla ikonas.
  2. Pēc meklēšanas funkcijas atvēršanas teksta laukā ierakstiet “performance” (bez pēdiņām).
  3. Kad parādās rezultāti, noklikšķiniet uz “Pielāgot Windows veiktspēju un izskatu”.
  4. Kad esat redzējis dialoglodziņu Veiktspējas opcijas, noklikšķiniet uz pogas “Pielāgot, lai iegūtu vislabāko veiktspēju” un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi.
  5. Tagad jūs varat palaist spēli un pārbaudīt, vai tās veiktspēja ir uzlabojusies.

Izslēdziet fona programmas

Dažas lietojumprogrammas, kas darbojas fonā, iespējams, aizķer jūsu sistēmas resursus un izraisa spēles novēlošanos. Atveriet uzdevumu pārvaldnieku un izslēdziet tos, pēc tam pārbaudiet, vai problēma joprojām pastāv.

Ja FPS kritieni nepazūd, iespējams, jūs nodarbojaties ar starta lietojumprogrammām. Šīs programmas ir izveidotas tā, lai tās palaistu automātiski, kad vien jūsu sistēma tiek palaista. Mēģiniet tos izslēgt un pārbaudīt, vai tas atrisinātu problēmu. Izpildiet tālāk sniegto rokasgrāmatu, lai atspējotu startēšanas lietotnes un izolētu atbildīgo programmu:

  1. Palaidiet dialoglodziņu Palaist, vienlaikus nospiežot Windows un R taustiņus. Varat arī ar peles labo pogu noklikšķināt uz pogas Sākt un ātrās piekļuves izvēlnē noklikšķiniet uz Izpildīt.
  2. Pēc Run atvēršanas dodieties uz teksta lauku un ierakstiet “msconfig” (bez pēdiņām), pēc tam noklikšķiniet uz pogas Labi.
  3. Pagaidiet, līdz tiek atvērts dialoglodziņš Sistēmas konfigurācija.
  4. Kad tas parādās, pārslēdzieties uz cilni Pakalpojumi.
  5. Cilnē Pakalpojumi atzīmējiet izvēles rūtiņu blakus “Paslēpt visus Microsoft pakalpojumus”.
  6. Noklikšķiniet uz pogas Atspējot visus.
  7. Pēc tam dodieties uz cilni Startup un noklikšķiniet uz Open Task Manager.
  8. Tagad uzdevumu pārvaldnieka cilnē Startup atspējojiet visas programmas.
  9. Pēc tam dodieties uz dialoglodziņu Sistēmas konfigurācija un noklikšķiniet uz pogas Labi.
  10. Restartējiet sistēmu un pārbaudiet problēmu.

Ja spēles veiktspējas problēma pazūd, tad viens no startēšanas elementiem, kurus esat atspējojis, to visu laiku ir ietekmējis. Nākamais solis ir iespējot katru startēšanas vienumu un restartēt datoru, lai pārbaudītu problēmu. Lietojumprogramma, kas izraisa problēmu, ir atbildīga.

Secinājums

Tieši tā! Deathgarden: Asins ražai tagad vajadzētu darboties bez kavēšanās. Ja jums ir vēl kādas problēmas vai vēlaties dalīties savās domās par spēles veiktspējas problēmu, lūdzu, izmantojiet zemāk esošo komentāru sadaļu.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found