Windows

Kā izkļūt no Windows 10 S režīma?

Ja izmantojat ARM datoru vai Microsoft virsmas klēpjdatoru, Windows 10 varēsit palaist S režīmā. Šī funkcija ir noderīga cilvēkiem, kuri vēlas padarīt ļaunprātīgas programmatūras iekļūšanu viņu sistēmā sarežģītāku. Tomēr daudziem lietotājiem OS darbība S režīmā šķiet diezgan ierobežojoša. Galu galā tie ir ierobežoti, izmantojot lietotnes no Microsoft veikala. Protams, šie lietotāji vēlas uzzināt, kā Windows 10 pārslēgties no S režīma.

Ja jums ir tāds pats noskaņojums, jūs priecātos, ka atradāt šo rakstu. Šajā emuāra ziņā mēs iemācīsim, kā iziet no Windows 10 S režīma.

Pirms visa cita ...

Jums jāzina, ka pēc atteikšanās no S režīma izmaiņas ir neatgriezeniskas. Jums ir tiesības to darīt jebkurā laikā, taču jūs nekad nevarat pārslēgt datoru atpakaļ uz šo režīmu. Microsoft tam vienkārši nepiedāvā atsaukšanas pogu. Citiem vārdiem sakot, jūs gatavojaties pieņemt vienreizēju lēmumu, kas ilgs visu jūsu datora aparatūras kalpošanas laiku.

Apkārt ir bijušas baumas, sakot, ka Microsoft varētu iekļaut opciju Pārslēgties uz S režīmu gaidāmajam Redstone 5 atjauninājumam. Tomēr šī funkcija nav pieejama Insider dalībniekiem paredzētajā priekšskatījuma versijā. Turklāt Microsoft nav oficiāli izlaidis paziņojumu par to.

Dažas svarīgas lietas, kas jāzina par S režīmu

Kā jau minējām, jūs vairs nevarēsit atgriezties S režīmā, kad atteiksieties no tā. Tāpēc vislabāk būtu, ja jūs pirms tā ļaušanas rūpīgi apsvērtu šo funkciju.

Savā ziņā S režīms ir kā bloķēta Windows versija. Kad sistēma darbojas šajā režīmā, varat instalēt tikai lietotnes, kas nāk no veikala. Tas nozīmē, ka, pārlūkojot internetu, jūs varat izmantot tikai Microsoft Edge. Tas nozīmē, ka jūs nevarēsiet instalēt Firefox vai Chrome. Ir arī vērts atzīmēt, ka Edge nevarēsit mainīt noklusējuma meklētājprogrammu. Tātad, vienmēr esat atvēris Bing, kad atverat pārlūkprogrammu.

Vēl viena svarīga lieta, kas jāatceras, ir tas, ka S režīmā jūs nevarēsit piekļūt dažādiem izstrādātāja rīkiem. Tātad, jūs nevarēsiet palaist komandas Bash vai PowerShell. Turklāt, mēģinot palaist aizliegtu programmatūru, jums tiks paziņots, ka jums ir atļauts iegūt lietojumprogrammas tikai no Veikala.

Lieliski par šo funkciju ir tas, ka ierobežojumi apgrūtina ļaunprātīgas programmatūras iekļūšanu datora sistēmā. Tātad lietotājiem, kuriem nepieciešamas veikalā pieejamās pamata lietojumprogrammas, tas var būt noderīgs veids, kā pievienot savam datoram vēl vienu drošības slāni. Iespējams, studentiem, mazāk pieredzējušiem lietotājiem vai darbiniekiem, kuriem vienkārši nepieciešams tīmekļa pārlūks, Microsoft Office un citas pamata programmas, nebūtu iebildumu, ka Windows 10 darbināt S režīmā.

No otras puses, lielākajai daļai datoru lietotāju šie ierobežojumi šķiet nepieņemami. Galu galā veikals nepiedāvā dažas no populārākajām lietotnēm, tostarp Spotify un iTunes. Tātad ikvienam ir tikai vēlme uzzināt, kā pamest Windows 10 S režīmu.

Ja jums ir ARM ierīce ar Windows 10, jūs varētu palaist jebkuru 32 bitu darbvirsmas lietojumprogrammu. Tomēr ņemiet vērā, ka lielākā daļa šo programmu būs ļoti lēnas. No otras puses, jums nebūs jārisina šī problēma, ja izmantojat datoru ar standarta AMD vai Intel mikroshēmu. Tomēr, lai izbaudītu datora maksimālo ātrumu, iesakām izmantot Auslogics BoostSpeed. Šis rīks skenēs jūsu sistēmu un meklēs problēmas, kas var izraisīt kļūmes vai avārijas. Tas novērsīs ātrumu samazinošas problēmas un izdzēsīs nevēlamus failus, kas var ietekmēt datora efektivitāti.

Kā pārslēgties no S režīma operētājsistēmā Windows 10

Atteikšanās no S režīma nav sarežģīta. Jums vienkārši jāveic šādas darbības:

  1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + S.
  2. Ierakstiet “Store” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
  3. Kad veikals ir atvērts, rīkjoslā noklikšķiniet uz meklēšanas ikonas.
  4. Ierakstiet “Switch out of S Mode” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
  5. Jums vajadzētu būt iespējai redzēt rakstu, kas saistīts ar aiziešanu no S režīma. Noklikšķiniet uz Uzzināt vairāk.
  6. Izpildiet rakstā sniegtos norādījumus.

Vai jūs apsvērtu iespēju palikt S režīmā?

Dalieties savās domās zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found