Windows

Kā bloķēt tīmekļa paziņojumu pieprasījumus visbiežāk izmantotajās pārlūkprogrammās?

Tīmekļa paziņojumi, saukti arī par paziņošanas paziņojumiem, ir diezgan noderīgi cilvēkiem, kuri vēlas saņemt atjauninājumus no savām iecienītākajām vietnēm. Tomēr joprojām ir daži, kuriem nepatīk, ka viņus traucē. Ja vēlaties uzzināt, kā pārlūkprogrammās atspējot push paziņojumus, priecāsieties, ka atradāt šo rakstu.

Paturiet prātā, ka šīs funkcijas deaktivizācijas metode atšķiras atkarībā no tīmekļa pārlūkprogrammas. Šajā amatā mēs iemācīsim jums bloķēt tīmekļa paziņojumu pieprasījumus pārlūkos Chrome, Mozilla Firefox un Microsoft Edge.

Kā bloķēt tīmekļa paziņojumu pieprasījumus pārlūkā Chrome

Pārlūkā Chrome varat atspējot informatīvos paziņojumus, veicot dažas vienkāršas darbības. Šeit tie ir:

 1. Pārejiet uz sadaļu Iestatījumi, Chrome pārlūka augšējā labajā stūrī noklikšķinot uz trim vertikāli izlīdzinātiem punktiem.
 2. Jūs redzēsiet visus pieejamos iestatījumus. Atrodiet papildu iestatījumus un pēc tam noklikšķiniet uz tā.
 3. Atveriet sadaļu Privātums un drošība un pēc tam noklikšķiniet uz Satura iestatījumi.
 4. Kad tiek parādīts lodziņš Satura iestatījumi, meklējiet paziņojumus. Noklikšķiniet uz tā.
 5. Jūs tiksiet nosūtīts uz lodziņu Paziņojumi. Noklusējuma iestatījums ir “Jautāt pirms nosūtīšanas”. Pārslēdziet slīdni pa kreisi, lai iestatījumu mainītu uz “Bloķēts”.
 6. Ja vēlaties, varat pārvaldīt paziņojumus, kas nāk no noteiktām vietnēm. Noklikšķinot uz pogas Pievienot, varat pievienot bloķējamas vietnes.

Kā atspējot paziņojumus pārlūkprogrammā Mozilla Firefox

Metode, kā deaktivizēt tīmekļa paziņojumu pieprasījumus pārlūkprogrammā Mozilla Firefox, ir nedaudz atšķirīga. Veiciet šādas darbības:

 1. Dodieties uz Firefox pārlūka augšējo labo stūri, pēc tam noklikšķiniet uz pogas Izvēlne. Tās ir trīs vertikāli izlīdzinātas horizontālās līnijas.
 2. Sarakstā atlasiet Opcijas.
 3. Atveriet kreisās rūts izvēlni un pēc tam noklikšķiniet uz Privātums un drošība.
 4. Ritiniet uz leju, līdz nonākat sadaļā Atļaujas. Noklikšķiniet uz pogas Iestatījumi blakus Paziņojumi.
 5. Tagad jūs redzēsiet vietņu sarakstu ar aktīviem tīmekļa paziņojumiem. Ja vēlaties atspējot atsevišķu vietņu paziņojumus, varat atlasīt vietni un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Noņemt vietni. No otras puses, jūs varat izvēlēties noņemt paziņojumus par visām vietnēm, noklikšķinot uz pogas Noņemt visas vietnes.
 6. Noklikšķiniet uz Saglabāt izmaiņas.

Piezīme. Ja vēlaties, lai vietnes nesūtītu jums paziņojumu pieprasījumus, pirms noklikšķināt uz Saglabāt izmaiņas, neaizmirstiet atlasīt pogu “Bloķēt jaunus pieprasījumus, pieprasot atļaut paziņojumus”.

Kā izslēgt tīmekļa paziņojumus

Kad Microsoft izlaida Windows 10 gadadienas atjauninājumu, Edge sāka rādīt tīmekļa paziņojumus. Ja vēlaties tos atspējot, izpildiet šos norādījumus:

 1. Edge augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz ikonas Izvēlne. Simbols izskatās kā trīs vertikāli izlīdzināti punkti.
 2. Sarakstā atlasiet Iestatījumi.
 3. Ritiniet uz leju un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Skatīt papildu iestatījumus zem sadaļas Papildu iestatījumi.
 4. Tagad dodieties uz sadaļu Paziņojumi un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Pārvaldīt.
 5. Pēc tam jūs redzēsiet rūti Pārvaldīt paziņojumus. Šeit atradīsit vietņu sarakstu ar aktīviem paziņojumiem. Veiciet izmaiņas, kā jums nepieciešams.

Vairumā gadījumu šie tīmekļa paziņojumi ir nekaitīgi. Tomēr, ja jūs joprojām saņemat paziņojumus no neveiksmīgām vietnēm, jums vajadzētu satraukties. Iespējams, ka ļaunprogrammatūra ir nokļuvusi jūsu datorā. Lai atrisinātu šo problēmu, ieteicams instalēt Auslogics Anti-Malware. Šis rīks ļaus karantīnā ievietot aizdomīgus failus. Ir arī vērts atzīmēt, ka tas var atklāt ļaunprātīgas programmas, kas darbojas diskrēti fonā. Tātad, jūs varat saglabāt savu datoru drošībā.

Vai jūs domājat, ka nākotnē atradīsit tīmekļa paziņojumu lietojumu?

Paziņojiet mums savas domas!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found