Windows

Kā tumšā režīmā lasīt Outlook darbvirsmas lietotņu ziņojumus?

Tumšais režīms ir salīdzinoši jauna Windows funkcija, kas tika pievienota sistēmai 2018. gada oktobra laidiena ietvaros. Kad funkcija tika palaista, jums to bija jāatjaunina uz jaunāko Windows 10 versiju - turklāt tumšais režīms kļuva pieejams arī Microsoft Office lietojumprogrammām un Edge pārlūkprogrammai.

Tagad (kopš tumšā režīma integrēšanas Office 2019) varat izmantot arī tumšo režīmu, strādājot ar savu Outlook darbvirsmas programmu. Iepriekš tumšo režīmu varējāt iespējot tikai Outlook UWP un Outlook Web lietotnēs. Bet tagad pat tie lietotāji, kas strādā ar Office 2019 un Office 365, var izmantot tumšās tēmas funkciju.

Šajā rakstā uzziniet, kā lasīt Outlook darbvirsmas lietotņu ziņojumus iebūvētajā tumšajā režīmā.

Ko dara Windows tumšais režīms?

Īsāk sakot, tumšais režīms palielina jūsu lietotāja saskarnes kontrastu, pievienojot ēnas efektu visiem tā komponentiem. Jūs ievērosiet, ka ikonas un teksts ekrānā ir kļuvuši gaišāki un logi ir kļuvuši melni. Šī iestatīšana vislabāk derētu tiem, kas dod priekšroku mazāk spilgtām saskarnēm, kā arī tiem, kuri vēlas mazāk noslogot acis, daudz strādājot pie datora ekrāna.

Kā lasīt Outlook ziņojumus tumšajā režīmā?

Lai lasītu e-pastu tumšajā režīmā, jums vienkārši jāveic:

  • Lapas augšdaļā dodieties uz Outlook iestatījumiem.
  • Atrodiet tumšo režīmu un ieslēdziet to.
  • Noklikšķiniet uz Labi, lai apstiprinātu un aizvērtu iestatījumus.

Faktiski, iespējams, jau esat redzējis uznirstošo ziņojumu, kas informē jūs par šo opciju programmā Outlook. Tajā teikts: “Melnā motīvā jūs tagad varat lasīt savus ziņojumus ar tumšu fonu”.

Ja vēl neesat pārliecināts, vai jums patīk tumšais režīms vai nē, jums ir iespēja pārslēgties starp diviem režīmiem, izmantojot pogu Saule un Mēness, kas ļaus jums pārslēgties no tumšas uz gaišu vai no gaišas uz tumšu, kad nepieciešams, tāpat kā Outlook lietotnē.

Lai pārliecinātos, ka visas jaunās funkcijas un atjauninājumi datorā darbojas nevainojami, iesakām datorā instalēt uzticamu pretvīrusu programmu, piemēram, Auslogics Anti-Malware. Programmatūra var darboties blakus galvenajam antivīrusam bez saderības problēmām, un tā regulāri pārbaudīs jūsu sistēmu, atbrīvojoties no visiem ļaunprātīgajiem priekšmetiem.

Vai jums patīk izmantot tumšo režīmu programmā Outlook vai citās Microsoft lietotnēs? Dalieties komentāros zemāk.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found