Windows

Kā iegūt lietotnes no Microsoft veikala, neizmantojot veikalu?

<

‘Sāciet tur, kur atrodaties.

Izmantojiet to, kas jums ir.

Dari, ko vari. ”

Artūrs Aše

Lai arī loģiskākais un vienkāršākais veids, kā iegūt Microsoft Store lietotnes, ir attiecīgais veikals, tas ne vienmēr ir iespējams. Microsoft Store ir lieliska lietotne, taču tā nebūt nav nevainojama: piemēram, tā var sabojāties un atteikties strādāt. Ja platformas problēmu novēršana nav bijusi lietderīga, jums jāapsver citas iespējas, lai iegūtu nepieciešamo. Tāpēc iesakām izlasīt šo rakstu - tas iemācīs lejupielādēt Microsoft Store lietotnes bez Veikala.

Izmantojiet Adguard Store

Ir noderīgs rīks ar nosaukumu Adguard Store, kas paredzēts, lai palīdzētu jums lejupielādēt un instalēt Microsoft Store lietotnes savā Windows 10 datorā. Vienīgais noķertais ir tas, ka tādā veidā jūs varat iegūt tikai bezmaksas Microsoft Store lietotnes, un šo ierobežojumu nav iespējams apiet. Ja mēģināt izmantot Adguard Store saišu ģeneratoru, lai iegūtu apmaksātu Microsoft Store produktu, jūs neredzēsiet derīgas saites. Lai izmantotu apmaksātas Microsoft Store preces, jums jānovērš Microsoft Store maksājumu problēmas - tas ir diezgan viegli, tāpēc nav jāuztraucas.

Lai izmantotu Adguard Store, lai iegūtu bezmaksas Microsoft Store produktu lejupielādes saites, google Adguard Store un dodieties uz produkta oficiālo vietni. Tur jums ekrānā jāatrod meklēšanas josla. Pēc tam ielīmējiet lietotnes Microsoft Store saiti, kuru vēlaties iekļūt šajā joslā. Pa labi no joslas ir nolaižamā izvēlne - tur jūs varat izvēlēties vēlamās lietotnes versiju, kuru vēlaties lejupielādēt. Rezultātā jūs saņemsit saiti (vai saišu sarakstu), kuru varat izmantot, lai lejupielādētu Microsoft Store produktu, kuru vēlaties iegūt.

Atjauniniet draiverus

Lūdzu, ņemiet vērā, ka neatkarīgi no tā, kā vēlaties iegūt Microsoft Store lietotnes, ir svarīgi atjaunināt visus draiverus. Jūsu sistēma būs nestabila un pretējā gadījumā būs tendence kļūdīties. Lai varētu baudīt savas lietotnes (šeit mēs domājam gan Microsoft Store, gan sideload produktus), jums jāpārliecinās, ka neviens no jūsu draiveriem nav novecojis. Vieglākais veids, kā to izdarīt, ir uzticēt uzdevumu uzticamai programmatūrai. Paturot to prātā, mēs ļoti iesakām izmantot Auslogics draivera atjauninātāju - šis jaudīgais rīks var noteikt visas jūsu draivera problēmas un novērst tās tikai ar vienu klikšķi. Papildus tam Auslogics draiveru atjauninātājs dublē jūsu vecos draiverus, ja vēlaties tos atgūt, un nodrošina jaunākās, ražotāja ieteiktās draiveru programmatūras versijas, lai jūsu dators varētu piedāvāt maksimālu veiktspēju.

Tagad jūs zināt, kā lejupielādēt Microsoft Store lietotnes bez veikala. Ja jums ir kādi jautājumi vai idejas par attiecīgo jautājumu, nevilcinieties zemāk ievietot savus komentārus.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found