Windows

Kā novērst vccorelib141xvd.dll trūkstošo problēmu sistēmā Windows 10?

Vai jūs pēkšņi saņēmāt paziņojumu par to, ka Vccorelib141xvd.dll trūkst jūsu datorā? Ja jums nav ne jausmas par šo kļūdu, mēs esam šeit, lai palīdzētu. Šajā rokasgrāmatā ir izskaidrots viss, kas jums jāzina, un kā apturēt nepārtrauktu uznirstošo logu parādīšanos. Ir svarīgi zināt tikai to, ko nozīmē Vccorelib141xvd.dll, un darbības, kuras varat veikt, lai aizsargātu datoru.

Kas ir Vccorelib141xvd.dll?

Ir divi veidi, kā uz to atbildēt. Pirmkārt, šķiet, ka Vccorelib141xvd.dll ir saistīts ar Microsoft Visual Credits (vai C ++). Sistēmas fails, kas izskatās līdzīgākais, ir Vccorlib140.dll (Microsoft VC WinRT pamata bibliotēka). Šķiet, ka Vccorelib141xvd.dll ir saistīts ar Microsoft izpildlaika bibliotēku, izmantojot tikai faila nosaukumu.

Tomēr Windows 10 mapēs System32 vai SysWOW64 nav Vccorelib141xvd.dll, un tas rada aizdomas par faila izcelsmi. Divas iepriekš minētās mapes ir galvenās sistēmas mapes Windows direktorijā attiecīgi 32 un 64 bitu sistēmas failiem.

Tādējādi otrais veids, kā atbildēt uz šo jautājumu, ir tas, ka Vccorelib141xvd.dll ir apšaubāma datora ļaunprātīga programmatūra, kas maskēta kā trūkstošs sistēmas fails. Šī ļaunprogrammatūra tās veidotājiem kalpo vairākiem mērķiem: viņi to izmanto spiegošanas, zagšanas, šifrēšanas un sabojāšanas nolūkos. Tas ir Trojas zirgs, kas klusi ielavās datorā un iesakņojas.

Vccorelib141xvd.dll var inficēt visas Windows versijas un pat atkārtoties savienotajā ierīcē. Ir zināms, ka Trojan Vccorelib141xvd.dll sevi dublē vairākos failos vairākās vietās vienā un tajā pašā datorā. Katram dublikātam tiek piešķirts jauns nosaukums, lai vēl vairāk samazinātu pilnīgas atklāšanas un noņemšanas iespējas.

Šī ļaunprātīgā programmatūra ir viena no tām, kurai jebkāda iemesla dēļ nevajadzētu ļaut kavēties inficētajā datorā. Ir zināms, ka tas modificē sistēmas iestatījumus un pat izveido jaunas reģistra atslēgas, lai ļautu automātiski startēt un apiet drošības un atļauju ierobežojumus.

Vai Vccorelib141xvd.dll ir drošs?

Ja saņemat paziņojumu, ka “Trūkst Vccorelib141xvd.dll” vai “Sistēma nevarēja atrast Vccorelib141xvd.dll”, tas nozīmē, ka operētājsistēma meklē likumīgu un drošu failu, vai ne?

Parasti tas būtu pareizi. Parastais ar Vccorelib141xvd.dll saistīts fails, šķiet, ir likumīgs sistēmas fails, ko OS izmanto dažām funkcijām. Tomēr Vccorelib141xvd.dll trūkstošo kļūdu parasti izraisa ļaunprātīga programmatūra. Nekādā gadījumā oriģināls fails no datora pazudīs bez vīrusa izraisītāja. Vienīgais cits scenārijs ir tad, kad fails tiek izdzēsts kādas nejaušas sistēmas kļūdas dēļ.

Ja saņemat kļūdu, jums var rasties kārdinājums doties tiešsaistē un meklēt lejupielādējamu failu Vccorelib141xvd.dll. Tomēr vairumā gadījumu kļūda vispār nenorāda uz sistēmas faila trūkumu. Iespējams, ka tas ir kļūdains paziņojums par kļūdām, kuru ir izraisījuši kibernoziedznieki. Šie ziņojumi ir domāti, lai piespiestu jūs no interneta lejupielādēt inficēto Vccorelib141xvd.dll. Dažreiz pēc šī faila lejupielādes brīdinājums apstājas, iemidzinot viltus drošības sajūtu.

Tātad, nē. Jebkurš Vccorelib141xvd.dll fails, ko iegūstat no interneta, nav drošs. Vienīgie likumīgo sistēmas failu avoti ir Windows atjaunināšana, lejupielādēts Windows attēls, faili no neinficēta Windows datora un vietējā Windows kešatmiņa. Šie faili tiek aizstāti automātiski vai izmantojot skenēšanas utilītprogrammas, piemēram, SFC un DISM.

Tātad, ja tiek parādīta kļūda “Trūkst Vccorelib141xvd.dll”, neņemiet kārdinājumu sasteigt tiešsaistē un lejupielādēt pirmo failu, kuru esat no pirmās vietnes pakļāvis. Tas ir tas, ko interneta noziedznieki bankā. Tā vietā, lai droši novērstu problēmu, veiciet šajā rokasgrāmatā tālāk aprakstītās darbības.

Kāpēc sistēmā Windows 10 trūkst Vccorelib141xvd.dll?

Biežāk atbilde uz šo jautājumu ir tāda, ka Vccorelib141xvd.dll patiesībā netrūkst. Drīzāk tas ir krāpniecības ziņojums no tiešsaistes ļaundariem, kas paredzēts, lai jūs lejupielādētu viltus Vccorelib141xvd.dll failu. Lejupielādējot, jūsu dators kļūst inficēts, un viņi sāk zagt jūsu datus un izspiegot jūs. Trojas zirgs var pat atkārtoties un inficēt citus tīklam pieslēgtus datorus.

Retos gadījumos, kad kāda iemesla dēļ trūkst likumīga sistēmas faila, varat izmantot sistēmas failu pārbaudītāju un DISM utilītprogrammas, lai iegūtu jaunu kopiju. Šajā rokasgrāmatā ir sadaļa par šo rīku izmantošanu, lai atrastu un novērstu sistēmas kļūdas.

Tāpēc visbiežāk “Vccorelib141xvd.dll trūkst”, jo daži iebrucēji vēlas, lai jūs domājat, ka tas tā ir. Vienkārši saglabājiet mieru un ievērojiet šīs rokasgrāmatas metodes, lai apturētu turpmākus traucējumus no šīs kaitinošās uznirstošās kļūdas.

Kā novērst kļūdu Vccorelib141xvd.dll

Jo ātrāk Vccorelib141xvd.dll tiek noņemts no datora, jo labāk. Varat atļauties atstāt dažus aizdomīgus priekšmetus savā datorā atsevišķi, taču Vccorelib141xvd.dll nav viens no tiem. Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad mums ir darīšana ar vīrusu, nevis ar vienkāršu trūkstošu DLL failu.

Vccorelib141xvd.dll var atvērt durvis citām ļaunprogrammatūrām, lai inficētu jūsu datoru, nozagtu jūsu datus, šifrētu failus vai sabojātu sistēmu. Ļaunprātīga programmatūra var atkārtoties dažādās vietās tā, ka to pilnībā noņemt ir grūti. Tāpēc manuālās noņemšanas darbību izpilde ne vienmēr ir efektīva. Izmantojot manuālas metodes, ir pamatota iespēja palikt pāri failiem, kas turpina apdraudēt jūsu sistēmu.

Pilnīga Vccorelib141xvd.dll un līdzīgas ļaunprātīgas programmatūras noņemšana nav nekāds noziegums, un tam nepieciešama spēcīga un uzticama pretvīrusu programmatūra. Programmai jāspēj atklāt slēptos draudus un novērst spēcīgus drošības pārkāpumus. Jums jāatrod sev piemērotākais rīks un jāinstalē tas datorā. Pēc tam jūs veicat pilnīgu skenēšanu, un tas noņems Vccorelib141xvd.dll un varbūt pat atklās un neitralizēs citus draudus.

Auslogics Anti-Malware ir Microsoft sertificēts AV rīks un pilnībā automatizēta programmatūra, kas var atklāt un noņemt no jūsu sistēmas visa veida kaitīgus un ļaunprātīgus priekšmetus. Tas var tikt galā ar dažādiem drošības apdraudējumiem, tostarp Trojas zirgiem, vīrusiem, ļaunprātīgu programmatūru, krāpniecisku uznirstošo logu, rootkit, spiegprogrammatūru un izpirkuma programmatūru.

 1. Dodieties uz Auslogics Anti-Malware lejupielādes lapu.
 2. Instalējiet rīku datorā.
 3. Palaidiet pilnu skenēšanu, izmantojot Auslogics Anti-Malware.
 4. Pārskatiet skenēšanas rezultātus un veiciet nepieciešamās darbības.

Kā manuāli novērst kļūdu Vccorelib141xvd.dll

Ja jūs zināt savu ceļu ap Windows, varat manuāli noņemt Vccorelib141xvd.dll Trojan. Pats par sevi saprotams, ka piesardzība šeit ir svarīga, jo jebkurš mazs nepareizs solis var padarīt jūsu pūles veltīgas. Iespējams, jums ir labāk kalpot, izmantojot iepriekš minēto automātisko metodi. Tomēr šīs darbības var papildināt ļaunprātīgas programmatūras noņemšanu, izmantojot uzticamu AV programmatūru.

1. darbība. Izbeidziet aizdomīgus uzdevumus, kas darbojas fonā

Kļūda Vccorelib141xvd.dll nav tāda lieta, ar kuru jūs varētu jokot. Jo ilgāk tas darbojas jūsu datorā, jo situācija kļūst kaulīgāka. Pirmā doma, atklājot kļūdu, ir apturēt tās tūlītēju darbību.

Pat ja jūs to nevarat novērst uzreiz, jums vajadzētu mēģināt noskaidrot visus ar Vccorelib141xvd.dll saistītos fona procesus un nekavējoties tos apturēt. Tādā veidā jūs varat iegādāties sev papildu laiku, lai atklātu saknes programmu, lietojumprogrammu vai spraudni, kas rada šādas briesmas jūsu datoram.

Lai izbeigtu aizdomīgus procesus, varat izmantot uzdevumu pārvaldnieku:

 1. Turiet nospiestu Windows taustiņu un nospiediet R, lai atvērtu Run.
 2. Ierakstiet “taskmgr” (bez pēdiņām) un noklikšķiniet uz Labi.
 3. Uzdevumu pārvaldnieka cilnē Procesi skenējiet darbojošos procesu sarakstu procesam, kas saistīts ar Vccorelib141xvd.dll. Pievērsiet uzmanību šeit, lai jūs nemānītu slēpts process.

Padoms: Pārbaudiet atmiņas, centrālā procesora un tīkla lietošanas statistiku dažiem procesiem. Tas var palīdzēt jums noskaidrot, kuri no tiem ir potenciāli ļaunprātīgi.

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz aizdomīga procesa un atlasiet Beigt uzdevumu.
 2. Skenējiet fona procesu sarakstu ar ļaunprātīgu procesu, kas saistīts ar Vccorelib141xvd.dll.
 3. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz aizdomīgā procesa un atlasiet Beigt uzdevumu.

Ja uznirstošais logs Vccorelib141xvd.dll vairs netiek rādīts, jums joprojām var būt nepieciešams veikt turpmāku problēmu novēršanu, lai atklātu pamatcēloņu vai vecāku programmu. Pretējā gadījumā fona procesi, kurus pārtraucāt, atkal aktivizēsies pēc nākamās atsāknēšanas.

2. solis: Izmantojiet vadības paneli, lai noņemtu aizdomīgas programmas

Vccorelib141xvd.dll ir ļaunprātīgs Trojas zirgs, kurš klusi ienāk jūsu datorā un sāk postīt. Kaut arī dažas ļaunprogrammatūras ir neatkarīgi kodi, kas piesaista sevi datora atrašanās vietai, citi ir atkarīgi no vecāku programmas vai slēptas lietojumprogrammas. Dažreiz jūs pat varat izmantot lietojumprogrammu, neapzinoties tās sekundāro funkciju - sistēmas ievainojamību izmantošana.

Vadības panelī ir jāatver programma un līdzekļi un jāinstalē jebkura aizdomīga izskata lietojumprogramma. Ja atrodat nevēlamu programmu, kuru pats neesat instalējis, iespējams, tā ir nokļuvusi jūsu datorā, izmantojot komplektā iekļauto programmatūru vai pašinstalēšanu fonā.

Reti Vccorelib141xvd.dll var atrast vadības panelī kā atsevišķu lietojumprogrammu, programmu vai spraudni. Tomēr, visticamāk, jūs atklāsiet vecāku programmu, kas aktivizē vai izmanto Vccorelib141xvd.dll, lai uzraudzītu lietotāju vai nozagtu viņa datus.

Interneta noziedznieki ir lietpratīgi izmantot nejaušus vārdus, lai apzīmētu ļaunprātīgas programmatūras, lai izvairītos no atklāšanas un noņemšanas. Tāpēc rūpīgi iepazīstieties ar instalēto programmu sarakstu, lai izvairītos no šķietami nevainīgas programmas maldināšanas.

 1. Nospiediet Windows logotipa taustiņu un ierakstiet “control” (bez pēdiņām). Lai atvērtu vadības paneli, nospiediet taustiņu Enter.
 2. Pārliecinieties, ka augšējā labajā stūrī View by ir iestatīta kategorija.
 3. Sadaļā Programmas noklikšķiniet uz saites Atinstalēt programmu.
 4. Ekrānā Atinstalēt vai mainīt programmu noklikšķiniet uz Instalēts, lai pārkārtotu programmas pēc instalēšanas datuma.
 5. Izmantojiet jaunāko instalēto programmu augšdaļu. Meklējiet aizdomīgas programmas un nevēlamas programmas un spraudņus, kurus nevarat atcerēties, ka pats esat instalējis.
 6. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz katras aizdomīgās programmas un atlasiet Atinstalēt.
 7. Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai pilnībā noņemtu programmu.

Tomēr, pat ja nevēlamā programma ir novērsta, jums joprojām var būt nepieciešams notīrīt dažas ļaunprātīgas reģistra atslēgas, kuras tā atstājusi.

3. darbība: notīriet bojātās reģistra atslēgas

Windows reģistrs ir līdzīgs Windows datu bāzes sistēmai. Tajā tiek glabāta informācija, kas saistīta ar lietojumprogrammām, aparatūru, iebūvētajām programmām un sistēmas konfigurācijām. Nav ieteicams mainīt reģistru bez iepriekšējas ekspertīzes.

Diemžēl tāds Trojas zirgs kā Vccorelib141xvd.dll var mainīt dažas reģistra atslēgas, lai iegūtu lielāku kontroli pār datoru. Tas var pielāgoties dažām drošības konfigurācijām, lai operētājsistēmas iebūvētais aizsardzības mehānisms to neatzīmētu un neatklātu. Tas arī padara jūsu datoru neaizsargātu pret turpmākiem ransomware un spyware uzbrukumiem.

Turklāt Vccorelib141xvd.dll var izveidot papildu ierakstus reģistrā, kas ir jānoņem, lai pilnībā novērstu Vccorelib141xvd.dll kļūdu.

 1. Turiet nospiestu Windows taustiņu un nospiediet R.
 2. Lodziņā Palaist ierakstiet “regedit” (bez pēdiņām) un nospiediet taustiņu Enter.
 3. Kad tiek atvērts reģistra redaktors, izmantojiet ceļu joslu, lai meklētu ar Vccorelib141xvd.dll saistītās reģistra atslēgas.

Tālāk ir norādītas dažas ļaunprātīgas reģistra atslēgas, kuras meklēt:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Image File Execution Options \ msmpeng.exe “Debugger” = ‘svchost.exe’

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Image File Execution Options \ msseces.exe “Debugger” = ‘svchost.exe’

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Atinstalēt

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Uninstall \ ”virus name”

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Internet Settings "WarnOnHTTPSToHTTPRedirect" = ’0 ′

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run "xas"

HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Vccorelib141xvd.dll

Lai potenciāli atrastu papildu ļaunprātīgas atslēgas, ceļu joslā ierakstiet “Vccorelib141xvd.dll” un pārbaudiet meklēšanas rezultātus. Varat arī ierakstīt atslēgvārdu, kas saistīts ar aizdomīgu programmu vai procesu, kuru iepriekš esat noņēmis vai atspējojis.

 1. Kad esat atradis ļaunprātīgu reģistra atslēgu, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz atslēgas un atlasiet Dzēst.

Ņemot vērā iepriekšējo brīdinājumu, mēs saprotam, vai esat mazliet nervozs par reģistra pielāgošanu. Tāpēc jūs varat atgriezties pie tādas spēcīgas reģistra tīrīšanas programmatūras kā Auslogics Registry Cleaner, lai veiktu darbu jūsu vietā. Tas automātiski nosaka ļaunprātīgas reģistra atslēgas, kā arī pārpalikumus no lietojumprogrammu atinstalēšanas. Viss, kas jums jādara, ir noklikšķināt uz pogas, lai visas reģistra kļūdas izzustu. Pirms labošanas tā arī izveido pašreizējo atslēgu dublējumu, lai jums nebūtu par ko uztraukties.

4. darbība: notīriet pārlūkprogrammas no aizdomīgiem spraudņiem

Viena kaitinoša lieta attiecībā uz mūsdienu Trojas zirgiem un ļaunprātīgu programmatūru kopumā ir viņu tieksme izplatīties vairākās vietās inficētajā datorā. Ir pagājuši laiki, kad jūs varat būt diezgan pārliecināts, ka vīruss pieturēsies tikai vienā vietā. Tagad viena ļaunprātīga programmatūra var vienlaikus dublēties kā reģistra atslēga, fona uzdevums, instalēta programma, VBS skripts un pārlūka paplašinājums.

Tādējādi ar instalētajām pārlūkprogrammām jāveic papildu darbības, lai Vccorelib141xvd.dll un ar to saistītie Trojas zirgi neizraisītu postījumus jūsu sistēmā. Šādi rīkojoties, jūs nevarēsiet izspiegot jūsu pārlūkošanas vēsturi, zagt lietotāja informāciju vai mainīt meklēšanas rezultātus. Ja tas netiek atzīmēts, ļaunprātīgs paplašinājums var izraisīt biežas novirzīšanas uz nedrošām lapām, kurās ir vairāk ļaunprātīgas programmatūras, vai izraisīt biežas uznirstošās reklāmas un reklāmkarogu reklāmas, kas sabojā sērfošanas pieredzi.

Lai izslēgtu aizdomīgus un ļaunprātīgus spraudņus no iecienītākajām pārlūkprogrammām, pārlūkprogrammā ir jāatrod paplašinājumu / pievienojumprogrammu lapa un jāatspējo / ​​jānoņem / jāinstalē / jāizdzēš aizdomīgi papildinājumi un spraudņi.

Šeit ir ātras metodes ļaunprātīgu paplašinājumu noņemšanai no pārlūka Chrome, Firefox, Microsoft Edge un Internet Explorer:

Chrome: Izvēlne> Citi rīki> Paplašinājumi.

Firefox: Izvēlne> Papildinājumi.

Mala: Vairāk> Iestatījumi> Paplašinājumi.

Internet Explorer: Iestatījumi Pārvaldīt pievienojumprogrammas.

Alternatīvi, jūs varat izvēlēties atiestatīt pārlūkprogrammas, lai garantētu, ka neveidojas Trojas zirgu vai ļaunprātīgas programmatūras paliekas.

5. darbība: izmantojiet DISM un SFC, lai labotu bojātus sistēmas failus

Visbeidzot, daži Trojas zirgi, piemēram, Vccorelib141xvd.dll, var sabojāt sistēmas failus un izraisīt kļūmes datorā.

Sistēmas faili ir vissvarīgākie datora faili. Daži no tiem ir pat dll faili, tāpat kā viltus Vccorelib141xvd.dll, kas faktiski ir Trojas zirgs. Lai pārliecinātos, ka jūsu sistēmā nav nekas nepareizs, vai lai novērstu bojātu sistēmu, veiciet divus skenējumus, izmantojot Microsoft ieteiktās utilītas - DISM un SFC.

Microsoft iesaka Windows 10 lietotājiem, kuriem rodas problēmas ar sistēmu, viens pēc otra palaist DISM un SFC skenēšanu. DISM nozīmē Izvietošanas attēlu apkalpošana un pārvaldība, bet SFC - Sistēmas failu pārbaude. DISM pārbauda, ​​vai sistēmas attēlā nav kļūdu, un novērš visas kļūdas, aizstājot to ar Windows Update. Tikmēr SFC meklē bojātus sistēmas failus un labo visus bojātos failus ar svaigām kopijām no vietējās Windows kešatmiņas.

Lai labotu Vccorelib141xvd.dll, vispirms sāciet skenēšanu, izmantojot utilītu DISM:

Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz izvēlnes Sākt un atlasiet Komandu uzvedne (Administrēšana). Ja šī opcija nav pieejama izvēlnē Enerģijas lietotājs, nospiediet Windows taustiņu un ierakstiet “cmd” (bez pēdiņām). Vai nu atlasiet Palaist kā administrators, vai ar peles labo pogu noklikšķiniet uz lietotnes un atlasiet Palaist kā administrators.

Tagad cmd logā ierakstiet šādu komandu un nospiediet taustiņu Enter:

DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth

DISM sāks pārbaudīt, vai Windows attēlā nav korupcijas. Ir svarīgi, lai jūsu interneta savienojums šobrīd būtu gan aktīvs, gan spēcīgs, jo rīka avoti, lai labotu sliktos sektorus OS attēlā, izmantojot Windows atjaunināšanu. Tādējādi, ja šo darbību veicat drošajā režīmā, startēšanas iestatījumos pārliecinieties, vai esat izvēlējies drošo režīmu ar tīklu.

Kad skenēšana ir pabeigta un ir veikti nepieciešamie remonti, varat pāriet uz sistēmas failu pārbaudītāja skenēšanu.

Tajā pašā komandrindas logā ierakstiet šādu komandu un nospiediet taustiņu Enter:

sfc / scannow

Lietderība pārbaudīs, vai sistēmas failos nav korupcijas, bojājumu vai dzēšanas ļaunprātīgas programmatūras dēļ. Tas aizstās visus trūkstošos vai bojātos failus no vietējās Windows kešatmiņas. Pirms šīs darbības veikšanas pārliecinieties, vai datora akumulators ir pilns, vai pievienojiet to strāvas avotam. Tas ir tāpēc, ka operācijas pabeigšana var ilgt vairāk nekā 30 minūtes.

Pabeidzot skenēšanu, logā Komandu uzvedne tiks parādīts paziņojums par skenēšanas gaitu. Pēc Microsoft domām, jūs saņemsit vienu no šiem rezultātiem kopā ar to interpretācijām:

Windows resursu aizsardzība neatrada integritātes pārkāpumus.

Tas nozīmē, ka jums nav neviena trūkstoša vai bojāta sistēmas faila.

Windows resursu aizsardzība nevarēja veikt pieprasīto darbību.

Lai novērstu šo problēmu, veiciet sistēmas failu pārbaudītāja skenēšanu drošajā režīmā un pārliecinieties, vai mapes PendingDeletes un PendingRenames pastāv zem% WinDir% \ WinSxS \ Temp.

Windows resursu aizsardzība atrada bojātus failus un veiksmīgi tos salaboja. Sīkāka informācija ir iekļauta CBS.Log% WinDir% \ Logs \ CBS \ CBS.log.

Lai skatītu detalizētu informāciju par sistēmas failu skenēšanu un atjaunošanu, dodieties uz sadaļu Kā skatīt detalizētu informāciju par sistēmas failu pārbaudītāja procesu.

Windows resursu aizsardzība atrada bojātus failus, bet dažus no tiem neizdevās novērst. Sīkāka informācija ir iekļauta CBS.Log% WinDir% \ Logs \ CBS \ CBS.log.

Lai manuāli labotu bojātos failus, skatiet detalizētu informāciju par sistēmas failu pārbaudītāja procesu, lai atrastu bojātu failu, un pēc tam manuāli nomainiet bojāto failu ar zināmu labu faila kopiju.

Kad esat pabeidzis visu, restartējiet iekārtu un redzēsiet, ka kļūda Vccorelib141xvd.dll ir pazudusi.

Padomi, kā novērst Vccorelib141xvd.dll kļūdas vai ļaunprātīgas programmatūras atkārtotu parādīšanos

Profilakse ir labāka par ārstēšanu, tāpēc teikts. Šie padomi palīdzēs izvairīties no inficēšanās ar ļaunprātīgu programmatūru, kas maskēta kā DLL fails, piemēram, Vccorelib141xvd.dll kļūda:

 • Uzturiet AV aktīvu un atjauninātu.
 • Esiet prom no bīstamām vietnēm.
 • Neklikšķiniet uz saitēm un lejupielādējiet pielikumus neuzticamos e-pasta ziņojumos, kamēr tie nav skenēti.
 • Esiet prom no vietnēm, kurās bez maksas tiek piedāvāta licencēta programmatūra.
 • Instalējot programmatūru, izvēlieties Pielāgota instalēšana.
 • Neklikšķiniet uz uznirstošajām saitēm vai reklāmkarogu reklāmām no nezināmām vietnēm.
 • Atjauniniet Windows.
 • Atjauniniet programmatūru un draiverus no oficiāliem avotiem.

Izmantojot šos padomus un šīs rokasgrāmatas automātiskās un manuālās darbības, jums tagad vajadzētu būt drošam no kļūdas Vccorelib141xvd.dll.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found