Windows

Kā mainīt fontu Windows 10 reģistra redaktorā?

Ja “Vai sistēmā Windows 10 var mainīt reģistra redaktora fontu?” ir jautājums, kas jūs nemodina naktī, tad jūs varat priecāties par šādiem jautājumiem: Windows 10 Insider Preview Build 14946 radīja daudz uzlabojumu, tostarp to, kas ļauj pielāgot fonta veidu reģistra redaktorā. Par laimi, rīka pielāgošana šādā veidā nav raķešu zinātne, un tomēr jums vajadzētu būt ārkārtīgi uzmanīgam. Lūdzu, izpildiet mūsu norādījumus līdz T, lai nesabojātu jūsu operētājsistēmu.

Dublējiet savus datus

Dārgakmeņu failu un mapju zaudēšana uz visiem laikiem ir īsta drāma - iespējams, tā ir tā, ko jūs nevēlētos savam ļaunākajam ienaidniekam. Paturot to prātā, pārliecinieties, ka jūsu dati tiek glabāti drošībā un drošībā. Piemēram, katram gadījumam saglabājiet svarīgās lietas ārējā atmiņas ierīcē vai mākonī vai migrējiet uz citu mašīnu.

Dublējiet reģistru

Vēl viens svarīgs piesardzības pasākums nozīmē reģistra dublēšanu. Tas ļauj jums aizsargāt savu sistēmu gadījumā, ja notiek katastrofa: ja kaut kas noiet greizi, reģistra atjaunošana iepriekšējā stāvoklī var izrādīties vienīgais veids, kā atjaunot OS.

Lai dublētu reģistru sistēmā Windows 10, veiciet šādas darbības:

 1. Atvērt reģistra redaktoru: nospiediet Windows logotipa taustiņu + S kombināciju, ierakstiet “regedit” bez pēdiņām un nospiediet taustiņu Enter. Jūs tiksiet novirzīts uz lietotni. Tomēr, lai tur nokļūtu, jums, iespējams, būs jāizvēlas atbilstošā flīze pieejamo opciju sarakstā. Pārliecinieties, ka atceraties administratora paroli - jums to var lūgt. Ja tiek prasīts apstiprinājums, sniedziet to.
 2. Kad esat reģistru redaktorā, rīkojieties šādi:
  1. Lai dublētu visu reģistru (iesakām izmantot šo opciju), kreisajā rūtī atrodiet Dators un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā. Izvēlnē atlasiet Eksportēt. Piešķiriet dublējumkopijas īpašvārdu un izvēlieties, kur to saglabāt.
  2. Lai dublētu konkrētu atslēgu, dodieties uz to. Noklikšķiniet uz tā un pēc tam atlasiet Fails-> Eksportēt. Nosauciet rezerves kopiju un saglabājiet to drošā vietā.

Jūs varēsit atjaunot no manuālās dublēšanas, atverot reģistra redaktoru, dodoties uz Fails> Importēt un atlasot dublējuma failu.

Mainiet fonta veidu reģistra redaktorā

Tālāk ir sniegts detalizēts ceļvedis par to, kā mainīt reģistra redaktora fontu visiem lietotājiem sistēmā Windows 10:

 1. Pārliecinieties, vai esat pierakstījies kā administrators - pretējā gadījumā jums nebūs pietiekami daudz tiesību, lai veiktu attiecīgo darbību.
 2. Palaidiet reģistra redaktoru (kā aprakstīts iepriekš) un dodieties uz adreses joslu.
 3. Ielīmēt HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion
 4. Pārvietojieties uz CurrentVersion un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā.
 5. Atlasiet Jauns. Pēc tam noklikšķiniet uz Atslēga.
 6. Šīs atslēgas nosaukums ir “regedit”.
 7. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz taustiņa.
 8. Dodieties uz Jauns. Atlasiet virkni.
 9. Piešķiriet jaunajai virknei nosaukumu “FontFace” un veiciet dubultklikšķi uz tās.
 10. Lodziņā Vērtība ierakstiet fonta nosaukumu, uz kuru vēlaties pārslēgties. Lai redzētu, kādi fonti ir pieejami un kādi ir to nosaukumi, dodieties uz mapi C: \ Windows \ Font.
 11. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Labi un izejiet no reģistra redaktora.

Tagad jums vajadzētu būt iespējai izbaudīt pārmaiņas.

Piezīme: Reģistra redaktors ir iebūvēts rīks, kas ļauj veikt izmaiņas Windows reģistrā, kas ir būtiska jūsu operētājsistēmas sastāvdaļa. Tehniski Windows reģistrs ir datu bāzu kolekcija, kurā tiek saglabāta jūsu svarīgā sistēmas informācija, iestatījumi, vērtības un opcijas. Tie ir svarīgi jūsu OS darbībai; tāpēc ir svarīgi, lai jūsu reģistrs būtu nevainojamā stāvoklī. Lai to panāktu, jums jāpārliecinās, ka tur nav nederīgu, bojātu vai kļūdainu ierakstu.

[block-bs_place]

Problēma ir tāda, ka Windows reģistrs ir ārkārtīgi sarežģīta un trausla sistēma. Darbs pie tā prasa lielu tehnisko meistarību, kas vidusmēra Windows lietotājam apgrūtina visu kārtības uzturēšanu. Ņemot to vērā, darba automatizēšana ar īpašu rīku līdz šim ir drošākā likme. Tomēr ņemiet vērā, ka jums vajadzētu izmantot tikai uzticamu rīku, kas ir pierādījis savu drošību un efektivitāti. Šajā sakarā mēs vēlamies jums piedāvāt uzticamu un efektīvu programmu: Auslogics BoostSpeed ​​ir aprīkots ar vismodernāko reģistra tīrīšanas līdzekli, kas saglabās jūsu reģistru tip-top formā, veicot visas nepieciešamās tīrīšanas un pielāgošanas.

Vislabākais programmatūrā ir tas, ka tas faktiski ir universāls risinājums problēmai, kā uzturēt jūsu Windows veselību. Nepieciešamība manuāli uzturēt veiktspēju tagad ir pagātne: pārvietojoties pa Auslogics BoostSpeed ​​intuitīvo saskarni, varat iedarbināt efektīvus optimizācijas un drošības rīkus, vienkārši noklikšķinot uz pogām. Tādā veidā jūs pielāgosiet savu Windows OS pēc iespējas labāk, paverot ceļu satriecošai lietotāja pieredzei.

Ja jums ir kādi jautājumi, bažas vai komentāri, nevilcinieties tos ievietot zemāk.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found