Windows

Kā atbrīvoties no kļūdas koda: ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR?

Iespējams, jūs esat viens no miljardiem cilvēku, kuri izvēlas izmantot Google Chrome. Lai gan šī tīmekļa pārlūkprogramma piedāvā daudzas priekšrocības, jautājumi nav sveši. Tas var avarēt un parādīt kļūdu ziņojumus, kurus dažkārt var būt grūti izlabot. Jūs, iespējams, atradāt šo rakstu, jo meklējāt norādījumus par to, kā pārlūkā Chrome novērst ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR. Neuztraucieties vairs, jo mēs esam jūs aptvēruši. Mēs izskaidrosim šīs problēmas cēloni. Turklāt mēs iemācīsim, kā no tā atbrīvoties.

Kas ir Chrome kļūda ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR?

Lietotāji ziņoja, ka šis kļūdas ziņojums parādījās, pārlūkojot internetu. Vairumā gadījumu problēma radās pēc tam, kad viņi bija mēģinājuši piekļūt HTTPS vietnēm. Ir vērts atzīmēt, ka šī problēma var rasties neatkarīgi no tā, vai izmantojat virtuālā privātā tīkla (VPN) pakalpojumu. Turklāt tas var parādīties, ja lietotājam ir novecojis Chrome pārlūks. Būtībā šai problēmai var būt dažādi iemesli. Par laimi, ir daudz veidu, kā to novērst.

Kā salabot ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR operētājsistēmā Windows 10

ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR ir izplatīta problēma, kas rodas sistēmas kļūdu dēļ pārlūkā Google Chrome. Mēs esam apkopojuši risinājumus, kas palīdzēs jums atbrīvoties no problēmas. Ejiet uz leju sarakstā, līdz atrodat to, kas efektīvi risinās problēmu.

1. risinājums: Socket baseinu skalošana

Viens no risinājumiem, ko varat izmēģināt, ir Google Chrome kontaktligzdu baseinu izskalošana. Šī metode atsvaidzinās tīkla kontaktligzdas, palīdzot jums atrisināt problēmu. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Palaidiet Google Chrome.
 2. Noklikšķiniet uz URL joslas un pēc tam ierakstiet “chrome: // net-internals” (bez pēdiņām).
 3. Nospiediet tastatūras taustiņu Enter.
 4. Tagad dodieties uz kreisās rūts izvēlni un atlasiet Sockets.
 5. Pārejiet uz labo rūti un pēc tam noklikšķiniet uz Flush Socket Pools.

Pēc šo darbību veikšanas mēģiniet vēlreiz piekļūt problemātiskajai tīmekļa lapai. Pārbaudiet, vai kļūda joprojām parādās.

2. risinājums: Google Chrome atjaunināšana

Ir vērts atzīmēt, ka pirmais tīmekļa pārlūks, kas piedāvāja automātiskus atjauninājumus, bija Google Chrome. Lietotājiem ir svarīgi atjaunināt pārlūku, lai nodrošinātu drošu un vienmērīgu tiešsaistes pieredzi. Pārsvarā pārlūks Chrome automātiski lejupielādē un instalē atjauninājumus. Tomēr, ja jums nav iespējota automātiskās atjaunināšanas funkcija, var rasties ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR problēma. Tāpēc iesakām pārliecināties, vai jums ir jaunākā Chrome versija. Lai atjauninātu tīmekļa pārlūkprogrammu, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Atveriet pārlūka Chrome augšējo labo stūri un pēc tam noklikšķiniet uz ikonas Iestatījumi. Tam vajadzētu izskatīties kā trīs vertikāli izlīdzināti punkti.
 2. Kad esat atvēris iestatījumu lapu, dodieties uz augšējo kreiso stūri un noklikšķiniet uz ikonas Izvēlne.
 3. Opcijās noklikšķiniet uz Par Chrome. Jūsu pārlūkprogramma automātiski pārbaudīs atjauninājumus.

3. risinājums: inkognito režīma izmantošana

Google Chrome glabā datu failus, lai uzlabotu vispārējo lietotāja pieredzi. Tas izmanto sīkdatnes, kas ir mazi teksta faili, kas saglabā apmeklēto vietņu vēsturi. Tas nozīmē, ka tīmekļa pārlūkprogrammā ir inkognito režīma funkcija, kas noņem lielāko daļu privāto datu komponentu. Kad to izmantojat, jūsu pārlūkošanas vēsture netiks saglabāta, tas nozīmē, ka citi cilvēki, kas izmanto jūsu datoru, neizrok jūsu tiešsaistes darbības. Turklāt šajā režīmā netiks saglabāti vietnes dati, sīkfaili vai informācija, ko iesniedzat veidlapās.

Ja jums rodas problēmas ar ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR, varat mēģināt piekļūt ietekmētajai vietnei inkognito logā. Lai to izdarītu, veiciet šādas darbības:

 1. Atveriet pārlūku Google Chrome un pēc tam pārlūkprogrammas augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz ikonas Iestatījumi.
 2. No opcijām atlasiet Jauns inkognito logs.
 3. Logā inkognito mēģiniet piekļūt problemātiskajai vietnei.

4. risinājums: Izmantojot komandu uzvedni, lai veiktu DNS skalošanu

Viena no Windows 10 noderīgajām utilītprogrammām ir komandu uzvedne. Šo komandrindas tulka lietojumprogrammu varat izmantot problēmu novēršanai, papildu administratīvo funkciju veikšanai un dažādu Windows problēmu risināšanai. Varat arī to izmantot, lai veiktu DNS skalošanu, kas var būt noderīgi ar tīklu saistītu problēmu novēršanā. Paturiet prātā, ka, lai veiksmīgi izpildītu komandas, jums būs jāizmanto paaugstināta komandu uzvednes forma. Lai turpinātu, izpildiet šos norādījumus:

 1. Atveriet uzdevumjoslu un pēc tam noklikšķiniet uz meklēšanas ikonas.
 2. Meklēšanas lodziņā ierakstiet “Komandu uzvedne” (bez pēdiņām).
 3. Rezultātos ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Komandu uzvedne, pēc tam konteksta izvēlnē atlasiet Palaist kā administratoram.
 4. Kad komandu uzvedne ir atvērta, izpildiet tālāk norādītās komandrindas:

Piezīme. Neaizmirstiet pēc katras komandrindas nospiest tastatūras taustiņu Enter.

ipconfig / atbrīvot

ipconfig / all

ipconfig / flushdns

ipconfig / atjaunot

netsh int ip iestatiet dns

netsh winsock reset

Pēc DNS skalošanas veikšanas varat mēģināt piekļūt ietekmētajai vietnei. Pārbaudiet, vai kods ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR ir pazudis.

5. risinājums: Pārlūkprogrammas kešatmiņas notīrīšana

Vēl viens ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR problēmas novēršanas veids ir notīrīt pārlūkošanas vēsturi un kešatmiņu. Pārlūkošanas sesijas laikā pārlūkā Chrome tiek glabāti privāto datu komponenti, piemēram, paroles, kešatmiņa un sīkfaili. Laika gaitā tie uzkrājas un ietekmē jūsu tīmekļa pārlūkprogrammas veiktspēju. Tāpēc iesakām notīrīt pārlūka Chrome pārlūkošanas datus. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Atveriet pārlūku Google Chrome un pēc tam pārlūkprogrammas augšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz ikonas Iestatījumi.
 2. Izvēlnē atlasiet Iestatījumi.
 3. Ritiniet uz leju un pēc tam noklikšķiniet uz Papildu, lai redzētu visas opcijas.
 4. Dodieties uz sadaļu Privātums un drošība, pēc tam atlasiet Notīrīt pārlūkošanas datus.
 5. Kad esat nonācis logā Notīrīt pārlūkošanas datus, dodieties uz cilni Papildu.
 6. Atlasiet šādas opcijas:
 • Sīkdatnes un citi vietnes dati
 • Kešatmiņā saglabātie attēli un fails
 • Mitinātās lietotnes dati
 • Pārlūkošanas vēsture (pēc izvēles)
 1. Tagad noklikšķiniet uz nolaižamā saraksta blakus Laika diapazons.
 2. Atlasiet Visu laiku.
 3. Lai sāktu procesu, noklikšķiniet uz Notīrīt datus.

Pēc šo darbību veikšanas restartējiet Google Chrome un mēģiniet piekļūt problemātiskajai vietnei, lai redzētu, vai kļūda nav pazudusi.

6. risinājums: pretvīrusu atspējošana

Iespējams arī, ka jūsu trešās puses antivīruss traucē tīkla savienojumu, izraisot problēmu ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR. Tātad, lai atbrīvotos no kļūdas, iesakām uz laiku atspējot pretvīrusu. Kad tas ir izdarīts, mēģiniet vēlreiz piekļūt skartajai vietnei, lai pārliecinātos, vai problēma ir novērsta.

Ja trešās puses pretvīrusu atspējošana problēmu atrisina, iesakām pārslēgties uz citu drošības programmatūru. Tur ir daudz produktu, un Auslogics Anti-Malware ir viens no nedaudzajiem, kas var nodrošināt drošu aizsardzību. Ir vērts atzīmēt, ka šo lietotni izstrādāja sertificēts Microsoft Silver Application Developer. Tātad, jūs varat sagaidīt, ka tā darbosies nevainojami ar visām Windows programmām. Turklāt tas nebūs pretrunā ar jūsu galveno pretvīrusu.

7. risinājums: Tīmekļa pārlūka iestatījumu atiestatīšana

Ja neviens no iepriekš minētajiem risinājumiem nepalīdzēja novērst problēmu, ieteicams atjaunot Chrome iestatījumus uz sākotnējiem noklusējuma iestatījumiem. Veiciet šādas darbības:

 1. Palaidiet Google Chrome, pēc tam dodieties uz pārlūka augšējo labo stūri un noklikšķiniet uz ikonas Iestatījumi.
 2. Atlasiet Iestatījumi.
 3. Ritiniet uz leju un pēc tam noklikšķiniet uz Papildu.
 4. Sadaļā Atiestatīt un notīrīt atlasiet opciju “Atiestatīt sākotnējos noklusējumus”.
 5. Noklikšķiniet uz Atiestatīt iestatījumus.

Pēc Google Chrome atiestatīšanas restartējiet to. Pārejiet uz URL joslu un ierakstiet tās vietnes tīmekļa adresi, kura jums ir norādījusi ERR_SPDY_PROTOCOL_ERROR. Pārbaudiet, vai problēma vairs nav.

Kādus citus kļūdu kodus vēlaties, lai mēs apspriežam?

Dalieties ar savu atbildi zemāk esošajos komentāros!