Windows

iCloud problēmas Windows 10. oktobra 2018. gada atjauninājumam tagad ir novērstas

Ja Windows 10 izmantojat jau ilgu laiku, jūs droši vien zināt, ka operētājsistēmas atjauninājumi parasti nāk ar kļūdām. Diemžēl šī problēma nav sveša Windows 10. oktobra 2018. gada atjauninājumam (versija 1809). Tajā ir daudz problēmu nekā lielākajā daļā vecāko OS versiju.

Lieliska ziņa ir tā, ka Microsoft turpina izstrādāt Windows 10 labojumus un uzlabojumus. Piemēram, tehnoloģiju uzņēmums atkārtoti izlaida 2018. gada oktobra atjauninājumu, lai ieviestu ielāpus problēmu risināšanai.

Problēmas ar iCloud saderību operētājsistēmā Windows 10

Iepriekš 2018. gada novembrī Apple atklāja iCloud saderības problēmas ar Windows versiju 1809. Microsoft to apstiprināja, iekļaujot tēmu savā atjauninājumu vēstures lapā. Informācijā tika minēts, ka Apple ir identificējis iCloud un Windows 7.7.0.27 versijas nesaderības problēmu.

Pēc Windows 10 versijas 1809 instalēšanas lietotājiem bija problēmas ar koplietoto albumu sinhronizēšanu vai atjaunināšanu. Turklāt daži no viņiem nevarēja pievienot iCloud 7.7.0.27 versiju savam datoram. Tādējādi Microsoft nolēma uz laiku pārtraukt pilnīgu 2018. gada oktobra atjaunināšanas izlaišanu iCloud 7.7.0.27 lietotājiem.

Apple izlaiž iCloud ielāpus

Par laimi, Apple ir atrisinājis problēmu, izlaižot uzlabotu iCloud versiju operētājsistēmai Windows 10 1809. Tagad Windows 10 atjauninājumu vēstures lapā tiks parādīts šāds ziņojums:

“Apple ir izlaidusi atjauninātu iCloud for Windows versiju (versija 7.8.1), kas novērš saderības problēmas, kas radušās, atjauninot vai sinhronizējot koplietotos albumus pēc atjaunināšanas uz Windows 10, versiju 1809. Mēs iesakām atjaunināt iCloud for Windows uz versiju 7.8. 1, kad tiek parādīts uzaicinājums, pirms mēģināt jaunināt uz Windows 10, versiju 1809. ”

Tātad, ja jūs domājat, kā novērst iCloud problēmu pēc Windows 10 atjauninājumu izlaišanas, viss, kas jums jādara, ir lejupielādēt jaunāko lietotnes versiju.

Sagatavojot datoru jaunākajai iCloud versijai

Lai nodrošinātu, ka jums nav problēmu ar iCloud for Windows 7.8.1 versijas instalēšanu, jums jāsagatavo dators. Šeit ir daži padomi, kurus varat sekot:

  1. Pārliecinieties, vai esat pieteicies datorā kā administrators.
  2. Noņemiet datorā vecās iCloud versijas programmatūras komponentus.
  3. Uz laiku atspējojiet antivīrusu, pārliecinoties, ka tas netraucēs instalēšanas procesu.
  4. Atjauniniet draiverus uz jaunākajām ražotāja ieteiktām versijām, izmantojot Auslogics Driver Updater.
  5. Optimizējiet sava datora veiktspēju, lejupielādējot un instalējot Auslogics BoostSpeed.

Kopš šī rakstīšanas vairāk nekā 90% no potenciālās jaunās Windows 10 versijas lietotāju bāzes joprojām gaida plašu atjauninājuma ieviešanu. Pēc ātruma, ko Microsoft lieto kļūdu novēršanai, iespējams, ka lielākajai daļai Windows lietotāju būs jāgaida līdz nākamā gada martam vai aprīlim, pirms viņi var instalēt atjauninājumu.

Vai jūs varējāt izmēģināt 2018. gada oktobra atjauninājumu?

Mēs labprāt dzirdētu jūsu domas par jauno Windows versiju! Pievienojieties zemāk esošajai diskusijai!

Copyright fairsyndication.com 2024

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found