Windows

Kā novērst CSR8510 A10 draivera problēmas sistēmā Windows 10?

Ja datorā rodas CSR8510 A10 draivera problēma, jūs neesat vienīgais. CSR8510 A10 kļūdu var izraisīt trūkstošs vai novecojis draiveris. Izlasiet ieteikumus, kā atrisināt CSR8510 A10 draivera problēmu savā Windows datorā.

Bet vispirms, ja vēlaties saglabāt savu Bluetooth dongle lieliskā stāvoklī un iegūt vislabāko pieredzi, jums vienmēr ir jābūt atjauninātam Bluetooth CSR8510 A10 draiverim.

Kā novērst CSR8510 A10 draivera kļūdas operētājsistēmā Windows 10

CSR8510 A10 draiveri nav viegli lejupielādēt CSR lejupielādes centrā. Turklāt ražotājs vairs neatbalsta produkta draiveri. Lai gan tas tā ir, joprojām ir risinājumi, kurus var izmantot, lai novērstu problēmu. Mēģiniet novērst draivera CSR8510 A10 problēmu, veicot kādu no šīm darbībām:

 1. CSR8510 A10 draivera manuāla lejupielāde un atjaunināšana
 2. Automātiski lejupielādēt un atjaunināt CSR8510 A10 draiveri

1. labojums: manuāli lejupielādējiet un atjauniniet CSR8510 A10 draiveri

Dodieties uz Ierīču pārvaldnieku, jo tur varat datorā apskatīt un pārvaldīt programmatūras un aparatūras ierīces. Atjauniniet CSR8510 A10 draiveri no ierīces pārvaldnieka, veicot šādas darbības:

 1. Vienlaicīgi nospiediet Windows logotipa atslēga un R poga uz tastatūras, lai atvērtu Palaist lodziņu.
 2. Kastes iekšpusē ierakstiet devmgmt.msc un pēc tam noklikšķiniet LABI.
 3. Veiciet dubultklikšķi uz Bluetooth lai paplašinātu sadaļu.
 4. Zem izvērstās kategorijas ar peles labo pogu noklikšķiniet uz draivera CSR8510 A10 (citādi nosaukts kā Nezināma ierīce ) un noklikšķiniet Atjaunināt draiveri.
 5. Kad Kā jūs vēlaties meklēt draiverus? parādās uzvedne, izvēlieties automātiski meklēt atjauninātu draivera programmatūru.
 6. Veiciet to, izpildot nākamās instrukcijas.

1. labojums prasa, lai jūs būtu tehniski gudrs vai jums būtu zināmas zināšanas par datorā instalēto OS.

Jums arī ir jābūt laikam, lai sekotu un pabeigtu manuālo procesu. Pretējā gadījumā mēģiniet labot 2.

2. labojums: automātiski lejupielādējiet un atjauniniet CSR8510 A10 draiveri

Ja jūs steidzaties vai jums nav pietiekami daudz pieredzes, lai manuāli lejupielādētu un atjauninātu CSR8510 A10 DRIVER sistēmā Windows 10, šis labojums ir pareizais ceļš. Automātiski atjauniniet CSR8510 A10 Bluetooth dongle draiveri, izmantojot Auslogics draivera atjauninātāju.

Draivera atjauninātājs automātiski atjaunina visus datora draiverus ar vienu klikšķi. Pēc instalēšanas Microsoft® Silver Application Developer izveidotais rīks novērš ierīču konfliktus un nodrošina vienmērīgu aparatūras darbību. Izmantojot Driver Updater, kļūdām nav vietas: jūs saņemat drošu, intuitīvu un ātru rīku. Neveicot neko, rīks automātiski meklē un atrod kļūdainus un novecojušus draiverus, ieskaitot CSR8510 A10 draiveri. Jums nav jāzina savas OS specifikācijas, vai arī varat lejupielādēt un instalēt nepareizu draiveri. Automātiska lejupielāde un atjaunināšana ir tikpat vienkārša kā:

 1. Noklikšķinot uz Lejuplādēt tagad un instalēšana Draivera atjauninātājs
 2. Atvēršana Draivera atjauninātājs un noklikšķinot uz Skenēt tagad. Pēc tam rīks automātiski skenēs problēmu draiverus datorā.
 3. Noklikšķiniet uz opcijas Atjaunināt - tas tiks atzīmēts blakus CSR8510 A10 ierīcei. The Auslogics draivera atjauninātājs rīks automātiski lejupielādē pareizo draivera versiju un instalē to datorā.

Varat arī noklikšķināt uz Atjaunot visu, un tas automātiski lejupielādē un instalē pareizo VISU draiveru versiju jūsu datorā. Ieskaitot tos, kas ir novecojuši. Lai veiktu šo funkciju, jums ir nepieciešams Auslogics draivera atjauninātājs pilna versija, kas prasa samaksu. Ja izmantojat bezmaksas izmēģinājuma versiju, jauniniet uz pilnu versiju, lai aparatūra darbotos pilnvērtīgi un vienmērīgi.

 • Restartējiet datoru, un izmaiņas stāsies spēkā.

Ar šiem diviem labojumiem vajadzētu pietikt, lai atrisinātu jebkuru CSR8510 A10 draivera problēmu.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found