Windows

Īpašais serveris: kā izvēlēties labāko?

Īpašais serveris - kas atbilst īpašam mitināšanas pakalpojumam - ir attālā servera veids, kas piešķirts atsevišķam indivīdam, firmai vai pat programmai. Citiem vārdiem sakot, īpašā mitināšanā persona vai organizācija nomā visu serveri tikai savām vajadzībām.

Īpaši mitināšanas pakalpojumi ir elastīgāki nekā to koplietošanas hostinga partneri, jo organizācijas iegūst pilnīgu kontroli pār iesaistītajiem serveriem. Izmantojot īpašu serveri, jums jānosaka izmantojamā operētājsistēma, aparatūras ierīce utt.

Pakalpojumu sniedzēji, mākoņpakalpojumu sniedzēji un mitināšanas pakalpojumu sniedzēji savu klientu vārdā parasti pārvalda īpašus serverus. Īpaši serveri piedāvā tādas priekšrocības kā augstas veiktspējas rezultāti, drošība un stabilitāte, pieminot dažus. Privātpersonas un firmas izvēlas īpašus serverus, jo šādu serveru piedāvātās priekšrocības ir daudzas.

Kāpēc jums vajadzētu izmantot īpašu serveri

 • Uzticamība lielākoties privātpersonām un uzņēmumiem parasti ir prioritāšu sarakstā. Jūsu serverim jābūt pēc iespējas uzticamākam. Īpašais serveris ir ievērojami uzticamāks nekā vidējais serveris, jo tas netiek koplietots ar citām vienībām. Tā kā tā ir paredzēta konkrētam indivīdam vai firmai, tā parasti ir vairāk pieejama lietošanai, un uzlabota pieejamība nozīmē uzticamības pieaugumu.

Kad cilvēki, uzņēmumi vai organizācijas izmanto koplietojamu serveri, viņi galu galā koplieto tos pašus resursus, kas pēc tam ietekmē šī servera ātrumu un kopējo veiktspēju. Īpašā servera mitināšanas konfigurācijā jums nevajadzēs koplietot tos pašus (ierobežotos) resursus ar citiem cilvēkiem vai firmām.

 • Ja dodaties kopā ar īpašu serveri, varat iegūt savu unikālo IP adresi - un tas daudz nozīmē. No otras puses, kad izmantojat koplietojamo serveri, jūs esat spiests koplietot vienu (vai to pašu) IP adresi ar citām personām vai organizācijām, kas izmanto to pašu serveri. Šī konfigurācija ir pakļauta dažādiem nelabvēlīgiem rezultātiem vai problēmām.

Apsveriet šo notikumu: Ja kāda no vietnēm, kas izmanto to pašu IP adresi (kas saistīta ar koplietojamo serveri), kāda iemesla dēļ iekļūst melnajā sarakstā, visticamāk, jūsu vietne tiks ietekmēta negatīvi. Piemēram, uzlikto ierobežojumu dēļ var ciest jūsu vietnes vērtējums. Tomēr, ja jums ir sava unikālā IP adrese (saistīta ar īpašu serveri), jums nekad nebūs jāsaskaras ar šādu problēmu.

 • Drošība ir vēl viens iemesls, kāpēc indivīdi un firmas izvēlas īpašus serverus, nevis alternatīvas. Kad jums tiek piešķirts īpašs serveris, jūs nonākat pie personīgā servera, kas nozīmē, ka jūs esat vienīgais indivīds, kuram ir piekļuve šim serverim. Jūs esat atbildīgs par ugunsmūra iestatījumiem. Varat mainīt konfigurāciju, lai uzlabotu vietnes drošību un vienlaikus uzraudzītu izmaiņas, lai pārliecinātos, ka tās neietekmē jūsu vietnes veiktspēju.
 • Vēl viena priekšrocība, kas mums jāsaista ar īpašu serveri, ir pielāgojumu pieejamība un elastīgas iespējas. Tā kā jums ir serveris, tas ir tikai jums - tas nozīmē, ka jums ir pilnīga kontrole pār servera vidi - jums jāpielāgo centrālais procesors (vai procesors), RAM (vai pagaidu atmiņa) un diska vieta atbilstoši savām vajadzībām.

Parasti jums ir iespēja veikt izmaiņas platformā un operētājsistēmā, kas tiek izmantota, lai nodrošinātu, ka viņi jūsu projektus pārvalda vislabākajā veidā.Īpašais serveris: kā izvēlēties labāko?

Kā jūs izvēlaties labāko veltīto serveri?

Īpaši serveri nodrošina pirmās klases vai augstākā līmeņa iespējas vietņu pārvaldībai. Ja jūs gatavojaties iegūt īpašu serveri, jums vajadzētu mēģināt iegūt tādu, kas atbilst jūsu vajadzībām un piedāvā labākās iespējas.

 1. Pārbaudiet ātruma faktorus:

Mēs jau esam noteikuši ātrumu kā vienu no iemesliem (ja ne vissvarīgāko iemeslu), kāpēc cilvēki izvēlas īpašus serverus, tāpēc jums ir jēga pievērst uzmanību šim atribūtam. Veltītie serveri ātri reaģē uz reakcijas laiku un labāk pārvalda trafiku nekā koplietotie serveri, taču jums joprojām būs labi, ja pārbaudīsit piedāvājumus ar šādiem parametriem:

 • Labs procesors: nozarē valda divi Intel Xeon procesori. Ja jūs izmantojat šādu procesoru jaunākos modeļus, tad viss būtībā tiek garantēts, ka tas izdosies labi.
 • Joslas platums: šeit viss ir atkarīgs no jūsu vajadzībām. Īpašs serveris ir ideāla iespēja, ja mēnesī sagaidāt vairāk nekā 30 000 lapu.
 • RAM: nekad nevar kļūdīties, ja iegūstat pēc iespējas vairāk RAM - it īpaši, ja varat atļauties izmaksas. Iegūstiet vismaz 16 GB. Pielāgojiet lietas, lai iegūtu lielāku trafiku un intensīvas vietnes. Ja jūsu bizness to pieprasa, jums vajadzētu sasniegt 64 GB.

Ir jāņem vērā arī citi ātruma faktori, piemēram, lapas lielums, apdrukājamais materiāls utt.

 1. Pārskatiet iesaistīto disku un operētājsistēmu:

Pieejamais diska vietas apjoms ir svarīgs faktors. Tomēr, tā kā neapstrādāta cietā diska krātuves cena ir samazinājusies tik zemu (pēdējā laikā), izmaksas šeit, visticamāk, būs nenozīmīgas. Lielākā daļa specializēto serveru nodrošinātāju ir gatavi piedāvāt lielas krātuves par ļoti lētām cenām.

Vietas vietā vairāk uzmanības jāpievērš atlaišanai (RAID formā), kas ir svarīgāks mainīgais. Izmantojot RAID iestatīšanu, jūs saņemat nelielu ātruma palielinājumu. Vēl svarīgāk ir tas, ka dublējumkopija, kas saistīta ar šādu iestatīšanu, būs diezgan noderīga, ja kaut kas noiet greizi. Vismaz jums nebūs jārisina pastāvīgs datu zudums.

Taisnības labad jāsaka, ka programmatūras kaudze mēdz būt pēdējā vai vismazāk svarīgā lieta, kas lietotājiem jāņem vērā, pieņemot lēmumus par īpašu serveru izmantošanu. Jūsu izvēlei šeit jābūt vienkāršai un vienkāršai. Tam vajadzētu būt nedaudz atkarīgam no izmantotajām tehnoloģijām.

Ja jūs izmantojat Microsoft ISS, ASP.Net vai MS-SQL, jums ir lietderīgi izmantot Microsoft serveri. Pretējā gadījumā diez vai jūs nožēlosiet, ka izvēlējāties Linux. Jūs varat iegūt LAMP kaudzīti, kas atbilst visu zvaigžņu formulai (Linux, Apache, MySQL, PHP).

Daži cilvēki joprojām izvēlas Sun un nGinx sistēmas (it īpaši kā trešo un ceturto iespēju), tāpēc, iespējams, vēlēsities arī tās izpētīt. Mēs tomēr neaizkavējam elpu. Ja veicat dažus pētījumus, lai atrastu statistiku par visām aktīvajām vietnēm, jūs sapratīsit, ka Apache dominē tirgū. Ja jums ir jāiet ar kaut ko citu, tad labāk ir labs iemesls, lai iezīmētu citu ceļu.

 1. Veiciet drošības novērtējumus:

Ja jūsu serveris ir aktīvs tīmeklī un strādā, lai atbildētu uz pieprasījumiem no ierīcēm visā pasaulē, jums ir jāparedz drošības pasākumi. Jūs nevarat atbrīvoties no vaļīgas aizsardzības protokola vai iestatīšanas. Pirms pieņemat lēmumu īpašā servera mitināšanas uzņēmumā, jums jāpārbauda šīs funkcijas vai atribūti:

 • OS atjauninājumu un ielāpu piegāde (lai novērstu drošības caurumus vai ievainojamības)
 • Garantijas par strāvas padeves laiku
 • Dublēšanas un uzraudzības kārtība
 • Ugunsmūri un DDoS aizsardzība; SSL atbalsts

Citas funkcijas vai paketes ietver šifrēšanu un drošību uz vietas. Tomēr jums ir jāsaprot, ka viens īpaša servera nodrošinātājs vai uzņēmums var nepiedāvāt visus drošības atribūtus. Jums joprojām ir jāņem vērā iepriekš veiktās izvēles un citas jūsu serverim raksturīgās īpašības.

Piemēram, ja jūs jau esat nolēmis izmantot Microsoft IIS, jums jāpievērš lielāka uzmanība drošības pasākumiem un iestatījumiem (nekā parasti). Ja tā vietā izvēlējāties Linux, jums, iespējams, būs mazāk iemeslu uztraukties, jo Linux un tamlīdzīgas Unix operētājsistēmas ir stingrākas attiecībā uz drošību no kastes nekā Microsoft izstrādātās operētājsistēmas.

Atkarībā no tā, ko jūs darāt vai kādus pakalpojumus jūsu uzņēmums piedāvā saviem klientiem, jums, iespējams, būs jāpārskata e-komercijas drošība, SaaS izvietošana un līdzīgas vides vai scenāriji, kur jūs (saskaņā ar likumu) esat atbildīgs par lietotāju datiem.

Cerams, ka no mūsu sniegtajiem aprakstiem jūs varēsiet pieņemt apzinātu lēmumu īpašos serveros. IKOULA piedāvā izcilu serveri ar opcijām, kas ļauj jums pielāgot visu, kas ir svarīgi.