Windows

Kā labot lēnu Windows 10 pēc atjaunināšanas?

Tehnoloģijas ir ļāvušas mums vienā mirklī iegūt nepieciešamo. Ar pāris pieskārieniem viedtālrunī mēs varam pārskaitīt savus līdzekļus vai samaksāt rēķinus. Mums nav jābrauc uz banku, lai tikai pabeigtu finanšu darījumus. Ir daudz lietu, ko mēs varam darīt tiešsaistē, tostarp rezervēt lidojumus, skatīties filmas un daudz ko citu.

Mēs dzīvojam strauji augošā pasaulē, un mums ir tikai saprātīgi, ja mums ir nepieciešamie rīki, lai ietu līdzi laikam. Tātad, lēnam Windows 10 datoram nav vietas. Mums vienmēr ir jāatjaunina, lai pielāgotos izmaiņām. Tomēr, kā būtu, ja datora ātruma uzlabošanas vietā Windows atjaunināšana to palēninātu?

Neuztraucieties, jo mēs esam šeit, lai palīdzētu. Šajā ziņojumā mēs iemācīsim jums novērst Windows 10 palēnināšanos pēc atjauninājumu instalēšanas. Mēģiniet virzīties uz leju sarakstā, līdz atrodat sev piemērotāko risinājumu.

Kāpēc Windows 10 kļūst lēns pēc Windows atjaunināšanas?

Microsoft regulāri izlaiž kumulatīvos atjauninājumus, lai uzlabotu Windows 10 veiktspēju un drošību. Tomēr ir gadījumi, kad atjauninājumi rada vairāk problēmu nekā operētājsistēmas uzlabojumi. Tagad tam ir dažādi iemesli. Iespējams, ka atjauninājums ir bojājis vai sabojājis noteiktus sistēmas failus. No otras puses, jautājumam var nebūt nekāda sakara ar neseno atjauninājumu. Paturiet prātā, ka ļaunprātīga programmatūra var arī palēnināt jūsu datoru līdz rāpošanai.

Neatkarīgi no problēmas cēloņa, varat izmantot šo rokasgrāmatu, lai uzzinātu, kā pēc atjaunināšanas novērst lēnu Windows OS.

1. risinājums: instalējiet jebkuru pieejamo labojumfailu operētājsistēmai Windows 10

Parasti Windows izlaiž ielāpus, kas rūpēsies par jaunākajām kļūdām, kas nomāc operētājsistēmu. Tātad, jums jāpārbauda, ​​vai Microsoft ir izlaidis problēmas labojumfailu. Lūk, ko jūs varat darīt:

 1. Nospiediet tastatūras Windows taustiņu + I, lai palaistu lietotni Iestatījumi.
 2. Kad lietotne Iestatījumi ir atvērta, atlasiet Atjaunināt un drošība.
 3. Atveriet kreisās rūts izvēlni un pēc tam noklikšķiniet uz Windows Update.
 4. Tagad pārejiet uz labo rūti un pēc tam noklikšķiniet uz Meklēt atjauninājumus.

Ja rīks atrod pieejamos atjauninājumus, lejupielādējiet tos. Kad process ir pabeigts, restartējiet datoru, lai instalētu labojumfailu.

2. risinājums: pārbauda, ​​vai nav ļaunprātīgas programmatūras

Dažreiz, kad Windows 10 dators darbojas lēni, tam nav nekāda sakara ar atjauninājumiem. Dažos gadījumos datora sliktā veiktspēja ir ļaunprātīgas programmatūras infekcija. Tātad, jums ir jāveic dziļa skenēšana un jānoņem / jāparedz visi draudi. Lai to izdarītu, varat izpildīt tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Nospiediet tastatūras Windows taustiņu un pēc tam ierakstiet “Windows drošība” (bez pēdiņām).
 2. Rezultātos atlasiet Windows drošība.
 3. Kreisās rūts izvēlnē noklikšķiniet uz Vīrusu un draudu aizsardzība.
 4. Pārejiet uz labo rūti un pēc tam atlasiet Pilna skenēšana.
 5. Lai sāktu procesu, noklikšķiniet uz Skenēt tūlīt.

Ļaujiet iebūvētajam pretvīrusu lokalizēt un apstrādāt jebkuru atrasto ļaunprātīgo programmatūru. Tas nozīmē, ka nevajadzētu paļauties tikai uz šo rīku. Dažreiz tas var palaist garām jaunākos un neuzkrītošākos draudus. Tāpēc iesakām izmantot visaptverošu drošības rīku, piemēram, Auslogics Anti-Malware. Šī utilīta var atklāt ļaunprātīgu programmatūru neatkarīgi no tā, cik diskrēti tā darbojas fonā.

3. risinājums: bojātu vai bojātu sistēmas failu labošana

Windows atjaunināšana laiku pa laikam var iestrēgt, un, kad tas notiek, lietderība var sabojāt noteiktus sistēmas failus. Tādējādi jūsu dators sāks darboties lēni. Ja sliktāk ir sliktāk, dators var pat sasalt vai avarēt. Tāpēc iesakām salabot vai nomainīt bojātos sistēmas failus. Lai to izdarītu, jums jāveic SFC un DISM skenēšana. Mēs parādīsim tālāk norādītās darbības.

 1. Atveriet uzdevumjoslu un pēc tam noklikšķiniet uz meklēšanas ikonas.
 2. Meklēšanas lodziņā ierakstiet “Komandu uzvedne” (bez pēdiņām).
 3. Rezultātos ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Komandu uzvedne un pēc tam atlasiet Palaist kā administrators.
 4. Ja tiek prasīts piešķirt atļauju lietotnei, noklikšķiniet uz Jā.
 5. Kad komandu uzvedne ir atvērta, ierakstiet “sfc / scannow” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.

Kad process sākas, pārliecinieties, ka komandrinda ir atvērta. Jums vajadzētu arī izvairīties no remonta procesa pārtraukšanas. Tas var aizņemt kādu laiku, tāpēc jums pacietīgi jāgaida.

Kad process būs pabeigts, jūs redzēsiet skenēšanas rezultātus. Ja rīks neatrod bojātus failus, jums vajadzētu redzēt šādu ziņojumu:

"Windows resursu aizsardzība neatrada integritātes pārkāpumus."

Tagad, ja vēlaties apskatīt SFC žurnālu, varat rīkoties šādi:

 1. Palaidiet komandu uzvedni ar administratora privilēģijām.
 2. Komandu uzvednes iekšpusē izpildiet šādu komandrindu:

findstr / c: ”[SR]”% windir% LogsCBSCBS.log> ”% userprofile% Desktopsfclogs.txt”

Piezīme: Šī komandrinda izveido failu sfclogs.txt, kas tiks saglabāts darbvirsmā.

 • Dodieties uz darbvirsmu, pēc tam atveriet failu sfclogs.txt, lai skatītu SFC žurnālu.

Ja pēc SFC skenēšanas jūsu dators joprojām ir lēns, nākamā lieta, kas jums jādara, ir veikt DISM skenēšanu. Šeit ir norādītas darbības:

 • Atveriet komandu uzvedni kā administratoru.
 • Kad parādās komandu uzvedne, izpildiet šādu komandrindu:

DISM / Online / Cleanup-Image / RestoreHealth

Pēc remonta procesa sākšanas to nevajadzētu pārtraukt. Tas var aizņemt vairāk nekā desmit minūtes, un, kad tas ir izdarīts, varat restartēt datoru.

4. risinājums: veiciet sistēmas atjaunošanu

Ja palēninājumu patiešām izraisīja pēdējie atjauninājumi, sistēmas atjaunošanas izmantošana būtu labākais risinājums. Šis rīks atjaunos jūsu operētājsistēmas perfekti funkcionējošu stāvokli. Paturiet prātā, ka atjauninājumi tiks noņemti, kad to izdarīsit. Tas nozīmē, ka jūs vienkārši varat gaidīt jaunus Microsoft atjauninājumus, lai novērstu kļūdas. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + S. To darot, tiks atvērta meklēšanas josla.
 2. Meklēšanas joslā ierakstiet “System Restore” (bez pēdiņām).
 3. Rezultātos atlasiet Izveidot atjaunošanas punktu.
 4. Jaunajā logā noklikšķiniet uz Sistēmas atjaunošana.
 5. Atlasiet opciju Rādīt vairāk atjaunošanas punktu.
 6. Atlasiet atjaunošanas punktu, kurā problēma neeksistēja.
 7. Noklikšķiniet uz Tālāk.

Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai pabeigtu sistēmas atjaunošanas procesu. Kad tas ir izdarīts, pārbaudiet, vai jūsu dators darbojas ātrāk.

Pro padoms: Pārslogota kešatmiņa un nevēlami faili var ietekmēt arī datora veiktspēju. Tāpēc iesakām izmantot Auslogics BoostSpeed, lai saglabātu ierīci tip-top formā. Šis rīks var droši iznīcināt nevajadzīgos failus. Varat arī to izmantot, lai uzlabotu neoptimālos sistēmas iestatījumus un defragētu diskus. Pēc BoostSpeed ​​izmantošanas pamanīsit ievērojamu datora veiktspējas uzlabošanos.

Neizmantotu failu dzēšana var būt arī efektīvs veids, kā paātrināt Windows 10 operētājsistēmu.

Kādas citas ar atjaunināšanu saistītas problēmas jūs vēlētos, lai mēs novēršam?

Informējiet mūs zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found