Windows

Kā pārlūkā Chrome novērst kļūdu ERR SSL VERSION INTERFERENCE?

Jūs droši vien atradāt šo rakstu, jo vēlaties uzzināt, kā novērst Chrome kļūdu ERR_SSL_VERSION_INTERFERENCE. Nu, jūs esat nonācis īstajā vietā, jo mēs dalīsimies ar visu nepieciešamo informāciju, kas jums jāzina par šo jautājumu. Mēs izskaidrosim, kas izraisa ERR_SSL_VERSION_INTERFERENCE kļūdu pārlūkā Chrome. Mēs arī piedāvāsim vairākus risinājumus, kurus varat mēģināt atbrīvoties no problēmas.

Kas ir ERR_SSL_VERSION_INTERFERENCE pārlūkprogrammā Google Chrome?

SSL ir saīsinājums no tehniskā termina ‘Secure Sockets Layer’. Tam ir izšķiroša loma informācijas pārsūtīšanā, izmantojot TCP ligzdas. Ir vērts atzīmēt, ka Google Chrome to izmanto arī, lai sazinātos ar citām drošām vietnēm, piemēram, YouTube, Google un Facebook.

Tagad, ja pārlūkā Google Chrome neizdodas ielādēt vietni ar SSL protokolu, var rasties kļūda ERR_SSL_VERSION_INTERFERENCE. Šī problēma ir ietekmējusi šo tīmekļa pārlūkprogrammu kopš tās pirmsākumiem. Kad tas parādās, tas norāda, ka SSL versijas noteikšanā ir problēma. Iespējams, ka jūsu ierīcē ir arī SSL versijas konflikts. Parasti šo kļūdu var viegli novērst.

Kas izraisa ERR_SSL_VERSION_INTERFERENCE kļūdu pārlūkā Chrome?

Vairumā gadījumu kļūda ir meklējama noteiktos Google Chrome iestatījumos. Iespējams arī, ka ir problēmas ar vietnes datu kešatmiņu lokāli datorā. Šeit ir daži iemesli, kāpēc pārlūkā Chrome rodas ERR_SSL_VERSION_INTERFERENCE kļūda:

 • Kešatmiņa: pārlūkā Chrome saglabātie pagaidu dati nonāk pretrunā ar SSL iestatījumiem.
 • TLS 1.3: transporta slāņa drošības funkcija saduras ar SSL pārlūkprogrammā Google Chrome.
 • Pretvīrusu: Lai nodrošinātu pārlūkošanas pieredzi, trešās puses antivīrusu tīmekļa aizsardzības funkcija traucē SSL darbību.
 • Bojāti instalācijas faili: dažos gadījumos pārlūkā Chrome ir nepilnīgi vai bojāti instalācijas faili.

Pirms mēs turpinām risinājumus, jums jāpiesakās datorā administratora lietotāja kontā. Turklāt jums jāpārliecinās, vai jums ir aktīvs un atvērts interneta savienojums. Būtībā jums jāizmanto privāts tīkls bez starpniekserveriem vai ugunsmūriem. Tas arī nozīmē, ka jūs nevarat izmantot publiskos WiFi tīklus, veicot tālāk norādītos risinājumus.

Pirmais risinājums: Pārlūkprogrammas datu notīrīšana

Kā jau minējām, iespējams, ka kešatmiņā saglabātie dati jūsu pārlūkprogrammā traucē vietnes ielādei. Šis risinājums var šķist vienkāršs, taču vairumā gadījumu tas var dot ticamus rezultātus. Lai sāktu, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Palaidiet Google Chrome.
 2. Tastatūrā nospiediet Ctrl + H. To darot, tiks atvērta pārlūkošanas vēsture un citi pārlūkprogrammā saglabātie dati.
 3. Atveriet kreisās rūts izvēlni un pēc tam noklikšķiniet uz Notīrīt pārlūkošanas datus.
 4. Tiks parādīts jauns logs. Pārliecinieties, vai atrodaties cilnē Papildu.
 5. Atlasiet visas rūtiņas.
 6. Noklikšķiniet uz Notīrīt datus.
 7. Atkārtoti palaidiet pārlūkprogrammu un pēc tam pārbaudiet, vai kļūda ir novērsta.

Profesionāļu padoms: lai pārlūkā Chrome netiktu savākts pārāk daudz nevēlamu materiālu, ieteicams izmantot Auslogics BoostSpeed. Šim rīkam ir jaudīgs tīrīšanas modulis, kas efektīvi izslauc visa veida datora atkritumus, tostarp tīmekļa pārlūkprogrammas kešatmiņu, pagaidu failus, neizmantotos kļūdu žurnālus un pagaidu Sun Java failus. Auslogics BoostSpeed ​​tīrīs jūsu datoru, lai uzlabotu efektivitāti un veiktspēju.

Otrais risinājums: TLS atspējošana 1.3

Tā kā transporta slāņa drošības funkcija saduras ar SSL pārlūkprogrammā Google Chrome, ieteicams to atspējot, lai atbrīvotos no kļūdas. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Vispirms palaidiet pārlūku Google Chrome.
 2. Adreses joslā ierakstiet “chrome: // flags / # tls13-variant” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter. Veicot šo darbību, tiks atvērta Google Chrome eksperimentālo funkciju lapa.
 3. Meklējiet TLS 1.3 un pēc tam noklikšķiniet uz nolaižamajām opcijām blakus tam.
 4. Iestatiet TLS 1.3 uz Atspējots.
 5. Atkārtoti palaidiet pārlūku Google Chrome un pēc tam pārbaudiet, vai kļūda nav pazudusi.

Trešais risinājums: DNS kešatmiņas izdzēšana

Ja jums ir bojāta vietējā DNS kešatmiņa, jums būs problēmas sasniegt vietņu serverus. Tātad, lai atbrīvotos no kļūdas ERR_SSL_VERSION_INTERFERENCE, iesakām izskalot datora DNS kešatmiņu. Izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + S.
 2. Meklēšanas lodziņā ierakstiet “Komandu uzvedne” (bez pēdiņām).
 3. Rezultātos ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Komandu uzvedne un pēc tam rezultātos atlasiet Palaist kā administratoram.
 4. Kad komandrinda ir izveidota, palaidiet šādu komandu:

ipconfig / flushdns

 1. Kad process būs pabeigts un veiksmīgs, tiks parādīts zemāk redzamais ziņojums:

Windows IP konfigurācija. Veiksmīgi izdzēsa DNS izšķirtspējas kešatmiņu.

Ceturtais risinājums: trešās puses antivīrusu atspējošana

Viens no iemesliem, kāpēc šī kļūda parādās, ir tāds, ka trešās puses pretvīrusu jūsu datorā traucē SSL. Tātad, iesakām to uz laiku atspējot, lai redzētu, vai tas atrisinās problēmu. Ja tā notiek, iesakām pāriet uz uzticamāku pretvīrusu programmu. Šim nolūkam ir izveidotas daudzas programmatūras. Tomēr viens no visaptverošākajiem un jaudīgākajiem datora drošības rīkiem ir Auslogics Anti-Malware. Galu galā šī programma var atklāt draudus un ļaunprātīgus priekšmetus, par kuru pastāvēšanu jūs nekad neuzskatāt.

Piektais risinājums: Chrome atiestatīšana

Ir vērts atzīmēt, ka pārlūkā Chrome 29 pēc noklusējuma nav iespējota funkcija Iespējot profila iestatījumu atiestatīšanu. Tātad, tā ir jāiespējo, adreses joslā ierakstot “Chrome: // flags” (bez pēdiņām). Pēc nospiešanas Enter jums jāatrod karodziņš Iespējot atiestatīt profila iestatījumus, pēc tam noklikšķiniet uz saites Iespējot. Kad esat to izdarījis, varat pāriet uz tālāk norādītajām darbībām.

 1. Atkārtoti palaidiet pārlūku Google Chrome.
 2. Adreses joslā ierakstiet “chrome: // settings” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Ritiniet uz leju, līdz redzat sadaļu Papildu. Noklikšķiniet uz tā.
 4. Sadaļas apakšdaļā redzēsiet kategoriju ‘Atiestatīt un notīrīt’.
 5. Noklikšķiniet uz opcijas “Atiestatīt sākotnējos noklusējumus”.
 6. Noklikšķiniet uz Atiestatīt iestatījumus.

Pēc Chrome atiestatīšanas restartējiet to un pēc tam pārbaudiet, vai kļūda nav pazudusi. Ja problēma joprojām pastāv, pārejiet pie nākamā risinājuma.

Sestais risinājums: pārlūka Chrome atkārtota instalēšana

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + R.
 2. Dialoglodziņā Palaist ierakstiet “appwiz.cpl” (bez pēdiņām) un pēc tam noklikšķiniet uz Labi.
 3. Tagad sarakstā meklējiet Google Chrome.
 4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un pēc tam izvēlieties Atinstalēt.
 5. Pēc Chrome atinstalēšanas jums jāizdzēš tā atlikušie faili. Nospiediet Windows Key + R uz tastatūras, lai atvērtu dialoglodziņu Palaist. Lodziņā ierakstiet “% appdata%” (bez pēdiņām), pēc tam noklikšķiniet uz Labi. Atveriet mapi Google un pēc tam izdzēsiet mapi Chrome.
 6. Dodieties uz Google Chrome vietni un pēc tam lejupielādējiet pārlūkprogrammas jaunākās versijas instalēšanas programmu.
 7. Instalējiet Google Chrome un pēc tam mēģiniet piekļūt vietnei, lai uzzinātu, vai kļūda ir pazudusi.

Ātrs risinājums Lai ātri atrisinātu «ERR SSL VERSIJAS INTERFERENCES kļūda» izdevumā izmantojiet drošu BEZMAKSAS rīku, ko izstrādājusi Auslogics ekspertu komanda.

Lietotnē nav ļaunprātīgas programmatūras, un tā ir paredzēta tieši šajā rakstā aprakstītajai problēmai. Vienkārši lejupielādējiet un palaidiet to datorā. bezmaksas lejupielāde

Izstrādāja Auslogics

Auslogics ir sertificēts Microsoft® Silver lietojumprogrammu izstrādātājs. Korporācija Microsoft apstiprina Auslogics augsto kompetenci kvalitatīvas programmatūras izstrādē, kas atbilst PC lietotāju pieaugošajām prasībām.

Vai Google Chrome ir vēlamā tīmekļa pārlūkprogramma?

Dalieties savās domās par to zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found