Windows

Kā labot kļūdas kodu 45 ierīces pārvaldniekā?

Jūs, iespējams, pievienojāt datoram aparatūras ierīci, piemēram, peli, tastatūru vai pat Bluetooth austiņas, taču Windows neizdevās vai atteicās to atpazīt. Pēc tam parādījās kļūdas ziņojums, lai informētu jūs, ka kaut kas nav kārtībā. Standarta paziņojums parasti ir šādā formā:

Pašlaik šī aparatūras ierīce nav savienota ar datoru. (Kods 45).

Vai arī, redzot kļūdas ziņojumu, piekļūstot problemātiskās aparatūras logam Properties (no ierīces pārvaldnieka lietojumprogrammas).

Tādā gadījumā ziņojums, iespējams, turpinās vai beidzas ar šo teikumu:

Lai novērstu šo problēmu, atkārtoti pievienojiet aparatūras ierīci datoram.

Kādi ir kļūdas koda 45 cēloņi?

Mēs esam ieradušies saistīt kļūdas izpausmi kur Kods 45 parādās kā atslēgas termins ziņojumā ar notikumiem, kuros Windows cenšas atpazīt pievienoto aparatūras ierīci. Vairumā gadījumu skartā aparatūras ierīce, iespējams, ir bijusi iepriekš pievienota datoram, kādu laiku atvienota un pēc tam pievienota tam pašam datoram.

Kādā brīdī sistēma varbūt kāda dīvaina vai nezināma iemesla dēļ neatpazīst ierīci. Turpmākie mēģinājumi panākt, lai Windows atkal atpazītu ierīci, parasti beidzas ar neveiksmi - un zināmais kļūdas ziņojums dažkārt ir šo notikumu iezīme.

45. kļūdu, visticamāk, izraisa pārkāpumi Windows operētājsistēmas vidē. Tas var būt saistīts ar sistēmas kļūmi vai darbības traucējumiem. Par iespējamiem 45. kļūdas cēloņiem ir ziņots arī par draiveru neatbilstībām vai sliktu kodu.

Tagad mēs pāriet uz šīs rokasgrāmatas otru daļu, kur parādīsim, kā noņemt Pašlaik šī aparatūras ierīce nav savienota ar datoru kļūdas ziņojums. Jūs, iespējams, esat šeit, lai meklētu risinājumus.

Kā labot kļūdas kodu 45 ierīces pārvaldniekā Windows 10 datorā

Efektivitātes un citu priekšrocību labad iesakām sākt problēmu novēršanas darbības ar pirmo sarakstā norādīto procedūru. Ja tas neizdodas pietiekami, lai atrisinātu 45. kļūdu - ja jāturpina problēmu novēršana -, jums jāpārvietojas uz otro labojumu un jāiziet pārējie risinājumi šajā secībā (tā, kā tie ir uzskaitīti).

 1. Pārbaudiet fizisko savienojumu starp datoru un aparatūru; atkārtoti pievienojiet ierīci:

Pirmkārt, jums būs labi jāpārbauda kontakts starp datoru un aparatūru, lai apstiprinātu, ka viss ir kārtībā. Ja fiziskais savienojums nav pietiekami labs, pat programmatūras darbības, kuras mēs aprakstīsim, nedarīs pietiekami daudz problēmu novēršanai.

Iespējams, jūsu dators cenšas atklāt aparatūras ierīci, jo savienojums, kam vajadzētu aktivizēt atpazīšanas iespēju, nav pietiekami labs vai drošs. Ja neesat pārliecināts par savienojuma stāvokli, iesakām veikt tālāk norādītās darbības.

 • Pirmkārt, jums ir pilnībā jāatvieno skartā vai problēmu radošā aparatūras ierīce no datora.
 • Tagad jums jāpārbauda savienojošie porti un kabelis. Jūs varētu vēlēties veikt dažus testus, lai apstiprinātu, ka tie darbojas labi.
 • Piemēram, varat mēģināt izmantot tos pašus kabeļus, lai aparatūras ierīci savienotu ar citu datoru, lai redzētu, kā viss notiek.

Ja tā pati problēma turpinās arī otrajā mašīnā, tad ir liela iespēja, ka ar kabeļiem viss nav kārtībā. Lai apstiprinātu savus secinājumus, jums jāveic papildu testi. Iespējams, nāksies nomainīt kabeļus un vēlreiz mēģināt savienot iesaistītās ierīces.

Tomēr, ja otrais dators atpazīst aparatūras ierīci un tiek ar to galā, kabeļi, iespējams, ir pienācīgā darba stāvoklī. Tādā gadījumā jums ir jāturpina šīs darbības:

 • Atkārtoti pievienojiet aparatūras ierīci datoram.
 • Uzgaidiet īsi. Dodiet Windows tik daudz laika, cik nepieciešams, lai noteiktu un atpazītu pievienoto aparatūras ierīci.

Ja nekas nemainās vai vēlaties pārbaudīt savienojuma statusu, jums jāturpina izpildīt tālāk sniegtos norādījumus.

 • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows ikonas datora displeja apakšējā kreisajā stūrī, lai skatītu izvēlnes Enerģijas lietotājs programmas un opcijas.
 • Noklikšķiniet uz Device Manager.
 • Tagad jums jāatrod ierīces kategorija, kurā atrodas aparatūras ierīces draiveris, un pēc tam noklikšķiniet uz paplašināšanas ikonas.
 • Pieņemot, ka problemātiskā aparatūras ierīce tagad ir redzama ierīces pārvaldnieka logā, uz tās ir jāveic dubultklikšķis.

Tagad tiks parādīts problemātiskās aparatūras logs Rekvizīti.

 • Cilnē Vispārīgi jāatzīmē izvēles rūtiņa Ierīces statuss.

Ja redzat Šī ierīce darbojas pareizi tekstu, tad jums tas jāuztver kā apstiprinājums tam, ka problēma ir atrisināta. Pretējā gadījumā - ja redzat to pašu kļūdas ziņojumu ar Kods 45 kā galveno terminu - jums ir jāizmēģina tālāk minētie programmatūras risinājumi.

 1. Palaidiet Windows aparatūras un ierīču problēmu novēršanas rīku:

Operētājsistēmā Windows traucējummeklētāji ir programmas, kas īpaši izstrādātas, lai diagnosticētu problēmas, kas ietekmē noteiktu ierīci, utilītu vai iestatījumu, kā arī piedāvā problēmu risinājumus vai, ja iespējams, tos pilnīgi atrisina. Microsoft Windows 10 iegulto lielu skaitu problēmu novēršanas rīku, kas nozīmē, ka lietotāji vienmēr var atrast problēmu novēršanas rīku, nekā tas var palīdzēt neatkarīgi no iesaistītā notikuma vai scenārija.

Tā kā jūs cīnāties ar 45. kļūdu, kas nosaka problēmas, kas ietekmē datoram pievienotu aparatūras ierīci, aparatūras un ierīču problēmu novēršanas rīks ir problēmu novēršanas rīks, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām un kurš, visticamāk, palīdzēs jums. Jums tas ir jāatrod un jāpalaiž.

Jebkurā gadījumā šie ir norādījumi, kas jāievēro, lai palaistu nepieciešamo problēmu novēršanas rīku:

 • Ierīces tastatūrā pieskarieties Windows logotipa pogai, lai nokļūtu Windows sākuma ekrānā (vai arī jūs varat noklikšķināt uz Windows ikonas ierīces displeja apakšējā kreisajā stūrī, lai iegūtu tādu pašu rezultātu).
 • Ievade Vadības panelis tekstlodziņā, kas parādās brīdī, kad sākat rakstīt, veikt meklēšanas uzdevumu, izmantojot šos atslēgvārdus kā vaicājumu.
 • Kad parādās vadības paneļa logs, jums jāiestata Skatīt pēc parametrs uz Lielas ikonas vai Mazas ikonas (programmas loga augšējā labajā stūrī).
 • Noklikšķiniet uz Traucējummeklēšana, kas ir viena no galvenās izvēlnes ekrāna opcijām.
 • Pieņemot, ka tagad atrodaties vadības paneļa ekrānā Datora problēmu novēršana, jums jānoklikšķina uz Aparatūra un skaņa.
 • Tālāk redzamajā ekrānā vai dialoglodziņā jums jānoklikšķina uz Aparatūra un ierīces.

Ir paredzēts, ka tagad tiek parādīts aparatūras un ierīču problēmu novēršanas vedņa logs.

 • Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Tālāk.

Šajā brīdī mēs esam jūs aizveduši tik tālu, kā vajadzētu.

 • Jums labāk sekot ekrānā redzamajiem norādījumiem (kā tie parādās) un uzraudzīt traucējummeklēšanas darbības norisi.
 • Veiciet nepieciešamos vai ieteicamos uzdevumus - ja šī darbība ir piemērota.
 • Tagad jums ir jāaizver problēmu novēršanas rīka logs, jāpārtrauc visas aktīvās lietojumprogrammas un pēc tam restartējiet datoru.
 • Pārbaudiet problemātisko aparatūru, lai pārliecinātos, ka tā tagad labi darbojas ar datoru.

Ja lietojumprogrammā Vadības panelis nevarēja atrast aparatūras un ierīču problēmu novēršanas rīku - tas nozīmē, ka jums nav izdevies lietot tikko aprakstīto labojumu, iespējams, jūsu datorā darbojas sistēma Windows 10 1809. Šajā būvē Microsoft paslēpa vai noņēma noteiktus problēmu novēršanas rīkus no vadības paneļa parastās izvēlnes.

Nu, jums ir jāpalaiž aparatūras un ierīču problēmu novēršanas rīks, izmantojot alternatīvu procedūru, kuru mēs tagad aprakstīsim tālāk:

 • Pirmkārt, jums ir jāatver programma File Explorer, uzdevumjoslā noklikšķinot uz tās ikonas vai izmantojot Windows logotipa pogu + E burta īsinājumtaustiņu.
 • Kad parādās File Explorer logs, jums jānoklikšķina vai veiciet dubultklikšķi uz Šī datora, lai nokļūtu iekšā.
 • Tagad, lai ievadītu šo disku, jums ir jāveic dubultklikšķis uz sistēmas diska (C :).
 • Šajā brīdī jums īsi jāpārvietojas pa šiem direktorijiem:

Windows \ System32

 • Pašreizējā atrašanās vietā - System 32 mapē - jums ir jāiziet tur esošie vienumi vai mazliet jāturpina uz leju, lai atrastu msdt.exe.
 • Veiciet dubultklikšķi uz msdt.exe, lai palaistu šo izpildāmo failu.
 • Jums būs jāievada pieprasītā parole - ja parādās Microsoft atbalsta diagnostikas rīka dialoglodziņš vai logs.

Pretējā gadījumā, ja nezināt piekļuves atslēgu, jums jāapiet paroles bloks, izpildot šīs instrukcijas:

 • Izmantojiet Windows logotipa pogu + S burta īsinājumtaustiņu, lai piekļūtu meklēšanas funkcijai.
 • Tips PowerShell teksta lodziņā, kas paredzēts meklēšanas uzdevuma izpildei, izmantojot šo atslēgvārdu kā vaicājumu.
 • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows PowerShell (App) - tam vajadzētu būt primārajam ierakstam rezultātu sarakstā - un pēc tam noklikšķiniet uz Palaist kā administrators.
 • Pieņemot, ka PowerShell administratora logs ir atvērts, jums ir jāizpilda šāda komanda, vispirms ierakstot kodu un pēc tam nospiežot Enter uz tastatūras:

msdt.exe -id DeviceDiagnostic

Ir paredzēts, ka tagad parādās logs Aparatūras un ierīču problēmu novēršana.

 • Noklikšķiniet uz pogas Tālāk, lai turpinātu.

Mēs netiksim tālāk ar jums.

 • Jums būs labi sekot ekrānā redzamajiem norādījumiem, kad tie parādās un pārrauga problēmu novēršanas procesus.
 • Veiciet atbilstošos uzdevumus - ja šis solis ir piemērots.
 • Aizveriet problēmu novēršanas logu un visas aktīvās programmas. Restartējiet datoru.
 • Mēģiniet izmantot problemātisko aparatūru, lai uzzinātu, kā tā darbojas tagad.

Ja tā pati problēma joprojām pastāv, jums būs labi atvienot aparatūras ierīci no datora, restartēt datoru un pēc tam vēlreiz savienot aparatūru, lai pārbaudītu lietas.

 1. Palaidiet skenēšanu, izmantojot sistēmas failu pārbaudītāju:

Sistēmas failu pārbaudītājs (dažreiz saīsināts kā SFC) ir neticami populāra utilīta, kas var skenēt sistēmas failus korupcijas un saistītu problēmu novēršanai. Lietderība arī strādās, lai salabotu salauztos vai bojātos failus, vai nu novēršot tajos esošās neatbilstības, vai aizstājot tos ar to pašu failu veselīgajām kešatmiņas versijām.

Ja problēmu izpausmei, kas izraisīja 45. kļūdu, ir kāds sakars ar datoru, kurš cīnās ar bojātiem vai sliktiem failiem, tad šeit veiktā procedūra, visticamāk, darīs pietiekami daudz, lai viss būtu kārtībā. Pēc remonta darbībām, ja viss izdosies, dators sāks atpazīt aparatūras ierīci, kā paredzēts.

Veiciet šīs darbības, lai palaistu nepieciešamo skenēšanu, izmantojot sistēmas failu pārbaudītāju:

 • Pirmkārt, jums ir jāatver izvēlne Enerģijas lietotājs, ar peles labo pogu noklikšķinot uz Windows ikonas displeja apakšējā kreisajā stūrī.
 • No parādītajām lietojumprogrammām un opcijām jums jāizvēlas komandu uzvedne (administrēšana).
 • Jums var būt jānoklikšķina uz pogas Jā UAC dialoglodziņā vai logā - ja Lietotāja konta kontrole parādīs uzvedni, lai saņemtu sava veida apstiprinājumu paaugstinātam programmas palaišanas uzdevumam.

Tagad tiks parādīts administratora komandu uzvednes logs.

 • Tagad jums ir jāizpilda šāda komanda, vispirms to ierakstot un pēc tam nospiežot tastatūras pogu Enter:

sfc / scannow

Tagad Windows uzsāks skenēšanas operācijas.

 • Jums labi veiksies, ja novērosiet procesus. Vajadzības gadījumā izpildiet ekrānā redzamos norādījumus.
 • Pēc tam, kad viss, kas saistīts ar skenēšanu, ir paveikts, jums jāaizver komandu uzvednes logs un jānoliek citas aktīvās lietojumprogrammas.
 • Restartējiet datoru.
 • Atkārtoti pievienojiet aparatūras ierīci, ar kuru esat cīnījies, lai redzētu, vai Windows šoreiz to pareizi atpazīst un darbojas.
 1. Palaidiet skenēšanu, izmantojot rīku CHKDSK:

Rīks CHKDSK (Disk Check) ir komandrindas lietderība, ko izmanto, lai pārbaudītu, vai failu sistēmās un diskos nav kļūdu, sliktu sektoru un līdzīgu problēmu, kas apdraud vai ietekmē disku integritāti. Tam var piekļūt, izmantojot komandas, kas izpildītas komandu uzvednē. Pastāv lielas izredzes, ka problēmas, kas izraisīja 45. kļūdu, izraisīja datora trūkumi cietajā diskā.

Mēs apsveram aprakstīto iespēju un cenšamies atrisināt problēmas šajā kļūdas gadījumā. CHKDSK, iespējams, darīs pietiekami daudz, lai cietais disks darbotos tā, kā paredzēts, tas nozīmē, ka jūsu mašīna nodrošina labāku vidi, kur Windows iespējas atpazīt pievienotās aparatūras ierīces kļūst lielākas.

Dari šo:

 • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows ikonas ierīces ekrāna apakšējā kreisajā stūrī, lai redzētu lietojumprogrammas un opcijas, kas veido izvēlni Enerģijas lietotājs.
 • No saraksta vienumiem jums jāizvēlas komandu uzvedne (administrēšana).
 • Noklikšķiniet uz pogas Jā dialoglodziņā vai logā Lietotāja konta kontrole - ja Windows parādās uzvedne, lai saņemtu kaut kādu operācijas apstiprinājumu.
 • Pieņemot, ka administratora komandu uzvednes logs tagad ir jūsu ekrānā, šī komanda ir jāievada teksta laukā:

chkdsk / f

 • Nospiediet tastatūras pogu Enter, lai piespiestu sistēmu izpildīt kodu.

Tagad jūs, visticamāk, redzēsit ziņojumu, ka Windows var palaist CHKDSK tikai pēc atsāknēšanas. Jums tiks piedāvāts arī restartēt datoru.

 • Ja esat gatavs pārstartēt datoru, jums ir jāraksta y laukā un pēc tam nospiediet pogu Enter, lai palaistu šo kodu.

Pretējā gadījumā jums jāatstāj komandrindas logs, jāsaglabā darbs, jāaizver visas lietotnes un pēc tam patstāvīgi jāatsāk pārstartēšanas procedūra.

Ja viss izdosies, pēc ieteiktās atsāknēšanas Windows nāks klajā un sāks automātiski skenēt jūsu cieto disku. Jums jābūt pacietīgam un jāļauj CHKDSK darboties tā burvībā.

Pēc tam, kad viss ir izdarīts, jums ir jāatsāk dators normāli, lai iekļūtu parastajā Windows operētājsistēmas vidē. Pēc tam jums būs jāpievieno problemātiskā aparatūra un jāveic daži testi, lai redzētu, vai 45. kļūda joprojām spēlē.

 1. Pārinstalējiet draiveri skartajai aparatūras ierīcei:

Šeit mēs apsveram iespēju, ka problemātiskās ierīces draiveris darbojas nepareizi, jo kaut kas nav kārtībā ar tā iestatījumiem, iestatīšanu vai kodu. Ja mūsu pieņēmums atbilst patiesībai, jūs, iespējams, varēsit novērst problēmas, vienkārši pārinstalējot draiveri.

Draiveru pārinstalēšanas darbība ir viena no efektīvākajām procedūrām, ko izmanto draiveru problēmu risināšanai. Pārinstalēšanas darbība sastāv no atinstalēšanas un instalēšanas procesiem, kas nozīmē, ka draivera sastāvā tiek izraisītas dažādas izmaiņas.

Jebkurā gadījumā šie ir norādījumi, kas jāievēro, lai atkārtoti instalētu draiveri:

 • Atveriet lietotni Device Manager, ar peles labo pogu noklikšķinot uz Windows ikonas uz darbvirsmas un pēc tam programmu un opciju sarakstā atlasot Device Manager.
 • Kad parādās ierīces pārvaldnieka logs, jums jāiziet ierīču kategorijas. Mēģiniet atcerēties kategoriju, kurā atrodas problemātiskā ierīce.
 • Tagad jums ir jānoklikšķina uz attiecīgās kategorijas paplašināšanas ikonas, lai redzētu satraukto ierīci.
 • Šeit jums jānoklikšķina uz problemātiskās ierīces, lai to izceltu, un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās, lai redzētu pieejamās opcijas.
 • Parādītajā sarakstā jums jānoklikšķina uz Atinstalēt ierīci.

Tagad Windows vajadzētu atvērt dialoglodziņu vai logu Atinstalēt ierīci.

 • Noklikšķiniet uz izvēles rūtiņas Dzēst šīs ierīces draivera programmatūru (lai atlasītu šo parametru).
 • Lai turpinātu, noklikšķiniet uz pogas Atinstalēt.

Windows tagad strādās, lai atbrīvotos no redzamā ierīces draivera.

 • Tagad jums jāatstāj ierīces pārvaldnieka logs, jāaizver citi aktīvie lietojumprogrammu logi un pēc tam restartējiet datoru.

Windows nāks klajā, sasniegs stabilitāti un tad sapratīs, ka trūkst svarīga draivera. Pēc tam tā rīkosies, lai atrastu un instalētu nepieciešamo draivera programmatūru.

Pretējā gadījumā - ja viss nenotiek, kā paredzēts - jums ir jāpievieno aparatūra, kuru skārusi 45 kļūda, atpakaļ pie sava datora, lai ļautu Windows to atklāt.

Ja joprojām pastāv tās pašas problēmas, kuras definē kļūdas kods 45, vai ja kāda iemesla dēļ nevarējāt atkārtoti instalēt draiveri skartajai ierīcei, draiveris ir jāatjaunina (skatiet nākamo labojumu zemāk).

 1. Atjauniniet draiveri:

Dažreiz draivera pārinstalēšanas procedūra nedara pietiekami daudz, lai atbrīvotos no pārkāpumiem vai neatbilstībām, kas izraisa vadītāja nepareizu darbību. Vai varbūt draiveris ir neatgriezeniski salauzts un nav saglabājams, kas varētu izskaidrot, kāpēc pārinstalēšanas darbība nav devusi nepieciešamos rezultātus. Šajā nolūkā ierīcei jāinstalē jauns draiveris.

Instalējot jaunu ierīces draiveri, jums jāievieš jauni iestatījumi, kods un iestatīšana, kas nozīmē, ka pašreizējās draivera problēmas kļūst par nefaktorām. Draiveru atjaunināšanas procedūra ir galvenais nopietnu draiveru problēmu risinājums. Un tagad jūs to izmantosiet, lai viss būtu kārtībā.

Pirmkārt, mēs vēlamies, lai jūs mēģinātu instalēt jaunu draiveri, izmantojot regulāru atjaunināšanas procedūru, kas ietver automātisko draivera funkciju (kurai var piekļūt no ierīces pārvaldnieka lietotnes). Šīs instrukcijas jums jāievēro:

 • Nospiediet un turiet Windows logotipa pogu datora tastatūrā un pēc tam pieskarieties X burta taustiņam, lai skatītu izvēlnes Enerģijas lietotājs sarakstu.
 • Noklikšķiniet uz Device Manager.
 • Arī šeit jums rūpīgi jāpārbauda kategorijas, atrodiet kategoriju, kurā atrodas problemātiskā ierīce, un pēc tam noklikšķiniet uz paplašināšanas ikonas.
 • Pieņemot, ka problemātiskā ierīce tagad ir redzama, jums ir jānoklikšķina uz tās, lai to izceltu, un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās, lai redzētu pieejamo kontekstizvēlni.
 • Noklikšķiniet uz Atjaunināt draiveri.

Tagad Windows vajadzētu atvērt dialoglodziņu Atjaunināt, lai jautātu, kā vēlaties veikt draivera atjaunināšanas darbību.

 • Tagad jums jānoklikšķina uz pirmās opcijas, kas parasti ir Meklēt automātiski atjauninātu draivera programmatūru (vai kaut ko līdzīgu).

Jūsu sistēma tagad strādās, lai atrastu nepieciešamo draivera programmatūru. Tas izmantos jūsu interneta savienojumu, lai pārietu tiešsaistē un meklētu jaunus draiverus, kas izlaisti skatāmajai ierīcei. Ja tas kaut ko atrod, tas to lejupielādēs un turpinās to instalēt ar jūsu atļauju.

 • Ja viss notiek labi, pēc tam, kad dators ir pabeidzis jaunā draivera instalēšanu, jums ir jāaizver visas aktīvās programmas un pēc tam restartējiet datoru.
 • Kad Windows ir uznācis un nokārtojies, jums jāpārbauda draiveris, kuru skārusi 45 kļūda, lai apstiprinātu, ka viss tagad ir labi.

Ja nevarat atjaunināt draiveri, jo Windows neatrada jaunu draivera versiju vai ja joprojām pastāv kļūdas kodā 45 definētās problēmas, draivera atjaunināšanas uzdevums ir jāveic, izmantojot citu procedūru. Turpmākajam darbam jums būs nepieciešams Auslogics draivera atjauninātājs, tāpēc jūs varat lejupielādēt un palaist šo lietotni tūlīt.

Ieteicamā lietojumprogramma jūsu vārdā apstrādās visus draiveru atjaunināšanas procesus un nodrošinās, ka šoreiz viss darbojas labi.Vispirms tā sāks skenēšanu, lai identificētu jūsu datorā bojātos, bojātos, vecos vai novecojušos un nepareizi strādājošos draiverus. Pēc nepieciešamās informācijas apkopošanas par sliktajiem draiveriem tā nonāks tiešsaistē, lai meklētu nepieciešamos draiverus.

Galu galā programma lejupielādēs un instalēs jaunākos stabilos draiverus (ražotāja ieteiktās draiveru versijas) kā slikto draiveru aizstājējus. Faktiski jūsu datorā visu draiveru draiveri būs lieliskā stāvoklī, nemaz nerunājot tikai par satraukušās aparatūras ierīces draiveri. Jebkurā gadījumā pēc jauno draiveru instalēšanas procesu pabeigšanas jums ir jārestartē dators, lai pabeigtu lietas.

Pēc tam, kad Windows ir parādījies un sasniedz stabilitāti - tas nozīmē, ka jūsu dators ir ņēmis vērā visas izmaiņas, kas izriet no jaunu draiveru instalēšanas, jums jācenšas izmantot problemātisko aparatūru, lai redzētu, kā tā darbojas tagad.

Citas lietas, kuras varat mēģināt novērst 45 kļūdu Windows 10 datorā

Ja jums vēl jāpielieto labojums, kas ir pietiekami, lai aparatūras ierīce darbotos pareizi (un tas neizraisa kļūdu 45), izmēģiniet mūsu gala saraksta risinājumus:

 1. Palaidiet skenēšanu, izmantojot utilītu DISM:

Mēs vēlamies, lai jūs izmantotu utilītu DISM (Attēlu izvietošanas apkalpošana un pārvaldība), lai veiktu sistēmas failu, Windows attēla un līdzīgu instalācijas pakotņu pārbaudes. Šis rīks novērsīs vai novērsīs kļūdas un neatbilstības. Ja 45. kļūdai ir kāds sakars ar jūsu datora izmantoto svarīgo sistēmas failu slikto sastāvu, ieteiktā procedūra izrādīsies ideāla labošana.

 1. Lejupielādējiet un instalējiet Windows atjauninājumus:

Iespējams, jūsu dators cenšas atpazīt aparatūras ierīci, kuru ietekmē kļūdas kods 45, un veikt pasākumus tās darbībai, jo jums vēl nav jāielādē un jāinstalē noteikti atjauninājumi. Jums labi veiksies, atverot lietojumprogrammu Iestatījumi, dodieties uz izvēlni Atjaunināt un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt atjauninājumus. Ideālā gadījumā jums vajadzētu lejupielādēt un instalēt visus datoram izlaistus Windows atjauninājumus.

 1. Izveidojiet jaunu Windows kontu, pierakstieties savā datorā, izmantojot jauno profilu, un pēc tam pārbaudiet aparatūras ierīci.

 1. Nomainiet problemātisko aparatūras ierīci; izmantojiet alternatīvu ierīci.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found