Windows

Fiksēšana Nav skaņas ar MKV failiem sistēmā Windows 10

Nenoliedzami, cik būtiski video faili ir digitālās izklaides industrijā. Visā pasaulē tehnoloģija strauji progresē. Turklāt cilvēki turpina izstrādāt veidus, kā padarīt multivides lietošanu ērtāku. Ņemot to vērā, pastāv liela iespēja, ka esat saskāries ar MKV failiem.

Cenšoties sekot līdzi pieprasījumam, Microsoft uzlaboja multivides atskaņotāju, piedāvājot atbalstu .mkv un .flac failiem. Protams, tas bija lielisks jaunums daudziem lietotājiem. Tomēr pēc Windows 10 ieviešanas daudzi sūdzējās, ka no ierīcē atskaņotajiem .mkv failiem nav dzirdēts neviens audio. Ja jums ir viena un tā pati grūtība, turpiniet lasīt šo rakstu, un mēs iemācīsim jums, kā risināt skaņas problēmas ar MKV failiem sistēmā Windows 10.

Kas ir MKV faili?

Matroska Video fails, plašāk pazīstams kā MKV fails, ir atklātā pirmkoda fails, kas tika izveidots Krievijā 2002. gadā. Tā nosaukumu iedvesmoja krievu matrjoškas lelles. Šis koka ligzdojošo leļļu komplekts samazinās un ir sakrauts viens otra iekšpusē. Līdzīgi MKV faila formāts darbojas kā multivides konteiners, kas apvieno audio, video un subtitrus vienā failā.

Papildus iepriekšminētajām, dažas no MKV failu lieliskajām īpašībām ir atbalsts izvēlnei, nodaļām, tiešsaistes straumēšanai, kļūdu atkopšanai un dažādām video un audio straumēm. Turklāt, tā kā MKV faila formāts ir atvērts avots, tas nozīmē, ka nevienam nav jāmaksā maksa tikai par tā izmantošanu. Tas ir arī jaunā WebM multivides formāta pamats.

Jums varētu būt jautājums: "Ja MKV faili ir tik bagāti ar funkcijām un tik lieliski, kāpēc es nevaru dzirdēt audio, kad tos atskaņoju savā Windows 10 ierīcē?" Nu, iespējams, ir problēmas ar DTS audio kodeku, kuru lielākā daļa .mkv failu izmanto. Ir arī iespējams, ka jūsu audio draiveri ir novecojuši. Neuztraucieties, jo mēs varam iemācīt jums atrisināt skaņas problēmas ar MKV failiem sistēmā Windows 10.

Pirmā metode: trešās puses multivides atskaņotāja izmantošana

Ja savā Windows 10 ierīcē izmantojat lietotni Filmas un TV, nedzirdēsit skaņu no saviem MKV failiem, jo ​​programmai nav DTS audio kodeka atbalsta. Šajā rakstā Microsoft vēl nav izlaidusi atjauninājumu, kas varētu atrisināt šo problēmu. Tātad, tā vietā, lai izmantotu lietotni Filmas un TV, vislabāk būtu pāriet uz trešās puses multivides atskaņotāju, piemēram, VLC. Jūs varat lejupielādēt un instalēt šo programmu savā ierīcē bez maksas.

Ar to teikts, šeit ir norādītas darbības, izmantojot VLC multivides atskaņotāju MKV failiem.

 1. Atrodiet .mkv failu un pēc tam noklikšķiniet ar peles labo pogu.
 2. Nolaižamajā izvēlnē atlasiet Atvērt ar, pēc tam izvēlieties VLC Media Player.

Izmantojiet VLC Media Player, lai atskaņotu multividi.

Lai izmantotu VLC Media Player kā noklusējuma programmu .mkv failiem, rīkojieties šādi:

 1. Atrodiet MKV failu un pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā.
 2. Kad parādīsies nolaižamā izvēlne, atlasiet Atvērt ar.
 3. Noklikšķiniet uz Izvēlēties citu lietotni.
 4. Jaunajā lietotņu atlases logā izvēlieties VLC Media Player.
 5. Pārliecinieties, vai esat atzīmējis izvēles rūtiņu blakus vienumam “Vienmēr izmantot šo lietotni, lai atvērtu .mkv failus”.
 6. Noklikšķiniet uz Labi, lai saglabātu izmaiņas.

Otrā metode: MKV failu konvertēšana uz MP4

Ja esat izmēģinājis pirmo risinājumu un problēma joprojām pastāv, iespējams, ka pašā MKV failā ir kaut kas nepareizs. Jums vajadzētu būt iespējai novērst problēmu, konvertējot faila formātu uz MP4. Tagad, iespējams, jūsu datorā ir instalēts VLC Media Player. Jūs varat to izmantot, lai problemātisko MKV failu pārvērstu MP4 failā. Vienkārši rīkojieties šādi:

 1. Palaidiet VLC Media Player.
 2. Izvēlnē noklikšķiniet uz Multivide.
 3. Atlasiet Konvertēt / saglabāt un pēc tam noklikšķiniet uz Pievienot, lai augšupielādētu attiecīgo .mkv failu.
 4. Ja vēlaties pievienot subtitru failu, atlasiet ‘Izmantot subtitru failu’.
 5. Noklikšķiniet uz Pārlūkot, pēc tam pievienojiet .srt failu.
 6. Nospiediet pogu Konvertēt / saglabāt, pēc tam izvēlieties vēlamo .mp4 faila formātu.
 7. Izvēlieties mapi, kurā vēlaties saglabāt failu.
 8. Noklikšķiniet uz Sākt.
Ātrs risinājums Lai ātri novērstu «Nav skaņas ar MKV failiem operētājsistēmā Windows 10» izdevumā izmantojiet drošu BEZMAKSAS rīku, ko izstrādājusi Auslogics ekspertu komanda.

Lietotnē nav ļaunprātīgas programmatūras, un tā ir paredzēta tieši šajā rakstā aprakstītajai problēmai. Vienkārši lejupielādējiet un palaidiet to datorā. bezmaksas lejupielāde

Izstrādāja Auslogics

Auslogics ir sertificēts Microsoft® Silver lietojumprogrammu izstrādātājs. Korporācija Microsoft apstiprina Auslogics augsto kompetenci kvalitatīvas programmatūras izstrādē, kas atbilst PC lietotāju pieaugošajām prasībām.

Trešā metode: palaist iebūvēto problēmu novēršanas rīku

Viena no Windows 10 lieliskajām lietām ir tā, ka tai ir dažādi problēmu novēršanas rīki, kas paredzēti noteiktu problēmu novēršanai. Varat arī izmantot audio problēmu novēršanai paredzēto, lai atgūtu skaņu MKV failos. Lai to izdarītu, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz ikonas Meklēt.
 2. Ierakstiet “settings” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Atlasiet Atjaunināt un drošība.
 4. Atveriet kreisās joslas izvēlni un izvēlieties Problēmu novēršana.
 5. Sadaļā Piecelties un darboties izvēlieties Atskaņot audio. Tam vajadzētu palaist audio problēmu novēršanas rīku. Pagaidiet, līdz programma identificē un atrisina problēmu.

Izmantojiet iebūvēto problēmu novēršanas rīku, lai novērstu audio problēmas sistēmā Windows 10

Ceturtā metode: atjauniniet audio draiverus

Iespējams, ka novecojuši vai trūkstoši draiveri ir iemesli, kāpēc, atskaņojot MKV failus, jūs nevarat dzirdēt skaņu no skaļruņiem. Lai atbrīvotos no šīs problēmas, jums ir jāpārliecinās, ka visi jūsu draiveri ir atjaunināti uz jaunākajām ražotāja ieteiktajām versijām. Protams, to var izdarīt manuāli. Tomēr mēs to neiesakām, jo ​​process var kļūt sarežģīts un laikietilpīgs.

Ieteicams izmantot viena klikšķa risinājumu, piemēram, Auslogics Driver Updater. Viss, kas jums jādara, ir noklikšķināt uz pogas, un šī programma automātiski meklēs jaunākos un saderīgos draiverus jūsu Windows 10 OS. Turklāt šis rīks novērš visus problemātiskos draiverus, ne tikai tos, kas izraisīja audio problēmas MKV failos. Kad process ir pabeigts, varat izbaudīt lielāku ātrumu un veiktspēju no savas ierīces!

<

Vai jums ir citi ieteikumi par skaņas problēmu novēršanu MKV failos?

Mēs ceram lasīt jūsu idejas zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found