Windows

Kā novērst kļūdas kodu 0xc0000005 sistēmā Windows 10?

Windows 10 nenoliedzami ir viena no jaudīgākajām operētājsistēmām pasaulē. Neskatoties uz to, tas joprojām ir tendēts uz problēmām un kļūdām. Pašlaik Windows lietotājiem nav panikas, kad viņi redz kļūdu ziņojumus savā datorā. Galu galā tie ir kļuvuši par bieži sastopamiem gadījumiem operētājsistēmā.

Viena no problēmām, kas var rasties operētājsistēmā Windows 10, ir kļūdas kods 0xc0000005. To var izraisīt dažādas problēmas, tostarp ļaunprātīgas programmatūras infekcija, zema vai bojāta RAM, bojāti reģistra faili vai nepareiza aparatūras konfigurācija. Kā jau minējām, operētājsistēmā Windows šādas kļūdas nav nekas neparasts. Tātad tiešsaistē ir pieejami daudzi risinājumi. Šajā rakstā mēs iemācīsim, kā novērst kļūdas kodu 0xc0000005.

Kāpēc tiek parādīts kļūdas koda 0xc0000005 paziņojums?

Pirms mēģināt novērst problēmu, apspriedīsim ar to saistītos scenārijus. Tādā veidā jūs gūsiet labāku izpratni par iemesliem, kāpēc tas parādās.

Windows instalēšanas laikā

Instalējot Windows OS, kļūdas kods 0xc0000005 var parādīties un traucēt procesu. To, visticamāk, izraisa īslaicīgas aparatūras problēmas vai bojāts cietais disks sliktu nozaru dēļ.

Kļūdas ziņojums: “Windows instalācijā radās neparedzēta kļūda…”

Palaidot lietojumprogrammu

Kļūdas kods var parādīties arī tad, kad Windows datorā mēģināt atvērt tādu programmu kā VLC, Google Chrome, VLC vai jebkuru citu lietojumprogrammu. Tā kā to izraisa daži neparakstīti, nederīgi vai nepilnīgi DLL faili, atkārtoti instalējot programmu, problēma netiks novērsta. Ja tas tā ir, izmēģiniet kādu no tālāk norādītajām metodēm.

Kļūdas ziņojums: “Lietojumprogrammu nevarēja startēt pareizi (0xc0000005).”

Kamēr Windows piekļūst atrašanās vietai vai datiem

Iespējams, ka veicat savus regulāros skaitļošanas uzdevumus, un parādīsies šis kļūdas kods. Šī problēma var ietekmēt jebkuru Windows lietojumprogrammu. Iemesli tam var būt bojāti draiveri, kļūdaina RAM, reģistra problēmas, nepareizs drošības atjauninājums un vīrusu infekcija.

Kļūdas ziņojums: “Izņēmums: piekļuves pārkāpuma kļūda (0xc0000005) pie…”

Šī problēma var rasties arī tad, kad instalējat jaunākos sistēmas atjauninājumus. Neuztraucieties, jo jūs joprojām varat atrisināt šo problēmu, izmantojot mūsu tālāk norādītās metodes. Tomēr nekavējoties pievērsieties tam, jo ​​tas var izraisīt netiešu vai tiešu datu zudumu. Pārbaudiet dažus no labākajiem veidiem, kā uzzināt, kā novērst kļūdas kodu 0xc0000005.

Ātrs risinājums Lai ātri novērstu «Kļūdas kods 0xc0000005 sistēmā Windows 10», izmantojiet drošu BEZMAKSAS rīku, ko izstrādājusi Auslogics ekspertu komanda.

Lietotnē nav ļaunprātīgas programmatūras, un tā ir paredzēta tieši šajā rakstā aprakstītajai problēmai. Vienkārši lejupielādējiet un palaidiet to datorā. bezmaksas lejupielāde

Izstrādāja Auslogics

Auslogics ir sertificēts Microsoft® Silver lietojumprogrammu izstrādātājs. Korporācija Microsoft apstiprina Auslogics augsto kompetenci kvalitatīvas programmatūras izstrādē, kas atbilst PC lietotāju pieaugošajām prasībām.

1. risinājums: RAM pārbaude

Viens no labākajiem veidiem, kā novērst kļūdas kodu 0xc0000005, ir RAM nomaiņa. Pirms to izdarāt, jums jāapstiprina, ka RAM ir vaininieks, kas ir saistīts ar šo problēmu. Tātad, izslēdziet datoru, mēģiniet izmantot citu RAM. Kad tas ir izdarīts, ieslēdziet datoru un pēc tam pārbaudiet, vai kļūda joprojām pastāv. Tas ir ideāls risinājums, ja problēmu izraisa fiziski bojājumi RAM savienotājos vai aparatūrā.

2. risinājums: reģistra labošana

Ja jūsu reģistrā ir bojāti faili vai atslēgas, tie var izraisīt nopietnas sistēmas problēmas, tostarp kļūdas kodu 0xc0000005. Tātad, ja iepriekš izveidojāt reģistra dublējumu, ieteicams to atjaunot, lai novērstu problēmu. Tomēr, pirms turpināt, ņemiet vērā, ka reģistra pārveidošana var būt sarežģīta un riskanta. Vienkāršākās nederīgās vai nepareizās izmaiņas var radīt lielas problēmas jūsu datorā. Izpildiet tālāk sniegtos norādījumus tikai tad, ja esat pārliecināts, ka varēsiet tos izdarīt pareizi.

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + R. Tam vajadzētu atvērt dialoglodziņu Palaist.
 2. Ierakstiet “regedit” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Pārejiet uz šo ceļu: HKLM \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Windows
 4. Pārejiet uz labo rūti un pēc tam veiciet dubultklikšķi uz LoadAppInit_DLLs.
 5. Mainiet vērtību datus no 1 uz 0.
 6. Saglabājiet izmaiņas, noklikšķinot uz Labi.
 7. Aizveriet reģistra redaktoru un pēc tam restartējiet datoru.

3. risinājums: veiciet SFC skenēšanu

Ja kļūdas cēlonis ir bojāti sistēmas faili, to var novērst, izmantojot sistēmas failu pārbaudītāju (SFC). Varat palaist SFC skenēšanu, veicot šādas darbības:

 1. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz ikonas Meklēt.
 2. Ierakstiet “cmd” (bez pēdiņām).
 3. Rezultātos ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Komandu uzvedne, pēc tam opcijās izvēlieties Palaist kā administrators.
 4. Kad komandu uzvedne ir atvērta, ierakstiet “sfc / scannow” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter. Šis rīks automātiski izlabos atrastos korumpētos sistēmas failus.

4. risinājums: DEP atspējošana

Windows ir iebūvēta funkcija, kas aizsargā sistēmu no vīrusu un citu drošības draudu izraisītiem bojājumiem. Datu izpildes novēršanas vai DEP funkcija ir noderīga daudzos gadījumos. Tomēr ir programmas, kas ar to nav saderīgas, tāpēc tiek parādīts kļūdas kods 0000005. To var atspējot, veicot šīs darbības:

 1. Palaidiet sistēmu Windows ar administratora tiesībām.
 2. Nospiediet tastatūras Windows taustiņu + R.
 3. Ierakstiet “sysdm.cpl” (bez pēdiņām), pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 4. Atveriet cilni Papildu un pēc tam noklikšķiniet uz Iestatījumi.
 5. Atveriet cilni Datu izpildes aizsardzība.
 6. Noklikšķiniet uz opcijas Ieslēgt DEP visām programmām un pakalpojumiem, izņemot tos, kurus es izvēlos.
 7. Noklikšķiniet uz Pievienot un pēc tam meklējiet izpildāmos failus, kas rada problēmu. Pievienojiet tos sarakstam.
 8. Noklikšķiniet uz Labi.
 9. Restartējiet datoru un pēc tam pārbaudiet, vai problēma joprojām pastāv.

5. risinājums: palaidiet CHKDSK utilītu

Iespējams, ka diska nepareizie sektori vai bojājumi izraisa kļūdas kodu 0xc0000005. Šajā gadījumā mēģiniet palaist CHKDSK utilītu, lai novērstu kļūdu. Lai to izdarītu, izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows ikonas uzdevumjoslā.
 2. Sarakstā atlasiet Komandu uzvedne (Administrators) vai Windows PowerShell (Administrēšana).
 3. Ierakstiet “chkdsk X: / f / r” (bez pēdiņām). Nomainiet “X” ar cieto disku, kas jums jālabo, pēc tam nospiediet taustiņu Enter.

Auslogics Disk Defrag ir Auslogics produkts, sertificēts Microsoft® Silver Application Developer BEZMAKSAS LEJUPIELĀDE

Kad process ir pabeigts, pārbaudiet, vai kļūda ir novērsta. Lai nodrošinātu, ka, palaižot lietojumprogrammas, jums nebūs problēmu, iesakām izmantot Auslogics Defrag Pro. Izmantojot šo rīku, jūs nodrošināsiet vienmērīgu lielu HDD ātrumu. Tas optimizēs failu izvietojumu jūsu cietajā diskā, nodrošinot maksimālu efektivitāti.

Kurš no risinājumiem palīdzēja novērst kļūdu?

Dalieties ar savu atbildi zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found