Biogrāfija

Kā novērst Google Chrome gaida kešatmiņas problēmu operētājsistēmā Windows 10?

Daži lietotāji operētājsistēmā Windows 10 ir ziņojuši, ka pārlūkā Chrome ir radušās nepatīkamas problēmas, kurās pārlūks turpina teikt “gaida kešatmiņu” un sastingst. Kad tas notiek, vietne, kurai mēģināt piekļūt, tiek ielādēta ļoti lēni, ja vispār. Jūsu dators var arī iesaldēties visā sistēmā vai piedzīvot nedabisku RAM un diska izmantošanas procentuālo pieaugumu.

Kļūda, visticamāk, ietekmē Windows 10 personālos datorus, kas darbojas ar SSD, nevis parastajiem cietajiem diskiem. Sasalšanas ilgums var būt no divpadsmit sekundēm līdz dažām minūtēm, pirms Chrome atsāk normālu darbību.

Kāpēc pārlūkā Windows 10 operētājsistēmā Windows 10 pastāvīgi tiek teikts “gaida kešatmiņu”?

Atbilde ir vienkārša, jo informācija, kuru Chrome lejupielādēja jūsu datorā, ir kļuvusi nepieejama. Kešatmiņa ir vieta, kur jūsu pārlūkprogramma saglabā noteiktu informāciju par jūsu pārlūkošanas aktivitātēm, lai vajadzības gadījumā varētu ātrāk ielādēt vietnes. Kad Chrome pārlūks nevar piekļūt šai informācijai, tiek parādīts ziņojums “gaida kešatmiņu”.

Pārlūks Chrome un gandrīz visas citas pārlūkprogrammas ir paredzētas, lai vispirms ielādētu datus no lokāli glabātās kešatmiņas, pirms to apvienojat ar svaigu saturu, kas lejupielādēts no interneta, kad apmeklējat tīmekļa lapas. Tas nodrošina ātrāku pārlūkošanu - vai tas notiek, ja nav ziņojuma “Gaida kešatmiņu”, kas palēnina pārlūkošanu līdz rāpošanai.

Ko darīt, ja Google Chrome turpina gaidīt kešatmiņu un iesaldēšanu?

Ja jūs joprojām saņemat paziņojumu, ka pārlūks Chrome gaida kešatmiņu, var veikt dažas vienkāršas darbības, lai pilnībā atbrīvotu datoru no kļūdas.

Notīriet pārlūkprogrammas kešatmiņu

Biežāk kļūdas ziņojumu izraisa bojāti kešatmiņas faili jūsu sistēmā. Šo failu noņemšana ļauj pārlūkam Chrome izveidot jaunas kešatmiņas, tādējādi novēršot problēmu.

Lai notīrītu pārlūkprogrammas kešatmiņu pārlūkā Chrome operētājsistēmā Windows 10, rīkojieties šādi:

 1. Pārlūkā Chrome noklikšķiniet uz vertikālās elipses (trīs vertikāli punkti) augšējā labajā stūrī, lai atvērtu Chrome izvēlni.
 2. Ritiniet uz leju nolaižamajā sarakstā līdz Vairāk rīku un atlasiet Dzēst pārlūkošanas datus otrajā parādītajā nolaižamajā izvēlnē.
 3. Iekš Dzēst pārlūkošanas datus dialoglodziņā izvēlieties visu laiku iekš laika diapazons nomest lejā. Pēc tam atzīmējiet visus noņemamo datu lodziņus. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz izdzēst datus.
 4. Restartēt Chrome un pārlūkojiet.
 5. Neļaujiet pārlūkam Chrome rakstīt uz jūsu SSD

Šī ir vēl viena iespēja, kuru var izmēģināt, ja rodas jautājums, kā novērst Chrome sistēmas “gaida kešatmiņu” pakārt. To panāk, atspējojot Diska rakstīšanas kešatmiņa Lai arī tā ir noderīga funkcija, kas uzlabo veiktspēju un ātrumu, tā var izraisīt neparedzētas blakusparādības, piemēram, atmiņas zudumu. Tomēr, ja jums nav iebildumu, ka jūsu Windows 10 personālais dators darbojas nedaudz lēnāk, kamēr pārlūkā Chrome ir novērsta kešatmiņas kļūda, ir vērts mēģināt atspējot diska rakstīšanas kešatmiņu.

Kā apturēt kešatmiņas rakstīšanu SSD:

 1. Windows 10 datorā atveriet meklēšanu un ievadiet Ierīču pārvaldnieks. Palaidiet programmu.
 2. Ierīču pārvaldniekā ritiniet līdz Diskdziņi un paplašiniet to. Tagad jūs varat redzēt visus datora diskus.
 3. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz SSD, kurā ir instalēta Chrome, un noklikšķiniet uz īpašības.
 4. Iekš īpašības Parādītajā dialoglodziņā noklikšķiniet uz politikas cilni.
 5. Noņemiet atzīmi no iespējojiet ierakstīšanas kešatmiņu ierīcē lodziņā un noklikšķiniet LABI.
 6. Notiek pārlūka Chrome atiestatīšana uz noklusējuma iestatījumiem

Tas noņems visus pielāgojumus un citus iestatījumus, ko esat lietojis pārlūkā Chrome, un viss tiks atjaunots tā, kā tas bija tikko instalējot. Veiciet šīs darbības, lai atjaunotu Chrome noklusējuma iestatījumus:

 1. Pārlūkā Chrome noklikšķiniet uz vertikālās elipses (trīs vertikāli punkti)
 2. Iet uz Iestatījumi> Papildu> Atiestatīšana un tīrīšana> Atjaunojiet iestatījumus uz sākotnējiem noklusējuma iestatījumiem> Atiestatīt iestatījumus.
 3. Jauna lietotāja profila izmantošana pārlūkā Chrome

Izmantojot šo metodi, jūs varat nomainīt pašreizējo profilu pārlūkā Chrome pret jaunu un noskaidrot, vai tas novērš kļūdu. Lai izveidotu jaunu profilu:

 1. Pārlūkā Chrome noklikšķiniet uz attēla ikonas, kas apzīmē jūsu profilu. Tas atrodas augšējā labajā stūrī, blakus trim vertikālajiem punktiem.
 2. Parādītajā nolaižamajā izvēlnē dodieties uz Pārvaldīt personas> Pievienot personu un izveidojiet jaunu profilu. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Pievienot.
 3. Pārlūks Chrome tiks restartēts ar jūsu jauno profilu. Ja problēma ir atrisināta, varat pierakstīties Google, lai importētos saglabātos datus uz jauno profilu.
 4. Chrome atinstalēšana un atkārtota instalēšana

Šī ir kodolenerģijas iespēja, kad viss pārējais neizdodas. Pirms atinstalējat lietojumprogrammu no sava Windows 10, mēģiniet atjaunināt uz jaunāku Chrome versiju un pārliecināties, vai tas pazūd “gaidot kešatmiņu”.

Gandrīz visos gadījumos operētājsistēmas Windows 10 Chrome ziņojuma “gaida kešatmiņu” cēlonis ir bojāta kešatmiņa. Varat novērst šo failu inficēšanos, palaižot tādu pretvīrusu programmu kā Auslogics Anti-Malware, kas palīdz aizsargāt failus no korupcijas. Jūs pat varat izmantot tās pielāgotās skenēšanas funkciju, lai īpaši atlasītu mapes, kas saistītas ar Chrome, jūsu Windows 10 datorā. Tas atradīs un ievietos karantīnā visus aizdomīgus failus vai bīstamus sīkfailus, kas var apdraudēt jūsu pārlūkprogrammu.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found