Windows

Lūk, kā novērst skaņas problēmu Hearthstone

Hearthstone pārņēma daļu no World of Warcraft spēles zvaigžņu putekļiem un izveidoja kādu savu virtuālo varenību. Piecus gadus pēc izlaišanas kolekcionējamā kāršu spēle joprojām ir fanu iecienītākā vieta, kas joprojām rada daudz jautrības un ieņēmumu. Visi ir laimīgi.

Nu, gandrīz visi. Daži lietotāji rūgti sūdzējās par to, ka spēles laikā nav dzirdama skaņa. Tas nav tikai gadījums, kad skaņa ir sagrozīta vai zemāka, nekā paredzēts. Tā vienkārši nepastāv. Tas dažiem lietotājiem ir licis pilnībā atteikties no spēles: skaņas trūkums ir darījumu lauzējs.

Tāpat kā ar visu pārējo, kas ietekmē programmas Windows, ir arī citi risinājumi. Šī rokasgrāmata izskaidro Kā noteikt skaņu bez skaņas Hearthstone uz Windows datora.

Kā novērst nevienu audio Hearthstone

 Nav šaubu, ka nespēja atskaņot audio Hearthstone ir milzīga izslēgšanās daudziem. Arī izstrādātāji nebūs pārāk priecīgi par šo attīstību, jo viņi ieguldīja daudz laika un resursu spēles skanējumā. Izmantojot šeit sniegtos risinājumus, jums atkal vajadzētu darboties iecienītās kolekcionējamās kāršu spēles audioierakstos. Jūs varat virzīties uz leju sarakstā norādītajā secībā vai vienkārši pāriet uz izvēlēto labojumu.

 • Pārbaudiet audio aparatūru

Iespējams, ka datoram ir pievienota ārēja audio ierīce. Tie var būt ārējie skaļruņi, austiņas, austiņas vai cita skaņas ierīce. Pārbaudiet, vai problēma ar audio atskaņošanu Hearthstone nav radusies jūsu aparatūras dēļ.

Brīvi savienojumi var izraisīt kļūdas skaņas izvadā. Pārbaudiet, vai USB spraudnis ir pareizi ievietots gan aparatūras, gan datora galā. Pārbaudiet, vai ierīce ir savienota, izmantojot pareizo portu. Ja ports ir paredzēts cita veida ierīcēm, tas nedarbosies.

Ja ierīce ir bezvadu, pārbaudiet, vai tā patiešām ir savienota ar datoru. Tam jābūt redzamam to ierīču sarakstā, kuras ir savienotas, izmantojot Bluetooth. Iespējams, jums būs atkārtoti jāiespējo savienojums.

Pastāv iespēja, ka jūsu skaņas ierīce ir atvienota, kamēr sistēma joprojām ir iestatīta audio izvadīšanai caur to. Šādā gadījumā jūs, iespējams, nevarēsit dzirdēt skaņu, izmantojot iebūvētos skaļruņus. Jums, iespējams, būs jāatspējo skaņas ierīce kā noklusējuma audio izvades vide, ja Windows to automātiski nedara, kad tā tiek atvienota.

 • Operētājsistēmā Windows 10 atveriet lietotni Iestatījumi.
 • Atlasiet Sistēma.
 • Atlasiet Skaņa.
 • Labajā rūtī sadaļā “Izvades ierīces izvēle” tiks parādīts pašreiz izvēlētais audio nesējs.
 • Noklikšķiniet uz bultiņas uz leju, lai izvērstu opciju, un sarakstā atlasiet skaļruni.

Varat arī izmantot šo opciju, lai manuāli pārslēgtos uz ārējo ierīci, ja skaņa caur to nenāk pat pēc tās pievienošanas. Netālu no uzdevumjoslas labās malas varat noklikšķināt uz skaļruņa ikonas. Tas atrodas blakus pulksteņa ikonai. Tiks parādīta pašlaik izmantotā audio ierīce. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz lejupvērstās bultiņas, lai to izvērstu, un atlasiet ierīci, kuru vēlaties izmantot.

Neaizmirstiet arī pārbaudīt, vai skaļums patiešām ir iestatīts pietiekami augstā līmenī. Nospiediet atbilstošos skaļuma regulēšanas taustiņus datorā vai noklikšķiniet uz skaļruņa ikonas un noregulējiet skaļuma slīdni, lai iegūtu lielāku jaudu. Dažām austiņām un ārējiem skaļruņiem ir īpaša skaļuma kontrole. Izmantojiet tos un pārbaudiet, vai tie kaut ko ietekmē.

 • Pārbaudiet skaņas karšu draiverus

Vissvarīgākā audio pieredzes sastāvdaļa ir datorā iegultā skaņas karte. Tas rada skaņu, kuru Windows atšifrē ar skaņas karšu draiveru palīdzību. Ja ar pašu skaņas karti nav nekā nepareiza, problēma ar audio atskaņošanu Hearthstone bieži rodas audio draiveros.

Skaņas draiveris darbojas kopā ar Windows un skaņas karti, lai radītu skaņu, kuru dzirdat, pieslēdzot ārējo ierīci vai vienkārši ieslēdzot skaļumu datorā. Kritiskā darba dēļ jebkura veida problēma ar draiveri var negatīvi ietekmēt audio kvalitāti vai radīt nulles audio izvadi.

Lai to novērstu vai atrisinātu problēmu, kad tā rodas, ieteicams atjaunināt draiveri uz jaunāko versiju. Jums regulāri jāatjaunina, izmantojot pareizo audio draiveri, lai audio pareizi darbotos jūsu datorā.

Ierīci var atjaunināt manuāli, izmantojot Device Manager vai izmantojot automātiskās atjaunināšanas programmatūru. Pirmā opcija prasa apmeklēt ražotāja vietni un atrast pareizo ierīces draiveri. Izmantojot ierīču pārvaldnieku, jūs varat vienkārši atrast ierīci un atjaunināt tās draiverus, izmantojot Windows. Automātiska draivera atjaunināšana tomēr ietaupa jūsu problēmas un ļauj atjaunināt draiverus ar vienu klikšķi.

 • Atjaunināt manuāli

Tas nav pārāk grūti izdarāms, taču ņemiet vērā, ka pareizās atjaunināšanas pakotnes izvēle ir ārkārtīgi svarīga. Ja nē, jūs riskējat radīt vairāk problēmu un neatrisināt nevienu.

Jums jāzina skaņas kartes ražotājs un aparatūras modelis. Būtu jāiegūst arī pašreizējā draivera versijas numurs. Izmantojot šo informāciju, dodieties uz ražotāja vietni un lejupielādējiet nepieciešamo draivera pakotni. Jums var būt nepieciešams izpakot failus pirms to instalēšanas.

Ja lejupielādētais draiveris atbilst jūsu skaņas kartei un operētājsistēmai, veiciet dubultklikšķi uz faila, lai sāktu instalēšanu, un izpildiet ekrānā redzamos norādījumus.

 • Atjauniniet, izmantojot Device Manager

Tā vietā, lai meklētu manuāli, varat ļaut Windows atrast un instalēt trūkstošos draiverus. Ierīču pārvaldnieks satur sistēmas aparatūras ierīču sarakstu un ļauj atjaunināt, atjaunot vai atinstalēt draiverus atkarībā no jūsu vajadzībām.

Šī metode ir noderīga, ja jums ir ārējas audio ierīces un vēlaties atjaunināt draiverus arī tiem. Ierīču pārvaldnieka zem pareizā mezgla ir uzskaitīti visi aparatūras elementi, un jūs varat vienkārši izvēlēties vienu un atjaunināt to atsevišķi.

 • Nospiediet Win Key + X un atlasiet Device Manager.
 • Ierīces pārvaldnieka logā atrodiet skaņas, video un spēļu kontrolieru mezglu un vienreiz noklikšķiniet uz tā, lai izvērstu ierakstu.
 • Atrodiet skaņas karti un noklikšķiniet ar peles labo pogu.
 • Atlasiet Atjaunināt draivera programmatūru.
 • Nākamajā logā noklikšķiniet uz opcijas “Meklēt automātiski atjauninātu draivera programmatūru”.

Windows instalēs jaunāko draivera versiju. Ja tas norāda, ka jums ir jaunākā versija, bet jūs zināt citādi, varat lejupielādēt jaunāko no ražotāja vietnes un ievietot to kaut kur ērti. Pēc tam atgriezieties ierīču pārvaldniekā, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz ierīces, atlasiet Atjaunināt draiveri, noklikšķiniet uz opcijas Pārlūkot manu datoru, lai atrastu draivera programmatūru, un atrodiet lejupielādēto draiveri. Windows to instalēs jums. Šī metode palīdz Windows pārbaudīt, vai manuāli lejupielādētais draiveris ir drošs. Ja tā nav, instalēšana neizdosies.

Izmantojot ierīču pārvaldnieku, varat atjaunināt arī audioierīču draiverus. Vienkārši atrodiet katru no tiem sadaļā Skaņas, video un spēļu kontrolieri un atkārtojiet iepriekš minētās darbības.

 • Atjauniniet ar Auslogics draivera atjauninātāju

Ja vēlaties izlaist manuālu pareizo draiveru meklēšanu, varat izmantot automātiskās atjaunināšanas metodi, lai bez stresa instalētu jaunākās draiveru versijas. Jums pat nav jāzina skaņas kartes un ārējo audio ierīču marka un modelis. Vadītāja atjaunināšanas programmatūra veiks visu jūsu darbu.

Auslogics draivera atjauninātājs vienreiz skenē jūsu datoru, lai noteiktu aparatūru un pievienotās ierīces, un ātri atrod tiem nepieciešamos draiverus. Informācija tiek parādīta viegli saprotamā veidā, lai jūs varētu ātri veikt vēlamo darbību. Tajā tiek parādīti tikai jaunākie draiveri, kurus aparatūras ražotājs ir ieteicis precīzam ierīces modelim un ir saderīgs ar jūsu operētājsistēmu. Viss, kas jums jādara, ir noklikšķināt uz vajadzīgās pogas, lai atjauninātu draiveri.

Samaksājot dažus dolārus, jūs atbloķējat funkcionalitāti, lai uzreiz atjauninātu visas ierīces. Jums vienkārši jānoklikšķina uz zaļās pogas Atjaunināt visu, un Auslogics draivera atjauninātājs darbojas jūsu vietā.

Lai iegūtu labākos rezultātus, pirms programmatūras palaišanas pārliecinieties, vai visas ārējās ierīces ir savienotas un redzamas sistēmā Windows.

Pēc atjaunināšanas pabeigšanas restartējiet sistēmu un pārbaudiet, vai tagad dzirdat audio Hearthstone.

 • Aizveriet visas traucējošās lietojumprogrammas

Ir atkārtots, ka citas atvērtas lietojumprogrammas un fona procesi var traucēt jūsu pašreizējo programmu. Dažas no lietojumprogrammām un spēlēm pat paziņo, ka palaišanas laikā labāk ir aizvērt visu pārējo, lai iegūtu labāku pieredzi. Ja Hearthstone turpina parādīties audio problēmas, ir pienācis laiks izpildīt šo instrukciju. Tam vajadzētu palīdzēt, ja jums ir ierobežota atmiņa vai fonā ir pārāk daudz procesu, kas aizņem vietu.

Vispirms aizveriet Hearthstone un pārliecinieties, ka tas nedarbojas fonā. Pēc tam ar peles labo pogu noklikšķiniet uz katras atvērtās lietojumprogrammas ikonas uzdevumjoslā un atlasiet Aizvērt. Protams, daži no viņiem, iespējams, joprojām darbojas fonā.

Tātad, izmantojiet izvēlni Windows rīki (Win Key + X), lai atvērtu uzdevumu pārvaldnieku un pārbaudītu procesus, kas aizņem ievērojamu atmiņas, procesora un diska vietu. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz katra pārkāpuma procesa un atlasiet Beigt uzdevumu.

Tagad vēlreiz palaidiet Hearthstone un atskaņojiet to. Jums vajadzētu būt iespējai izbaudīt tā krāšņos skaņas efektus.

Tas ir neizbēgami, ka jūsu dators laika gaitā kļūst lēnāks. Kad nevēlamie faili uzkrājas un atmiņa kļūst iebrukusi nevajadzīgām programmām un procesors noveco, sistēma vienkārši nevar būt tik ātra kā tad, kad tā bija jauna. Izmantojot Auslogics BoostSpeed, datorā varat notīrīt visus nevēlamos un ātrumu samazinošos jautājumus un ļaut sistēmai darboties labāk.

 • Pārbaudiet spēles failu integritāti

Bojāti spēļu faili kaut ko vai citu sajauc spēles pieredzē. Tas ir, ja spēle pat darbojas vispār, neskatoties uz bojājumiem. Dažreiz tas ir vizuāls elements, kas tiek ietekmēts, dažreiz pazūd skaņa. Par laimi, Blizzard ir paredzējis šādus jautājumus, un izstrādātāji lietotnē ir iekļāvuši skenēšanas rīku, lai pārbaudītu, vai spēles failos nav problēmu.

 • Palaidiet Blizzard lietojumprogrammu.
 • Atrodiet savu spēli un noklikšķiniet uz tās.
 • Noklikšķiniet uz nolaižamās bultiņas Opcijas, lai izvērstu šo izvēlni.
 • Atlasiet Skenēt un labot.
 • Jūs saņemsit paziņojumu, ka process, kuru jūs sāksit, uz laiku apturēs visas notiekošās spēles. Noklikšķiniet uz Sākt skenēšanu.

Blizzard remonta rīks sāks plašu visu Hearthstone failu skenēšanu. Tas var aizņemt kādu laiku, tāpēc esiet pacietīgs. Ja tā atradīs kādas problēmas, tā mēģinās tās novērst. Tam var būt nepieciešams remonta atjauninājums, kuru lietotne sāks automātiski instalēt.

Kad tas ir izdarīts, palaidiet Hearthstone un izbaudiet savu spēli ar pavadošo skaņu.

 • Pielāgojiet spēles saderību

Hearthstone tika palaists vairāk nekā pirms pus desmit gadiem. Protams, tas neizmantos visas Windows 10 vides priekšrocības tāpat kā vēlāk spēles. Parasti tas darbojas saderības režīmā, kas pielāgo spēles iestatījumus. Saderības režīms parasti tiek iestatīts uz Windows 8.

Ja esat to izmantojis saderības režīmā iepriekšējai Windows versijai, piemēram, XP vai Vista, tas var būt jūsu audio problēmas avots. Lietotnes Battle.net jaunākā versija vairs neatbalsta nevienu Windows versiju. Teorētiski tas nozīmē, ka tas nav ideāli, ja lietotne joprojām ir iestatīta XP vai Vista saderības režīmam.

Tātad, mēģiniet mainīt saderības iestatījumus un uzziniet, kas notiek.

 • Aizveriet visas spēles, kuras spēlējat, izmantojot lietotni Blizzard. Aizveriet arī lietotni un pabeidziet visus procesus uzdevumu pārvaldniekā.
 • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz lietotņu palaidēja un atlasiet Rekvizīti.
 • Dodieties uz cilni Saderība.
 • Noņemiet atzīmi blakus “Palaist šo programmu saderības režīmā”.
 • Noklikšķiniet uz Lietot.
 • Noklikšķiniet uz Labi.

Pamēģiniet atskaņot Hearthstone tūlīt un pārbaudiet, vai viss darbojas, ieskaitot skaņu.

Ja vēlaties izmēģināt Vista vai XP saderības režīmu, jums, iespējams, būs jāpazemina Battle.net lietotnes jaunākā versija, taču tas bloķēs jūs no daudzām jaunākajām iespējām jaunākajās versijās, tāpēc tas nav ieteicams.

Ja joprojām rodas problēmas, atgriezieties cilnē Saderība un noklikšķiniet uz “Palaist saderības problēmu novēršanas rīku”. Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus un palaidiet spēli ar jums automātiski atlasītajiem iestatījumiem. Tam vajadzētu novērst problēmu.

 • Atjaunojiet spēles iestatījumus pēc noklusējuma

Mēs šeit nonākam izmisuma teritorijā. Bet, vienkārši sakot, ja šajā brīdī problēma nav novērsta, ir jāizmēģina jebkura cita lieta, kuru vērts izmēģināt.

Lietotnes iestatījumu atjaunošana pēc noklusējuma jums vismaz pateiks, vai jūsu veiktajām izmaiņām ir kāds sakars ar Hearthstone audio problēmu.

 • Palaidiet lietotni Battle.net un galvenajā izvēlnē atlasiet opciju Iestatījumi.
 • Noklikšķiniet uz Skaņa un paziņojumi.
 • Loga apakšdaļā noklikšķiniet uz Atiestatīt uz noklusējumu.
 • Jūs saņemsiet apstiprinājuma uzvedni. Noklikšķiniet uz Atiestatīt.
 • Pēc tam sadaļā Iestatījumi atlasiet opciju Balss tērzēšana.
 • Noklikšķiniet uz Atjaunot noklusējumus un apstiprināšanas uzvednē noklikšķiniet uz Atiestatīt.
 • Lai saglabātu izmaiņas, apakšējā labajā stūrī noklikšķiniet uz Gatavs.

Atkārtoti palaidiet spēli un pārbaudiet, vai skaņa ir atgriezusies.

Varat arī pāriet uz Hearthstone izvēlni un atjaunot visu skaņas iestatījumu noklusējuma vērtības.

 • Pārinstalējiet spēli

Dažreiz spēles faili ir bojāti, taču Battle.net iekšējā remonta rīkam neizdodas atrast korupciju. Tādā gadījumā jums, iespējams, būs jānoņem spēle un jāpārinstalē tā. Tas atbrīvojas no bojātajiem failiem, lai jūs varētu vēlreiz sākt ar tīru instalēšanu.

 • Palaidiet lietotni Battle.net.
 • Atrodiet savu spēli spēļu sarakstā un noklikšķiniet uz tās.
 • Atlasiet Opcijas.
 • Paplašinātās izvēlnes opcijās atlasiet Atinstalēt spēli.
 • Kad tiek parādīts apstiprinājuma dialoglodziņš, noklikšķiniet uz Jā, Atinstalēt.
 • Aizveriet lietotni Battle.net un restartējiet to.
 • Lejupielādējiet Hearthstone un spēlējiet spēli.
 • Pārinstalējiet programmu Battle.net

Ja nekas cits nedarbojas, tas varētu būt galīgais labojums.

Atveriet vadības paneli un nomainiet skatu pēc režīma uz kategoriju, pēc tam sadaļā Programmas noklikšķiniet uz saites “Atinstalēt programmu”. Programmu sarakstā atrodiet lietojumprogrammu Blizzard Battle.net, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās un atlasiet Atinstalēt. Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai pabeigtu procesu.

Tagad pārinstalējiet programmu un atskaņojiet Hearthstone. Skaņai un visam citam vajadzētu darboties lieliski.

Iepazīstoties ar šo rokasgrāmatu, jūs zināt, kā rīkoties, ja jūs nedzird spēļu skaņas Hearthstone sistēmā Windows 10. Ja jūs zināt papildu risinājumus, kurus mēs, iespējams, esam ignorējuši, nevilcinieties informēt mūs par tiem komentāros.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found