Windows

Nesaskaņas JavaScript kļūda: kā to pilnībā atrisināt?

Discord ir populāra saziņas platforma, kas ļauj lietotājiem tērzēt, izmantojot attēlu, tekstu, audio vai video. Tas ir īpaši noderīgs spēļu sabiedrībai, taču tā sasniedzamība ir paplašinājusies arī citās nozarēs, piemēram, izglītībā un uzņēmējdarbībā.

Lieta ir tāda, ka, tāpat kā jebkurai citai programmai, lietojot Discord lietotni, var rasties problēmas. Tātad, ja mēģinot to instalēt vai palaist, rodas Discord JavaScript kļūda, neuztraucieties. Tu neesi viens. Vairāki lietotāji ir ziņojuši, ka ir saņēmuši JavaScript kļūdu, kas, kā zināms, ietekmē arī citas ziņojumapmaiņas lietotnes, piemēram, Skype.

Šodien publicētajā ziņojumā mēs dalīsimies ar galīgo ceļvedi par to, kā pārtraukt nesakritības kļūdas saņemšanu JavaScript. Cerams, ka viens no šiem risinājumiem darbosies, un jums vajadzētu atgriezties pie programmas izmantošanas bez problēmām.

Mēs iesakām izmēģināt risinājumus viens pēc otra, līdz atrodat sev piemērotu risinājumu.

Ko nozīmē ziņojums “Galvenajā procesā radās JavaScript kļūda”?

JavaScript kļūdu ziņojumi var būt nepatīkami un nomākti, īpaši gadījuma lietotājiem. Parasti tas notiek, ja tīmekļa lapas vai lietotnes skriptu neizdodas pareizi izpildīt, iespējams, kļūdas dēļ.

Kā minēts iepriekš, Discord JavaScript kļūda tiek parādīta, mēģinot palaist lietotni vai tās laikā. Parasti pēc tam parādīsies logs, kurā būs redzams ziņojums “Galvenajā procesā radās JavaScript kļūda”.

Tiks parādītas arī citas kļūdas ziņojuma daļas, kurās parādīts ietekmētais ceļš vai problēmas avots. Parasti informācija parastam datora lietotājam varētu būt pārāk sarežģīta, lai to saprastu, taču tai ir liela nozīme tehnoloģiju ekspertiem.

Diemžēl nav viegli noteikt precīzus šīs kļūdas cēloņus. Tomēr daži no iespējamiem scenārijiem ietver:

 • Darbojas nesaskaņas ar administratora atļaujām
 • Lietotne Discord vai tās iestatījumi var būt bojāti
 • Ir atspējots pakalpojums ‘Quality Windows Audio Video Experience’, kas ir saistīts ar Discord pamatfunkcijām.

Kā novērst nesaskaņas JavaScript kļūdu operētājsistēmā Windows 10

1. risinājums: izdzēsiet nesaskaņas failus

Šī problēmu novēršanas tehnika darbojas ar daudzām programmām, īpaši, ja jums ir aizdomas, ka lietotnes faili var būt bojāti. Parasti, instalējot datorā tādu programmu kā Discord, tā saglabā pagaidu failus, kas ļauj tai pareizi darboties.

Kad šie faili tiek bojāti, ar tiem saistītā programma nedarbosies pareizi. Tātad mūsu pirmais solis ir saistīts ar Discord iestatījumu atiestatīšanu, izdzēšot mapes direktorijos “% AppData% un% LocalAllData%.

Šeit ir instrukcijas:

 1. Sistēmas teknē izejiet no nesaskaņām un, izmantojot uzdevumu pārvaldnieku, pārtrauciet visus ar nesaskaņām saistītos procesus.
 2. Pēc tam atveriet File Explorer, atlasiet Šis dators un dodieties uz ceļu:
 • C: Lietotāji AppData nesaskaņas
 1. Ja neredzat mapi AppData, File Explorer lentē noklikšķiniet uz cilnes Skats un atzīmējiet izvēles rūtiņu Slēptie vienumi. Tādējādi tiks atklāti daži faili un mapes, kurus Windows tīši slēpj. Alternatīvi nospiediet tastatūras saīsni Win + R, lodziņā Palaist ierakstiet “% AppData%” (bez pēdiņām) un nospiediet taustiņu Enter.
 2. Tagad, kad mapē AppData atrodat mapi Discord, turpiniet to izdzēst.
 3. Pēc tam vēlreiz atveriet lodziņu Palaist, izmantojot īsinājumtaustiņus Win + R, vai ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Sākt un parādīto opciju sarakstā atlasiet Palaist.
 4. Ierakstiet “% LocalAppData%” (bez pēdiņām) un nospiediet taustiņu Enter vai noklikšķiniet uz Labi.
 5. Atrodiet mapi Discord un izdzēsiet to.

Kad esat pārliecināts, ka visi ar lietotni Discord saistītie faili ir izdzēsti, mēģiniet to palaist, lai pārbaudītu, vai tas darbojas.

2. risinājums: Palaidiet nesaskaņas bez administratora atļaujām

Parasti lielākajai daļai programmu ir nepieciešamas administratora tiesības, lai tās darbotos pareizi. Tomēr Discord gadījumā tas varētu būt pretējs. Daži lietotāji ziņoja, ka Discord palaišana, nepiesakoties, izmantojot administratora kontus, novērsa kļūdas ziņojumu “Galvenā nesaskaņu procesā radās JavaScript kļūda”.

Lai to izdarītu, rīkojieties šādi:

 1. Uz darbvirsmas atrodiet ikonu Nesaskaņas, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās un atveriet tās rekvizītus.
 2. Logā “Discord Properties” atveriet cilni “Compatibility” un noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas blakus “Run this program as administrator”.
 3. Noklikšķiniet uz Labi> Lietot, lai lietotu izmaiņas, un aizveriet logu. Ja rodas kādi dialoglodziņi, noteikti apstipriniet tos, lai izmaiņas stātos spēkā.

Tagad, mēģinot to palaist, pārbaudiet, vai joprojām rodas kļūdas Discord JavaScript kļūda. Ja jūs to darāt, izmēģiniet nākamo risinājumu.

3. risinājums: iestatiet kvalitātes Windows audio video pieredzes pakalpojuma startēšanas veidu uz Automātisks

Kvalitatīvais Windows audio video pieredzes pakalpojums ļauj pareizi darboties audio-video straumēšanas lietojumprogrammām, piemēram, Discord. Tādēļ, ja pakalpojums nedarbojas, Discord var tikt iestrādāta JavaScript kļūda.

Pārbaudiet, vai pakalpojums darbojas, un, ja nē, iestatiet Startēšanas veids: Automātisks.

Lūk, kā:

 1. Nospiediet saīsni Win + R, lodziņā Palaist ierakstiet “services.msc” (bez pēdiņām) un nospiediet taustiņu Enter.
 2. Loga Pakalpojumi sarakstā atrodiet kvalitatīvu Windows Audio Video pieredzes pakalpojumu. Lai to ātri izdarītu, mēģiniet tastatūrā nospiest Q burtu.
 3. Kad esat to atradis, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un atlasiet Rekvizīti vai vienkārši veiciet dubultklikšķi, lai atvērtu tā rekvizītu logu.
 4. Logā Rekvizīti jūs varēsit redzēt, vai pakalpojums darbojas, pārbaudot opciju Pakalpojumu statuss zem Startēšanas veids. Ja tas parāda Running, noklikšķiniet uz Stop un pēc tam noklikšķiniet uz Start, lai to palaistu vēlreiz.
 5. Pirms izmaiņu piemērošanas noteikti mainiet Startēšanas veidu uz Automātisks.

Tagad palaidiet Discord un pārbaudiet, vai problēma joprojām pastāv. Ja tā notiek, pārbaudiet nākamo risinājumu zemāk.

4. risinājums: pārbaudiet, vai jūsu antivīruss izraisa problēmu

Dažos gadījumos antivīrusu programma var ievietot karantīnā dažus konkrētus failus, kas var traucēt nesaskaņas palaišanu. Savukārt programma, iespējams, vairs nevar piekļūt failiem. Kad tas notiek, tas parāda JavaScript kļūdas ziņojumu.

Lai atrisinātu šo problēmu, jums tikai jāpievieno nesaskaņas pretvīrusu programmas izņēmumu sarakstā. Lai to izdarītu, piekļūstiet savai pretvīrusu lietojumprogrammai un pārbaudiet, vai kādi nesaskaņas faili ir ievietoti karantīnā. Ņemiet vērā, ka process var atšķirties atkarībā no izmantotās antivīrusu programmatūras.

Ja nevarat saprast, kā tas tiek darīts, skatiet antivīrusu rokasgrāmatu. Ja neatrodat bloķētus failus, problēma ir citur. Tādā gadījumā turpiniet ar nākamo risinājumu.

5. risinājums: atkārtoti instalējiet nesaskaņas

Ja nekas cits neizdodas, Discord instalēšana ir jūsu pēdējā iespēja. Šī metode ir efektīva, jo jūs instalēsit jaunu programmas kopiju, kas nozīmē visu nesaskaņas failu un iestatījumu nomaiņu. Lai šis process būtu veiksmīgs, noteikti piesakieties savā administratora kontā, jo nevarēsit atinstalēt programmas, izmantojot kontu, kas nav administrators.

 1. Discord atinstalēt var, izmantojot vadības paneli vai lietotni Iestatījumi. Lai turpinātu, dodieties uz izvēlni Sākt, atrodiet Vadības panelis un palaidiet to. Varat arī noklikšķināt uz zobrata ikonas, lai atvērtu iestatījumus.
 2. Instalēto programmu sarakstā atrodiet Discord un noklikšķiniet uz Atinstalēt.
 3. Jums vajadzētu redzēt vedni Discord, kas palīdzēs jums veikt atinstalēšanas procesu. Noklikšķiniet uz Jā, kad tiek prasīts izvēlēties, vai vēlaties “pilnībā noņemt nesaskaņas datorā”.
 4. Kad process ir pabeigts, noklikšķiniet uz Pabeigt.
 5. Nākamais solis ir Discord instalēšana no jauna. Tas nozīmē apmeklēt oficiālo Discord vietni, lejupielādēt programmu un instalēt to savā datorā. Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai pārliecinātos, ka to pareizi instalējat.

Tagad jums vajadzētu būt iespējai palaist un izmantot programmu, neiedarbojoties ar JavaScript kļūdu.

Uzturiet sistēmu drošībā, izmantojot Auslogics Anti-Malware

Jūsu drošībai tiešsaistē jābūt galvenajai prioritātei, kad esat tiešsaistē, neatkarīgi no tā, vai straumējat savus iecienītos videoklipus, spēlējat tiešsaistes PC spēles vai izmantojat tērzēšanas lietotnes, piemēram, Discord. Tas nozīmē, ka ne visas pretvīrusu programmatūras lietojumprogrammas tiek izveidotas vienādi, un jūs vēlaties tādu, kas aizsargātu jūsu failus un aizsargātu jūsu datoru.

Mēs iesakām Auslogics Anti-Malware programmu, kurai uzticas miljoniem lietotāju visā pasaulē, lai nodrošinātu nepārtrauktu aizsardzību pret visa veida ļaunprātīgu programmatūru un vīrusiem. Papildus tam tas pārbauda, ​​vai jūsu pārlūkprogrammas paplašinājumos nav datu noplūdes, dodot jums mieru pārlūkošanas laikā.

Labākā daļa no Auslogics Anti-Malware ir tā, ka tā ir saderīga ar Windows Defender, iebūvēto Windows 10 drošības rīku. Tātad tas darbojas, lai uzlabotu datora drošību.

Programma ir paredzēta, lai pārbaudītu, vai pagaidu mapēs nav drošības problēmu, un tās traucē, pirms tās ietekmē jūsu datoru. Jūs pat varat iestatīt automātisko skenēšanu, lai nodrošinātu aizsardzību visu diennakti. Īsāk sakot, Auslogics-Anti-Malware izmantošana nodrošina visaugstāko aizsardzību pret kibernoziedzniekiem un kiberdraudiem.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found