Windows

Kā novērst norādīto moduli nevarēja atrast?

<

‘Ja lietas būtu viegli atrast,

viņus nebūtu vērts atrast ’

Toms Henkss

Nav brīnums, ka cilvēks var satraukties, ja nevar piekļūt USB diskam. Tātad, ja tas ir jūsu gadījums un jūs pastāvīgi jautājat: "Kas ir norādītais modulis nevarēja atrast kļūdas ziņojumu operētājsistēmā Windows 10?", Neļaujiet šīm nepatikšanām jūs pārāk daudz nomākt. Par laimi, problēma, ar kuru esat saskāries, ir 100% novēršama - vienkārši lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā atrisināt Norādīto moduli nevarēja atrast kļūdu sistēmā Windows 10.

Palaidiet SFC skenēšanu

Labākais veids, kā sākt problēmu novēršanu, ir meklēt operētājsistēmā problemātiskus sistēmas failus. Lieta ir tāda, ka daži no viņiem varētu būt pazuduši vai sabojājušies. Šādā situācijā Sistēmas failu pārbaude ir tikai jums vajadzīgā lieta: tā pārbaudīs jūsu sistēmas failus un, ja nepieciešams, tos aizstās sāknēšanas laikā.

Šeit ir nepieciešamās instrukcijas, kā veikt sistēmas failu pārbaudītāja skenēšanu operētājsistēmā Windows 10:

 1. Nospiediet tastatūras Windows logotipa taustiņu + X saīsni. Atlasiet Komandu uzvedne (Administrators).
 2. Un šeit ir vēl viens veids, kā piekļūt jūsu paaugstinātajai komandu uzvednei: meklēšanas joslā ierakstiet cmd, rezultātu sarakstā atrodiet komandu uzvedni, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tā un atlasiet Palaist kā administrators.
 3. Tagad, kad esat piekļuvis komandu uzvednei ar administratora tiesībām, ierakstiet “sfc / scannow” (bez pēdiņām).
 4. Nospiediet Enter un gaidiet komandas izpildi. Izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, ja tas ir nepieciešams.
 5. Kad skenēšana ir beigusies, aizveriet komandu uzvednes logu. Pēc tam restartējiet savu mašīnu.

Tagad pārbaudiet, vai varat piekļūt USB diskdzinim.

Palaidiet pretvīrusu programmatūras skenēšanu

Iespējams, ka jūsu dators ir inficēts ar ļaunprātīgu programmatūru, un tas var būt iemesls, kāpēc jūs arvien sastopaties ar ‘Norādīto moduli nevarēja atrast’. Šādā gadījumā labs risinājums pret ļaunprātīgu programmatūru ir tas, kas jums nepieciešams, lai atrisinātu problēmu.

Šim nolūkam jūs varat brīvi izmantot iebūvēto Windows Defender risinājumu. Tas tiek piegādāts kā daļa no jūsu Windows 10 un ir paredzēts, lai aizsargātu jūsu sistēmu no ļaunprātīgām vienībām. Lūk, kā jūs varat izmantot šo rīku savā labā:

 1. Atveriet lietotni Iestatījumi, vienlaikus nospiežot Windows logotipu un I taustiņus.
 2. Atlasiet Atjaunināt un drošība. Pēc tam dodieties uz kreisās rūts izvēlni un noklikšķiniet uz Windows Defender.
 3. Tagad noklikšķiniet uz saites Atvērt Windows Defender. Tādējādi tiks atvērts Windows Defender drošības centrs.
 4. Pārvietojieties uz kreisās rūts izvēlni un noklikšķiniet uz vairoga ikonas.
 5. Noklikšķiniet uz saites Papildu skenēšana, kas atrodas zem pogas Ātrā skenēšana.
 6. Atlasiet opciju Pilna skenēšana un noklikšķiniet uz Skenēt tūlīt.
 7. Pagaidiet, līdz skenēšana ir pabeigta. Windows Defender sniegs detalizētu informāciju par skenēšanu, lai jūs varētu veikt atbilstošas ​​darbības.

Tas nozīmē, ka varat izmantot trešās puses risinājumu, lai pārbaudītu, vai sistēmā Windows 10 nav ļaunprātīgas programmatūras. Piemēram, Auslogics Anti-Malware pārbaudīs, vai visos jūsu sistēmas kaktos ir aizdomīgi priekšmeti un procesi, un pēc jūsu izvēles tos noņems vai ievietos karantīnā. Labākais ir tas, ka šis rīks var darboties vienlaikus ar jūsu galveno pretvīrusu produktu, neatkarīgi no tā, vai tas ir Windows Defender vai programmatūra, kas nav Microsoft - to līdzāspastāvēšana bez konfliktiem faktiski sniegs jums labāko no abām pasaulēm.

Atjauniniet draiverus

Ja USB problēma joprojām pastāv, iespējams, aiz tā atrodas kāds no jūsu draiveriem. Kā pats acīmredzamākais risinājums ir atrast vainīgo un to salabot. Nozīme ir tāda, ka var izrādīties ārkārtīgi grūti atrast precīzu nepatikšanas avotu, kas nozīmē, ka jums ir jāatjaunina visi draiveri, lai nodrošinātu, ka problēma izraisījušais tagad ir tip-top formā.

Acīmredzot šādā gadījumā vislabākais veids, kā risināt problēmu, ir procesa automatizēšana un visu draiveru atjaunināšana tikai ar vienu klikšķi - Auslogics draivera atjauninātājs var jums to palīdzēt.

Tomēr jūs varat izvēlēties pats cīnīties cīņā un atjaunināt visus savus braucējus pa vienam. Vienkārši paturiet prātā, ka šī metode noteikti nav labākā izvēle - daļēji tāpēc, ka tā ir smieklīgi laikietilpīga un nogurdinoša, un daļēji tāpēc, ka jūs riskējat kaut ko nepareizi lejupielādēt un instalēt un tādējādi kaitēt savai sistēmai.

Vēl viena izeja ir ierīču pārvaldnieka izmantošana - šis Windows rīks tiešsaistē meklēs nepieciešamos draiverus. Neskatoties uz to, var neizdoties atrast vajadzīgo. Papildus tam jums ir jāizmanto tālāk sniegtie norādījumi, lai atjauninātu katru draiveri, kas var aizņemt diezgan ilgu laiku:

 1. Vienlaicīgi nospiediet Windows logotipa taustiņu un X taustiņu.
 2. Izvēlnē atlasiet Ierīču pārvaldnieks.
 3. Atlasiet ierīci un ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās.
 4. Atlasiet opciju Atjaunināt draiveri.
 5. Noklikšķiniet uz ‘Meklēt automātiski atjauninātu draivera programmatūru’.

Ierīču pārvaldnieks meklēs jūsu aparatūras jaunākās draiveru versijas.

Neatkarīgi no izvēlētās metodes, pēc draiveru atjaunināšanas ir jāpārstartē Windows, lai viņi varētu apmesties un sākt strādāt tā, kā paredzēts. Pēc tam pārbaudiet, vai jūsu USB problēma ir atrisināta.

Novērsiet reģistra problēmas

Dažreiz iemesls, kāpēc ekrānā redzat ‘Norādīto moduli nevarēja atrast kļūdas ziņojumu’, ir problēmas ar sistēmas reģistru. Tas nozīmē, ka jums tas jālabo, lai piekļūtu failiem, kas ir bloķēti, pateicoties attiecīgajai kļūdai.

Parasti mēs iesakām mūsu lasītājiem izvairīties no Windows reģistra - šis komponents ir ārkārtīgi trausls, tāpēc labāk izvairīties no tā rediģēšanas. Patiesībā pat niecīga kļūda tam var izrādīties liktenīga. Tāpēc mēs iesakām izvēlēties drošu reģistru problēmu risināšanas ceļu, izmantojot Auslogics Registry Cleaner bezmaksas programmatūru. Šis rīks darbosies jūsu reģistrā ar izcilu precizitāti un precizitāti un atgriezīs to pareizajā ceļā pēc iespējas bezriska veidā.

Ja mums nav izdevies sarunāt manuāli mainīt savu reģistru, noteikti dublējiet visus svarīgos failus, lai tos pasargātu no neatgriezeniskiem zaudējumiem.

Vēl viens saprātīgs piesardzības pasākums ir dublēt savu reģistru, ja lietas iet nepareizi:

 1. Nospiediet tastatūras Windows logotipa taustiņu + R saīsne.
 2. Kad palaišanas programma ir izveidota, ierakstiet regedit un nospiediet taustiņu Enter vai noklikšķiniet uz Labi. Tiks atvērts reģistra redaktora logs.
 3. Dodieties šādi: Fails -> Eksportēt -> Eksportēt diapazonu -> Visi.
 4. Atlasiet vietu, kur vēlaties saglabāt dublējumu.
 5. Nosauciet dublējuma failu un noklikšķiniet uz Saglabāt.

Ja kaut kas noiet greizi, varēsiet atjaunot reģistru:

 1. Atveriet reģistra redaktoru un atlasiet Importēt.
 2. Atrodiet savu reģistra dublējuma failu.
 3. Iegūstiet to, lai atjaunotu reģistru.

Ir pienācis laiks risināt problēmu “Norādīto moduli nevar atrast”:

 1. Ievadiet savu reģistra redaktora rīku.
 2. Atveriet vietni HKEY_LOCAL_MACHINE> Programmatūra> Microsoft> Windows> CurrentVersion. Veiciet dubultklikšķi uz tā. Pēc tam izdzēsiet Run.
 3. Pārejiet uz sadaļu HKEY_CURRENT_USER> Programmatūra> Microsoft> Windows> CurrentVersion. Veiciet dubultklikšķi uz tā un izdzēsiet Run.
 4. Atrodiet HKEY_LOCAL_MACHINE> Programmatūra> Microsoft> Windows> CurrentVersion. Veiciet dubultklikšķi uz tā. Noņemiet RunOnce.
 5. Pārvietojieties uz HKEY_CURRENT_USER> Programmatūra> Microsoft> Windows> CurrentVersion. Dubultklikšķi. Novērst RunOnce.

Visbeidzot restartējiet savu mašīnu un pārbaudiet, vai jūsu problēma vairs nav.

Tagad jūs zināt, kā novērst norādīto moduli nevarēja atrast kļūdu. Ja jums nepieciešama papildu palīdzība, nevilcinieties uzdot savus jautājumus zemāk esošajā komentāru sadaļā.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found