Windows

Tika konstatēta problēma, un Windows ir izslēgts ...

Jūs, iespējams, atradāt šo rakstu, jo meklējāt veidu, kā novērst šo kļūdas ziņojumu:

"Tika konstatēta problēma, un Windows tika izslēgts."

Ja Windows izmantojat jau ilgu laiku, jūs zināt, ka tajā ir daudz problēmu. Turklāt šajā operētājsistēmā bieži sastopas ar Blue Screen of Death (BSOD) kļūdām. Viņi pastāv jau daudzus gadus, un tie joprojām laiku pa laikam traucē lietotājus.

Kad parādās BSOD kļūda, iespējams, ka aiz tās slēpjas nopietna problēma. Tas nozīmē, ka nav pamata panikai. Šajā ziņojumā mēs iemācīsim jums novērst kļūdas ziņojumu “Tika konstatēta problēma un Windows ir izslēgta”. Visticamāk, ka pie vainas ir kļūdains HDD, taču šai problēmai var būt dažādi iemesli. Pārliecinieties, ka esat iepazinies ar mūsu risinājumiem, līdz atklājat sev piemērotāko risinājumu.

1. metode: HDD pārbaude

Kad parādās Zilais nāves ekrāns, to parasti papildina NTFS.sys kļūda. Tas ir rādītājs, ka jūsu HDD ir kaut kas nepareizs. Visticamāk, ka Windows nevar piekļūt noteiktai sistēmas nodalījuma daļai. Vairumā gadījumu to izraisa slikti HDD sektori vai bojāti sistēmas faili.

Tātad, pirmais risinājums, kas jums jāmēģina, ir pārbaudīt HDD stāvokli. Ja konstatējat, ka problēmu nevar novērst, jums tā būs jāaizstāj. Pirms mēs kopīgojam instrukcijas, jums jāizveido Windows instalācijas datu nesējs. Kad esat to ieguvis, varat pāriet uz šādām darbībām:

  1. Pievienojiet datoram Windows instalācijas datu nesēju.
  2. Restartējiet datoru.
  3. Piekļūstiet izvēlnei Sāknēšana. Paturiet prātā, ka atslēga, lai piekļūtu tam, mainās atkarībā no mātesplates. Lai iegūtu sīkāku informāciju, vislabāk ir pārbaudīt īpašnieka rokasgrāmatu.
  4. Atlasiet Windows instalācijas datu nesēju.
  5. Nospiediet Enter, lai izietu no izvēlnes Sāknēšana.
  6. Boot Windows instalācijas datu nesēju, nospiežot jebkuru taustiņu.
  7. Dodieties apakšējā kreisajā stūrī un pēc tam atlasiet Remonts datorā.
  8. Izvēlnē atlasiet Traucējummeklēšana un pēc tam noklikšķiniet uz Papildu opcijas.
  9. Tagad jums jāatver komandu uzvedne.
  10. Kad komandrinda ir izveidota, palaidiet šādu komandu:

chkdsk / f C:

  1. Pagaidiet, līdz process ir pabeigts, pēc tam restartējiet datoru.

Ja joprojām tiek parādīta BSOD kļūda, jūs esat apstiprinājis, ka HDD nav problēma. Šajā gadījumā jums vajadzētu pāriet uz nākamo risinājumu.

2. metode: pārbaudiet nesen instalēto aparatūru

Ir vērts atzīmēt, ka gandrīz katrs nomaināms datora komponents var piespiest jūsu operētājsistēmu izslēgties, lai novērstu turpmākus bojājumus. Jums jāzina, ka tad, kad tas notiek, tas nenozīmē, ka aparatūra ir bojāta. Galu galā jūs nevarēsiet vispirms palaist datoru, ja kāds no kritiskajiem komponentiem nedarbojas pareizi. Tātad, visticamāk, problēmas pamatā ir savietojamības problēmas, nevis aparatūras komponentu defekti.

Ja jūsu mātesplatē netiek atbalstīts instalētais GPU vai CPU, operētājsistēma avarēs. Šis notikums parādīs BSOD kļūdas parādīšanos. Šajā gadījumā jums ir jāpārbauda, ​​vai pievienotais procesors vai GPU ir saderīgs ar jūsu mātesplatē. Ja tā ir, mēģiniet atjaunināt mātesplatē un pārbaudiet, vai tas novērš problēmu.

Jums arī jāpārliecinās, ka visi pārējie aparatūras komponenti atrodas savās vietās. Izslēdziet datoru un pēc tam pārbaudiet, vai RAM ir pievienots pareizi. Papildus tam jums jāpārbauda, ​​vai strāvas padeve (PSU) nedarbojas nepareizi un vai jūsu dators nepārkarst.

3. metode: draiveru atjaunināšana

Kad jūsu datorā ir bojāti vai novecojuši draiveri, rodas daudz problēmu, tostarp BSOD kļūdas. Vairumā gadījumu jautājums ir saistīts ar galvenajām ierīcēm un to atbilstošajiem draiveriem. Tomēr pat tādas perifērijas ierīces kā printeri var izraisīt operētājsistēmas avāriju.

Ja vēlaties uzzināt, kā novērst kļūdas ziņojumu “Tika konstatēta problēma un sistēma Windows ir izslēgta”, jums jāapgūst ideāla draiveru atjaunināšanas metode. Šajā risinājumā jums būs jāpalaiž drošajā režīmā, lai piekļūtu ierīču pārvaldniekam. Kā papildu solis jums jāaizliedz Windows 10 automātiski instalēt un atjaunināt draiverus. Lielākoties tā atrod tikai vispārīgus draiverus, kas nav piemēroti jūsu ierīcēm. Kad esat gatavs, varat veikt tālāk norādītās darbības.

  1. Dodieties uz Microsoft atbalsta vietni un pēc tam lejupielādējiet problēmu novēršanas rīku Rādīt vai paslēpt atjauninājumus.
  2. Restartējiet datoru un pēc tam atkārtoti nospiediet taustiņu F8, lai piekļūtu izvēlnei Startēšanas papildu opcijas.
  3. Palaidiet datoru drošajā režīmā, izmantojot tīkla režīmu.
  4. Atveriet ierīču pārvaldnieku un pēc tam atjauniniet draiverus.
  5. Tagad jums jāpalaiž problēmu novēršanas rīks Rādīt vai paslēpt atjauninājumus, lai operētājsistēma automātiski neatjauninātu draiverus.
  6. Restartējiet datoru un pēc tam pārbaudiet, vai kļūda nav pazudusi.

Jums jāzina, ka draiveru atjaunināšana, izmantojot ierīču pārvaldnieku, var būt laikietilpīga. Par laimi, ir vienkāršāks veids, kā veikt šo uzdevumu. Izmantojot Auslogics draiveru atjauninātāju, varat pārliecināties, ka visi draiveri tiks atjaunināti līdz jaunākajām versijām. Turklāt jums nav jāuztraucas par saderības problēmām, jo ​​rīks atradīs versijas, kas ir piemērotas jūsu operētājsistēmai un procesoram.

4. metode: Windows 10 atiestatīšana

Ja BSOD kļūda saglabājas pat pēc iepriekš minēto risinājumu izmēģināšanas, ar Windows 10 instalēšanu ir jābūt kaut kas nepareizs. Ja tas ir bojāts, tas izraisīs jūsu datora avāriju. Lai novērstu šo problēmu, iesakām veikt Windows 10 atiestatīšanu. Tomēr, pirms izvēlaties šo risinājumu, jums jāzina, ka tas izdzēsīs visus failus no jūsu sistēmas. Tāpēc vislabāk ir vispirms izveidot rezerves kopiju, pirms ķeraties pie šīs problēmas atrisināšanas problēmas novēršanas metodes.

Vai ir citas BSOD kļūdas, kuras vēlaties, lai mēs novēršam?

Lūdzu, nevilcinieties uzdot savus jautājumus zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found