Windows

Kas ir Microsoft brīdinājuma brīdinājums vietnē Edge un kā no tā atbrīvoties?

Noziedznieki izmanto katru iespēju, lai pievilinātu nenojaušošos upurus iesniegt viņu slepeno informāciju un finanšu informāciju. Pikšķerēšanas krāpšanās ir iekļuvušas pat Microsoft Edge. Daži lietotāji sūdzējās, ka viņi pastāvīgi redzēs krāpnieciskus un ļaunprātīgus uznirstošos logus, brīdinot viņus par iespējamu vīrusu uzbrukumu. Tie, kas zināja labāk, to viegli atpazina kā noziedznieku veidu, kā viņus pamudināt pieņemt nepārdomātus lēmumus. Lielāko daļu laika uznirstošais ziņojums liks lietotājam nosūtīt personiskos akreditācijas datus, lai sāktu labošanas procesu.

Sastopoties ar kaut ko līdzīgu šim, jums vajadzētu būt mierīgam un uzzināt, kā noņemt Microsoft brīdinājuma brīdinājumu no Edge operētājsistēmā Windows 10. Neklikšķiniet uz saitēm un neiesniedziet savu personisko informāciju. Neuztraucieties, jo mēs esam uzskaitījuši lietas, ko varat darīt, lai atbrīvotos no šīs problēmas.

Kas ir “Microsoft brīdinājuma brīdinājums” vietnē Edge?

Dažos gadījumos, kad šis brīdinājuma ziņojums parādās vietnē Edge, tas pārlūku sasalst. Jūs pat varētu redzēt šos draudīgos brīdinājumus:

"Bīstami!"

"Brīdinājums!"

"Sagatavojies!"

"Jūsu datorā ir nopietns vīruss!"

Ja redzat šos uznirstošos ziņojumus, vienkārši atpūtieties, jo jums nav par ko uztraukties. Parasti tas ir tikai mēģinājums nobiedēt nezinošu Edge lietotāju. Iepriekš tas bija izplatīts Mozilla un Google Chrome, un daudzi lietotāji kļuva par pikšķerēšanas upuriem. Tomēr pēc šo pārlūkprogrammu drošības funkciju uzlabošanas šie ļaunprātīgie uznirstošie logi tika gandrīz pilnībā izslēgti. No otras puses, tā kā Edge joprojām ir salīdzinoši jauna, tā joprojām ir uzņēmīga pret šādiem draudiem un uzbrukumiem.

Daži lietotāji, kas nenojauš, var mudināt norādīt Windows licenci, personas datus vai naudu. Tātad, jums nevajadzētu krist uz to. Ja jums ir jāuztraucas patiesi, antivīruss vai sistēma jums savlaicīgi nosūtīs paziņojumu. Ja jūs joprojām uztraucaties, jums vajadzētu būt uzticamam trešās puses drošības rīkam, piemēram, Auslogics Anti-Malware. Šis rīks var noķert priekšmetus, kurus Windows Defender var palaist garām, padarot jūsu datoru drošāku.

Protams, jūs varētu jautāt: "Kā es varu atbrīvoties no brīdinājuma brīdinājuma no Microsoft?" Pirmais, ko jūs varat darīt, ir nogalināt Microsoft Edge procesu uzdevumu pārvaldniekā. Pēc tam veiciet tālāk norādītās darbības, lai no pārlūkprogrammas pilnībā noņemtu ļaunprātīgo uznirstošo ziņojumu.

Kā noņemt Microsoft brīdinājuma brīdinājumu no malas operētājsistēmā Windows 10

Pirms turpināt, jums jāzina, ka to darbību grūtības pakāpe, kuras mēs dalīsimies, progresēs, virzoties tālāk. Neskatoties uz to, to efektivitāti ir pārbaudījuši vairāki lietotāji.

  1. Kad redzat ļaunprātīgo uznirstošo ziņojumu, nospiediet Ctrl + Shift + Esc, lai atvērtu uzdevumu pārvaldnieku.
  2. Atveriet cilni Procesi un pēc tam pārtrauciet Edge.
  3. Tagad jums jāpalaiž Microsoft Edge, neizmantojot lietotnes saīsni. To var izdarīt, noklikšķinot uz Windows taustiņš + S. Ierakstiet jebkuru meklēšanas vienumu un pēc tam nospiediet taustiņu Enter. Piemēram, jūs varat ierakstīt “sviedru necaurlaidīgas ūdens pudeles” - jebko, kas atrodas zem saules.
  4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tikko atvērtās cilnes, pēc tam aizveriet citas cilnes.
  5. Iziet no malas. Nākamreiz, kad palaidīsit Microsoft Edge, ļaunprātīgā uznirstošā loga vairs nebūs.

Pēc šo darbību veikšanas jums ir jāpārbauda sistēma, pārliecinoties, ka nav pārlūka gaisa laupītāja. To var izdarīt, izmantojot Windows Defender un Auslogics Anti-Malware. Pēdējais atklāj sīkfailus, kas apkopo jūsu personas datus un izseko jūsu darbības. Turklāt tas analizē automātiskās palaišanas vienumus un aizdomīgus ierakstus reģistrā. Tas arī novērsīs datu noplūdi, skenējot pārlūkprogrammas paplašinājumus.

Ja ļaunprātīga programmatūra ir nolaupījusi jūsu Edge pārlūku, modificējot noklusējuma sākumlapu, varat izpildīt šos norādījumus:

  1. Palaidiet Edge.
  2. Atveriet pārlūkprogrammas augšējo labo daļu un pēc tam noklikšķiniet uz trim horizontāli izlīdzinātiem punktiem. Tam vajadzētu atvērt pārlūkprogrammas opcijas.
  3. Sarakstā atlasiet Iestatījumi.
  4. Ritiniet uz leju un noklikšķiniet uz Papildu iestatījumi.
  5. Sadaļā Rādīt pogu Sākums tiks parādīts nolaižamais saraksts. Ja jūsu pārlūkprogramma ir nolaupīta, šī opcija tiks iestatīta uz “Konkrēta lapa”. Varat mainīt URL vai sarakstā izvēlēties Sākuma lapa.

Būtiski padomi drošai sērfošanai tiešsaistē

Protams, pēc visa pārdzīvotā stresa jūs vēlētos novērst ļaunprātīgos uznirstošos logus no jauna inficēt jūsu pārlūkprogrammu. Nu, jūs varat to izdarīt, iegūstot reklāmu bloķētāju. Par laimi, Microsoft Edge tagad atbalsta paplašinājumus. Tāpēc pārliecinieties, ka drīz apmeklējat Microsoft veikalu un saņemat reklāmu bloķēšanas paplašinājumu. Bez tam, jums nevajadzētu atļaut sīkfailus no visām vietnēm. Jums tās jāpieņem tikai tad, ja tās nāk no uzticama avota.

Ir arī izdevīgi, ja jums ir uzticams pretvīrusu / pret ļaunprātīgu programmatūru. Šim rīkam jāspēj aizsargāt jūs no draudiem un uzbrukumiem. Kā jau minējām, Auslogics Anti-Malware ir lieliska iespēja, runājot par šo tēmu. Tas ir izstrādāts tā, lai tas būtu saderīgs ar Microsoft produktiem. Tātad tas netraucēs Windows Defender un jūsu sistēmu.

Vai ir kaut kas saistīts ar jautājumu, kuru mums neizdevās atspoguļot šajā rakstā?

Pastāstiet mums komentāru sadaļā, un mēs atradīsim piemērotu risinājumu.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found