Windows

Kā vislabāk drukāt PDF formātā sistēmā Windows?

‘Bez atmiņas nav kultūras. Bez atmiņas nebūtu ne civilizācijas, ne sabiedrības, ne nākotnes. ”

Elie Wiesel

Ja meklējat vienkāršu veidu, kā saglabāt un drukāt PDF failus sistēmā Windows, esat nonācis īstajā vietā!

Mūsdienās dokumentu un attēlu saglabāšana PDF formātā ir kļuvusi par labāku iespēju failu koplietošanai. Tas ļauj citiem cilvēkiem redzēt tieši to, ko jūs domājāt dokumentam, saglabājot visu teksta un attēlu formatējumu. Lieki piebilst, ka ir ērtāk, praktiskāk un vieglāk koplietot failus kā PDF.

Uzzināt, kā drukāt PDF sistēmā Windows 10, ir diezgan viegli, jo sistēmā jau ir iebūvēta Microsoft Print to PDF funkcija. Ja datorā ir šī operētājsistēma, varat ievērot pirmo metodi. No otras puses, ja jums ir Windows 8 vai vecāka versija, ieteicams izmēģināt otro metodi. Mēs arī iemācīsim, kā drukāt PDF tiešsaistē, lai jums būtu citas iespējas, izņemot iepriekšminēto.

Pirms visa cita ...

Mēs iesakām atjaunināt draiverus, lai jums nebūtu problēmu ar PDF failu drukāšanu. To var izdarīt manuāli, taču tas var būt sarežģīti un laikietilpīgi. Labāka iespēja būtu izmantot viena klikšķa risinājumu, piemēram, Auslogics Driver Updater. Šis rīks automātiski atpazīs jūsu operētājsistēmu un meklēs atbilstošos draiverus. Ar vienas pogas klikšķi jūs varat atjaunināt visus draiverus līdz jaunākajām ražotāja ieteiktām versijām.

Draiveru atjaunināšana var palīdzēt atrisināt PDF drukāšanas problēmas.

1. metode: Windows 10 iebūvētās Microsoft Print to PDF funkcijas izmantošana

Viena no Windows 10 lieliskajām lietām ir tā, ka lietotājiem ir vieglāk saglabāt savus attēlus, dokumentus un izklājlapas kā PDF failus. Šeit ir instrukcijas, kā drukāt PDF failu sistēmā Windows 10:

  1. Meklējiet failu, kuru vēlaties izdrukāt.
  2. Atveriet failu, veicot dubultklikšķi uz tā.
  3. Kad fails ir atvērts, meklējiet opciju Drukāt un noklikšķiniet uz tā. Tas jāparāda kā Drukāt tekstu vai arī tas var būt pieejams kā poga, piemēram:

Youe Win 10 ir iebūvēta PDF failu drukāšanas funkcija.

Piezīme. Ja jums ir grūtības atrast opciju Drukāt, mēģiniet to meklēt opcijās Vairāk vai Fails.

  1. Izvēlieties PDF faila saglabāšanas vietu. Nosauciet to un pēc tam noklikšķiniet uz Saglabāt. Tagad jums ir fails PDF formātā.

2. metode: Programmas instalēšana PDF drukāšanai

Ja izmantojat vecāku Windows operētājsistēmas versiju, jums nav iebūvētās Microsoft Print to PDF funkcijas. Ko jūs varat darīt, ir instalēt trešās puses programmu. Šai metodei varat izvēlēties bezmaksas programmatūru. Pēc programmatūras instalēšanas rīkojieties šādi:

  1. Veiciet dubultklikšķi uz faila, kuru vēlaties izdrukāt.
  2. Pēc faila atvēršanas atrodiet opciju Drukāt un pēc tam noklikšķiniet uz tā.
  3. Kad esat nonācis drukas iestatījumu lapā, atlasiet tikko instalēto PDF programmu.
  4. Noklikšķiniet uz Drukāt, pēc tam izvēlieties vietu PDF faila saglabāšanai. Ierakstiet faila nosaukumu un pēc tam noklikšķiniet uz Saglabāt.

3. metode: Tīmekļa lietojumprogrammas izmantošana

Ja datorā nav PDF printera un jūs nevēlaties to instalēt, varat izvēlēties tīmekļa lietojumprogrammu. Uzzināt, kā tiešsaistē drukāt PDF, ir īpaši noderīgi, it īpaši, ja vēlaties iegūt Web lapas drukātu kopiju, neveicot garlaicīgu failu konvertēšanas procesu. Viss, kas jums jādara, ir izmantot tīmekļa rīku, piemēram, WebPagetoPDF. Vienkārši dodieties uz vietni un ielīmējiet tīmekļa lapas URL. Vienkārši noklikšķiniet uz pogas, un vietne jums izveidos PDF failu. Paturiet prātā, ka šādu rīku var izmantot tikai publiskām tīmekļa lapām, nevis privātām, piemēram, aviokompānijas maršruta kvītīm.

Kuru no opcijām izmantojāt, lai izveidotu PDF failu?

Informējiet mūs zemāk esošajos komentāros!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found