Windows

Kā pārvaldīt uzdevumu progresu operētājsistēmas Microsoft Planner sistēmā Windows 10?

Microsoft Planner pieder Office365 lietojumprogrammu komplektam. Tā ir plānošanas programma, kuru komandas un indivīdi var izmantot, lai izveidotu plānus, piešķirtu uzdevumus, sazinātos un sadarbotos, kā arī koplietotu dokumentus, cita starpā. Uzdevumus var izveidot un konfigurēt noteiktā veidā, kas pielāgots komandas vajadzībām. Process ir diezgan vienkāršs, tomēr daudziem cilvēkiem ar to ir problēmas.

Patiesībā uzdevumu progresa atjaunināšana Planner var būt tikpat vienkārša kā katram atsevišķam periodam piešķirto uzdevumu progresa uzraudzība. Tomēr velns ir detaļās, un daži cilvēki, šķiet, nevar to sajust. Ja atrodaties šajā laivā, šī rokasgrāmata ir paredzēta jums. Šīs rokasgrāmatas beigās jūs uzzināsiet, kā pārvaldīt uzdevumu progresu programmā Microsoft Planner.

Kā iestatīt Microsoft Planner

Microsoft Planner ir virtuālais uzdevumu pārvaldības rīks Office 365 komplektā. Tas komandām nodrošina vienkāršu veidu, kā sadarboties, kā arī plānot un uzraudzīt uzdevumus. Lietotāji var arī atjaunināt uzdevuma statusu un dalīties ar uzdevumu informāciju, lai nodrošinātu vienmērīgāku projekta koordināciju.

Plānotājā lielu projektu varat sadalīt mazākos uzdevumos, katram uzdevumam norādot laika grafiku, kas kopā veido konkrēta plāna ilgumu. Kad uzdevumi tiek apstrādāti, varat mainīt to statusu no “Nav sākts” uz “Notiek” un visbeidzot uz “Pabeigts”. Vajadzības gadījumā jūs pat varat izveidot papildu uzdevumus.

Planner ietver daudz veidņu, kas ļauj ātri pāriet uz uzdevumiem un projektiem, tādējādi ietaupot daudz laika. Jums vienkārši jāpārliecinās, vai veidnes atbilst jūsu komandas uzdevumiem, un, ja nepieciešams, tās jāpilnveido, un jūs varat sākt strādāt.

Lai sāktu, jums jāpierakstās savā Office 365 kontā. Atveriet Office 365 lapu Planner un ievadiet savu lietotāja informāciju. Kad esat pieteicies, cilnē Sākums noklikšķiniet uz Plānotājs, lai ielādētu Microsoft plānotāja saskarni.

Šeit ir trīs veidi, kā rīkoties tālāk. Ja jūs jau esat izveidojis plānus, atlasiet visbiežāk lietotos, noklikšķinot uz “Mīļākie plāni”. Ja vēlaties apskatīt visus savus plānus, noklikšķiniet uz “Visi plāni”. Tomēr, ja vēlaties izveidot jaunu plānu no jauna, noklikšķiniet uz opcijas Jauni plāni.

Logā Izveidot jaunu plānu dotajā laukā ierakstiet plāna nosaukumu. Labāk ir izmantot nosaukumu, kas kodolīgi atspoguļo plāna mērķi. Sadaļā “Kas var skatīt šo plānu?” izvēlieties “Mana organizācija”, lai tā būtu pieejama visiem jūsu komandas dalībniekiem, un “Tikai manis pievienotie cilvēki”, lai skatīšana būtu atļauta tikai tām atļautajām piekļuvēm. Neaizmirstiet pievienot plāna aprakstu un izvēlēties, vai paziņojumu e-pastos automātiski jāpievieno jauni dalībnieki.

Kad esat pabeidzis visu konfigurāciju, varat beidzot noklikšķināt uz pogas Izveidot plānu. Pēc plāna izveides jūs varat turpināt darbu un pievienot uzdevumus.

Lai sāktu, atveriet Microsoft Planner, atlasiet plānu un noklikšķiniet uz pogas + vai Pievienot uzdevumu. Šeit jums jāpiešķir savam uzdevumam nosaukums. Laukā “Ievadiet uzdevuma nosaukumu” ierakstiet uzdevuma nosaukumu. Pēc tam izvēlieties termiņu. Visbeidzot, piešķiriet uzdevumu komandai vai individuālam līdzstrādniekam.

Kad tas ir izdarīts, noklikšķiniet uz pogas Pievienot uzdevumu, lai izveidotu uzdevumu. Šādā veidā varat izveidot vairākus uzdevumus un tos piešķirt dažādiem cilvēkiem.

Kā atjaunināt uzdevuma progresu programmā Microsoft Planner

Uzdevuma progress programmā Microsoft Planner ir sadalīts trīs komponentos, no kuriem katrs norāda, cik tālu uzdevums ir pagājis.

Nav sākts.

Piešķirts uzdevumam, kas nav gājis uz priekšu vai kurš nav piešķirts nevienam. Tam varētu piešķirt arī etiķeti, ja uzdevuma sākuma datums joprojām ir nākotnē.

Notiek process.

Šī iezīme tiek piešķirta notiekošajiem uzdevumiem. Nav svarīgi, cik procentus no uzdevuma veic. Microsoft Planner ir tikai šī viena etiķete, lai atzīmētu visus notiekošos uzdevumus neatkarīgi no individuālā izpildes līmeņa.

Pabeigts. Šī iezīme tiek piešķirta uzdevumiem, kas ir pabeigti.

Tādējādi uzdevuma progresa atjaunināšana ir pārslēgšanās starp šīm iezīmēm katram izveidotajam uzdevumam pēc vajadzības.

Kā manuāli atjaunināt uzdevuma progresu Microsoft Planner

Ir vairāki veidi, kā atjaunināt uzdevumu gaitu programmā Microsoft Planner.

Ņemiet vērā, ka katru progresa posmu attēlo ikona.

Nav sākts.

Tukšs aplis.

Notiek process.

Puskrāsas aplis.

Pabeigts.

Pilnīgi krāsains aplis ar ķeksīti vidū.

Grupas> Progress

  • Pārejiet uz Grupas un atlasiet uzdevumu.
  • Noklikšķiniet uz nolaižamās bultiņas Progress.
  • Atlasiet nepieciešamo opciju.

Piemēram, ja uzdevums ir pabeigts, nolaižamajā sarakstā Progress atlasiet Pabeigts.

Simbolu izvēle

Katram uzdevumam ir simbols, kas apzīmē tā progresu. Pabeigtajiem uzdevumiem ir pilna apļa simbols ar ķeksīti vidū, savukārt notiekošajiem uzdevumiem ir puse pilna apļa simbols.

Atlasiet simbolu blakus uzdevumam, lai atvērtu progresa izvēles rūti, un atlasiet citu progresa statusu.

Uzdevuma izvēle

Tas ir vēl viens veids, kā mainīt uzdevuma progresa statusu. Vienkārši atlasiet uzdevumu, lai atklātu progresa izvēles rūti. No turienes atjauniniet uzdevuma gaitu.

Kā pārvaldīt uzdevumus Planner ar Microsoft Teams

Tā kā jauna plāna izveide automātiski izveido jaunu Office 365 grupu, varat sadarboties, izmantojot plānotāja uzdevumus citās Office 365 saimes saistītajās lietojumprogrammās, piemēram, OneDrive un Outlook.

Plānotāju kopā ar Microsoft Teams varat izmantot arī izveidoto uzdevumu pārvaldībai. Varat sadarboties ar uzdevumiem, izmantojot Planner, vai pievienojot vienu vai vairākas Planner cilnes Teams kanālam.

Lai izveidotu Planner kanālu Microsoft Teams, rīkojieties šādi:

  • Atveriet komandu un atlasiet kanālu. Kanālā noklikšķiniet uz pogas +.
  • Atrodiet un atlasiet Plānotājs.
  • Izveidojiet plānu ar pareizām detaļām un saglabājiet to. Varat arī izvēlēties jau esošos plānus.

Uzdevuma pievienošanas, piešķiršanas un atjaunināšanas process ir tāds pats kā iepriekš paskaidrots.

Microsoft Planner tiek izmantots, lai izveidotu mazus uzdevumus, kas kopā iekļaujas plašākā komandas sadarbības plānā. Zinot, kā atjaunināt progresu no uzsākšanas līdz pabeigšanai, kā arī sadarboties platformā, piemēram, Microsoft Teams, var palielināt gan individuālo produktivitāti, gan komandas darbu organizācijā.

Tomēr, ja jūsu dators ir gauss, tas var negatīvi ietekmēt darbības un padarīt mākoņu sadarbību daudz lēnāku. Varat izmantot Auslogics BoostSpeed, lai noņemtu ātrumu samazinošus jautājumus un bezjēdzīgus interneta failus un padarītu savu pieredzi vienmērīgāku.

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found