Windows

Kas ir System32 katalogs, un vai es varu to izdzēst?

‘Nenoņemiet mušu no drauga pieres ar cirvi’

Ķīniešu sakāmvārds

Mūsdienās naivie datoru lietotāji turpina kļūt par ļaunuma upuriem, un daži slikti joki sakņojas vēsturē. ‘Dzēst System32’ ir piemērs, jo System32 direktorijs ir iekārojams mērķis troļļiem un palaidnībām, kas tiecas ap interneta ēnām. Viņi ļoti vēlas, lai nepieredzējis datora īpašnieks atceltu attiecīgo mapi. Rezultātā meklētājprogrammas saņem arvien vairāk jautājumu, piemēram, “kā izdzēst system32 failus operētājsistēmā Windows 10” vai “kā noņemt failus no system32”.

Tātad par šo jautājumu ir divi galvenie jautājumi:

  • Kas ir System32?
  • Vai jūs varat izdzēst System32?

Pirmkārt, redzēsim, par ko ir šī satraukums. Sistēmas 32 direktorijs šai palaidnībai netika izvēlēts nejauši: tas ir būtisks Microsoft Windows sistēmas direktorijs, kurā ir sistēmas faili, kā arī programmu faili, kas ļauj jūsu OS un lietotnēm darboties pareizi.

System32 ir svarīga sistēmas mape. Nedzēsiet to.

System32 ir daļa no katras Microsoft OS kopš Windows 2000, šajā mapē visbiežāk sastopamie faili ir DLL (Dynamic Link Library), EXE (izpildāmie), reģistra un SYS faili. Pat 64 bitu datoriem ir šis direktorijs atpakaļsaderības nolūkos.

System32 bieži tiek saistīts ar Microsoft Windows kļūdām. Patiešām, ja kāds no tā saturiem pazudīs, būs bojāts vai inficēts, jūsu sistēma cīnīsies, lai darbotos tā, kā paredzēts.

Kā tāds, jums noteikti jau bija jāpiedomā, ka šīs mapes dzēšana ir diezgan slikta ideja, vai ne? Patiešām, ja noņemat direktoriju System32, var rasties vairākas sistēmas kļūdas, un jūsu Windows 10 var pat neizdoties pareizi palaist. Vienīgā izeja būs OS pārinstalēšana. Tomēr jūs zaudēsiet visus personiskos failus un lietotnes, kas nepavisam nav vēlama notikumu gaita.

Problēma ir tā, ka cilvēku mānīšana, dzēšot System32, ir populāra palaidnība kopš 2000. gadu sākuma. Tas turpina cirkulēt tiešsaistē, un tie, kas to reklamē, apgalvo, ka, izdzēšot System32 direktoriju, jūsu dators darbosies daudz ātrāk. Acīmredzot tie ir meli. Tāpēc pārliecinieties, ka neiekļūstat šajā slazdā. Ja kāds mēģina pārliecināt jūs iznīcināt System32, jums jāzina, ka šī persona vēlas jūs izjokot - jūs zināt, dažiem cilvēkiem ir diezgan savīta humora izjūta.

Patiesībā, ja jūsu mašīna ir gausa, ir daudz pārbaudītu veidu, kā paātrināt lēnu Windows 10 datoru. Lai ietaupītu laiku un pūles, varat izmantot Auslogics BoostSpeed: šis rīks uzlabos datora veiktspēju un palīdzēs iegūt vairāk sulas no sistēmas.

Turklāt ņemiet vērā, ka uz System32 bieži mērķē ļaunprogrammatūra

Ja šī mape tiek inficēta, jūsu OS kļūst nestabila, nereaģē un ir nemierīga. Nelabvēlīgi iebrucēji jūsu personālajā datorā var izpausties daudzos veidos - šeit ir norādīts, kā uzzināt, vai jūsu Windows 10 dators ir inficēts. Papildus tam jūs pat varat saņemt kļūdas ziņojumu, kas pārliecina jūs izdzēst System32 direktoriju, lai attīrītu datoru no ļaunprātīgas programmatūras. Jebkurā gadījumā jums vajadzētu pretoties šai provokācijai: sistēmas mapes dzēšana vēl vairāk sarežģīs situāciju.

Šādā situācijā jums vajadzētu pilnībā pārbaudīt datoru. Šim nolūkam varat izmantot iebūvēto Windows drošības komplektu - Windows Defender:

  1. Uzdevumjoslā noklikšķiniet uz Windows logotipa ikonas.
  2. Parādīsies izvēlne Sākt. Pārejiet uz zobratu Iestatījumi un noklikšķiniet uz tā.
  3. Pēc tam dodieties uz Atjaunināšana un drošība un noklikšķiniet uz Windows Defender.
  4. Ekrānā Windows Defender noklikšķiniet uz Atvērt Windows Defender.
  5. Windows Defender drošības centrā dodieties uz kreiso rūti un noklikšķiniet uz vairoga ikonas.
  6. Noklikšķiniet uz saites Papildu skenēšana un atlasiet Pilna skenēšana.

Windows Defender pasargās jūsu System32 direktoriju no vīrusiem un ļaunprātīgas programmatūras

Ar to teikts, jūs varat brīvi izvēlēties trešās puses risinājumu. Piemēram, jūs varat izmantot Auslogics Anti-Malware, lai skenētu visus jūsu Windows OS kakliņus - pat visviltīgākajiem draudiem nav izredžu izvairīties no šī nežēlīgā ļaundabīgo programmu mednieka.

Saglabājiet savu System32 direktoriju aizsargātu pret ļaunprātīgu programmatūru

Lai sakārtotu lietas, direktorija System32 dzēšana var izraisīt Windows 10 sabrukšanu, jo šajā mapē ir svarīgi faili. Nekādā gadījumā nevajadzētu ļauties jokdaru vai ļaunprātīgas programmatūras provocēšanai: System32 trūkums jums sagādās tikai nepatikšanas.

Vai jums ir ar ko dalīties par System32 direktoriju?

Jūsu komentāri tiek ļoti novērtēti!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found