Windows

Kā novērst kļūdu 80248015 (Windows atjaunināšana ir bojāta)

‘Es cenšos pēc iespējas vairāk atjaunināt.

Jūs nevēlaties būt pagātnē ”

Venēra Viljamsa

Lai arī šajās dienās Windows 10 pēc noklusējuma tiek pasludināta par uzvarošu, Windows 7 ir izdevies izveidot lojālu sekotāju Microsoft klientu vidū. Par to, kas ir tā vērts, neskaitāmi cilvēki priecājas par veco labo Win 7 un viņiem nav vēlēšanās pāriet uz citu OS versiju. Tāpēc 2017. gada 3. decembris viņiem bija liktenīga: rāpojošā kļūda 80248015 ieradās viņu mašīnās un iemeta uzgriežņu atslēgu Windows atjaunināšanas darbos.

Tiek ziņots, ka kopš šī datuma sasniegtais progress ir ierobežots ar vairākiem risinājumiem. Atklāti sakot, tos ir vērts izmēģināt, un jūs esat laipni aicināti strādāt uz leju un pārbaudīt tos. Tomēr jūs, iespējams, pat nezināt, ka jums ir vēl daži triki piedurknēm - vienkārši lasiet tālāk, lai uzzinātu, kā atbrīvoties no kaitinošās kļūdas 80248015 un elpot jaunu dzīvi savā Windows 7.

Kas ir kļūda 80248015?

Bēdīgi slavenā kļūda 80248015 bloķē atjauninājumus sistēmā Windows 7 un ģenerē vienu no šiem ziņojumiem:

 1. “Windows nevarēja meklēt jaunus atjauninājumus. Pārbaudot jaunus datora atjauninājumus, radās kļūda. Atrasta (-as) kļūda (-as): kods 80248015. Windows Update radās nezināma kļūda. ”
 2. “Windows atjaunināšana pašlaik nevar pārbaudīt atjauninājumus, jo pakalpojums nedarbojas. Iespējams, jums būs jārestartē dators ”

Lieki teikt, ka datora restartēšana neatrisinās attiecīgo problēmu. Kas ir vissmagākais, palaižot Windows atjaunināšanas problēmu novēršanas rīku, tas arī netiks novērsts. Tas nozīmē, ka jums vajadzētu izrakt mazliet dziļāk, lai atgūtu tik nepieciešamos atjauninājumus.

Kā rodas kļūda 80248015, un ko darīt tālāk?

Labā ziņa ir tā, ka jūs neesat viens vainīgs šajā jautājumā. Sliktā ziņa ir tā, ka jūs esat tas, kurš saskaras ar mūziku. Ļoti negodīgi, mēs zinām. Tomēr nav citas alternatīvas, kā tikai izsekot “80248015” traucēkļa saknēm, lai jūs varētu to izskaust.

Tas, kas jums jāpatur prātā, ir tas, ka šajā jautājumā ir daudz vairāk nekā šķiet: tas ir diezgan niansēts un sarežģīts, un jums vajadzētu būt elastīgam attiecībā pret vairākām alternatīvām.

Tātad, šeit ir saraksts ar jūsu pašreizējās Windows Update krīzes iespējamiem vaininiekiem:

 1. Fails ‘Authorization.xml’
 2. Daži noslēpumaini faili Microsoft atjaunināšanas serveros
 3. Ļaunprātīgas programmatūras problēmas
 4. Dodgy vadītāji
 5. Jautājumi par sistēmas failiem vai reģistra ierakstiem

Acīmredzot ir pienācis laiks cīnīties par Windows atjaunināšanu. Tomēr mēs iesakām jums to darīt dublējiet personiskos failus pirms turpināt savu glābšanas misiju. Lieta ir tāda, ka jūs riskējat pastāvīgi zaudēt datus - dažreiz lietas vienkārši tiek sajauktas. Tādējādi neliela tālredzība nemaz nesāpēs.

Šie risinājumi var dublēt jūsu svarīgos datus un ietaupīt daudz nepatikšanas:

 • Portatīvās atmiņas ierīces (datu glabāšanai un pārsūtīšanai varat izmantot ārējos cietos diskus, zibatmiņas diskus, kompaktdiskus utt.).
 • Mākoņdiski (vienkārši velciet failus uz iemīļoto OneDrive / Dropbox / Yandex Drive utt.).
 • Īpaša programmatūra (piemēram, Auslogics BitReplica var pasargāt jūsu dārgakmeņus no pazaudēšanas un nodrošināt, ka tie ir viegli pieejami visās jūsu ierīcēs).

Tagad rīkosimies ar visiem iespējamiem vainīgajiem pa vienam:

1. “Authorization.xml” fails

Viens no galvenajiem aizdomās turētajiem lietā ir CAB fails, kas atrodas C: \ Windows \ SoftwareDistribution \ AuthCabs authcab.cab. Tas satur XML failu ar nosaukumu ‘Autorizācija.xml’. Problēma ir tā derīguma termiņš bija 2017. gada 3. decembris, kā rezultātā jūsu Windows atjaunināšana neizdodas katru reizi, kad mēģināt to palaist.

Turklāt, atverot notikumu skatītāju un pārbaudot Windows notikumu žurnālus, redzēsiet kļūdas kodu 80248015:

 1. Sākuma izvēlne -> lodziņā ierakstiet ‘eventvwr.msc’ (bez pēdiņām) -> Enter
 2. Pārliecinieties, vai esat pieteicies kā administrators -> noklikšķiniet uz “Jā”, ja to pieprasa Lietotāja konta kontrole
 3. Jūs redzēsiet notikumu sarakstu -> Noklikšķiniet uz notikuma, lai redzētu tā īpašības

Diemžēl jums nav atļauts rediģēt savu autorizācijas.xml failu un mainīt tā derīguma termiņu, jo failu digitāli paraksta Microsoft un tas tiek sabojāts, ja tas tiek mainīts. Tāpēc iesakām tuvāk aplūkot šādus risinājumus.

1. metode. Mainiet datumu.

Pirmais triks tiem, kuriem ir radusies kļūda 80248015, varētu būt kārdinājums izpildīt, ir atgriezties laikā. Lai to izdarītu, laika mašīna patiesībā nav nepieciešama.

Vienkārši veiciet šīs darbības, lai mainītu datumu sistēmā Windows 7:

 1. Dodieties uz uzdevumjoslu -> ja to nevarat redzēt, nospiediet Windows logotipa taustiņu -> parādīsies uzdevumjosla
 2. Pārejiet uz uzdevumjoslas labo galu -> Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz datuma / laika displeja
 3. Parādīsies saīsnes izvēlne -> Noklikšķiniet uz Pielāgot datumu / laiku
 4. Noklikšķiniet uz pogas Mainīt datumu un laiku
 5. Tiks parādīts lodziņš Datuma un laika iestatījumi
 6. Kalendārā atlasiet jaunu datumu, lai to iestatītu (Izvēlieties datumu pirms 2017. gada 3. decembra)
 7. Noklikšķiniet uz Labi, lai lietotu jaunos iestatījumus

Tagad pārbaudiet, vai jūsu Windows atjauninājums var lejupielādēt atjauninājumus un instalēt tos datorā. Ja joprojām pastāv pamanāma kļūda 80248015, elpojiet dziļi un pārejiet pie šādas metodes.

2. metode. Atspējojiet papildu atjauninājumus.

Ir vēl viens ieteicamais labojums jūsu “salauztajai Windows atjaunināšanai”. Attiecīgais risinājums dažos gadījumos ir izrādījies efektīvs, taču, kā jūs zināt, katram stāstam ir divas puses. Lieta ir tāda, ka daži Windows 7 lietotāji ziņoja, ka zemāk redzamais labojums viņu sistēmai parādīja baltu ekrānu vai iegāja smilšu pulksteņa cilpu - kas, kā jūs varat iedomāties, ir diezgan atturoša pieredze. Tāpēc iesakām izmantot šo risinājumu tikai tad, ja visi citi labojumi nav bijuši rezultāti. Kopumā tas ir tāls metiens, un tomēr tas varētu darboties.

Lūk, kā jūs varat veikt triku:

 1. Sākt -> Vadības panelis -> Sistēma un drošība
 2. Windows atjaunināšana -> Mainīt iestatījumus -> Microsoft atjauninājums
 3. Noņemiet atzīmi no izvēles rūtiņas “Dodiet man atjauninājumus Microsoft produktiem un, kad atjauninu, pārbaudiet, vai nav pieejama jauna Microsoft programmatūra
 4. Windows

Tagad mēģiniet palaist Windows atjaunināšanu. Ja jūs joprojām sastopat kļūdu 80248015, nav nepieciešams izmisums - vienkārši pārbaudiet nākamo risinājumu rindā.

2. Daži noslēpumaini faili Microsoft atjaunināšanas serveros

Ir pietiekami daudz pierādījumu, lai uzskatītu, ka Windows 7 atjaunināšanas problēmas sistēmā Windows 7 var rasties no faila, kura derīguma termiņš ir beidzies un atrodas Microsoft serveros. Lai gan Microsoft apgalvo, ka ir atjauninājis attiecīgo failu un tā derīguma termiņu ir noteicis 2025. gada 7. janvārī, kļūda 80248015 joprojām var saglabāties jūsu datorā, izraisot daudz matu plīsumu jūsu dzīvē. Šajā gadījumā izmantojiet iepriekš sniegtos norādījumus, lai mainītu datora datumu uz 2017. gada 12. martu - tiek ziņots, ka šis triks ir veiksmīgi darbojies dažiem lietotājiem.

Ja jums joprojām ir problēmas ar Windows atjaunināšanas darbību operētājsistēmā Windows 7, sagatavojieties cīņai pret ļaunprātīgu programmatūru - daži ļaunprātīgi iebrucēji, iespējams, ir nozaguši jums gājienu un ielauzušies jūsu datorā.

3. Ļaunprātīgas programmatūras problēmas

Bēdīgā patiesība ir tāda, ka ļaunprātīga programmatūra ir ārkārtīgi atjautīga, uzbrūkot jūsu sistēmai, un Windows atjaunināšanas funkcija faktiski ir ļoti neaizsargāts mērķis. Tā rezultātā tas tiek savainots un neizdodas lejupielādēt un instalēt nepieciešamos atjauninājumus. Šādā gadījumā jūsu datoram visvairāk ir nepieciešama pilna sistēmas skenēšana.

Lai attīrītu datoru no visvairāk nevēlamajiem viesiem, varat paļauties uz šādiem rīkiem:

Windows Defender

Izmantojiet šo iebūvēto drošības rīku, lai atklātu ļaunprātīgos kaitēkļus un noņemtu tos no datora.

Lūk, kā palaist Windows Defender operētājsistēmā Windows 7:

 1. Sākt -> meklēšanas lodziņā ierakstiet ‘Defender’ (bez pēdiņām)
 2. Windows Defender -> Skenēšana -> Pilna skenēšana

Jūsu trešās puses antivīruss

Ir pienācis laiks veikt pilnu skenēšanu, izmantojot savu galveno drošības risinājumu, lai nodevīgajiem iebrucējiem nebūtu citas iespējas kā izgriezt un palaist.

Auslogics Anti-Malware

Mūsdienās ļaunprātīgai programmatūrai ir dažādas formas un formas, tāpēc to ir diezgan grūti noteikt. Tomēr pat nodevīgākajiem iebrucējiem nav iespēju izvairīties no Auslogics Anti-Malware.

Ļaunprātīga programmatūra var izraisīt Windows atjaunināšanas nepareizu darbību, tāpēc veiciet sistēmas skenēšanu.

4. Dodgy vadītāji

Saņemtā gudrība liecina, ka kļūdainu vai novecojušu draiveru izmantošana var izraisīt nedarbus, un jūsu bojātais Windows atjauninājums var būt piemērs. Lai tas darbotos nevainojami, jums, iespējams, būs jānovērš draivera problēmas.

Lūk, kā jūs varat atjaunināt draiverus sistēmā Windows 7:

Manuāla atjaunināšana

Draiverus varat atjaunināt pats: dodieties uz viņu ražotāju vietnēm, lejupielādējiet modeļu instalācijas failus un izpildiet ekrānā redzamos norādījumus.

Ierīču pārvaldnieks

Iekārtā ir iebūvēts ierīču pārvaldnieka rīks, kas nodrošina draiveru atjaunināšanu un atjaunināšanu.

Lūk, kā jūs varat izmantot šo risinājumu savā labā:

 1. Sākt -> ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Dators -> Pārvaldīt
 2. Ierīču pārvaldnieks -> sarakstā atlasiet ierīci -> Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tās -> Atlasiet Atjaunināt draivera programmatūru

Auslogics draivera atjauninātājs

Draiveru atjaunināšana pa vienam var būt ļoti laikietilpīgs process. Patiešām, tas nav uzdevums, ko var veikt lidojumā. Par laimi ir iespēja šo garlaicīgo darbu deleģēt Auslogics Driver Updater, kas var droši un efektīvi atjaunināt visus jūsu draiverus tikai ar vienu klikšķi.

Atjauniniet draiverus, lai labotu Windows atjaunināšanu operētājsistēmā Win 7.

5. Sistēmas failu vai reģistra ierakstu problēmas

Bojāti vai trūkstoši sistēmas faili, korumpēti atslēgas un nederīgi ieraksti no Windows reģistra var būt postošie spēki, kas ir izraisījuši jūsu Windows atjaunināšanas problēmas un turpina tos veicināt. Nevienam nav paredzēts izpostīt jūsu datoru, tāpēc rūpīgi pārbaudiet savu operētājsistēmu, veiciet kārtību savā reģistrā un pārbaudiet sistēmas failus. Ja jūs domājat, ka tas ir apgrūtinājums, nekautrējieties šiem nolūkiem izmantot īpašu programmatūru: piemēram, Auslogics BoostSpeed ​​var atbrīvot jūs no attiecīgajiem uzdevumiem, veikt pilnīgu sistēmas pārbaudi un padarīt to atkal stabilu.

Mēs ceram, ka jūsu Windows atjaunināšana tagad ir atjaunota.

Vai jums ir kādas idejas vai jautājumi par šo jautājumu?

Mēs ceram uz jūsu komentāriem!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found