Windows

Kā novērst Skype nedarbojošos problēmu sistēmā Windows 10?

Daudziem cilvēkiem Skype ir bijusi neatņemama viņu ikdienas sastāvdaļa. Daži to izmanto darbam, bet citi - saziņai ar tuviniekiem ārzemēs. Vairumā gadījumu Skype darbojas pareizi. Tomēr šī programmatūra joprojām ir uzņēmīga pret daudziem jautājumiem. Dažreiz pārraidītais audio izklausās kā Darth Vader runā zem ūdens. Citos gadījumos video var aizkavēties un buferēt visērtākajā kadrā. Tātad, jūs varētu jautāt: "Ko darīt, ja Skype lietotne nedarbojas manā datorā?" Ja jums ir tāda pati problēma, jūs priecāsieties, ka atradāt šo rakstu.

Šajā ziņojumā mēs iemācīsim jums padarīt Skype darbināmu operētājsistēmā Windows 10. Mēs dalīsimies ar labākajām metodēm, kā novērst ar šo zvanu un ziņojumapmaiņas lietotni saistītās bieži sastopamās problēmas.

1. risinājums: piekļuve Skype sirdsdarbības lapai

Vispirms jums jānosaka, vai ir problēmas ar pašu Skype sistēmu. Ja nevarat izmantot noteiktu funkciju vai ja lietotnei neizdodas izveidot savienojumu, varat pārbaudīt Skype sirdsdarbības lapu, lai uzzinātu programmas statusu. Tam varat piekļūt, Skype izvēlnē noklikšķinot uz Palīdzība. Tur jūs atradīsit iespēju Sirdsdarbība (Skype statuss).

Atverot Heartbeat lapu, jūs varēsiet uzzināt par Skype sistēmas statusu. Jūs varēsiet noteikt problēmas ar programmas infrastruktūru. Turklāt lapas apakšdaļā redzēsiet neseno ar Skype saistīto programmu sarakstu.

2. risinājums: Audio iestatījumu traucējummeklēšana

Viens no labākajiem veidiem, kā uzzināt, kā novērst Skype nedarbojošos problēmu, ir noteikt, kas izraisa problēmu. Tāpēc iesakām pārbaudīt, vai mikrofons vai skaļruņi nedarbojas pareizi. Lai to izdarītu, jums jāveic šādas darbības:

 1. Atveriet iestatījumus vietnē Skype. Parasti šī opcija būs redzama loga augšējā kreisajā daļā. Jaunākajās Skype versijās iestatījumiem var piekļūt, noklikšķinot uz ikonas Citas opcijas, kas izskatās kā trīs horizontāli izlīdzināti punkti.
 2. Kreisās rūts izvēlnē atlasiet Audio un video.
 3. Pārbaudiet savu mikrofonu, runājot ar to. Jums vajadzētu redzēt skaļuma joslu, kas pārvietojas zem sadaļas Mikrofons.
 4. Ja skaļuma josla nepārvietojas, noklikšķiniet uz nolaižamās izvēlnes blakus Mikrofons. Izvēlieties citu ierīci, kas ļauj skaļuma joslai pārvietoties, kamēr jūs runājat.

Iespējams, ka jūs neapzināti esat bloķējis Skype piekļuvi jūsu mikrofonam. Lai uzzinātu, vai tā ir taisnība, varat izpildīt tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + I. To darot, vajadzētu atvērt lietotni Iestatījumi.
 2. Opcijās atlasiet Privātums.
 3. Atveriet kreisās rūts izvēlni un atlasiet Mikrofons.
 4. Pārejiet uz labo rūti un pēc tam ieslēdziet opciju “Ļaut lietotnēm piekļūt jūsu mikrofonam”.
 5. Ritiniet uz leju, līdz atrodat Skype. Pārliecinieties, vai šai lietotnei ir iespējota piekļuve mikrofonam.

Ja Skype neko nedzirdat, varat pārbaudīt skaļruņus. To var izdarīt, veicot šādas darbības:

 1. Atveriet Skype iestatījumus.
 2. Izvēlnē atlasiet Audio un video.
 3. Noklikšķiniet uz Pārbaudīt audio. Jums vajadzētu būt iespējai dzirdēt Skype zvana signālu.
 4. Ja neko nedzirdat, noklikšķiniet uz nolaižamās izvēlnes blakus Skaļruņi. Atlasiet citu audio izvades opciju un pēc tam vēlreiz noklikšķiniet uz Pārbaudīt audio.

3. risinājums: pārbaudiet audio aparatūru

Ja audio iestatījumu novēršana nepalīdz, iesakām pārbaudīt aparatūras stāvokli. Ja izmantojat austiņas vai ārēju mikrofonu, pārbaudiet skaļuma slīdni vai izslēgšanas slēdzi. Iespējams, ka esat nejauši pārvietojis vai pagriezis slēdzi.

Jums arī jāpārliecinās, vai skaļruņi un mikrofons ir pievienoti pareizajiem portiem. USB mikrofonus var savienot ar jebkuru USB slotu. Tomēr, ja izmantojat analogo mikrofonu, tas jāpievieno pareizajam skaņas ligzdam. No otras puses, ja izmantojat galddatoru un mikrofons ir pievienots priekšējā skaņas ligzdā, izmēģiniet to datora aizmugurē. Ja neviens no šiem nedarbojas, iespējams, ir pienācis laiks nomainīt mikrofonu.

4. risinājums: Skype video iestatījumu mainīšana

Ja rodas problēmas ar Skype videozvaniem, izvēlnē Iestatījumi varat novērst problēmu. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Piekļūstiet Skype izvēlnei Iestatījumi.
 2. Atlasiet opcijas Audio un video.
 3. Noklikšķiniet uz nolaižamās izvēlnes blakus Kamera.
 4. Atlasiet citu ierīci un pēc tam mēģiniet vēlreiz veikt Skype videozvanu.

Ja zināt, ka jūsu tīmekļa kamera ir pareizi savienota ar datoru, bet jūs to nevarat redzēt šajā logā, jums jāpievieno vai jāatjaunina draiveri. To var izdarīt manuāli, apmeklējot savas tīmekļa kameras ražotāja vietni. Tomēr jums jāpārliecinās, vai esat ieguvis draiverus, kas ir saderīgi ar jūsu sistēmas versiju. Pretējā gadījumā datoram var rasties vairāk problēmu.

Tas nozīmē, ka mēs iesakām ērtāku un uzticamāku iespēju - Auslogics Driver Updater. Pēc šī rīka aktivizēšanas tas automātiski identificēs jūsu Windows versiju. Turklāt tas atradīs jaunākos ražotāja ieteiktos draiverus jūsu sistēmai.

Iespējams arī, ka kāda iemesla dēļ Skype ir bloķēta piekļuve jūsu datoram pievienotajām kamerām. Lai to atrisinātu, jums jāveic šādas darbības:

 1. Atveriet uzdevumjoslu un pēc tam noklikšķiniet uz meklēšanas ikonas.
 2. Tagad ierakstiet “Iestatījumi” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Kad lietotne Iestatījumi ir atvērta, atlasiet Konfidencialitāte.
 4. Kreisās rūts izvēlnes opcijās izvēlieties Kamera.
 5. Iespējojiet opciju Ļaut lietotnēm piekļūt jūsu kamerai.
 6. Ritiniet uz leju un pārliecinieties, vai Skype ir aktivizēta piekļuve kamerai.

5. risinājums: Skype testa zvana veikšana

Kad esat pārliecinājies, ka mikrofons, skaļruņi un kamera darbojas pareizi, ir pienācis laiks veikt pārbaudes zvanu. To var izdarīt, veicot tālāk norādītās darbības.

 1. Noklikšķiniet uz meklēšanas lodziņa Skype.
 2. Ierakstiet “echo123” (bez pēdiņām).
 3. Rezultātos atlasiet Echo / Sound Test Service.
 4. Tagad noklikšķiniet uz pogas Zvanīt. Paturiet prātā, ka balss zvanus var veikt tikai, izmantojot šo pakalpojumu.

Kad dzirdēsiet pīkstienu, jums tiks piedāvāts runāt ar mikrofonu. Jūsu teiktais tiks ierakstīts un tiks atskaņots pēc dažām sekundēm. Ja jūs varat dzirdēt savu balsi, tad esat veiksmīgi konfigurējis Skype.

Kuru Skype versiju jūs izmantojat?

Informējiet mūs, pievienojoties zemāk esošajai diskusijai!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found