Windows

Kā atbrīvoties no kļūdas 0x80070426 operētājsistēmā Windows 10?

Jauninot no vecākas Windows operētājsistēmas versijas uz Windows 10, Windows Defender aizstāj iepriekšējo iebūvēto drošības rīku Microsoft Security Essentials. Ir vērts atzīmēt, ka neliela daļa no visiem Windows 10 jauninājumiem sastopas ar problēmām. Dažos gadījumos lietotāji ziņoja, ka Windows Defender nav izdevies startēt. Parasti problēmu papildina kļūdas kods 0x80070426.

Ja esat viens no nedaudzajiem neveiksmīgajiem šīs kļūdas upuriem, vēl neliecieties izmisumā, jo mēs esam jūs informējuši. Šajā ziņojumā mēs dalīsimies ar to, kā novērst kļūdu 0x80070426 operētājsistēmā Windows 10. Protams, mēs arī vēlamies uz visiem laikiem atbrīvot jūs no šī lāsta. Tātad, lai tas neatkārtotos, mēs apspriedīsim arī to, kas izraisa Windows kļūdas kodu 0x80070426.

Kas ir kļūdas kods 0x80070426?

Jūs, iespējams, pamanījāt, ka, jauninot uz Windows 10, Windows Defender neizdevās aizstāt Microsoft Security Essentials. Būtībā abas pretvīrusu programmas darbojas jaunajā operētājsistēmā.

Iespējams, jūs mēģinājāt palaist Windows Defender, taču to neizdevās palaist. Kā tāds jūs vērsāties pie Microsoft Security Essentials. Tomēr, atverot to, pamanījāt, ka vīrusu aizsardzība un spiegprogrammatūru un nevēlamu programmatūru aizsardzība ir atspējotas. Tātad, jūs mēģinājāt tos ieslēgt. Diemžēl parādījās dialoglodziņš Microsoft Security Client ar šādu kļūdas ziņojumu:

“Inicializējot programmu, radās kļūda. Ja šī problēma turpinās, sazinieties ar sistēmas administratoru. Kļūdas kods: 0x80070426. ”

Lai atbrīvotos no Windows Defender kļūdas 80070426, vispirms jāinstalē Microsoft Security Essentials. Kad tas būs izdarīts, varat sekot mūsu tālāk sniegtajiem risinājumiem, lai Windows Defender palaistu un darbotos.

1. risinājums: palaidiet SFC skenēšanu

Visticamāk, ka šī kļūda radās jaunināšanas procesā dažu problemātisku Windows sistēmas failu dēļ jūsu datorā. Lai noteiktu, vai tā ir taisnība, iesakām veikt SFC skenēšanu. Šeit ir norādītas darbības:

 1. Atveriet uzdevumjoslu un pēc tam noklikšķiniet uz meklēšanas ikonas.
 2. Tagad ievadiet “cmd” (bez pēdiņām).
 3. Rezultātos ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Komandu uzvedne un pēc tam atlasiet Palaist kā administrators.
 4. Kad komandrinda ir izveidota, palaidiet zemāk esošo komandu:

dism.exe / online / cleanup-image / atjaunot veselību

Piezīme: Ja kļūdas kods parādījās jaunināšanas laikā, tā vietā, lai palaistu iepriekš minēto komandu, jums jāizmanto Windows instalācijas datu nesējs. Pēc tam jums jāielīmē zemāk esošais teksts komandu uzvednē:

dism.exe / online / cleanup-image / restorehealth / source: [DRIVE]: \ sources \ sxs / limitaccess

Neaizmirstiet aizstāt [DRIVE] ar Windows instalācijas datu nesēja burta burtu.

 1. Tagad jums jāgaida pāris minūtes, līdz process ir pabeigts. Kad tas ir izdarīts, varat pāriet uz nākamo soli.
 2. Komandu uzvednē ierakstiet “sfc / scannow” (bez pēdiņām), pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Skenēšanas process aizņems vairākas minūtes. Kad tas ir pabeigts, varat restartēt datoru.

2. risinājums: pārbaudiet, vai pastāv programmatūras konflikti

Kā jau minējām, kļūdas kods 80070426 rodas programmatūras konfliktu dēļ. Tātad, lai nodrošinātu, ka neviena cita programma netraucē Windows Defender, jums jāveic tīra sāknēšana. Šādi rīkojoties, jūs varēsit palaist operētājsistēmu, izmantojot tikai svarīgākās programmas, pakalpojumus un draiverus. Šis process palīdzēs jums noteikt, vai ir kādi citi elementi, kas ir pretrunā ar Windows Defender. Kad esat gatavs, vienkārši izpildiet tālāk sniegtos norādījumus:

 1. Palaidiet dialoglodziņu Palaist, nospiežot Windows taustiņu + R uz tastatūras.
 2. Kad dialoglodziņš Palaist ir atvērts, ievadiet “msconfig” (bez pēdiņām) un pēc tam nospiediet taustiņu Enter.
 3. Dodieties uz cilni Pakalpojumi un pēc tam pārliecinieties, vai ir atlasīta opcija “Paslēpt visus Microsoft pakalpojumus”.
 4. Tagad noklikšķiniet uz pogas Atspējot visu.
 5. Noklikšķiniet uz Labi.
 6. Nākamais solis ir pāriet uz cilni Startup. Kad esat tur, noklikšķiniet uz saites Atvērt uzdevumu pārvaldnieku.
 7. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz visiem startēšanas vienumiem pa vienam, opcijās atlasot Atspējot.
 8. Pēc startēšanas vienumu atspējošanas izejiet no uzdevumu pārvaldnieka.
 9. Noklikšķiniet uz Labi un restartējiet.

Pēc datora restartēšanas pārbaudiet, vai kļūdas kods 0x80070426 joprojām pastāv, palaižot Windows Defender. Ja tā nav, jums jāatgriežas sistēmas konfigurācijas logā un jāiespējo startēšanas vienums. Pēc tam restartējiet datoru, lai redzētu, vai kļūda ir pazudusi. Paturiet prātā, ka šis process jāveic visiem startēšanas vienumiem, līdz kļūdas kods 0x80070426 atkal tiek parādīts. Kad esat identificējis vainīgo, varat to atspējot vai pilnībā noņemt no sava datora.

Pro padoms. Ja vēlaties optimālu datora aizsardzību, neradot problēmas ar kļūdas kodu 0x80070426, iesakām instalēt Auslogics Anti-Malware. Šī programmatūra var atklāt ļaunprātīgus priekšmetus un draudus neatkarīgi no tā, cik atturīgi tie darbojas fonā. Turklāt tas var noķert vīrusus un ļaunprātīgu programmatūru, kuras Windows Defender var palaist garām. Kā sertificēts Microsoft Silver Application Developer Auslogics pārliecinājās, ka šis rīks nav pretrunā ar jūsu galveno antivīrusu.

3. risinājums: palaidiet Windows atjaunināšanas problēmu novēršanas rīku

Kā jau minējām, problēma parasti rodas jaunināšanas procesa problēmu dēļ. Tātad, lai atbrīvotos no Windows Defender kļūdas 0x80070426, vislabāk ir palaist iebūvēto atjauninājumu problēmu novēršanas rīku. Lai to izdarītu, jums jāveic šādas darbības:

 1. Tastatūrā nospiediet Windows taustiņu + I. To darot, tiks palaista lietotne Iestatījumi.
 2. Kad lietotne Iestatījumi ir atvērta, noklikšķiniet uz Atjaunināt un drošība.
 3. Tagad dodieties uz kreisās rūts izvēlni un pēc tam atlasiet Traucējummeklēšana.
 4. Pārejiet uz labo rūti un pēc tam noklikšķiniet uz Windows Update.
 5. Noklikšķiniet uz pogas Palaist problēmu novēršanas rīku.
 6. Izpildiet problēmu novēršanas rīkā sniegtos norādījumus, lai atrisinātu atjaunināšanas problēmas.

4. risinājums: Windows atjaunināšanas komponentu atiestatīšana

Iespējams, ka daži atjauninājumu komponenti ir bojāti, liekot parādīt kļūdu 0x80070426. Lai atrisinātu šo problēmu, jums vienkārši jāatjauno visi ar Windows Update saistītie pakalpojumi, mapes un faili. Šeit ir instrukcijas:

 1. Jums kā administratoram jāpalaiž komandu uzvedne. Lai to izdarītu, varat tastatūrā nospiest Windows Key + S un pēc tam ierakstīt “cmd” (bez pēdiņām).
 2. Rezultātos ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Komandu uzvedne un pēc tam atlasiet Palaist kā administrators.
 3. Kad būs parādījusies komandu uzvedne, ielīmējiet zemāk redzamās rindas. Neaizmirstiet tos ievadīt pa vienam, pēc katras komandrindas nospiežot tastatūras taustiņu Enter.

neto biti

neto pietura wuauserv

net stop appidsvc

neto kriptvc

 1. Palaidiet tālāk norādītās komandas, pēc katras rindiņas nospiežot tastatūras taustiņu Enter:

ren% systemroot% \ softwaredistribution softwaredistribution.old

ren% systemroot% \ system32 \ catroot2 catroot2.old

 1. Jums ir jārestartē atspējotie pakalpojumi. Tātad, jums jāievada zemāk esošās komandas, pēc katras rindiņas nospiežot tastatūras taustiņu Enter.

neto sākuma biti

neto start wuauserv

neto sākums appidsvc

neto sākuma kriptvc

 1. Mēģiniet vēlreiz instalēt atjauninājumus, pēc tam pārbaudiet, vai bez problēmām varat palaist programmu Windows Defender.

5. risinājums: iestatiet Windows atjaunināšanas pakalpojumus automātiski startēt

Iespējams, ka Windows atjaunināšanas pakalpojumi nebija konfigurēti tā, lai tie sāktu automātiski, radot problēmas jaunināšanas procesā. Lai to novērstu, jums vienkārši jāievēro tālāk sniegtie norādījumi:

 1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz Windows ikonas uzdevumjoslā.
 2. Sarakstā atlasiet Komandu uzvedne (Administrators) vai Windows PowerShell (Administrēšana).
 3. Kad ir izveidota komandu uzvedne vai Windows PowerShell, palaidiet šīs komandas:

SC konfigurācijas biti sākas = automātiski

SC config cryptsvc start = auto

SC config trustedinstaller start = auto

SC konfigurācija wuauserv start = auto

Piezīme. Neaizmirstiet pēc katras rindiņas nospiest tastatūrā Enter.

 1. Aizveriet komandu uzvedni vai Windows PowerShell, pēc tam restartējiet datoru.

6. risinājums: atjauniniet ierīces draiverus

Jaunināšanas procesā var rasties konflikti, ja izmantojat nepareizus vai novecojušus ierīces draiverus. Tātad, lai atbrīvotos no kļūdas 0x80070426 operētājsistēmā Windows 10, jums jāpārliecinās, vai ar jūsu draiveriem nav problēmu. Labākais veids, kā to izdarīt, ir Auslogics draivera atjauninātāja izmantošana. Pēc šī rīka instalēšanas tas automātiski atpazīs jūsu procesora tipu un operētājsistēmas versiju. Viss, kas jums jādara, ir noklikšķināt uz pogas, un programma atradīs, lejupielādēs un instalēs jūsu datora jaunākos saderīgos draiverus.

Pro padoms. Lai nodrošinātu, ka pēc jaunināšanas jūsu dators darbosies nevainojami, iesakām instalēt arī Auslogics BoostSpeed. Šīs programmatūras jaudīgais tīrīšanas modulis efektīvi slaucīs visa veida junkus datorā un citus priekšmetus, kas var ietekmēt tā veiktspēju. Pēc šī rīka izmantošanas var sagaidīt, ka lielākā daļa darbību un procesu noritēs ātrāk.

Vai varat iedomāties citas metodes kļūdas 0x80070426 novēršanai?

Pievienojieties zemāk esošajai diskusijai un dalieties savās domās!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found