Windows

Kā novērst integrētu (iebūvētu) tīmekļa kameru sistēmā Windows 10?

Ja tikko esat jauninājis savu Windows operētājsistēmu uz Windows 10, iespējams, pamanīsit, ka jūsu integrētā tīmekļa kamera vairs nedarbojas. Tas jums šķitīs satraucoši, ja paļausities uz savu tīmekļa kameru dažādiem mērķiem, piemēram, videokonferencēm, attālinātai darbībai un saziņai ar ģimeni un draugiem.

Par laimi, ir dažas vienkāršas problēmas novēršanas metodes.

Kāpēc iebūvētā tīmekļa kamera nedarbojas?

Tīmekļa kamera, kas atvasināta no vārdiem “Tīmeklis” un “Kamera”, ir videokamera, kas straumē vai pārraida tiešraides video vai attēlus internetā. Lielākajai daļai mūsdienu klēpjdatoru ir integrētas tīmekļa kameras un mikrofoni, lai šīs ierīces nebūtu jāpērk atsevišķi.

Diemžēl iebūvētās tīmekļa kameras un ārējās tīmekļa kameras (galddatoriem) sistēmā Windows 10 bieži nedarbojas pareizi. Piemēram, mēģinot izmantot tīmekļa kameru datorā, var tikt parādīts kļūdas ziņojums, kas saka: “Jūsu kamera nevar atrast. ”

Bet kāpēc Windows 10 datorā netiek atklāta iebūvēta tīmekļa kamera? Tam ir dažādi iemesli. Galvenais iemesls parasti ir nesaderīga, novecojusi vai bojāta draivera programmatūra. Var būt arī tas, ka tīmekļa kamera ir atspējota ierīču pārvaldniekā, lietotnē Iestatījumi vai BIOS vai UEFI.

Operētājsistēmā Windows 10 problēmu “tīmekļa kamera nedarbojas” var novērst, izmantojot sistēmas opciju, kas pārvalda jūsu lietotņu tīmekļa kameras lietošanu. Ir arī dažādas tradicionālās problēmu novēršanas metodes, kuras varat izmantot.

Kā salabot integrētu tīmekļa kameru sistēmā Windows 10

Pēc tālāk aprakstīto risinājumu izmēģināšanas jūs atgriezīsities pie savas tīmekļa kameras izmantošanas:

  1. Lietotnē Iestatījumi pārbaudiet savas tīmekļa kameras konfigurāciju
  2. Atspējojiet un atkārtoti iespējojiet ierīci ierīces pārvaldniekā
  3. Iespējojiet tīmekļa kameru BIOS vai UEFI iestatījumos
  4. Pārinstalējiet tīmekļa kameras draiveri
  5. Atjauniniet tīmekļa kameras draiveri
  6. Atgrieziet ierīces draiveri
  7. Atjauniniet Windows
  8. Palaidiet aparatūras un ierīču problēmu novēršanas rīku
  9. Izveidojiet jaunu lietotāja profilu
  10. Veiciet reģistra kniebienu
  11. Atiestatiet datoru

Tagad mēs jums sniegsim detalizētas darbības. Turpini lasīt.

Piezīme: Ir vērts pieminēt, ka daži lietotāji ziņoja, ka iespējoja savas tīmekļa kameras, nospiežot Fn + F10 īsinājumtaustiņu. Ja, nospiežot Fn + F10, datorā netiek iespējota tīmekļa kamera, mēģiniet izmantot Fn + jebkuru citu funkciju taustiņu. Tomēr mēs iesakām neizmantot šo izmēģinājumu un kļūdu metodi. Vienkārši izmantojiet tālāk sniegtos labojumus.

1. labojums: Lietotnē Iestatījumi pārbaudiet savas tīmekļa kameras konfigurāciju

Lietotnē Windows 10 iestatījumi ir opcijas, kuras, atspējojot, liedz visām datora lietojumprogrammām piekļūt tīmekļa kamerai. Šīs opcijas ietekmē ne tikai Microsoft Store lietotnes, kas citādi tiek dēvētas par UWP (Universal Windows Platform) lietojumprogrammām, bet arī citu avotu lietotnes. Tādēļ, ja iebūvētā tīmekļa kamera nedarbojas, jums jāpārliecinās, vai ir iespējota piekļuve kamerai. Vienkārši rīkojieties šādi:

  1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz pogas Sākt vai nospiediet Windows tastatūras taustiņu + X uz tastatūras, lai atvērtu izvēlni WinX. Pēc tam sarakstā noklikšķiniet uz Iestatījumi.

Padoms. Varat arī ātrāk atvērt lietotni Iestatījumi, nospiežot Windows logotipa taustiņu + I saīsni.

  1. Kad esat lietotnes Iestatījumi galvenajā logā, noklikšķiniet uz Privātums. Tas tiek parādīts lapas apakšdaļā.
  2. Atvērušās lapas kreisajā rūtī sadaļā Lietotņu atļaujas noklikšķiniet uz Kamera.
  3. Lapas labajā pusē atradīsit opciju: “Atļaut piekļuvi šīs ierīces kamerai.” Pārliecinieties, vai tā ir iestatīta uz “Šīs ierīces piekļuve kamerai”. Pretējā gadījumā noklikšķiniet uz pogu Mainīt un pagrieziet slēdzi, lai ieslēgtu piekļuvi kamerai.

Piezīme:

Ja opcija ir iestatīta uz “Šīs ierīces piekļuve kamerai ir izslēgta”, datora lietojumprogrammas nevarēs noteikt tīmekļa kameru un arī Windows. Tas nozīmē, ka Windows Hello (sejas atpazīšanas funkcija, kas ļauj ātrāk un drošāk pieteikties ierīcē nekā paroles izmantošana), nevar darboties.

  1. Tagad pārliecinieties, vai ir ieslēgts arī iestatījums “Ļaut lietotnēm piekļūt jūsu kamerai”.
  2. Sadaļā “Izvēlieties, kuras lietotnes var piekļūt jūsu kamerai” pārslēdziet visas sarakstā esošās lietotnes vai tās, kurām vēlaties piešķirt atļauju piekļūt jūsu tīmekļa kamerai. Paturiet prātā, ka lietotnes, kas nav no Microsoft veikala, šeit netiks rādītas. Tomēr šādām lietotnēm būs piekļuve jūsu tīmekļa kamerai, ja vien esat pārslēdzis šādas opcijas: “Atļaut piekļuvi šīs ierīces kamerai” un “Atļaut lietotnēm piekļūt jūsu kamerai”.

Piezīme:

Ja opcija “Ļaut lietotnēm piekļūt jūsu kamerai” ir izslēgta, neviena jūsu ierīces lietojumprogramma (ieskaitot lietotnes, kas nav no Microsoft veikala) nevarēs izmantot tīmekļa kameru. Tas nozīmē, ka Windows netiks liegts piekļūt jūsu kamerai, kamēr opcija “Piekļuve šai ierīcei kamerai ...” ir iestatīta uz “Ieslēgts”. Tātad jūs joprojām varat izbaudīt Windows Hello.

Piezīme: Opcija “Ļaut lietotnēm piekļūt jūsu kamerai” ietekmēja tikai UWP (Universal Windows Platform) lietotnes pirms Windows 10. aprīļa 2018. gada atjauninājuma izlaišanas. Tagad tas ietekmē arī programmas, kas nav no Microsoft veikala.

Kad lietotnē Iestatījumi esat iespējojis iepriekš minētās opcijas, jūsu tīmekļa kamera darbosies un darbosies. Tomēr, ja tas joprojām nedarbojas, pārejiet pie tālāk sniegtajiem labojumiem.

Lūk, kā labot iebūvēto tīmekļa kameru sistēmā Windows 10?

Labojums 2: Atspējojiet un atkārtoti iespējojiet ierīci ierīces pārvaldniekā

Tīmekļa kameras ierīce, iespējams, ir atspējota ierīces pārvaldniekā. Ja tā, pirms tīmekļa kameras izmantošanas tas būs jāiespējo.

Tomēr ierīce var būt ieslēgta. Daži lietotāji saka, ka tā atspējošana un atkārtota iespējošana palīdzēja viņiem novērst problēmu, kas saistīta ar “tīmekļa kamera nedarbojas”. Lai to paveiktu, rīkojieties šādi:

  1. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz ikonas Sākt vai nospiediet tastatūras Windows logotipa taustiņu + X kombināciju, lai atvērtu izvēlni WinX. Sarakstā atrodiet ‘Device Manager’ un noklikšķiniet uz tā.
  2. Atvērtajā logā atradīsit visu sava datora ierīču sarakstu. Noklikšķiniet uz bultiņas blakus ‘Kameras’ vai ‘Attēlveidošanas ierīces’, lai izvērstu vienumu.
  3. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tīmekļa kameras ierīces. Atvērtajā konteksta izvēlnē redzat “Iespējot ierīci”, tas nozīmē, ka jūsu tīmekļa kamera ir atspējota. Tāpēc noklikšķiniet uz opcijas, lai padarītu jūsu tīmekļa kameru funkcionālu. Tomēr, ja ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tīmekļa kameras ierīces un konteksta izvēlnē redzat ‘Atspējot ierīci’, tas nozīmē, ka tā jau ir aktīva. Lai novērstu problēmu, noklikšķiniet uz “Atspējot ierīci”, pēc tam vēlreiz ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tīmekļa kameras ierīces un noklikšķiniet uz “Iespējot ierīci”.

Piezīme: Ja ierīču pārvaldniekā nevarat atrast attēlveidošanas ierīces vai kameru vai arī varat tos atrast, bet jūsu tīmekļa kameras ierīce nav norādīta zem tiem, meklējiet sadaļu Skaņas, video un spēļu kontrolleri. Izvērsiet to, noklikšķinot uz bultiņas. . Jūsu tīmekļa kameras ierīce būs norādīta ar nosaukumu ‘Integrated camera’ vai kādu citu līdzīgu nosaukumu.

3. labojums: iespējojiet tīmekļa kameru BIOS vai UEFI iestatījumos

Dažos klēpjdatoros BIOS vai UEFI programmaparatūrā ir iestatījums, kuru var izmantot, lai atspējotu tīmekļa kameru sistēmas līmenī. Šis iestatījums parasti ir atrodams biznesa klases klēpjdatoros. Tas ļauj sistēmas administratoriem drošības nolūkos atspējot piekļuvi tīmekļa kamerai. Tādēļ, ja iepriekš esat atspējojis savu tīmekļa kameru, tā būs jāiespējo no jauna. Darbības, kā to panākt, atšķiras no datora. Tādējādi jūs varat meklēt konkrētus soļus savai mašīnai.

Jums vajadzētu arī apsvērt iespēju ielādēt BIOS vai UEFI noklusējumus neatkarīgi no tā, vai izmantojat biznesa klases klēpjdatoru. Tas var palīdzēt atrisināt visas BIOS vai UEFI problēmas, kas varētu traucēt kameras darbību. Darbības, kā to izdarīt, dažādos datoros atšķiras.

4. labojums: Pārinstalējiet tīmekļa kameras draiveri

Mēģiniet atinstalēt un atkārtoti instalēt tīmekļa kameras draiveri un noskaidrot, vai tas novērsīs problēmu. Veiciet šīs vienkāršās darbības:

  1. Atveriet izvēlni Sākt (nospiediet Windows logotipa taustiņu).
  2. Meklēšanas joslā ierakstiet Ierīču pārvaldnieks un noklikšķiniet uz opcijas, kad tā parādās meklēšanas rezultātos.
  3. Atvērtajā logā veiciet dubultklikšķi uz ‘Attēlveidošanas ierīces’, ‘Kameras’ vai ‘Skaņas, video un spēļu kontrolleri’, lai atklātu zem tā esošos vienumus.
  4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz integrētās tīmekļa kameras ierīces un konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz opcijas Atinstalēt ierīci.
  5. Jūs saņemsit brīdinājumu, kurā teikts: “Jūs gatavojaties atinstalēt šo ierīci no savas sistēmas.” Noklikšķiniet uz pogas Atinstalēt.

Piezīme: Ja atzīmējat izvēles rūtiņu “Dzēst šīs ierīces draivera programmatūru” (ja tāda ir), Windows pēc ierīces atinstalēšanas būs atkārtoti jāielādē ierīces draiveris.

  1. Pēc datora restartēšanas Windows automātiski instalēs trūkstošo tīmekļa kameras draiveri.

Pēc draivera pārinstalēšanas pārbaudiet, vai jūsu lietotnes var noteikt tīmekļa kameru.

Piezīme: Ja sistēma Windows pēc tīmekļa atinstalēšanas neizdodas automātiski instalēt tīmekļa kameras draiveri, jums jādara šādi:

  • Dodieties uz Device Manager.
  • Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz sava datora (tas ir pirmais saraksta vienums) un noklikšķiniet uz “Meklēt aparatūras izmaiņas”.

5. labojums: atjauniniet tīmekļa kameras draiveri

Trūkstošu, novecojušu, nepareizu vai kļūdainu ierīču draiveru bieži var izraisīt aparatūras problēmas, kas radušās, lietojot datoru. Jūsu tīmekļa kamera nedarbosies, ja datorā nav instalēts nepieciešamais draiveris. Lai gan, izveidojot savienojumu ar ierīci, sistēma Windows 10 var automātiski instalēt nepieciešamos draiverus, iespējams, šī funkcija netiks veiksmīgi izpildīta.

Pat tad, ja ir pieejams nepieciešamais ierīces draiveris, versija var būt novecojusi vai var būt bojāta.

Tādēļ, lai mēģinātu atkal darboties ar integrēto tīmekļa kameru, jums jāapmeklē ierīces ražotāja oficiālā vietne un jālejupielādē jaunākā draivera pakotne, lai atjauninātu ierīces draiverus.

Atjaunināšanu var veikt arī, izmantojot ierīces pārvaldnieku, veicot šīs vienkāršās darbības:

  1. Ieslēdziet interneta savienojumu.
  2. Atveriet izvēlni Sākt (nospiediet Windows logotipa taustiņu).
  3. Meklēšanas joslā ierakstiet Ierīču pārvaldnieks un noklikšķiniet uz opcijas, kad tā parādās meklēšanas rezultātos.
  4. Kad tiek atvērts ierīces pārvaldnieka logs, meklējiet savu tīmekļa kameras ierīci sadaļā “Kameras”, “Attēlveidošanas ierīces” vai “Skaņas, video un spēļu kontrolleri”. Padoms: Veiciet dubultklikšķi uz opcijām vai noklikšķiniet uz bultiņas blakus tām, lai atklātu tajās esošos vienumus.
  5. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tīmekļa kameras ierīces un konteksta izvēlnē atlasiet “Atjaunināt draiveri”.
  6. Atlasiet opciju “Meklēt automātiski atjauninātu draivera programmatūru”. Windows meklēs jūsu datorā un tīmeklī jaunāko draivera programmatūru jūsu ierīcei.

Piezīme: Ja esat jau lejupielādējis jaunāko draiveri no oficiālās vietnes, varat noklikšķināt uz opcijas Pārlūkot manu datoru, lai atrastu draivera programmatūru. Pēc tam jums būs manuāli jāizvēlas draivera saglabāšanas vieta datorā un jāinstalē draiveris.

  1. Kad draiveris ir veiksmīgi lejupielādēts un instalēts, restartējiet datoru un pārbaudiet, vai integrētā tīmekļa kamera tagad darbojas.

Pro padoms: Vienkāršs veids, kā lejupielādēt un instalēt nepieciešamos draiverus aparatūras ierīcēm, ir izmantot uzticamu trešo personu programmatūru, piemēram, Auslogics draivera atjauninātāju. Tas darīs ne tikai to, ka nesaņemat nepareizus draiverus, bet arī vienmēr palīdzat optimāli darboties datorā, jo jums vienmēr tiks paziņots jebkurā laikā, kad rodas problēma ar kādu no jūsu ierīces draiveriem.

Auslogics draivera atjauninātājs veiks pilnu datora skenēšanu, atrodot visus novecojušos, trūkstošos, bojātos un nepareizos draiverus. Kad skenēšana ir pabeigta un jūs dodat priekšroku, tā lejupielādē un instalē jaunāko ražotāja ieteikto nepieciešamās draivera programmatūras versiju. Pirms atjaunināšanas tā arī dublē pašreizējo draiveru versiju, lai vajadzības gadījumā varētu atgriezties. Tas ir ideāls rīks, lai jūsu datoru vienmēr uzturētu vislabākajā formā, nodrošinot, ka jums nav radušās kaitinošas problēmas ar aparatūras ierīcēm.

Labojums 6: Atgrieziet tīmekļa kameras draiveri

Ierīču pārvaldniekā ir opcija, kas ļauj atinstalēt jebkuras aparatūras ierīces esošo draiveri un tā vietā instalēt draivera iepriekšējo versiju. Šī opcija pastāv, jo dažreiz jaunākie draiveri var būt kļūdaini. Tomēr ieteicams regulāri atjaunināt draiverus, jo jaunākas versijas parasti ir uzlabojumi.

Tādējādi, ja nesen esat atjauninājis savu tīmekļa kameras draiveri, tā atlaišana ir laba ideja, jo tas varētu būt problēmas cēlonis.

Veiciet tālāk norādītās darbības, lai atceltu iebūvēto (integrēto) tīmekļa kameras draiveri:

  1. Nospiediet Windows logotipa taustiņu + X saīsne, lai atvērtu WinX izvēlni.
  2. Sarakstā atrodiet ‘Device Manager’ un noklikšķiniet uz tā.
  3. Noklikšķiniet uz bultiņas blakus Attēlveidošanas ierīces, lai atklātu zem tās esošos vienumus.
  4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz tīmekļa kameras ierīces un konteksta izvēlnē atlasiet Rekvizīti.

Piezīme: Ja sadaļā Attēlveidošanas ierīces nevarat atrast savu integrēto tīmekļa kameras ierīci, meklējiet to sadaļā “Kameras” vai “Skaņas, video un spēļu kontrolieri”.

  1. Tīmekļa kameras Properties logā noklikšķiniet uz cilnes Draiveris.
  2. Noklikšķiniet uz pogas Atgriezt draiveri un izpildiet ekrānā redzamos norādījumus.

Piezīme: Ja poga Atgriezt draiveri nav aktīva, tas nozīmē, ka iepriekšējā draivera versija nav pieejama.

7. labojums: atjauniniet Windows

Pārliecinieties, vai Windows ir atjaunināta. Jaunāko atjauninājumu lejupielāde var atrisināt tīmekļa kameras problēmu. Veiciet šīs darbības, lai pārbaudītu Windows atjauninājumus:

  1. Atveriet izvēlni Sākt, nospiežot Windows logotipa taustiņu.
  2. Noklikšķiniet uz Iestatījumi (parādīts kā zobrata ikona).

Varat arī nospiest Windows logotipa taustiņu + I, lai ātri atvērtu lietotni Iestatījumi.

  1. Lietotnes Iestatījumi galvenajā lapā noklikšķiniet uz Atjaunināt un drošība.
  2. Kreisajā rūtī noklikšķiniet uz Windows Update.
  3. Tagad labajā rūtī noklikšķiniet uz pogas Pārbaudīt atjauninājumus. Ja ir pieejami atjauninājumi, lejupielādējiet un instalējiet tos.
  4. Pārstartējiet datoru un pēc tam pārbaudiet, vai integrētā tīmekļa kameras problēma ir novērsta.

8. labojums: Palaidiet aparatūras un ierīču problēmu novēršanas rīku

Windows operētājsistēmā ir iebūvēti utilīti, kas ļauj viegli diagnosticēt un atrisināt dažādas problēmas, kas var rasties datorā. Viena no šādām lietderībām ir aparatūras un ierīču problēmu novēršanas rīks. Izpildiet zemāk norādītās vienkāršās darbības, lai to palaistu, un noskaidrojiet, vai tas atkal nodrošinās jūsu tīmekļa kameras darbību:

  1. Turiet Windows tastatūras taustiņu uz tastatūras un nospiediet I, lai atvērtu lietotni Iestatījumi.
  2. Noklikšķiniet uz Atjaunināt un drošība.
  3. Atvērtās lapas kreisajā pusē noklikšķiniet uz Traucējummeklēšana.
  4. Labajā rūtī atrodiet ‘Aparatūra un ierīces’ un noklikšķiniet uz pogas ‘Palaist problēmu novēršanas rīku’.
  5. Kad skenēšana ir pabeigta, restartējiet datoru un pārbaudiet, vai tīmekļa kamera tagad darbojas.

9. labojums: izveidojiet jaunu lietotāja profilu

Iespējams, ka jūsu lietotāja profils ir bojāts, un tāpēc iebūvētā tīmekļa kamera nedarbojas. Mēģiniet izveidot jaunu lietotāja kontu, mainiet administratora privilēģiju iestatījumus un pēc tam pārbaudiet, vai tīmekļa kamera parādīsies jaunajā profilā.

Lai to paveiktu, veiciet tālāk norādītās darbības.

  1. Atveriet izvēlni Sākt un noklikšķiniet uz Iestatījumi (zobrata ikona).
  2. Logā Iestatījumi noklikšķiniet uz Konti un pēc tam kreisajā rūtī noklikšķiniet uz Ģimene un citi lietotāji.
  3. Lapas labajā pusē sadaļā “Citi lietotāji” noklikšķiniet uz opcijas “Pievienot kādu citu šim datoram”.
  4. Ievadiet nepieciešamos akreditācijas datus jaunajam lietotāja kontam.
  5. Noklikšķiniet uz Mainīt konta veidu.
  6. Izvērsiet nolaižamo izvēlni un atlasiet opciju Administrators, lai iestatītu kontu administratora līmenī.
  7. Restartējiet datoru.
  8. Piesakieties jaunizveidotajā kontā un pēc tam pārbaudiet, vai jūsu tīmekļa kamera darbojas.

Ja kamera darbojas, kamēr esat pieteicies jaunajā kontā, tas nozīmē, ka ir problēma ar veco lietotāja profilu. Tādā gadījumā jūs, iespējams, varēsiet to novērst, veicot tālāk norādītās darbības.

  1. Piesakoties savā jaunajā kontā, veiciet iepriekš minētās 1. un 2. darbības.
  2. Kad esat lapā Ģimene un citi lietotāji, atlasiet veco lietotāja kontu.
  3. Noklikšķiniet uz ‘Mainīt konta veidu’.
  4. Atlasiet standarta lietotāja konta veidu un noklikšķiniet uz pogas Labi.
  5. Vēlreiz noklikšķiniet uz pogas Mainīt konta tipu un atlasiet Administrators.
  6. Noklikšķiniet uz pogas Labi.
  7. Pāris reizes atkārtojiet 3. līdz 6. darbību. Tas tiek darīts, lai palīdzētu novērst problemātisko lietotāja profilu.
  8. Restartējiet datoru un piesakieties savā vecajā kontā. Pārbaudiet, vai jūsu kamera darbosies.

10. labojums: veiciet reģistra kniebienu

Mēģiniet noņemt LowerFilters un UpperFilters failus no reģistra, lai labotu attēlveidošanas ierīci. Izpildiet tālāk norādīto procedūru:

  1. Atveriet izvēlni Sākt un meklēšanas joslā ierakstiet “Sistēmas konfigurācija”.
  2. Meklēšanas rezultātos noklikšķiniet uz opcijas.

Varat arī turēt Windows logotipa taustiņu un nospiest R, lai izsauktu dialoglodziņu Palaist. Pēc tam teksta laukā ierakstiet ‘msconfig.exe’ un noklikšķiniet uz Labi vai nospiediet taustiņu Enter.

  1. Atvērtajā logā dodieties uz cilni Sāknēšana un sadaļā Sāknēšanas opcijas atzīmējiet izvēles rūtiņu ‘Droša sāknēšana’.
  2. Noklikšķiniet uz pogas Labi.
  3. Saglabājiet visus atvērtos failus un pēc tam noklikšķiniet uz pogas Restartēt, kad parādās uzvedne.
  4. Kad sistēma Windows ieslēdzas drošajā režīmā, dodieties uz šo vietu: C: \ windows \ system32 \ draiveri. To var viegli izdarīt, nokopējot adresi. Nospiediet Windows logotipa taustiņu + R saīsne, lai atvērtu dialoglodziņu Palaist. Ielīmējiet adresi un noklikšķiniet uz Labi vai nospiediet taustiņu Enter.
  5. Kad tiek atvērta File Explorer lapa, atrodiet failu ar nosaukumu “lvmvdrv.sys” un pārdēvējiet to par “lvmvdrv.sys.backup”. Tomēr, ja failu nevarat atrast, vienkārši pārejiet uz nākamo soli.
  6. Tagad atveriet dialoglodziņu Palaist (Windows logotips + R) un teksta laukā ierakstiet ‘Regedit’ un nospiediet taustiņu Enter vai noklikšķiniet uz Labi.
  7. Noklikšķiniet uz pogas Jā, kad tiek parādīta uzvedne User Account Control (UAC).
  8. Atvērtajā reģistra redaktora logā dodieties uz HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ Class \ {6BDD1FC6-810F-11D0-BEC7-08002BE2092F}.
  9. Pirms mēs ejam tālāk, jums jāizveido mapes dublējums. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz {6BDD1FC6-810F-11D0-BEC7-08002BE2092F} un konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Eksportēt. Atlasiet drošu atrašanās vietu un noklikšķiniet uz Saglabāt.

Piezīme: Ja kaut kas noiet greizi, veicot vai pēc rediģēšanas zemāk, vienkārši dodieties uz vietu, kur saglabājāt reģistra mapes dublējumu, un atveriet mapi, lai ielādētu noklusējuma reģistra vērtības.

  1. Kad esat pabeidzis 11. darbību, noklikšķiniet uz {6BDD1FC6-810F-11D0-BEC7-08002BE2092F}. Lapas labajā pusē ar peles labo pogu noklikšķiniet uz LowerFilters vai UpperFilters (ja viens nav sarakstā, otram jābūt) un konteksta izvēlnē noklikšķiniet uz Dzēst.
  2. Aizveriet reģistra redaktoru. Restartējiet 1. līdz 5. darbību un restartējiet sistēmu, lai sāktu sistēmu normālā režīmā.
  3. Pārbaudiet, vai iebūvētā tīmekļa kamera tagad darbojas.

11. labojums: atiestatiet datoru

Ja esat izmēģinājis visus iepriekš minētos risinājumus un datora iebūvētā tīmekļa kamera joprojām nedarbojas, un Windows un lietotnes to nevar noteikt, nākamā iespēja ir pārinstalēt Windows 10 OS. Pirms to darāt, ieteicams dublēt failus. Lai gan jums tiks parādīta iespēja saglabāt visus failus, ieteicams dublēšanu veikt manuāli.

Kad faili ir dublēti, veiciet šīs darbības, lai atiestatītu datoru:

  1. Atveriet lietotni Iestatījumi, turot tastatūras Windows logotipa taustiņu un pēc tam nospiežot I.
  2. Noklikšķiniet uz Atjaunināt un drošība.
  3. Lapas kreisajā rūtī noklikšķiniet uz Atkopšana.
  4. Lapas labajā rūtī noklikšķiniet uz Atiestatīt šo datoru.

Mēs ceram, ka šī rokasgrāmata ir bijusi jums noderīga un ka jūsu iebūvētā tīmekļa kamera tagad darbojas.

Ja jums ir kādi komentāri, jautājumi vai ieteikumi, lūdzu, nevilcinieties tos kopīgot zemāk esošajā komentāru sadaļā. Mēs priecāsimies no jums uzzināt.

Priekā!

$config[zx-auto] not found$config[zx-overlay] not found